Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (10η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

 

 

1ος Όμιλος
Προμηθέας Χαλ.-Κεραυνός Αιγ. 72-84
Ακάδημος-Ερμής Περάματος 58-49
Κρανίδι-Νήαρ Ηστ 56-71
Έσπερος ΑΟΠΑ-Ζάκυνθος 59-68
Απόλλων Αρχ. Κορ.-Χαλάνδρι 83-59
Νίκη Αμαρουσίου-Ένωση Ιλίου 59-61(56-56 κ.α.)
Μανδραϊκός-Πεντέλη 81-77

Προμηθέας Χαλ.-Κεραυνός Αιγ. 72-84
Διαιτητές: Μαντήλας-Τζαμάκου
Δεκάλεπτα: 18-25, 41-42, 56-65, 72-84.
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Παρασκευόπουλος, Καραθανασόπουλος 2, Λοϊζος, Σπετσιέρης, Σιδερής 2, Τασιόπουλος 8, Καρούζος 21(3), Σαμιώτης 2, Βαρσαμούλης 9, Ρώσσης 7, Ανδρουλάκης 19(2), Μαλούκος 2
Κεραυνός (Ζωντός): Μοσχοβάκης 8(2), Τσιρώνης 10(2), Τοπουζίδης 5(1), Καντάς 3(1), Κεφαλάς 23(4), Βουρνάς, Λάφης 13, Λαμπρόπουλος, Παπαγεωργίου 7(1), Λυμπέρης 13, Βαγενάς.

Ακάδημος-Ερμής Περάματος 58-49
Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 17-9, 30-24, 42-37, 58-49.
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος, Καραμπάγιας 2, Τσικούρης 10, Καζολέας 5(1), Γιαννουκάκης 18, Φωτάκης 10, Σκοπέτος 6(2), Καραμπάτσος, Γεωργανάς 2, Αλοίμονος, Λαζαρακόπουλος 5, Γιαννακόπουλος Ν.
Ερμής Π. (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 10(2) Φωστέρης 18(2),Ντακούλιας 2, Παππούλης, Κοροπούλης 6(1), Γουρνάς , Κουκουβάκης 4, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 7(1), Σωτηρίου, Πέππας, Ιωάννου 2.

Κρανίδι-Νήαρ Ηστ 56-71
Διαιτητές: Καρπάνος-Κανελλόπουλος
Δεκάλεπτα: 19-17, 37-41, 40-57, 56-71
Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 8, Προσίλης Κ. 15(4), Μπινιάρης, Κοντογιάννης 8(1), Κοριζής 6, Τζινόπουλος 11, Καπογιάννης 4, Κωνσταντίνου 2, Προσίλης Ι. Χάσα, Λιώσης, Πούλος 2.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Ζεχερλής 7(1), Σμυρλής 4(1), Ταταρούνης 6, Καπετζόγλου 15, Ζεινολόχουα 6, Σπανάκος 15(3), Καρασταμάτης 18(2), Πέζος, Κούτα, Κουρής, Πεφάνης.

Έσπερος ΑΟΠΑ-Ζάκυνθος 59-68
Διαιτητές: Αποστολίδης-Μηλαπίδης
Δεκάλεπτα: 13-12, 27-33, 43-56, 59-68.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Οικονομόπουλος 7, Φραντζής, Μακρής, Λαμπρόπουλος 2, Αποστολόπουλος, Μέλνικτς 5, Στυλίδης 4, Κάλλης 14 (3), Δίπλαρος 11 (2), Λυμπέρης 8 (2), Αγγελόπουλος 8.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 15 (5), Καρβούνης 3 (1), Παπαδής 7, Μπαρτζός 12 (2), Ζαχαράκης 3 (1), Ζάγκλας, Καραμπάτσος 13 (1), Μπουλουλογεώργος, Στέφος 6, Μουλάς, Νικολόπουλος 9.

