Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (6η Αγωνιστική)

Ο Κρόνος Αγίου Δημητρίου, ο Πολύγυρος, η ΑΕΛ και ο Αίολος Αστακού (ο οποίος, ωστόσο, έχει ένα παιχνίδι λιγότερο) είναι οι ομάδες που παρέμειναν αήττητες μετά την ολοκλήρωση και της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής κατηγορίας των Ανδρών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα, τα φύλλα αγώνος και οι βαθμολογίες στους τέσσερις ομίλους, έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος

Μανδραϊκός – Κεραυνός Αιγίου 71-60
Νίκη Αμαρουσίου – Ερμής Περάματος 61-52
Απόλλων Αρχ. Κορ.- Κρανίδι 71-53
Έσπερος-Ακάδημος 73-50
Προμηθέας Χαλ. – Νήαρ Ηστ 76-52
Πεντέλη – Ζάκυνθος 67-60
Ένωση Ιλίου – Χαλάνδρι 74-58

Μανδραϊκός – Κεραυνός Αιγίου 71-60
Διαιτητές: Γιαννακουδάκης-Μπανασάκης
Δεκάλεπτα: 14-19, 37-34, 59-45, 71-60.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Σακελλάρης 10, Ηλιάδης 15 (4), Μπαλάφας 14 (2), Αττίκος 5, Μάκος 12 (2), Καλεντζάκης 5, Μακρής 7, Κυρίτσης 3 (1).
Κεραυνός Αιγίου (Ζωντός): Κεφαλάς 8, Τοπουζίδης 22 (5), Μοσχοβάκης 7,Λυμπέρης 4, Κάντζας 2, Βουρνάς 6, Λάφης 11.

Νίκη Αμαρουσίου – Ερμής Περάματος 61-52
Διαιτητές: Καρακωσταντόπουλος, Ορφανός
Δεκάλεπτα: 10-10, 19-19, 44-37, 61-52
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 8 (2), Τσέκενης Γ., Κατωπόδης, Παβλίσεβιτς 5 (1), Κοντογιάννης 11, Κυπριτζόγλου 10, Γεωργακόπουλος 12 (1), Γιατράκος, Σαλτουρίδης 2, Τσέκενης Α. 3 (1), Μούγιος 6, Θωμόπουλος 4.
Πέραμα (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 8 (1), Φωστέρης 15 (1), Ντακούλιας 15 (2), Πέππας 2, Κοροπούλης 2, Γουρνάς 4, Κουκουβάκης 2, Καΐρης, Διαμαντόπουλος, Σωτηρίου 2, Ιωάννου 2.

Απόλλων Αρχ. Κορ.- Κρανίδι 71-53
Διαιτητές: Ισιγόνης-Παπαδημητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 22-11, 33-24, 54-29, 71-53
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονόμακης): Καραχοντζίτης 14 (2), Στεφανής 11 (1), Κατσαμάκης 16 (2), Βαμβακάς 2, Χρήστου 4, Σταυρόπουλος 6 (1), Τρυφωνόπουλος 18, Δανιήλ, Ιμπέζα, Γδύσης, Γρκέκας.
Κρανίδι (Γκόλαντας): Μπόγρης 5, Παπαδημητρίου 5, Γκινόπουλος 11 (1), Καπογιάννης 6 (1), Προσίλης 3 (1), Πινιάρης 2, Κοντογιάννης 9, Πουλής 12

Έσπερος – Ακάδημος 73-50
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Ντίσιος
Δεκάλεπτα: 24-13, 45-28, 61-42, 73-50.
Έσπερος (Κεσαπίδης): Χατζηκάλφας, Φραντζής 4, Σταυράκης 3 (1), Λαμπρόπουλος 6, Αποστολόπουλος 4, Μέλνικς 9, Στυλίδης 20, Αδαμόπουλος, Οικονομόπουλος 10 (1), Δίπλαρος 8 (1), Λυμπέρης 5 (1), Αγγελόπουλος 4.
Ακάδημος (Νόντας): Καλλικούνης, Γεωργανάς 5, Καραμπάγιας 5 (1), Σπαντιδέας 10 (3), Καζολέας, Αλοίμονος 13 (2), Γιαννακέας 2, Λαζαρακόπουλος 7, Φωτάκης 7, Σκοπέτος 1, Καραμπάτσος, Καλογερόπουλος.

