Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνικη: Aποτελέσματα – 8η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα  της 8ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ΄Εθνικής κατηγορίας των Ανδρών, έχουν ως εξής:

1ος Ομιλος

Μανδραϊκός-Χαλάνδρι 70-61
Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κεραυνός Αιγίου 72-80 (69-69 κ.α.)
Εσπερος-Πέραμα 58-56
Προμηθέας Χαλ.-Κρανίδι 87-66
Ακάδημος-Νήαρ Ηστ 70-51
Νίκη Αμαρουσίου-Ζάκυνθος 68-69
Πεντέλη-Ενωση Ιλίου 73-62

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κεραυνός Αιγ. 72-80 (69-69 κ.α.)
Διαιτητές: Τσάτσης-Σπυρόπουλος Σπ.
Δεκάλεπτα: 13-21, 34-38, 55-57, 69-69, 72-80
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονομάκης) : Καραχοντζίτης 12(1), Στεφανής 11(1), Κατσαμάκης 10, Βαμβακάς 20(2), Δανιήλ 8, Σταυρόπουλος 10(2), Ιμπέζα 1.
Κεραυνός Αιγ. (Ζωντός): Μοσχοβάκης 11(1), Τοπουζίδης 6(2), Κεφαλάς 30(7), Βουρνάς 14, Λάφης 11, Παπαγεωργίου 6, Λυμπέρης 2.

Προμηθέας Χάλ.-Κρανίδι 87-66
Διαιτητές: Λουκαράκης-Μαρίγλη
Δεκάλεπτα: 26-9, 50-25, 68-48, 87-66
Προμηθέας Χαλ. (Νικητοπουλος): Μιμάνι, Θ. Καραθανασόπουλος 3(1), Αλ. Καραθανασόπουλος 3(1), Σπετσιέρης 10(2), Λοΐζος 4, Τασιόπουλος 18(3), Καρούζος 19(6), Σαμιώτης 5(1), Βαρσαμούλης 6, Ρώσσης 2, Ανδρουλάκης 10(2), Μαλούκος 7
Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 10, Παπαδημητρίου 16, Γαλάνης 2, Κωνσταντίνου 5(1), Προσίλης Κ. 17(5), Προσίλης Ι., Χασά, Κοντογιάννης 8, Κοριζής 1, Πουλής 7.

Νίκη Αμαρουσίου-Ζάκυνθος 68-69
Διαιτητές: Τσώνος, Βαλούρδος
Δεκάλεπτα: 17-9, 34-27, 52-46, 68-69.
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος, Τσέκενης Γ., Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς, Κοντογιάννης 15, Κυπριτζόγλου 16(2), Γεωργακόπουλος 14(1), Γιατράκος, Σαλτουρίδης, Τσέκενης Α., Μούγιος 21 (7 ριμπ.), Μαύρος.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 4, Καρβούνης 9(1), Παπάδης 15(2), Μπάρτζος, Ζαχαράκης 6(2), Καραμπάτσος 11(1), Μπουλογιώργος, Στέφος 6, Μουλάς, Νικολόπουλος 18.

Πεντέλη-Ενωση Ιλίου 73-62
Διαιτητές: Πόντας-Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 9-13, 31-28, 58-44, 73-62
Πεντέλη (Καρακώστας): Γάσπαρης, Μάντζιος 11, Χατζηκωστής 6, Κατσαντώνης, Μανιάτης 11(1), Αυγενικός 11, Λουγιάκης 2, Χαρτοματσίδης 3(1), Σταυριανόπουλος, Βίγκος 7, Καραβασάνης 14(1), Μαντζιώρης 8,
ΕνωσηΙλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 9, Μπέλλας Γ. 15(3), Ραλλάκης, Φουντάς 6, Μητρόπουλος 8, Ζαρκάδας, Παπαηλιού 3(1), Μπέλλας Ο. 12, Μίχος 2, Σταθόπουλος 4, Στρατομήτρος 3, Γεωργιάδης.