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Χαλάνδρι 83-59
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α-Ντάνος
Δεκάλεπτα:

Νίκη Αμαρουσίου-Ένωση Ιλίου 59-61 (56-56 κ.α.)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Καλογερόπουλος Φ.
Δεκάλεπτα: 15-11, 24-26, 42-46, 56-56 (κ.α.), 59-61
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 9 (2), Τσέκενης Γ., Κατωπόδης 4 (1), Παβλίσεβιτς 7 (2), Κοντογιάννης 7, Κυπριτζόγλου 12, Γεωργακόπουλος 2, Γιατράκος, Σαλτουρίδης 3, Τσέκενης Α. 4, Μούγιος 11, Θωμόπουλος.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 16, Μπέλλας Γ. 13 (2), Φούντας 15 (2), Μητρόπουλος 9, Παπαηλιού, Μπέλλας Οδ. 6, Μίχος, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος, Γεωργιάδης 2

Μανδραϊκός-Πεντέλη 81-77
Διαιτητές: Μπούκας-Πλιάκας
Δεκάλεπτα:23-20, 40-44, 61-53, 81-77.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Κοντούλης, Μακρής 2, Καμπερίδης Γ., Αττικός 25, Καλεμτζάκης 12(1), Μάκος 6, Σακελλάρης 17, Κυρίτσης, Ηλιάδης 19(3).
Πεντέλη (Καρακώστας): Μάντζιος 12, Γασπάρης, Κατσαντώνης, Μανιάτης 10, Αυγενικός 11, Λουγιάκης 10, Χαρτοματσίδης 2, Σταυριανόπουλος  5(1), Μπίγγος 6, Καραβασάνης 21(2), Μαντζιώρης .

Η βαθμολογία
1.Έσπερος Πατρών 18
2.Ένωση Ιλίου 18
3.Ζάκυνθος 17
4.Προμηθέας Χαλανδρίου 16
5.Νίκη Αμαρουσίου 16
6.Πεντέλη 16
7.Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 16
8.Κεραυνός Αιγίου 15
9.Μανδραϊκός 15
10.Νήαρ Ηστ 14
11.Ακάδημος 14  
12.Χαλάνδρι 13
13.Πέραμα 11
14.Κρανίδι 11

2ος Ομιλος

Αρχάγγελος – Κορωπί 51-72
Ηρόδοτος – Σπόρτιγκ 55-76
Ιωνικός Ν.Φ. – Ακαδημία Ρεθύμνου 63-67
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Αιγάλεω 70-78
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Πόλις Καλλιθέας 74-72
Κάδμος – Εργοτέλης 88-80 (74-74 κ.α.)
Πεύκη – Ικαρος Νέας Σμύρνης 73-81

Ηρόδοτος – Σπόρτιγκ 55-76
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης
Δεκάλεπτα: 18-21, 27-45, 38-66, 55-76
Ηρόδοτος (Δημητριάδης – Τσαγκαράκης): Τσαμπής, Αντωνιάδης, Μαϊστρέλης 5(1), Χρυσής 13, Καρλάφτης, Γρύλλης 17(3), Παρδακάς 3(1), Μητρόπαπας, Βαρνάβας 11, Χωματάς, Μαυρόπουλος 6, Χαρατσής
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 6, Βαθρακοκοίλης 5, Ηλιάδης 9(1), Μπαλαμπάνης, Μητσόπουλος 12(2), Πασπαλάς, Παπαβασιλείου, Χαρακτινός 15(4), Πρόγκας, Πλουτένσκι 8(1), Φιλιππόπουλος 11, Τσαπρούνης 10(1).

Αρχάγγελος – Κορωπί 52-71
Δεκάλεπτα: 6-21, 24-34, 31-55, 52-71
Διαιτητές: Ρίζος- Πετρόπουλος
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού 6, Παπανικολάου, Βλαχοδήμος, Ματσαμάς 3, Αγγελόπουλος 8 (1), Σκορδάλης 14 (2), Κούρος 12, Εκινέ 4, Ντέντα 5.
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης 8 (2), Μελάς 8 (2), Κούσουλας 16 (4), Κούργιας 1, Υφαντής 5 (1), Τύρλας 17, Κερασοβίτης 5 (1), Τριπολιτσιώτης, Νικολού, Παπαδόπουλος 2, Αγαδάκος 9.