Προμηθέας Χαλανδρίου-Νήαρ Ηστ 76-52
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Σπ.-Μηλαπίδης
Δεκάλεπτα: 20-19, 42-30, 61-40, 76-52
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Θεοφάνης, Καραθανασόπουλος Θ. 8(2), Αλ. Καραθανασόπουλος 7(1), Σπετσιέρης, Λοϊζος, Τασιόπουλος 14(3), Καρούζος 9(1), Σαμιώτης 2, Ρώσσης 4, Μαλούκος 6(11 ριμπ.), Ανδρουλάκης 12(2), Βαρσαμούλης 14.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Ζεχέρλης 1, Σμυρλής, Ταταρούνης 9, Καπετζόγλου 27, Κούτα 1, Σπανάκος, Καρασταμάτης 14, Κουρής.

Πεντέλη-Ζάκυνθος 67-60
Διαιτητές: Σπυρόπουλος – Ντάνος
Δεκάλεπτα: 12-12, 28-22, 42-40, 67-60
Πεντέλη (Καρακώστας): Καρκανίδης, Μάντζιος 7, Χατζηκωστής 13 (2), Κατσαντώνης, Μανιάτης 2, Αυγενικός 7, Λουγιάκης 6, Γάσπαρης, Σταυριανόπουλος, Μπίκος 10 (1), Καραβάσανης 18 (1), Μαντζιώρης 4.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 4 (1), Νικολόπουλος 8, Καρβούνης 1, Παπάδης 5, Μπάρτζος 7, Ζαχαράκης 6 (2), Ζάγκλας 3 (1), Καραμπάτσος 12, Στέφος 11, Μουλάς 3, Μπουλογιώργος, Σοφιανόπουλος.

Ένωση Ιλίου – Γ.Σ. Χαλανδρίου 74-58
Διαιτητές: Μπούκας-Μαγγουνής
Δεκάλεπτα: 18-6, 37-19, 56-37, 74-58.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας):Βαϊδάκης 6 (1), Γ.Μπέλλας 15 (3), Πρελορέντζος, Μητρόπουλος 12 (2), Τσολάκης 11, Παπαηλίου 4, Ο.Μπέλλας 9 (1), Στατομήτρος 3 (1), Φουντάς 9, Μίχος, Σταθόπουλος 2, Πανουσόπουλος 3 (1).
Γ.Σ. Χαλανδρίου (Καρούντζος): Γκόλλιας 6 (1), Δρακόπουλος, Στεργίου 6, Παπαντωνίου, Λυπημένος 5 (1), Αλεξόπουλος 16, Γεμενής 9 (1), Χαϊδεμένος 8, Σάλτης, Ανασόπουλος 3, Σβάρνας 5 (1).

Η βαθμολογία
1. Ένωση Ιλίου 11
2. Έσπερος ΑΟΠΑ 11
3. Νίκη Αμαρούσιου 10
4. Απόλλων Αρχ. Κορ. 10
5. Κεραυνός Αιγίου 9
6. Ζάκυνθος 9
7. Χαλάνδρι 9
8. Νήαρ Ηστ 9
9. Πεντέλη 9
10. Προμηθέας Χαλ. 9
11. Μανδραϊκός 9
12. Πέραμα 7
13. Ακάδημος 7
14. Κρανίδι 7

2ος Ομιλος

Πεύκη – Κορωπί 64-85
Κάδμος – Σπόρτιγκ 81-77
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ιωνικός Ν.Φ. 73-66
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Ηρόδοτος 65-71
Αρχάγγελος – Ακαδημία Ρεθύμνου 64-53
Ικαρος Νέας Σμύρνης – Αιγάλεω 62-48
Εργοτέλης – Πόλις Καλλιθέας 79-70

Πεύκη-Κορωπί 64-85
Διαιτητές: Κάρδαρης – Καλογερόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-19, 28-39, 44-67, 64-85
Πεύκη (Μποζίκας): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 4, Βιδάλης 7 (1), Γιαπκιάδης 14 (2), Νικολαϊδης 4 (1), Σπηλιόπουλος, Λογοθέτης 2, Μπαρμπαρής 18, Εμίρης, Ματαλλιωτάκης 5, Κουκάκης 10
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης 17 (4), Μελάς 15 (3), Κούσουλας 16 (2), Κούργιας, Υφαντής 5 (1), Τύρλας 10, Κερασοβίτης 7, Νικολού, Τσιουμπρής 14 (1), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 1