Εσπερος-Πέραμα 58-56
Δεκάλεπτα: 18-15, 30-31, 47-41, 58-56
Διαιτητές: Κουτσοδήμος –Μαυρατζάς
Έσπερος Πατρών (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Φραντζής, Μακρής, Λαμπρόπουλος 11(3), Αποστολόπουλος 4, Μέλνικς 6, Στυλίδης 13, Οικονομόπουλος 5, Κάλλης 4, Δίπλαρος 3, Λυμπέρης 6(1), Αγγελόπουλος 6.
Πέραμα: Χαραλαμπίδης 4, Φωστέρης 14(3), Ντακούλιας 10(2), Κορομπούλης 4, Γουρνάς, Καϊρης 2, Διαμαντόπουλος 4, Σωτηρίου 9(1), Ιωάννου 9(1).

Ακάδημος-Νήαρ Ηστ 70-51
Δεκάλεπτα: 27-18, 39-36, 59-49, 70-51
Διαιτητές:  Ζέρβας-Κανελλόπουλος
Ακάδημος (Νόντας): Τσικούρης 18 (2), Γεωργανάς 4, Καζολέας 7, Γιαννουκάκης 13 (1), Αλίμονος, Λουρμπέας 8, Γιαννακέας, Ανδριανόπουλος, Λαζαρακόπουλος 2 , Σκοπέτος 7 (1), Φωτάκης 11, Καραμπάτσος, Καλογερόπουλος.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης 8, Ζεχερλής , Σμυρλής, Ταταρούνης 11, Καπετζόγλου 13 (1), Σπανάκος 5 (1), Καρασταμάτης 14, Αγγελής, Κουρής.

Μανδραϊκός 70-61
Διαιτητές: Χρηστίδης, Φραγκούλη
Δεκάλεπτα: 11-13, 24-31, 47-50, 70-61.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Καμπερίδης Γ.μ Μεντένης, Μακρής 12, Καμπερίδης Γ., Αττικός 13, Μπαλάφας 4, Καλεμτζάκης 10, Γιάννου, Μάκος 2, Σακελάρης 4, Κυρίτσης 8, Ηλιάδης 17.
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Αλεξόπουλος 14, Σβάρνας 6, Χαϊδεμένος 14, Τσουμάνης 5, Δρακόπουλος 17, Στεργίου 2, Παπαντωνίου 3, Σάλτης, Αθανασίου, Γεμενής, Γιαννακόπουλος.

Η βαθμολογία:
1.Έσπερος Πατρών 15
2.Ένωση Ιλίου 14
3.Νίκη Αμαρουσίου 13
4.Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 13
5.Ζάκυνθος 13
6.Πεντέλη 13
7.Προμηθέας Χαλανδρίου 13
8.Κεραυνός Αιγίου 12
9.Μανδραϊκός 12
10.Νήαρ Ηστ 11
11.Χαλάνδρι 11
12.Ακάδημος 10
13.Πέραμα 9
14.Κρανίδι 9

2ος Ομιλος

Κρόνος Αγ. Δημ.-Κορωπί 68-62
Διαγόρας Δρυοπ.-Σπόρτιγκ 69-72
Αρχάγγελος-Ιωνικός ΝΦ 72-57
Ηρόδοτος-Ακαδημία 83-75
Κάδμος-Αιγάλεω 59-65
Πεύκη-Πόλις Καλλιθέας 58-68
Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Εργοτέλης 58-54

 

Κάδμος – Αιγάλεω 59-65
Δεκάλεπτα: 14-16, 29-35, 44-43, 59-65.
Κάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 11, Τομαράς 12 (2), Παπαδάκης, Χαρατσής Π. 4 (1), Κατσούλας 4, Γρινιάρης 20 (2), Χαρατσής Ι. 6, Μπεκρής, Κουμπές, Νικολάου, Δρακάκης 2, Μητρόπουλος.
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος 8, Χανιώτης Α.10 (2), Καράβολας 14 (1), Μπέλης, Μπάζιος, Σακελλαρόπουλος 7 (1), Μιλεντίγιεβιτς 11, Αποσκίτης 2, Σταμάτης 13, Βαλυράκης.