Κάδμος – Εργοτέλης 88-80 (74-74 κ.α)
Δεκάλεπτα:21-18, 38-40, 55-57, 74-74, 88-80
Διαιτητες: Σιώκας-Τσαχάκης
Κάδμος (Αναστασιου): Παπαδάκης,Χαρατσής Π.,Νικολάου 2, Κατσούλας 4, Χαρατσής Γ. 14, Σαμουρέλης 12, Δρακάκης 1, Σταμάτης, Κουμπές, Τομαράς 20 (1), Γκρινιάρης 26 (4), Μητρόπουλος 9 (3).
Eργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 2, Καρακωνσταντάκης 2, Χασάπης, Ξενάκης 20 (1), Χαρωνίτης 2, Σακελλαράκης 10 (2), Σκαρλάτος 2, Βασιλειάδης 9 (1), Αρναουτάκης 7, Καραλής 26 (2).

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Πόλις Καλλιθέας 74-72
Διαιτητές: Σπυροπουλος – Τσάτσης.
Τα δεκάλεπτα: 20-11, 36-32, 55-53, 74-72.
ΚΡΟΝΟΣ (Σαββάτης) Νικατζάμ 12, Στραγανιώτης 11 (1), Πίτσας, Ξιούρας 10 (2), Δορκοφίκης 4, Αντωνόπουλος 8 (2), Φρουσκλιάς 12 (1), Χαλβατζής 13, Γιαννόπουλος 4.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κακαλιάς – Χρήστου): Μπογδανίδης 6 (2), Τσατάς, Κόκκινος 19, Καρλάφτης, Κωνσταντώνης 7, Βελιζιώτης 10, Κασπαριάν 21 (3), Λάβαρης 2,Τσεμπελής, Μακρόπουλος 7.

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Αιγάλεω 70-78
Δεκάλεπτα: 12-30, 33-47, 55-66, 70-78
Διαιτητές: Παπαθανασίου – Πολυχρόνης
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παπαδόπουλος): Ντόκος 1, Μονέος 5, Κουμπούρας 2, Μακρής 20(1), Κάζας, Ζούκας 2, Μαυροειδάκος 6, Μαρκομιχάλης 2, Κορρές 20(3), Μουζακιώτης 3(1), Παπαιωάννου 1, Ντιφαντής 8.
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος 6, Τσιαμπάς, Χανιώτης Α.6, Καράβολας 18, Χανιώτης Δ. 11(3), Μπέλης, Σακελλαρόπουλος 5(1), Μιλεντίγιεβιτς 18(1), Αποσκίτης 10(2), Κωνσταντινίδης 2, Βαλυράκης 2, Λοίζος.

Πεύκη – Ικαρος Νέας Σμύρνης 73-81
Δεκάλεπτα: 9-16, 36-37, 49-58, 73-81
Διαιτητές: Αντωνίου-Τσολάκος
Πεύκη (Τσιγωνάκης): Δρικόγιας 2, Βιδάλης 9, Γαπκιάδης 17 (3), Σπηλιώπουλος, Λογοθέτης 3 (1), Νικολαΐδης, Μπαρμπαρής 17, Εμίρης 8 (1), Ματαλλιωτάκης 10, Κουκάκης 7.
Ικαρος Ν.Σ. (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης, Φαλέκας 19 (1), Καμπούρης 9, Βλασσόπουλος, Βούζας 4, Ντεφούδης, Συριστρατίδης 21 (1), Βουρλίτης 15, Μπελίτσης 2, Δαρμογιάννης 5, Ιορδάνου 6, Δρίβας.