Κάδμος-Σπόρτιγκ 81-77
Διαιτητές: Μακρής-Βαλούρδος
Δεκάλεπτα: 21-23, 41-42, 63-60, 81-77
Kάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 22, Παπαδάκης, Γκρινιάρης 18, Χαρατσής Π., Σταμάτης, Κουμπές, Χαρατσής Γ. 8, Κατσούλας 3, Δρακάκης 2, Τομαράς 14(3),Μητρόπουλος 14(3).
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 8(2), Ηλιάδης, Βαθρακοκοίλης 14(2), Πασπαλάς 18, Χαρακτινός 4, Πρόγκας, Πλουτένσκι 7(1), Φιλιππόπουλος 22, Τσαπρούνης 4.

Αρχάγγελος-Ακαδημία Ρεθύμνου 64-53
Διαιτητές: Φραγκούλη, Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 16-9, 30-22, 49-34, 64-53
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 4, Κουϊμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου 4, Ξυπολιτάς 2, Βλαχοδήμος, Ματσαμάς 12(1), Αγγελόπουλος 5(1), Σκορδάλης 18(4), Κούρος 7, Εκινέ 4, Ντέντα 8.
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Κριθινάκης, Σκεμπής 6, Μαραυγάκης 3(1), Χρυσουλάκης 6, Μαραγκάκης 6, Σταμούλης 7(1), Νταλιάνης, Μπαλάφας 22(1), Τσαγκαρούλης, Δουλγεράκης 3(1), Κωνσταντίνου.

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ηρόδοτος 65 – 71
Διαιτητές: Φάκαρος-Μαυρατζάς
Δεκάλεπτα: 19-15, 33-29, 48-50, 65-71
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλου): Ντόκος, Μονέος 3(1), Κούμπουρας 4, Μακρής 10(1), Καζάς, Ζούκας 10, Μαυροειδάκος 10, Γεράνιος, Κορρές 17(1), Περγαντής, Παπαϊωάννου 7(1), Ντιφαντής 4
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 2, Μαϊστρέλης 12(3), Χρύσης 21(1), Καρλάφτης, Γρύλλης 1, Παρδακάς 14, Μητρόπαπας 1, Βαρνάβας 11, Χωματάς, Μαυρόπουλος 9

Εργοτέλης-Πόλις Καλλιθέας 79-70
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος, Κανελόπουλος.
Δεκάλεπτα: 23-13, 42-31, 61-48, 79-70.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 14, Καρακωνσταντάκης 12 (2), Χαλκιαδάκης, Χασάπης, Χαρωνίτης 3 (1), Σακελλαράκης 7, Σκαρλάτος 9 (2), Βασιλειάδης, Μπουμπάρης 2, Αρναουτάκης 7, Μαχαιριανάκης, Καραλής 25 (6).
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 6 (2), Τσάτας, Κωνσταντίνου, Κωνσταντώνης 19 (3), Βελιζιώτης 9, Κασπαριάν 8, Λαφτσής 8 (2), Τσεμπελής, Μακρόπουλος 20, Νουόκε.

Ικαρος Ν.Σμύρνης – Αιγάλεω 62-48
Διαιτητές: Αντωνίου – Ουσταμπασίδης
Δεκάλεπτα: 15-17, 35-24, 51-35, 62-48.
Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 3(1), Φαλέκας 4, Βλασσόπουλος 3, Βούζας 10(2), Ντεφούδης 17(1), Συριστρατίδης 9(1), Μπελίτσης 6(2), Βουρλίτης 10(2), Ιορδάνου, Δρίβας, Καμπούρης.
Αιγάλεω (Χρυσαλάς): Καράβολας 18, Χανιώτης 6, Μπάζιος, Σακελλαρόπουλος 6(1), Μιλεντίγιεβιτς 6, Αποσκίτης 10(1), Κωνσταντινίδης, Λοϊζος 2, Νένος.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ιωνικός Ν.Φ. 73-66
Διαιτητές: Αντωνόπουλος – Φασόλης
Δεκάλεπτα: 19-16, 38-33, 61-45, 73-66
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 20, Στραγανιώτης 16 (1), Πίτσας, Ξιούρας 2, Μπάλας, Δορκοφίκης 1, Αντωνόπουλος 5(1), Φρουσκλιάς 11, Γιαννόπουλος 12(2), Ανδρεάτος 6, Μπάλας, Κόης, Γεωργούλης
Ιωνικός ΝΦ (Σταϊκοπουλος): Γιανιώδης 15, Μελλεούνης 3(1), Σβερκούνος 11(3), Σβορώνος 11, Χριστοδούλου 2, Σωτηρίου, Τσούπρος 5(1), Παπανδρέου 9(1), Κριτσοτάκης 8(1), Καφούρος, Φρατζέσκος 2

