Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ Εθνική: Αποτελέσματα (9η αγωνιστική)

Ολοκληρώθηκε η 9η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής κατηγορίας των ανδρών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους έχουν ως εξής…

 

1ος Όμιλος

Κεραυνός Αιγ.-Έσπερος 78-79 (69-69 κ.α.)
Ερμής Περάματος-Προμηθέας Χαλ.
Κρανίδι-Ακάδημος 51-56
Νήαρ Ηστ-Πεντέλη 71-77
Ζάκυνθος-Απόλλων Αρχ. Κορ. 79-74
Χαλάνδρι-Νίκη Αμαρουσίου 51-84
Ένωση Ιλίου-Μανδραϊκός 84-61

Κεραυνός Αιγ.-Έσπερος ΑΟΠΑ 78-79 (69-69 κ.α.)
Διαιτητές: Αναγνώστου-Στρέμπας
Δεκάλεπτα: 16-12, 29-29, 45-43, 69-69, 78-79
Κεραυνός (Ζωντός): Μοσχοβάκης 1, Τσιρώνης 5 (1), Τοπουζίδης 15 (5), Κάντας, Κεφαλάς 25 (1), Βουρνάς 12, Λάφης 5, Λαμπρόπουλος, Παπαγεωργίου 2, Λυμπέρης 13, Βαγενάς.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Οικονομόπουλος 12 (1), Σταυράκης, Μακρής 7 (1), Αποστολόπουλος 2, Λαμπρόπουλος 10, Μέλνικς 8, Στυλίδης 12 (2), Αδαμόπουλος, Κάλλης 7 (1), Δίπλαρος 7 (1), Δ. Λυμπέρης 7, Αγγελόπουλος 7.

Ερμής Περάματος-Προμηθέας Χαλ. 65-66
Διαιτητές: Γρίβα-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 13-16, 25-27, 42-47, 65-66.
Ερμής Π. (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 11 (2), Φωστέρης 4 (1), Ντακούλιας 15 (2), Κοροπούλης 2, Γουρνάς 6, Κουκουβάκης 2, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 12, Σωτηρίου 2, Ιωάννου 11 (1).
Προμηθέας Χ.(Νικητόπουλος): Καραθανασόπουλος Θ. 3 (1), Καραθανασόπουλος Αλ., Σπετσιέρης 5 (1), Λοϊζος 9, Τασιόπουλος 6 (1), Καρούζος 13 (1), Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 5, Ρώσης 7 (1), Ανδρουλάκης 6 (1), Μαλούκος 12.

Κρανίδι-Ακάδημος 51-56
Διαιτητές: Καρακάσης-Κωνσταντινίδου
Δεκάλεπτα: 14-14, 24-33, 42-45, 51-56
Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 11, Προσίλης Κ. 7, , Κοντογιάννης 12(1), Κοριζής 6, Τζινόπουλος 15(1).
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος, Γιαννακέας, Καραμπάγιας 5, Τσικούρης 5, Λουρμπέας 6 (1), Σπαντιδέας, Καζολέας 7, Γιαννουκάκης 14, Φωτάκης 8, Σκοπέτος 3 (1), Καραμπάτσος, Γεωργανάς 8

Νήαρ Ηστ-Πεντέλη 71-77
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Αναστασίου
Δεκάλεπτα: 13-28, 32-42, 56-60, 71-77
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Ζεχερλής, Σμυρλής, Ταταρούνης 14 (1), Καπετζόγλου 21 (1) , Ζεινολόχουα 13, Σπανάκος 9 (3), Καρασταμάτης 14 (1), Πέζος, Κούτα, Κουρής, Χαρίσης
Πεντέλη (Καρακώστας): Καρκανίδης, Μάντζιος 1, Γασπάρης, Κατσαντώνης 3, Μανιάτης 12 (1), Αυγενικός 19, Λουγιάκης 8, Χαρτοματσίδης 5(1), Σταυριανόπουλος 2, Μπίγγος 10 (2), Καραβασάνης 9 (1), Μαντζιώρης 8.