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Σπόρτιγκ 69-72
Διαιτητές:Τσαχάκης-Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 20-19, 40-37, 57-60 , 69-72
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλος): Μουζακιώτης, Μονέος 8, Κουμπουράς 13(3), Μακρής 9, Ζούκας 11, Μαυροειδάκος 12, Μαρκομιχάλης, Κορρές 6(2), Παπαιωάννου 5(1), Ντιφαντής 5
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 8, Ηλιάδης 13(1), Μπαλαμπάνης, Μητσόπουλος 5(1), Πασπαλάς 2, Βαθρακοκοίλης 4, Χαρακτινός 5(1), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 13, Φιλιππόπουλος 20, Τσαπρούνης 2

Αρχάγγελος-Ιωνικός ΝΦ 72-57
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α. .- Χαϊνά
Δεκάλεπτα: 16-18, 30-25, 49-43, 72-57
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου 3 (1), Βλαχοδήμος 4, Ματσαμάς 26 (3), Αυγενικού, Αγγελόπουλος 5, Σκορδάλης 9 (3), Κούρος, Εκινέ 12 (2), Ντέντα 13.
Ιωνικός Ν.Φ. (Σταϊκόπουλος): Φραντζέσκος 1, Σβερκούνος 12 (3), Καμπανάς, Σβορώνος 5 (1), Κριτσωτάκης 10 (1), Μελεούνης 7, Σωτηρίου, Τσούπρος 15, Στυλιανός, Παπανδρέου 7 (1)

Ηρόδοτος-Ακαδημία Ρ. 83-75
Διαιτητές: Γκαμήλη-Ουσταμπασίδης
Δεκάλεπτα: 23-20, 43-46, 65-56, 83-75
Ηρόδοτος(Δημητριάδης): Τσαμπής 11 (1), Αντωνιάδης, Μαϊστρέλης 11 (2), Χρύσης 21 (1), Καρλάφτης, Γρύλλης 6 (2), Παρδακάς 23 (2), Μητρόπαπας, Βαρνάβας 7, Χωματάς, Μαυρόπουλος 4, Πυργιώτης
Ακαδημία Ρ. (Θεοδωρουλάκης): Καράπετσας, Κριθινάκης 14 (2), Σκεμπής, Μαραυγάκης 5, Χρυσουλάκης 5 (1), Μαραγκάκης 6, Σταμούλης 12 (3), Νταλιάνης 4, Μπαλάφας 23, Νύκταρης, Κωνσταντίνου 2, Δουλγεράκης 4

Πεύκη-Πόλις 58-68
Διαιτητές: Σιώκας-Πλιάκας
Δεκάλεπτα: 21-17, 37-34, 46-52, 58-68
Πεύκη (Μποζίκας-Μπαρλάς): Δρικόγιας, Δρακόπουλος, Βιδάλης 16 (2), Γαπκιάδης 14 (2), Κοκκινάκης, Λογοθέτης, Νικολαΐδης 2, Μπαρμπαρής 2, Εμίρης 3, Ματαλλιωτάκης 11, Κουκάκης 10.
Πόλις (Κακαλιάς): Μπογδανίδης, Τσάτας, Κόκκινος 15, Καρλαύτης 13 (1), Κωνσταντώνης 7 (1), Βελιζιώτης 9 (1), Κασπαριάν 12 (1), Λάβαρης 1, Μαυρόπουλος 11.

