Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική (3η αγ.) – Αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών σε Νότο και Βορρά έχουν ως εξής:

ΝΟΤΟΣ

1ος Ομιλος
Κεραυνός Αιγίου – Χαλάνδρι 75-54
Ερμής Περάματος – Ένωση Ιλίου 52-62
Κρανίδι – Πεντέλη 76-75
Ακάδημος – Μανδραϊκός 63-54
Προμηθέας Χαλανδρίου -Νίκη Αμαρουσίου 83-79
Έσπερος-Απόλλων Αρχ. Κορίνθου 71-54
Νήαρ Ηστ – Ζάκυνθος 75-70

Κρανίδι-Πεντέλη 76-75
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος
Δεκάλεπτα: 22-21, 31-33, 45-52, 76-75
Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 10, Τζινόπουλος 13, Καπόγιαννης 9 (1), Προσίλης 9 (1), Πινιάρης 1, Κοντογιάννης 22 (4), Κορίζης 11, Πουλής 1.
Πεντέλη (Καρακώστας): Καρκανίδης 9 (3), Χατζηκωστής 3 (1), Μανιάτης 15 (3), Αυγενικός 4, Λουγιάκης 10, Μπίγκος 6, Καραβασάνης 14 (2), Μαντζιώρης 14.

Νήαρ Ηστ-Ζάκυνθος 75-70
Διατητές: Βαλούρδος – Χριστινάκης
Δεκάλεπτα: 24-21, 45-39, 57-53, 75-70
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Σμυρλής, Ζεχερλής, Ταταρούνης 25, Καπετζόγλου 11, Χότζα 10, Σπανάκος, Καρασταμάτης 25 (3), Κούλης, Καφαντάρης 4.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Καρβούνης 14 (3), Παπάδης 1, Μπάρτζος 11 (2), Ζαχαράκης 2, Καραμπάτσος 14 (2), Στέφος 18, Νικολόπουλος 10, Κοτσέτας, Μπουλογιώργος.

Πέραμα-Ενωση Ιλίου 52-62
Διαιτητές: Μαγκουνής-Τσάτσης
Δεκάλεπτα: 14-12, 25-32, 41-45, 52-62
Πέραμα (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 4, Φωστέρης 23 (5), Ντακούλιας 3, Καΐλης 2, Πέππας, Γουρνάς, Κουκουδάκης 2, Διαμαντόπουλος 9 (2), Σωτηρίου 5, Ιωάννου 4.
Ενωση Ιλίου (Πανούλιας): Γαϊδάκης 1, Μπέλλας Γ. 12 (1), Φουντάς 3, Μητρόπουλος, Τσολάκης 19 (1), Παπαηλίου 6 (2), Μπέλλας Οδ. 15 (2), Στρατομήτρος 5 (1), Γεωργιάδης 1.

Εσπερος ΑΟΠΑ-Απόλλων Αρχ. Κορίνθου 71-54
Διαιτητές: Παπαφωτίου-Σιώκας.
Δεκάλεπτα: 21-14, 38-28, 44-39, 71-54.
Εσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Φραντζής 5 (1), Μακρής 10, Χατζηκάλφας, Σταυράκης, Μέλνικς 9, Στυλίδης 12 (1), Αδαμόπουλος, Οικονομόπουλος, Δίπλαρος 23 (3), Λυμπέρης 9 (3), Αγγελόπουλος 3.
Απόλλων Αρχ. Κορίνθου(Οικονομάκης): Καραχοτζίτης 13 (1), Παπασταματάκης 2, Στεφανής 1, Κατσαμάκης 11 (1), Γδύσης, Βαμβακάς 5 (1), Ιμπέζα 6, Μακρής, Σταυρόπουλος 3, Τρυφωνόπουλος 13.

Ακάδημος Καλαμάτας- Μανδραϊκός 63-64
Δεκάλεπτα:13-10,36-22,49-40,63-54
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Ρίζος
Ακάδημος (Νόντας): Λουρμπέας 9 (1), Καραμπαγιάς 5 (1), Τσικούρης 5 , Λαζαρακόπουλος 3, Αλοίμονος 6, Σπαντιδέας 3 (1), Γιαννουκάκης 11, Φωτάκης 2, Καλογερόπουλος 15, Καζολέας 4, Καραμπάτσος, Κρασακόπουλος.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μεντένης 3, Μπαλάφας 12, Καλεμιτζάκης 10(1), Ηλιάδης 10(1), Μάκος 5, Καμπερίδης, Κυρίτσης, Σακελλάρης 11, Μακρής 3, Αττίκος, Κοντούλης.
 