Η βαθμολογία
1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 20
2. Κορωπί 18
3. Πόλις 17
4. Σπόρτιγκ 17
5. Ικαρος Ν. Σμύρνης 16
6. Κάδμος 15
7. Ηρόδοτος 15
8. Εργοτέλης 15
9. Αρχάγγελος 15
10. Διαγόρας Δρυοπιδέων 14
11. Ακαδημία 13
12. Αιγάλεω 13
13. Πεύκη 12
14. Ιωνικός ΝΦ 10

 

3ος Ομιλος

Σιάτιστα – Πρωτέας Γρεβενών 60-69
Μεταμόρφωση Βόλου – Μελίκη  72-78
Βόνιτσα – Ηρακλής Κοζάνης  94-93
Καστοριά – Καρδίτσα  79-61
Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΕΛ  60-80
Αγρίνιο – Νίκη Βόλου  85-65
Πανεδεσσαϊκός – Αίολος Αστακού  46-95

Αγρίνιο-Νίκη Βόλου 85-65
Δεκάλεπτα 23-10, 40-27, 59-52, 85-65
Διαιτητές: Νάστος – Κουτσοδήμος
ΑΟ Αγρινίου (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 6 (2), Τρομάρας, Τσατάλας 16, Σταμούλης, Σταμουλάκης, Μήτσου 8, Γεωργούλας 20 (1), Μακρής 13, Γκόβας 22 (3).
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 9 (2), Οικονόμου 3 (1), Μαστοράκης, Τσώλης 17 (1), Λατσίνογλου, Τάσσος 23, Κέτουλας 9 (1), Τοκατλίδης 4.

Βόνιτσα – Ηρακλής Κοζάνης 94-93
Δεκάλεπτα: 18-22, 51-48, 74-69, 94-93
Διαιτητές: Φακίτσας-Κετούλας
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης, Κοντογιάννης 14, Αρέθας 8, Πέρλης 18 (4), Καραμπάς 22 (2), Μάρης, Τσιτσώνης 3 (1), Μανδαλάκης 29 (1), Μαζαράκης, Μπουρσινός, Παπανελόπουλος.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Σιδέρης 6, Τσακμάκης 4 (1), Γιαννουζάκος 19 (1), Κέκελης 12 (4), Πουλιώνης, Γιδάρης, Δούμας, Παπούλιας 8, Μπαρδάκας, Τσιλιγιάννης, Γιαννούλης 44

Σιάτιστα-Πρωτέας Γρεβενών 60-69
Δεκάλεπτα: 14-7, 33-27, 43-45, 60-69
Διαιτητές: Καρακώστας-Κοντογιάννης
Σιάτιστα (Τσουμάνας): Γεωργάκας, Χιόνος 5 (1), Γράβας 19 (1), Ρέππας Χρ. 3, Καλαμπούκας 3, Ρέππας Ν. 13 (3), Τζώνος 3, Τζώνος Ι. Γ., Τσιαούσης 14 (2).
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 12, Γιαννάκης 5, Πετρίδης 4, Μουράτογλου 18 (3), Ρίγκος 6 (2), Κολοβός 3 (1), Τσιμίδης, Μαλιούρας 11, Χαντάβας, Τζήμας 10

Πανεδεσσαϊκός – Αίολος Αστακού 46-95
Δεκάλεπτα: 16-31, 29-58, 42-79, 46-95
Διαιτητές: Κουκουλεκίδης-Παπαδόπουλος
Πανεδεσσαϊκός (Μίτσης): Καρνάβας 23, Μακρόπουλος 13, Σπανός 8, Κλιμτσάρης 2, Τσάμης, Θεοδώρου, Χρήστου, Μάρκου, Παζάρκας, Γιούρτσης.
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγιώργος 2, Πανάρας 17 (1), Ψάλτου 9 (1), Σούλας 7 (1), Θωνιάτης 4, Κακλαμάνος 17 (5), Πάππος 14 (1), Χουλιάρας 4, Καλισώρας 11 (1), Λυμπάρης 7, Δουρούκης 3.