Ζάκυνθος-Απόλλων Αρχ. Κορ. 79-74
Διαιτητές: Μηλαπίδης-Φασόλης
Δεκάλεπτα: 23-13, 45-35, 59-57, 79-74
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 6(1), Καρβούνης 15(4), Παπάδης 2, Μπάρτζος 7(1), Ζαχαράκης 10(2), Καραμπάτσος 19(1), Στέφος 8, Μουλάς 1, Νικολόπουλος 11, Μπουλογιώργος.
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονομάκης) : Καραχοντζίτης 19, Στεφανής 8(1), Κατσαμάκης 3, Βαμβακάς 23(3), Δανιήλ 6, Σταυρόπουλος 5, Τρυφωνόπουλος 9, Ξιάρχος 1, Χρήστου, Γδύσης, Παπασταματάκης.

Χαλάνδρι-Νίκη Αμαρουσίου 51-84
Διαιτητές: Κονταράτος-Γιακείμη
Δεκάλεπτα: 16-21, 30-45, 40-62, 51-84
Χαλάνδρι (Καρούζος): Γκόλιας 3 (1), Δρακόπουλος 17 (3), Στεργίου 7 (1), Παπαντωνίου 3 (1), Λυπημένος, Αλεξόπουλος 9, Γεμενής, Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Σάλτης 7 (1), Αθανασίου 1, Σβάρνας 4.
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος , Τσέκενης Γ. , Κατωπόδης 5 (1), Παβλίσεβιτς 12 (2), Κοντογιάννης 11 (1), Κυπριτζόγλου 16, Γεωργακόπουλος 3, Γιατράκος 4, Σαλτουρίδης 12, Τσέκενης Α. 3 , Μούγιος 18, Τσιάτσιος.

Ένωση Ιλίου-Μανδραϊκός 84-61
Διαιτητές: Μαραμής-Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα: 22-20 , 39-30, 59-40, 84-61
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 15 (1), Μπέλλας Γ. 13 (3), Ραλλάκης 7, Φουντάς, Παπαηλίου 2, Μπέλλας Ο. 16 (1), Μίχος 6, Παπαβασιλείου 2, Στρατομήτρος 21, Γεωργιάδης 2, Περλορέτζος.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Κοντούλης, Μεντένης 7, Μακρής 5, Καμπερίδης Γ., Αττικός 8, Μπαλάφας 9, Καλεμτζάκης, Γιάννου 2, Μάκος 7, Σακελλάρης 3, Κυρίτσης 15, Ηλιάδης 5.

Η βαθμολογία
1.Έσπερος Πατρών 17
2.Ένωση Ιλίου 16
3.Νίκη Αμαρουσίου 15
4. Προμηθέας Χαλανδρίου 15
5.Ζάκυνθος 15
6.Πεντέλη 15
7.Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 14
8.Κεραυνός Αιγίου 13
9.Μανδραϊκός 13
10.Νήαρ Ηστ 12
11.Χαλάνδρι 12
12.Ακάδημος 12
13.Πέραμα 10
14.Κρανίδι 10

2ος Ομιλος

Κορωπί-Διαγόρας Δρυοπ. 86-65
Σπόρτιγκ-Αρχάγγελος 64-59
Ιωνικός ΝΦ-Ηρόδοτος 59-74
Ακαδημία Καλ.-Ικαρος Ν. Σμύρνης 76-78
Αιγάλεω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 81-96
Πόλις Καλλιθέας-Κάδμος 81-80
Εργοτέλης-Πεύκη 86-72

Πόλις – Κάδμος 81-80
Διαιτητές: Βαλούρδος-Κώτσου
Δεκάλεπτα: 17-17, 34-35, 60-51, 81-80
Πόλις (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 13(3), Τσάτας, Κόκκινος 20, Καρλαύτης 5(1), Κωνσταντώνης 5, Βελιζιώτης 11, Κασπαριάν 17(1), Λάβαρης 2, Μαυρόπουλος 8.
Κάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 12, Τομαράς 18(2), Παπαδάκης, Χαρατσής Π., Κατσούλας 9(1), Γρινιάρης 21(1), Χαρατσής Ι. 3(1), Μπεκρής, Κουμπές, Νικολάου, Δρακάκης 9, Μητρόπουλος 8(2).