Η βαθμολογία
1.Κρόνος Αγ.Δημ. 12
2.Κορωπί 11
3.Πόλις Καλ. 10
4.Σπόρτιγκ 10
5.Αρχάγγελος 10
6.Διαγόρας Δρυοπιδέων 9
7.Κάδμος 10
8.Εργοτέλης 10
9.Ικαρος Ν.Σμύρνης 9
10.Ηρόδοτος 8
11.Ακαδημία Ρ. 7
12.Πεύκη 7
13.Αιγάλεω 7
14.Ιωνικός Ν.Φ. 6.

3ος Ομιλος

Πανεδεσσαϊκός – Πρωτέας Γρεβενών 67-80
Αγρίνιο – Μελίκη 76-63
Διόσκουροι Κοζάνης – Βόνιτσα 73-65
Καστοριά – Μεταμόρφωση Βόλου 83-54
Σιάτιστα – Ηρακλής Κοζάνης 62-69
Αίολος Αστακού – Καρδίτσα 78-70
Νίκη Βόλου – Λάρισα 76-100

Νίκη Βόλου – Λάρισα 76-100
Δεκάλεπτα: 18-27, 42-51, 54-74, 76-100
Διαιτητές: Ξέρας – Καρακώστας
Νίκη Βόλου (Καραΐσκος): Τζίνης 23 (2), Κατσαλής 10 (2), Οικονόμου, Μαστοράκης, Καραθανάσης 1, Τσώλης 9, Λατσίνογλου, Κέτουλας 2, Τάσσος 21, Τοκατλίδης 10.
Λάρισα (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 2, Τέλιος 2, Σαριμπαλίδης 22 (6), Τσιλούλης 7 (1), Τσούτσος 22 (3), Μηλιώνης 16 (3), Κονδυλόπουλος 2, Σταυρόπουλος, Μπλιάτζας, Πολίτης 13 (3), Ψάλτου 14, Κόκκας.

Πανεδεσσαϊκός – Πρωτέας Γρεβενών 67-80
Δεκάλεπτα: 15-15, 37-28, 47-49, 67-80
Διαιτητές: Τριανταφυλλίδης-Αγραφιώτης
Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Καρνάβας 18, Χρήστου 9 (3), Σπανός 7 (1), Κλιμιτσάρης 6, Δημητρόπουλος 10 (1), Τσάμης 3 (1), Μακρόπουλος 6 (1), Θεοδώρου 2, Τακατζόγλου 2, Στρέπκος 4.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 13 (1), Γιαννάκης 7 (1), Μουράτογλου 28 (2), Ρίγκος 1, Κολοβός 2, Χειλάκος, Μαλιούρας 13, Πετρίδης 2, Τζίμας 14, Παπαθεοδώρου.

Αίολος Αστακού – Καρδίτσα 78-70
Δεκάλεπτα : 25-22, 48-42, 62-57, 78-70
Διαιτητές: Ρίζος-Πετρόπουλος
Αιόλος Αστακού (Βουρνάς): Πανάρας 17 (2), Σταμόπουλος 2, Ψάλτου 2, Θωνιάτης 19, Κακλαμάνος 4, Πάππος 6 (1), Χουλιάρας 5 (1), Καλισώρας 5 (1), Λυμπάρης 18
Καρδίτσα (Παππάς): Δεσπούλης 5 (1), Γεωργίου 17 (1), Θώδης, Τσαμούρας 12 (4), Παπαϊωάννου 6, Μπραϊμιώτης, Κομποδιέτας 5 (1), Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 18, Αντωνίου 7 (1), Παππάς Γ.

Καστοριά – Μεταμόρφωση Βόλου 83-54
Δεκάλεπτα: 19-17, 42-30, 61-49, 83-54
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 15 (1), Λέκκος 2, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 6, Αντωνιάδης 6 (1), Τεπετίδης 4, Ντάλης 16 (4), Τασιούδης 11, Πανταζής 5, Σταϊος 5 (1), Τζήλλας, Κόκουρας 15.
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 2, Ζήσης 3, Δαλαγκάρης, Νάνης 14 (2), Παρασκευάς 15, Σκαμαγκάς 6, Τσιτσιγιάννης 3 (1), Παλάσκας, Γιωτόπουλος 10, Διανέλος 1, Αγκρής.