Διόσκουροι Κοζάνης – AE Λάρισας 60-80
Δεκάλεπτα: 23-17, 43-32, 55-61, 60-80
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Τζιβελεκίδου
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 10 (2), Σκορδάρης, Ντόβας 20 (5), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 16 (1), Ζολώτας, Γκλιάνας, Μπάρμπας 3 (1), Καρανώτας T. 10, Ανδρίτσος 1.
ΑΕ Λάρισας (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 4 (1), Κουρής, Σαριμπαλίδης 9  (3), Τσιλούλης 10 (2), Τσούτσος 12 (2), Μηλιώνης 2, Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 6(1), Πολίτης 21 (4), Ψάλτου 10, Κόκκας 6.

Μεταμόρφωση Βόλου – Μελίκη 72-78
Δεκάλεπτα: 21-18, 33-40,.45-57, 72-78
Διαιτητές: Παπανικολάου-Σαρακενίδης
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 11 (1), Ζήσης, Παπούλιας 15 (1), Νάνης 17 (1), Παρασκευάς 19, Σκαμαγκάς 2, Τσιτσιγιάννης 2, Γιωτόπουλος 6, Διανέλος, Αγκρής
Μελίκη (Ασλανίδης) :Λιόλιος 16 (2), Μαυρίδης 15 (2), Δημητριάδης 8 (2), Γιαννόπουλος 1, Παπαδόπουλος, Παπαρόσης, Κοτζαμπάσης 14, Λέφας 2, Παραπούρας 18 (2), Τζινόπουλος, Ρογγότης 4.

Καστοριά – Καρδίτσα  79-61

Δεκάλεπτα: 24-10, 45-21, 61-44, 79-61
Διαιτητές: Δεληγιαννίδης-Γρεκος
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 16 (4), Λέκκος 2, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 14, Τεπετίδης 4, Καραμήτσος 14, Γκάλης 5 (1), Τασιούδης 4, Αντωνιάδης 2, Πανταζής 11, Τζήλλας, Κόκουρας 7.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 8 (2), Θώδης 1, Τσιαμούρας 21 (5), Παπαϊωάννου 6, Κομποδιέτας 3 (1), Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 7, Αντωνίου 5, Μπραϊμιώτης 1, Κουρέπης 9 (1).

 

Η βαθμολογία

ΑΕ Λάρισας 20

Καστοριά 19

Αίολος Αστακού 19

Αγρίνιο 17

Μελική 16

Ηρακλής Κοζάνης 16

Σιάτιστα 14

Μεταμόρφωση Βόλου 14

Διόσκουροι Κοζάνης 14

Καρδίτσα 13

Νίκη Βόλου 13

Πρωτέας Γρεβενών 13

Βόνιτσα 12

Πανεδεσσαϊκός 1

4ος Ομιλος

Μαντουλίδης-Ευκαρπία 54-71
Μακεδονικός-Αγ. Βαρβάρα 65-53
Ιωνικός Ιωνίας-Πολύγυρος  74-77
Ελευθερούπολη-Ίκαροι Σερρών 110-116  (71-71κ.α., 81-81 α’ παρ., 95-95 β΄παρ.)
ΚΑΟΣ-Ορφέας Ν. Σκοπού 61-58
Τιτάνες Δράμας-Ζέφυρος  46-57

Μαντουλίδης-Ευκαρπια 54-71
Δεκάλεπτα: 13-16, 31-34, 37-56, 54-71
Διαιτητές:  Πετανίδου-Τσούλης
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης 2, Ρεφατλάρι 3 (1), Τάκης 1, Καμάρας 16 (1), Ανδρεάδης 2, Μπίλιος, Γκαβέζος 12 (1), Χρηστίδης 11, Γαϊτανίδης 2, Θεοδωρίδης 2, Μπρόζος, Τσιακίρης 3 (1).
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ 3 (1), Τζινόπουλος 12 (2), Δώδος 10 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 7(1), Παπαευαγγέλου 13 (2), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ 2, Γκόφας 12 (1), Σουτζόπουλος 12 (1), Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς.