Σπόρτιγκ-Αρχάγγελος  64-59
Διαιτητές: Μακρής-Καρανικόλα
Δεκάλεπτα: 17-18, 36-29, 46-45, 64-59
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 2, Βαρθρακοκοίλης 2, Ηλιάδης 2, Μπαλαμπάνης 3, Πασπαλάς 5 (1), Χαρακτινός 10 (2), Πρόγκας 2,Πλουτέτσκι 8 (1), Φιλιππόπουλος 21 (1), Τσαπρούνης 9.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βλαχοδήμος 2, Εκινέ 22 (2), Ντέντας 9, Αγγελόπουλος 8 (2), Παπανικολάου 4, Κούρος 8, Σκορδάλης 2, Ματσαμάς 4, Μήτσου.

Ιωνικός ΝΦ-Ηρόδοτος 59-74
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Ροδίτης
Δεκάλεπτα: 10-24, 31-44, 44-60, 59-74.
Ιωνικός Ν.Φ. (Σταϊκόπουλος): Φραντζέσκος 2, Χριστοδούλου 1, Μαυραγάνης 15, Σβερκούνος 4 (1), Καμπάνας 3 (1), Σβορώνος 5 (1), Κριτσωτάκης 1, Γιαννιώδης 15, Μελεούνης 4, Τσούπρος, Σωτηρίου, Παπανδρέου 9 (1).
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Αντωνιάδης 1, Μαϊστρέλης 11 (2), Χρυσής 19, Καρλάφτης 2, Γρύλλης 8 (2), Παρδακάς, Μητρόπαπας 3 (1), Βαρνάβας 13 (1), Χωματάς 4, Μαυρόπουλος 12 (1), Πυργιώτης 1.

Εργοτέλης-Πεύκη 86-72
Διαιτητές: Σταυρόπουλος, Ντάνος.
Δεκάλεπτα: 21-19, 36-35, 63-52, 86-72.
Εργοτέλης (Μακράκης): Σαμαριτάκης, Καρακωνσταντάκης 9 (1), Χασάπης, Ξενάκης 24 (4), Χαρωνίτης 7 (1), Σακελλαράκης 12 (2), Σκαρλάτος, Βασιλειάδης 8, Μπουμπάρης, Αρναουτάκης 5, Κομψέλης 2, Καραλής 19 (5).
Πεύκη (Μποζίκας): Βιδάλης 11 (2), Γαπκιάδης 10 (3), Δρικόλιας 3 (1), Λογοθέτης 5 (1), Νικολαΐδης 11 (2), Μπαρμπαρής 14, Εμίρης 11 (2), Ματαλλιωτάκης 4, Κουκάκης 3.

Κορωπί – Διαγόρας Δρυοπιδέων 86-65
Δεκάλεπτα: 21-24, 41-34, 65-47, 86-65
Διαιτητές: Χριστίδης – Πλιάκας
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης 3 (1), Μελάς 15 (5), Κούσουλας 9 (3), Κούργιας, Υφαντής 8, Τύρλας 15, Κερασοβίτης 15 (2), Τριπολιτσιώτης, Τσιουμπρής 7 (1), Παπαδόπουλος 2, Αγαδάκος 12, Νικολού.
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλος): Ντόκος, Μονέος, Κουμπύρας 6, Μακρής 8, Γεράνιος, Ζούκας 21, Μαυροειδάκος 7, Μαρκομιχάλης 1, Κορρές 16 (1), Μουζακιώτης 2, Παπαϊωάννου, Ντιφαντής 4.

Αιγάλεω – Κρόνος Αγ.Δημ. 81-95
Δεκάλεπτα: 23-22, 47-43, 59-62, 81-95
Διαιτητές: Σκούτας, Ζακεστίδης
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος 9(1), Κωνσταντινίδης, Χανιώτης Α., Καράβολας 30 (3), Χανιώτης Δ. 3(1), Μπάζιος, Σακελλαρόπουλος 4, Μιλεντίγιεβιτς 26(4), Αποσκίτης 6(2), Μπέλης, Βαλυράκης 1, Λοίζος 2.
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 12, Στραγανιώτης 15(2), Πιτσάς, Ξιούρας 7, Μπάλας 5(1), Δορκοφύκης 9(3), Αντωνόπουλος 10(2), Φρουσκλιάς 22(3), Χαλβατζής, Γιαννόπουλος 9(1), Ανδρεάτος 6, Τσιλαγάς.