Ικαρος Ν.Σ.-Εργοτέλης 58-54
Διαιτητές: Καραλής, Μαντήλας.
Δεκάλεπτα: 17-12, 26-21, 41-40, 58-54.
Ικαρος Ν.Σ.(Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 2, Φαλέκας 16 (2), Λαζόπουλος, Βούζας 4, Μπεφάνης 4, Συριστατίδης 19 (1), Βουρλίτης 8 (1), Δαρμογιάννης, Δρήβας5.
Εργοτέλης (Μακράκης): Χασάπης, Καραξκωνσταντάκης 2, Χαλκιαδάκης 2, Ξενάκης 10 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 4, Σκαρλάτος 5 (1), Βασιλειάδης 5, Μπουμπάρης 3, Αρναουτάκης 2, Μαχαιριανάκης, Καραλής 21 (4).

Η βαθμολογία
1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 16
2. Κορωπί 14
3. Πόλις 14
4. Σπόρτιγκ 13
5. Αρχάγγελος 13
6. Ηρόδοτος 12
7. Ικαρος Ν.Σ. 12
8. Κάδμος 12
9. Εργοτέλης 12
10. Διαγόρας 12
11. Πεύκη 10
12. Ακαδημία Ρεθ. 10
13. Αιγάλεω 10
14. Ιωνικός Ν.Φ 8

3ος Όμιλος

Διόσκουροι Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών 64-72
Καστοριά – Μελίκη 85-60
Σιάτιστα – Βόνιτσα 81-70
Μεταμόρφωση Βόλου – Ηρακλής Κοζάνης 73-78
Αγρίνιο – Καρδίτσα 70-51
Πανεδεσσαϊκός – Λάρισα 1964 45-94
Αίολος Αστακού – Νίκη Βόλου 96-73

Αίολος Αστακού-Νίκη Βόλου  96-73
Δεκάλεπτα: 35-16, 49-42, 71-54, 96-73
Διαιτητές: Καρακάσης, Κρεσταινίτης
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 19 (5), Σταμουλόπουλος, Ψάλτου 12 (2), Σούρλας, Κακλαμάνος 37 (6), Πάππος 11 (1), Χουλιάρας, Καλισώρας 6 (2), Ψωμάς-Λυμπάρης 9, Δουρούκης 2.
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 11 (1), Οικονόμου, Καραθανάσης, Μαστοράκης 2, Τσώλης 19 (2), Τοκατλίδης 13 (1), Κέτουλας 2, Τάσσος.

Αγρίνιο  – Καρδίτσα  70-51
Δεκάλεπτα: 13-11, 27-25, 45-37, 70-51
Διαιτητές:  Δημόπουλος-Τσακαλογιάννης
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τσατάλας 16 (1), Σταμούλης, Σταμουλάκης 2, Τσιρώνης 5, Μήτσιου 9, Γεωργούλας 14 (2), Μακρής 12, Γκόβας 12 (1).
Καρδίτσα (Παππάς): Δεσπούλης 7 (1), Γεωργίου, Θόδης, Τσαμούρας 2, Παπαϊωάννου 3 (1), Παππάς Κ. 8, Κομποδιέτας 12 (3), Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 2, Μπραϊμιώτης, Κουρέτης, Βούλγαρης.

Καστοριά-Μελίκη 85-60
Δεκάλεπτα: 23-22, 42-29, 67-47, 85-60
Διαιτητές:  Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 1, Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 25 (2), Αντωνιάδης 15 (2), Καραμήτσος 4, Ντάλης 5 (1), Τασιούδης 6, Τεπετίδης 10 (2), Σταϊος, Πανταζής 9, Κόκουρας 10.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 9 (1), Μαυρίδης 15, Δημητριάδης 6 (1), Γιαννόπουλος, Γκόγκας, Κοτσάμπασης 2, Λέφας 8, Παραπούρας 14 (3), Τζουνόπουλος 4, Ρογγότης 2, Κωνσταντίτσης, Κουτσιαμπασόπουλος.

