Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (11η αγων., 20-21/12)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακάδημος Πλιάκας-Τσολάκος (Σοφιανοπούλου)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Κρανίδι Χριστινάκης-Καρανικόλα Αλ. (Μπουρνάς)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Μανδραϊκός Μαραμής-Καλογερόπουλος Φ (Τζουβάρας)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Προμηθέας Χαλ. Κοτσιμπός-Νάστος (Ρόζης)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Έσπερος Σπυρόπουλος-Ντάνος (Ζερδεβάς)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μακρής-Χατζημάρκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη- Νίκη Αμαρουσίου Τσάτσης-Σπυρόπουλος Σπ. (Φαλούκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Ηρόδοτος Ρίζος-Πετρόπουλος (Αλετράς)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ιωνικός ΝΦ Γρίβα-Φασόλης (Κουλούρης)

Μ. Μερκούρη 16.00 Ακαδημία Καλ.-Πεύκη Καραλής-Κανελλόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)

Αιγάλεω (κθ) 16.00 Αιγάλεω-Αρχάγγελος Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Χασάπης)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ. Τσαρούχα-Καλογερόπουλος Λ (Παππάς)

Λίντο 15.00 Εργοτέλης-Κρόνος Αγ. Δημ. Αναστόπουλος Α-Κυριακόπουλος (Σαϊτάκης)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κάδμος Μπούσιας-Καρπάνος (Πετρίδης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 20 Δεκεμβρίου

Ν. Ιωνίας Μαγν. 17.00 Νίκη Βόλου-Διόσκουροι Κοζ. Κοϊμτζόγλου-Παπαδοπούλου Χρ. (Μόρφης Στ.)

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μεταμόρφωση Β. Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης (Μερτζάνης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Βόνιτσα Κοντογιάννης-Παζόλης (Μελανίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Πανεδεσσαϊκός Μαραθιώτης-Τριανταφυλλίδης (Πλεξίδας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Σιάτιστα Τσοκόλης-Τσούλης (Τέγα)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Καστοριά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Πατσιούρας)

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Αγρίνιο Λιότσος-Ζιώγας (Πίγκας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Μακεδονικός Θεοδώρου-Αγραφιώτης (Λαδένης)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Τιτάνες Δρ. Κατωτικίδης-Καλέσης (Μπαγκλατζής)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Νεάπολη Ρούκας-Μπακάλης (Κυριάκης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρρών-Ιωνικός Ιων. Παπαδόπουλος-Μελανίδης (Δραγκίογλου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ελευθερούπολη Ζαχαρής-Κέτουλας (Αναστασίου)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Σταυρούπολη Σιταρίδης-Γαζέτας (Ανδρίτσος)