Η βαθμολογία
1.Κρόνος Αγίου Δημητρίου 18
2.Κορωπί 16
3.Πόλις Καλ. 16
4.Σπόρτιγκ 15
5.Αρχάγγελος 14
6.Ηρόδοτος 14
7.Ικαρος Ν.Σ. 14
8.Εργοτέλης 14
9.Κάδμος 13
10.Διαγόρας 13
11.Πεύκη 11
12.Ακαδημία Ρεθ. 11
13.Αιγάλεω 11
14.Ιωνικός Ν.Φ 9

3ος Ομιλος
Πρωτέας Γρεβενών – Καστοριά 68-76
Μελίκη – Σιάτιστα 86-71
Βόνιτσα – Μεταμόρφωση Βόλου 84-91
Ηρακλής Κοζάνης – Αίολος Αστακού 65-78
Καρδίτσα – Διόσκουροι Κοζάνης 85-95 (79-79 κ.α.)
ΑΕΛ – Αγρίνιο 96-84
Νίκη Βόλου – Πανεδεσσαϊκός 94-89 (83-83 κ.α.)

 

Ηρακλής Κοζάνης – Αίολος Αστακού  65-78
Δεκάλεπτα: 18-26, 30-42, 44-54, 65-78
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.
Ηρακλής Κοζ.  (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης, Γιαννουζάκος 10 (1), Σιδέρης 7 (2), Μπουλιώνης 2, Κόμαρης, Κέκελης 16 (4), Αζής 2, Παπούλιας 8, Δούμας, Τσλιγιάννης, Γιαννούλης 20 (1).
Αίολος: (Βουρνάς): Καραγιώργος, Πανάρας 14 (2), Σταμόπουλος 3, Ψάλτου 4, Θωνιάτης 10 (1), Κακλαμάνος 19 (3), Πάππος 10 (2), Χουλιάρας, Καλισώρας, Ψωμάς-Λυμπάρης 16, Γιουρούκης 2.

ΑΕΛ – Αγρίνιο 96-84
Δεκάλεπτα: 28-24, 56-39, 77-58, 96-84
Διαιτητές: Γαζέτας-Εμμανουήλ
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 5 (1), Κουρής, Σαριμπαλίδης 11 (2), Τσιλούλης 28 (5), Τσούτσος 18 (2), Μηλιώνης 8 (2), Κονδυλόπουλος 3 (1), Σταυρόπουλος, Μπλιάτζας 4, Πολίτης 11 (2), Ψάλτου 2, Κόκκας 6.
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τρομάρας, Τσατάλας 16, Σταμούλης, Σταμουλάκης, Μήτσου 18 (2), Γεωργούλας 21 (2), Μακρής 4, Γκόβας 25 (4).

Πρωτέας Γρεβενών -Καστοριά 68-76
Δεκάλεπτα: 17-22, 35-32, 52-51, 68-76
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Καρακώστας
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 18 (4), Γιαννάκης 8, Πετρίδης 7 (1), Μουράτογλου 10, Ρίγκος 3 (1), Κλωνάρας, Μαλιούρας 10, Κολοβός, Τζήμας 12 (2), Χαντάβας.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας, Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 19 (2), Τεπετίδης 2,  Καραμήτσος 5, Ντάλης 21 (5), Τασιούδης 7 (1), Αντωνιάδης 9 (1), Στάιος, Πανταζής 6, Κόκουρας 7.

Μελίκη-Σιάτιστα 86-71
Δεκάλεπτα: 23-15, 43-33, 66-61, 86-71
Διαιτητές: Φακίτσας-Κετούλας
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 1 3(2), Μαυρίδης 11 (2), Δημητριάδης 10 (2), Γιαννόπουλος 2, Παπαδόπουλος, Παυλίδης, Κοτσαμπάσης 22, Λέφας 8, Παραπούρας 15 (3), Τζουνόπουλος 4, Ρογγότης 1.
Σιάτιστα (Καλαμπούκας):Γεωργάκας, Κατσιάνης, Γράβας 13 (1), Ρέππας Χ. 4, Παπαθωμάς, Ρέππας Μ. 13 (1), Καλαμπούκας 5, Τζώνος 6, Τζώνος Γ. 21 (2), Σερέφας, Τσιαούσης 9, Παπάς.