Διόσκουροι Κοζάνης – Βόνιτσα 73-65
Δεκάλεπτα: 19-16, 43-35, 61-49, 73-65
Διαιτητές: Γαζέτας-Μαραθιώτης
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 10 (1), Σκορδάρης 8 (2), Ντόβας 19 (5), Καρανώτας Στάνισλαβ 11, Γκλιάνας 4, Μπάρμπας, Καρανώτας Τηλέμαχος 14, Ανδρίτσος 7.
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 16 (2), Κοντογιάννης 10, Αρίθας 16 (3), Κόκκαρης, Περλής 3 (1), Καραμπάς 8 (2), Μαρής, Μανδαλάκης 12 (1).

Αγρίνιο – Μελίκη  76-63
Δεκάλεπτα: 14-15, 31-31, 57-65, 76-63
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Νάστος
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Τσατάλας 11, Σταμούλης, Πατσέας, Σταμουλάκης, Τσιρώνης 8, Μήτσου 22 (4), Γεωργούλας 5, Μακρής 12, Γκόβας 18 (2).
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 6, Μαυρίδης 21 (2), Δημητριάδης 8 (2), Γιαννόπουλος, Παυλίδης 2, Καρατζάς, Κοτσαμπάσης 12 (1), Λέφας 2, Παραπούρας 12 (1), Παπαδόπουλος, Ρογγότης.

Σιάτιστα – Ηρακλής Κοζάνης 62-69
Δεκάλεπτα: 15-14, 27-36, 43-54, 62-69
Διαιτητές: Μαντήλας-Ζιώγας
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας , Χιόνος 10 (1), Γράβας 9 (1), Ρέππας Χ. 2. Παπαθωμάς 1, Ρέππας Ν. 16 (2), Καλαμπούκας 1, Τζώνος 8 (2), Σερέφας, Τσιαούσης 15, Στεργίου.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Τσακμάκης 7 (1), Πουλιώνης 1, Σιδέρης 5 (1), Κέκελης 25 (6), Αζής 2, Παπούλιας 16, Γιαννουζάκος 13, Γιδάρης, Τσιλιγιάννης.

Η βαθμολογία

1.ΑΕ Λάρισας 12
2.Καστοριά 11
3.Αίολος Αστακού 10
4.Αγρίνιο 10
5.Ηρακλής Κοζάνης 10
6.Μεταμόρφωση 9             
7.Διόσκουροι 9
8.Μελίκη 9
9.Καρδίτσα 8
10.Νίκη Βόλου 8
11.Σιάτιστα 8
12.Βόνιτσα 7
13.Πρωτέας Γρεβενών 6
14.Πανεδεσσαικός 6

 

 

4ος Ομιλος

Σταυρούπολη – Ευκαρπία 66-71
Ελευθερούπολη – Μακεδονικός 87-78
Ιωνικός Ιωνίας – Μαντουλίδης 75-67
Νεάπολη – Αγ. Βαρβάρα 89-92
Ζέφυρος – Πολύγυρος 67-74
Ορφέας Ν. Σκοπού – Ικαροι Σερρών 66-47

Ελευθερούπολη – Μακεδονικός 87-78
Δεκάλεπτα: 27-20, 48-38, 68-50, 87-78
Διαιτητές: Μελανίδης -Ντόγκας
Ελευθερούπολη  (Καμαράκης): Μουλάκης 26 (5), Αδαμόπουλος 6 (1), Ρότσας 4 (1), Γκούμας 5 (1), Αμπελακιώτης 31 (2), Δανίκας 13, Αμπεριάδης 2, Καλεάδης.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 10 (2), Κοντσές 4, Κωνσταντινίδης 2, Παπαδόπουλος 5 (1), Γρηγορίου 23 (5), Πηλακούτας 10 (1), Μποβασιανός 16, Νικάκης 8.