Διόσκουροι Κοζάνης-Πρωτέας Γρεβενών 64-72
Δεκάλεπτα: 14-27, 31-44, 53-55, 64-72.
Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν.-Παπαδοπούλου Χρ.
Διόσκουροι . (Χωλόπουλος): Σισμάνης 6 (1), Σκορδάρης 2, Ντόβας 10 (1), Γκοβεδάρος 3 (1), Καρανώτας Στ. 20, Ζολώτας, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 16 (4), Καρανώτας Τ. 3, Ανδρίτσος 2.
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 9 (1), Γιαννάκης 10 (2), Μουράτογλου 14 (2), Ρίγκος 3, Συλλάκος, Τσιμίδης, Μαλιούρας 23, Πετρίδης 3 (1), Τζήμας 10 (2), Χαντάβας.

 
Μεταμόρφωση Βόλου-Ηρακλής Κοζάνης 73-78
Δεκάλεπτα: 14-22, 40-40, 54-61, 73-78
Διαιτητές: Δημάδης-Κατρακάρης
Μεταμόρφωση Βόλου. (Μυριντζής):Καραγιώργος 16 (2), Ζήσης 2, Παπούλιας, Νάνης 24 (2), Παρασκευάς 9 (1), Τσιτσιγιάννης 4, Παλάσκας 2, Διανέλος 2, Γιωτόπουλος 14 (2),
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης):Σιδέρης 6, Τσακμάκης 11, Γιαννουζάκος 23 (4), Κέκελης 6 (1), Δούμας, Πουλιώνης, Παπούλιας 9, Τσιλιγιάννης, Γιαννούλης 23, Βαρδάκας, Καλαϊτζής.

Πανεδεσσαϊκός-ΑΕΛ  45-94
Δεκάλεπτα: 15-27, 24-48, 34-70, 45-94
Διαιτητές: Μανιός-Μαραθιώτης
Πανεδεσσαϊκός (Mήτσης): Καρνάβας 16, Τακατζόγλου, Σπανός 7 (1), Κλιμιτσάρης, Δημητρόπουλος 7, Μάρκου, Χρήστου, Τσάμης 1, Στρέπκος 1, Μακρόπουλος 3, Παζάρκας, Θεοδώρου 10.
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος):Βλαχούλης 9 (1), Τέλιος 4, Σαριμπαλίδης 3 (1), Τσιλούλης 18, Τσούτσος 16, Μηλιώνης 19 (5), Κονδυλόπουλος 5 (1), Σταυρόπουλος, Μπλιάτζας 8, Πολίτης 3 (1), Ψάλτου 7, Κόκκας 2.

Η Βαθμολογία

1.       ΑΕ Λάρισας        16
2.       Αίολος  15
3.       Καστοριά            15
4.       Αγρίνιο                                14
5.       Ηρακλής Κοζάνης            14
6.       Σιάτιστα              12
7.       Μελίκη                 12
8.       Μεταμόρφωση                11
9.       Διόσκουροι        11
10.   Καρδίτσα            11
11.   Νίκη Βόλου        10
12.   Πρωτέας Γρεβενών         10
13.   Βόνιτσα               9
14.   Πανεδεσσαϊκός                8

4ος Ομιλος

Τιτάνες Δράμας-Ικαροι Σερρών 60-51
Κυριακή 30/11
Ιωνικός Ιων.-Ευκαρπία 62-63
Νεάπολη-Μακεδονικός 59-55
Μαντουλίδης-Αγ. Βαρβάρα 56-61
Σταυρούπολη-Πολύγυρος 74-73
Ζέφυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού 62-61

Ιωνικός Ιωνίας- Ευκαρπία            62-63
Δεκάλεπτα: 12-13, 32-33, 49-50, 62-63
Διαιτητές: Φουτζήλας-Γαζέτας
Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π., Παναγιώτου 12, Τερσενίδης 12 (1), Ζεϊμπέκης 12, Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Φλιάτης Ι. 14 (2), Σέφκας, Φλιάτης Γ. 8, Ακριτίδης, Καρούζος 4.
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 3 (1), Τζινόπουλος 15 (2), Δώδος 7 (1), Αραμπατζής, Γιώρτσιος Χ., Χατζημιχαηλίδης Ν. 9, Παπαευαγγέλου 6 (2), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Α., Γκόφας 15, Σουτζόπουλος 8, Παρασκευάς.