Ιωνικός Ιωνίας – Πολύγυρος 74-77
Δεκάλεπτα: 21-22, 37-42, 52-65, 74-77
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρής
Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π., Παναγιώτου 5 (1), Τερσενίδης 27 (4), Ζεϊμπέκης 2, Μπάρκος, Παπαβασιλείου 4 (1), Φλιάτης Ι. 12, Σέφκας , Φλιάτης Γ 6, Ακριτίδης, Καρούζος 18.
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 8, Χαρτόπουλος 11 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 10 (2), Κρομμήδας 10, Βογιατζής 7 (1), Α. Ζαγορίτης, Αποστολίδης 4, Πιπιλιάρης 21, Κοτζαγιάννης 6.

Μακεδονικός – Αγ. Βαρβάρα 65-53
Δεκάλεπτα: 12-15, 33-34, 45-42, 65-53
Διαιτητές: Παπαγερίδης- Μπακάλης
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 9 (3), Κοντσές 2, Φωτιάδης 5 (1), Κωνσταντινίδης, Λυχριδάς, Παπαδόπουλος 15 (3), Γρηγορίου 12 (2), Πηλακούτας 3, Μποβασιανός 2, Νικάκης 13, Γραβάνης 4.
Αγία Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης, Σιώπης 5, Μητρούλης, Ράμμος 2, Φραγκόπουλος 11, Μπανάσας, Γ. Σουλίδης 5, Κουμλέλης 14, Μπαναβάκης 9, Φασουλάς 7, Σαρικλόγλου.

Τιτάνες Δράμας – Ζέφυρος  46-57
Δεκάλεπτα: 9-9, 20-25, 33-41, 46-57
Διαιτητές: Ρούκας-Ντούρα
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 3 (1), Μανιώτης 2, Καρατσομπάνης 4, Τοσουνίδης 9, Υφαντόπουλος 8, Γεδίκης 2, Εξουζίδης 10, Γρηγοριάδης 8 (2), Κοτανίδης.
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 2, Μυλωνάς, Αλεξανδρίδης 7 (1), Κλουντζός 8 (1), Σουλάκης 2, Στυλιανού 12 (3), Παππάς, Σταφυλάς 8, Κλωναράς 9, Σπάχος, Καραϊσκος 7 (1), Σταυρίδης 2.

Ελευθερούπολη – Ίκαροι Σερρών  110-116 (71-71κ.α., 81-81 α’ παρ., 95-95 β΄παρ.)
Δεκάλεπτα: 21-16, 31-36, 45-54, 71-71, 81-81, 95-95, 110-116
Διαιτητές:  Μανιός-Τριανταφυλλίδης
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Μουλάκης 3, Ρότσας 9 (2), Αδαμόπουλος 37 (9), Αγανικόλας, Γκούμας 8 (1), Αμπελακιώτης 34 (1), Δανίκας 15, Αμπεριάδης 4.
Ίκαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Στογίλκοβιτς 8 (1), Φραγκούλης 12 (2), Γρίψιος 32 (4), Καλογεράτος 12 (2), Τράκας 17 (2), Χορτομάρης 16 (5), Γ. Παπαδόπουλος 3, Σαββίδης 6, Βουρλίδας, Δημητράκας 10 (2).

 

 Η βαθμολογία

 

1.       Ευκαρπία 18 *

2.       Πολύγυρος 17

3.       Ιωνικός Ιωνίας 15

4.       Μακεδονικός 14

5.       Σταυρούπολη 14

6.       Ζέφυρος 14

7.       Ορφέας Ν.Σ. 14

8.       Νεάπολη 13

9.       Ίκαροι Σερρών 12

10.   Τιτάνες Δράμας 12

11.   Ελευθερούπολη 12

12.   Αγ. Βαρβάρα 11

13.   Μαντουλίδης 11

·         Δεν έχει κάνει το ρεπό της, έχει παίξει 10 αγώνες, όλες οι άλλες ομάδες 9.