Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ\’ Εθνικής (9η αγωνιστική, 7/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ\\\’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 7 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Έσπερος Αναγνώστου-Στρέμπας (Παπαδόπουος Γ)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Προμηθέας Χαλ. Γρίβα-Καλογριάς (Μίχας)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Ακάδημος Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Κόκκορης)

Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Πεντέλη Καλογερόπουλος Φ.-Αναστασίου (Μακρυγιάννης)

Παναγούλας 12.30 Ζάκυνθος-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μηλαπίδης-Φασόλης (Κωστής)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Νίκη Αμαρουσίου Κονταράτος-Γιακείμη (Λημνιάτης)

Β\\\’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Μανδραϊκός Μαραμής-Ορφανός Εμμ (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Διαγόρας Δρυοπ. Χρηστίδης Ηλ-Πλιάκας (Αλετράς)

Σπόρτιγκ 16.00 Σπόρτιγκ-Αρχαγγέλου Αγ. Θ. Μακρής-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ηρόδοτος Σταθόπουλος-Ροδίτης (Δημητριάδης)

Μ.Μερκούρη 15.00 Ακαδημία Καλ.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσος-Νάστος (Κουρκουνάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκούτας-Ζακεστίδης (Μπουρνάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κάδμος Βαλούρδος-Κώτσου (Τσάμης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πεύκη Σπυρόπουλος Α. -Ντάνος (Σαϊτάκης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Καστοριά Τζιβελεκίδου-Καρακώστας (Μερτζάνης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Σιάτιστα Φακίτσας-Κετούλας (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Βόνιτσας 16.00 Βόνιτσα-Μεταμόρφωση Β. Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ηρακλής Κοζ. -Αίολος Αστακού Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Πλεξίδας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Διόσκουροι Κοζ. Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Τσούντσουρας Γ)

Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Αγρίνιο Γαζέτας-Εμμανουήλ (Αγορογιάννης)

Ν. Ιωνίας Μαγν. 19.00 Νίκη Βόλου-Πανεδεσσαϊκός Μπίκης-Γρέκος (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Νεάπολη Τσοκόλης-Μανιός (Κυμιατζής)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Πετανίδου-Μαραθιώτης (Παπαδόπουλος Ν)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεν.-Ακτή Ζέφυρος Ρούκας-Μπακάλης (Μπαγκλατζής)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Ελευθερούπολη Παπαδόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Κυριάκης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Σταυρούπολη Τσιαπλής-Παπανικολάου (Δραγκίογλου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Τιτάνες Δράμας Κατωτικίδης-Μελανίδης (Αναστασίου)