Σταυρούπολη – Ευκαρπία 66-71
Δεκάλεπτα: 15-21, 30-36, 44-50, 66-71
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Δαμίγος
Σταυρούπολη (Τσακίρης): Τσολάκης 2, Κοτσάμπασης 14, Μαστοράκης 13 (3), Παπανικολάου 2, Ζηκούλης 16, Τσαβλίδης, Στάσας, Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης 3, Σιδηρόπουλος 11, Δελόγλου 5 (1).
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ .19 (5), Τζινόπουλος 11 (1), Χατζηβασιλειάδης, Δώδος 4 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 9 (2), Παπαευαγγέλου 7, Γιώρτσιος Χρ., Γκόφας 5, Σουτζόπουλος 16 (1).

Ιωνικός Ιωνίας – Μαντουλίδης 75-67
Δεκάλεπτα: 20-19, 33-35, 55-51, 75-67
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Γρεκός
Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν. Ρούζιος Π., Παναγιώτου 9 (1), Τερσενίδης 23 (2), Ζεϊμπέκης, Μπάρκος, Παπαβασιλείου 2, Φλιάτης Ι. 17 (1), Φλιάτης Γ. 8, Ακριτίδης 2, Καρούζος 14, Σέφκας.
Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Λεμονάκης 4, Ρεφατλάρι 8 (2), Τάκης 5, Καμάρας 16 (3), Ανδρεάδης 9, Γκαβέζος 10 (1), Χρηστίδης 8 (1), Γαϊτανίδης 1, Θεοδωρίδης 2, Παπαδόπουλος Β, Τσιακίρης 4 (1), Ηλιού.

Ορφέας Ν. Σκοπού – Ικαροι Σερρών  66-47
Δεκάλεπτα: 18-11, 32-19, 50-34, 66-47
Διαιτητές: Κατρακάρης-Μπακάλης
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 8 (2), Ντίκογλου 13, Καβαργύρης 2, Σουλούγκας 1, Κουτσιαντζής, Καντσουρίδης, Τσανάκας 6 (2), Καδής 12, Χατζηπέτρου 10, Ιωσηφίδης, Κηπουρός 9, Γκουτζιομήτρος 5.
Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 8, Χατζής 11 (1), Τράκας 12 (1), Χορτομάρης 8 (1), Γκουτζιάς 4, Παπαδόπουλος, Δημητράκας 1, Βουρλίδας, Σαββίδης, Καλογεράτος 3.

Νεάπολη – Αγ. Βαρβάρα 89-82
Δεκάλεπτα: 24-17, 49-35, 73-49, 89-82
Διαιτητές: Δεκάλεπτα: Κατωτικίδης-Σαρακενίδη
Νεάπολη (Γκένογλου- Τασόπουλος): Λουλουδιάδης 5, Θεολόγου 22 (1), Τζουβάρας 15 (4), Τσαλικίδης 7, Κοσμίδης 17 (3), Σαχινίδης 3, Δέλλας 12, Α. Ταουκίδης 8.
Αγ. Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης 16 (3), Φραγκόπουλος 2, Σιώπης, Μητρούλης 5 (1), Ράμμος 4, Μουσίκας 5 (1), Γ. Σουλίδης 8 (2), Κουμλέλης 28, Μπαναβάκης 2, Κάτσικας 12, Φασουλάς, Σαμαράς.

Ζέφυρος – Πολύγυρος 64-74
Δεκάλεπτα: 12-19, 34-31, 55-53, 64-74.
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Κετούλας
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 17 (1), Μυλωνάς 2, Αλεξανδρίδης 2, Κλουτζός 3, Σουλάκης 3 (1), Στυλιανού 12 (1), Σταυρίδης 2, Σταφυλάς, Σπάθας, Καραϊσκος 13 (1), Μπαϊράμι, Κλωναράς 10 (1).
Πολύγυρος (Πεγιάς – Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 8, Χαρτόπουλος 7, Δ. Ζαγορίτης, Α. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 5 (1), Στιβαχτάρης, Βογιατζής 13 (2), Χαριστός, Χρηστίδης, Αποστολίδης 9 (1), Πιπιλιάρης 21, Κρομμύδας 11.

Η βαθμολογία
1. Ιωνικός Ιωνίας 11
2.Πολύγυρος 10
3.Ευκαρπία 10
4.Μακεδονικός 10
5.ΚΑΟΣ 9
6.Ελευθερούπολη 9
7.Ορφέας Ν.Σκ.Σερ. 8
8.Νεάπολη 8
9.Μαντουλίδης 7
10.Τιτάνες Δράμας 7
11.Αγ.Βαρβάρα 7
12.Ζέφυρος 6
13.Ικαροι Σερρών 6