Νίκη Βόλου – Πανεδεσσαϊκός  94-89 ( 83-83 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 29-16, 54-39, 69-61, 83-83, 94-89
Διαιτητές: Μπίκης, Γραϊκός
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 27 (1), Κατσαλής 9 (3), Οικονόμου 1, Καραθανάσης, Μπίζιος, Τσώλης 27 (1), Κέτουλας 7, Τάσσος 18, Τοκατλίδης 5.
Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Τακατζόγλου 3 (1), Σπανός 2, Κλιμιτσάρης 2, Δημητρόπουλος 17 (1), Καρνάβας 15, Χρήστου 1, Τσάνης 14 (3), Στρέπκος 5, Μακρόπουλος 20 (3), Παζάρκας, Θεοδώρου 10 (1).

Καρδίτσα-Διόσκουροι Κοζάνης 85-95 (79-79 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 20-27, 41-42, 59-58, 79-79, 85-95
Διαιτητές: Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης
Καρδίτσα (Παπάς): Δεσπούλης 5(1), Μπραϊμιώτης 2, Θώδης 4, Τσιαμούρας 25(5), Παπαϊωάννου 9, Παπάς Κ. 6, Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 24, Αντωνίου 10, Παπάς Γ., Κουρεπής.
Διόσκουροι (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 18(4), Σκορδάρης 6, Ντόβας 21(4), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Στ. 25, Τσαουσίδης, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 9(1), Ζολώτας, Καρανώτας T. 8, Ανδρίτσος 6.

Βόνιτσα – Μεταμόρφωση Βόλου  84-91
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 29-21, 45-50, 64-69, 84-91
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Καρπάνος
ΒΟΝΙΤΣΑ (Κοντογιάννης): Κακιούζης 7, Κοντογιάννης Π. 8, Αρέθας 14 (2), Πέρλης 20 (1), Καραμπάς 9 (2), Μάρης, Τσιτσώνης 4 (1), Μανδαλάκης 22 (1), Μπουρσινός, Παπανελόπουλος.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Β. (Μυριτζής): Καραγεώργος 15 (3), Ζήσης, Παπούλιας 31 (3), Νάνης 25 (1), Σκαμαγκάς 4, Τσιτσιγιάννης 3 (1), Παλάσκας, Γιωτόπουλος 7 (1), Γιανέλλος 6, Αγκρής.

Η βαθμολογία
1.Λάρισα 1964 18
2.Αίολος Αστακού 17
3.Καστοριά 17
4.Αγρίνιο 15
5.Μελίκη 14
6.Ηρακλής Κοζάνης 15
7.Σιάτιστα 13
8.Μεταμόρφωση Βόλου 13
9.Διόσκουροι Κοζάνης 13
10.Καρδίτσα 12
11.Νίκη Βόλου 12
12.Πρωτέας Γρεβενών 11
13.Βόνιτσα 10
14.Πανεδεσσαϊκός 9

4ος Ομιλος
Ευκαρπία – Νεάπολη 96-62
Μακεδονικός – Μαντουλίδης Διεκόπη (40-27)
Αγ. Βαρβάρα – Ζέφυρος 49-60
Πολύγυρος- Ελευθερούπολη 79-75
Ικαροι Σερρών – ΚΑΟΣ 70-57
Ορφέας Ν. Σκοπού – Τιτάνες Δράμας 90-71

 

Ευκαρπία – ΠΚ Νεάπολης 96-62
Δεκάλεπτα: 37-10, 56-30, 78-42, 96-62
Διαιτητές: Τσοκόλης-Μανιός
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 11 (2), Τζινόπουλος 21 (3), Δώδος 13 (2), Χατζημιχαηλίδης Ν. 11 (1), Παπαευαγγέλου 15 (1), Σεφερίδης 4, Γιώρτσιος Χρ 2, Γκόφας 8, Σουτζόπουλος 13 (1), Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς.
ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 4, Θεολόγου 6 (1), Χριστοφόρου 8 (2), Τζουβάρας 8 (2), Ζησόπουλος 2, Κολοκυθάς 2, Παντούλας, Σαχινίδης 14, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας, Ταουκίδης 14, Τσαλικίδης 2.