 
Νεάπολη – Μακεδονικός            59-55
Δεκάλεπτα: 17-15, 27-29, 43-40, 59-55
Διαιτητές: Σιταρίδης-Δαμίγος
Νεάπολη (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 6 (1), Θεολόγου 5 (1), Χριστοφόρου, Τζουβάρας 5 (1), Ζησόπουλος, Κοσμίδης 4, Κολοκυθάς 2, Σαχινίδης 10, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 7 (1), Ταουκίδης 7, Τσαλικίδης 11.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Κοντσές 2, Φωτιάδης 6, Κωνσταντινίδης 2, Παπαδόπουλος 5 (1), Γρηγορίου 20 (3), Πηλακούτας 5 (1), Μποβασιανός 7, Νικάκης 6, Γραβάνης 2, Λυχριδάς.

Μαντουλίδης – Αγ. Βαρβάρα 56-61
Δεκάλεπτα: 14-16, 20-26, 36-46, 56-61
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Λεμονάκης 2, Ρεφατλάρι 5(1), Τάκης 3, Καμάρας 19 (1), Ανδρεάδης 6, Μπρόζος 2, Μπίλιος 3 (1), Γκαβέζος 3, Χρηστίδης 3, Γαϊτανίδης 3, Θεοδωρίδης, Τσακίρης 7.
Αγ. Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης -, Μπανάσας , Σιώπης 4, Μητρούλης 4 (1), Ράμμος 4, Φραγκόπουλος 2, Σουλίδης 2, Κουμλέλης 25 (1), Κάτσικας 8 (1), Μπαμπουλής 2, Μπαναβάκης 8 Μαλεμλής 2.

Σταυρούπολη – Πολύγυρος        74-73
Δεκάλεπτα: 19-17, 35-42, 58-58, 74-73
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντούρας
Σταυρούπολη (Τσακίρης): Τσολάκης , Κοτσάμπασης 17 (1), Μαστοράκης 9 (1) , Παπανικολάου 5 (1), Ζηκούλης 18, Τσαβλίδης, Στάσας, Μπακαβός 1, Επιτρόπου, Σιδηρόπουλος 20, Δελόγλου 2, Σπανός, Σεμπεκίδης 2.
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 2, Χαρτόπουλος 3 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 5 (1), Κρομήδας 6, Βογιατζής 17 (3), Α. Ζαγορίτης, Χρηστίδης 2, Αποστολίδης 2, Πιπιλιάρης 18, Κοτζαγιάννης 18.

Ζέφυρος -Ορφέας Ν. Σκοπού    62-61
Δεκάλεπτα: 22-16, 37-31, 49-50, 62-61
Διαιτητές: Παπανικολάου-Παπαγεωργίου
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 4, Μυλωνάς 2, Αλεξανδρίδης 3 (1), Κλουντζός 9 (1), Σουλάκης 2, Στυλιανού, Παππάς, Σταφυλάς 5(1), Κλωναράς 19 (1), Σπάχος, Καραϊσκος 10 (1), Σταυρίδης 8 (1).
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 13 (2), Σουλούγκας 3 (1), Κουτσιαντζής, Αξαρλής, Τσανάκας, Καδής 12 (2), Χατζηπέτρου 10, Ιωσηφίδης 4, Κηπουρός 10, Γκουτζιομήτρος 5 (1), Τοπούζης 4.

Η βαθμολογία

1. Ευκαρπία       14
2. Ιωνικός Ιωνίας              14
3. Πολύγυρος    13*
4. Νεάπολη        12
5. Μακεδονικός               12
6. Ορφέας Ν. Σκοπού     11*
7. Σταυρούπολη               11*
8. Ζέφυρος         10*
9. Ελευθερούπολη          10*
10. Τιτάνες Δράμας        10*
11. Μαντουλίδης             10
12. Αγ. Βαρβάρα              9*
13. Ικαροι Σερρών           8*

*Έχουν έναν αγώνα λιγότερο