Πολύγυρος – Ελευθερούπολη 79-75
Δεκάλεπτα: 29-20, 42-34, 62-49, 79-75
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Κοϊμτζόγλου
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 15, Χαρτόπουλος 20, Δ. Ζαγορίτης Παπασαραφιανός, Κρομμήδας 3, Βογιατζής 3 (1), Α. Ζαγορίτης 2, Χρηστίδης, Αποστολίδης 7 (2), Πιπιλιάρης 16, Κοτζαγιάννης 13.Στοιβαχτάρης Γ.
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Ρότσας 12 (4), Καλεάδης 2, Αδαμόπουλος 16 (3), Αμπελακιώτης 14 (2), Δανίκας 11, Αμπεριάδης 12, Μουλάκης 8 (1) Παπαζώης.

Αγία Βαρβάρα – Ζέφυρος 49-60
Δεκάλεπτα: 8-13, 15-25, 32-39, 49-60
Διαιτητές: Ρούκας-Μπακάλης
Αγ. Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης, Μπάμπουλης 1, Σιώπης 3, Μητρούλης 3 (1), Ράμμος 5, Μπανάσας, Γ. Σουλίδης 2, Κουμλέλης 16, Μπαναβάκης 6, Κάτσικας 4, Φασουλάς 9.
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 12 (2), Μυλωνάς 2, Αλεξανδρίδης 7, Κλουντζός 4, Σουλάκης 8 (2), Στυλιανού, Σταυρίδης 6 (2), Σταφυλάς 2, Κλωναράς 10, Σπάχος, Καραϊσκος 9 (1), Παπάς.

Ίκαροι Σερρών – ΚΑΟΣ 70-57
Δεκάλεπτα: 14-12, 32-22, 50-36, 70-57
Διαιτητές: Τσιαπλής-Παπανικολάου
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς 5 (1), Γρίψιος 19 (1), Τράκας 11 (2), Χορτομάρης 5, Γκουτζιάς 4, Παπαδόπουλος 5, Δημητράκας 2, Βουρλίδας, Καλογεράτος  19(3), Φραγκούλης, Κάτος.
ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 4, Μαστοράκης 1, Παπανικολάου 12(4), Ζηκούλης 15 (2), Τσαβλίδης 3 (1), Στάσας 5, Μπακαβός 2,  Δελόγλου, Σιδηρόπουλος 14, Σπανός, Χεμπεκίδης 1.

Ορφέας Νέου Σκοπού – Τιτάνες Δράμας 90-71
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-13, 43-36, 61-44, 90-71
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Μελανίδης
ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 9 (2), Ντίκογλου 4, Καβαργύρης, Σουλούγκας 12 (1), Κουτσιαντζής, Αξιαρλής, Τσανάκας 5 (1), Καδής 21 (5), Χατζηπέτρου 8, Ιωσηφίδης Κηπουρός 12(1), Γκουτζιομήτρος 16, Καντζουρίδης 3 (1).
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 4, Μανιώτης 22 (4), Καρατσομπάνης 13 (2), Τοσουνίδης, Υφαντόπουλος 7 (1), Γεδίκης 2, Εξουζίδης 12, Γρηγοριάδης 9 (3), Χατζόπουλος 2. Κακατσίδης.

Μακεδονικός – Μαντουλίδης 40-27 (Διεκόπη λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου)
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:18-20, 38-27, 40-27, –

Η βαθμολογία
1.Ευκαρπία 16
2.Πολύγυρος 15
3.Ιωνικός Ιωνίας* 14
4.Νεάπολη 13
5.Μακεδονικός** 12
6.Ορφέας Ν. Σκοπού* 13
7.Σταυρούπολη* 12
8.Ζέφυρος* 12
9.Ελευθερούπολη* 11
10.Τιτάνες Δράμας* 11
11.Μαντουλίδης** 10
12.Αγ. Βαρβάρα* 10
13.Ικαροι Σερρών* 10.
*Εχουν κάνει το ρεπό τους.
** Εκκρεμεί η μεταξύ τους αναμέτρηση.