Προμηθέας Χαλανδρίου-Νίκη Αμαρουσίου 83-79
Διαιτητές: Μπούκας, Αναστασίου
Δεκάλεπτα: 26-13, 39-40, 58-57, 83-79
Προμηθέας Χαλανδρίου (Νικητόπουλος, Αβραμίδης): Παρασκευόπουλος, Καραθανασόπουλος Θ. 15 (4), Καραθανασόπουλος Αλ. 2, Σπετσιέρης, Παπαλουκάς 4, Τασιόπουλος 16 (1), Καρούζος 17 (3), Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 6, Ρώσσης 7 (1), Ανδρουλάκης 12, Μαλούκος 4.
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 11 (1), Τσέκενης Γ. 3 (1), Κατωπόδης 6, Παβλίσεβιτς 8 (1), Κοντογιάννης 9 (1), Κυπριτζόγλου 16 (1), Γεωργακόπουλος, Γιατράκος 7, Σαλτουρίδης, Μούγιος 19, Θωμόπουλος.

Κεραυνός Αιγίου-Χαλάνδρι 75-54
Διαιτητές: Νάκας-Ζιώγας
Δεκάλεπτα: 14-18, 31-35, 51-44, 75-54.
Κεραυνός  (Ζωντός): Κεφαλάς 19, Μοσχοβάκης 10(1), Κάντας 2, Παπανικολάου 2, Βουρνάς 21, Λάφης 4, Λυμπέρης 4, Παπαγεωργίου 7, Τσιρώνης 2, Λαμπρόπουλος, Βαγενάς 2, Τριανταφυλλόπουλος 2.
Χαλάνδρι (Καρούντζος): Γκόλιας, Δρακόπουλος 2, Στεργίου, Παπαντωνίου 8(2), Γιαννακόπουλος, Αλεξόπουλος 12, Γεμενής 5(1), Κοντοζόπουλος, Χαϊδεμένος 14, Σάλτης 3(1), Τσουμάνης 2, Σβάρνας 8.

 

Η βαθμολογία
1.Ένωση Ιλίου 6
2.Έσπερος ΑΟΠΑ 6
3.Χαλάνδρι 5
4.Ζάκυνθος 5
5.Κεραυνός Αιγίου 5
6. Προμηθέας Χαλ. 5
7. Απόλλων Αρχ.Κορ. 4
8.Πεντέλη 4
9.Νίκη Αμαρουσίου 4
10.Μανδραϊκός 4
11.Κρανίδι 4
12.Ακάδημος 4
13.Νήαρ Ήστ 4
14. Πέραμα 3

2ος Όμιλος
Κορωπί – Πόλις 85-72
Σπόρτιγκ – Εργοτέλης 67-61
Ιωνικός ΝΦ – Iκαρος Ν.Σμ. 66-84
Ηροδότος – Πεύκη 74-65
Αρχάγγελος – Κάδμος 70-63
Διαγόρας Δρυοπ . -Κρόνος Αγ. Δημ. 88-94 (66-66 κ.α., 78-78 1η παρ.).
Ακαδημία-Αιγάλεω 75-68 (66-66 κ.α.)

Κορωπί-Πόλις Καλλ. 85-72
Διαιτητές: Λύρας – Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 19-12, 43-34, 60-49, 85-72
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης, Μελλάς 10 (2), Κούργιας 2, Κούσουλας 12 (3), Υφαντής 2, Τύρλας 4, Κερασοβίτης 17 (2), Τριπλιτσιώτης, Τσιουμπρής 16 (3), Αγαδάκος 22
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 3 (1), Τσάτας, Κόκκινος 26, Καραλάυτης 2, Κωνσταντώνης 4, Βελιζιώτης 14 (2), Κασπαριάν 3, Λάβαρης 8, Λαφτσής 3 (1), Τσεμπελής, Μακρόπουλος 9, Νουόκε.

Σπόρτιγκ-Εργοτέλης 67-61
Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Φάκαρος
Δεκάλεπτα: 14-17, 29-30, 44-47, 67-61
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 3 (1), Ηλιάδης, Βαρθακοκοίλης 21 (2), Μπαλαμπάνης 6, Πασπαλάς 2, Χαρακτινός 6 (2), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 13 (1), Φιλιππόπουλος 16, Τσαπρούνης.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 11, Καρακωνσταντάκης 6 (2), Χαλκιαδάκης, Ξενάκης 13 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 9, Σκαρλάτος, Βασιλειάδης 5, Αρναουτάκης 2, Μπούμπαρης, Καραλής 15 (2).

Ηρόδοτος-Πεύκη 74-65
Διαιτητές:Σοφιανόπουλος-Μαυρατζάς
Δεκάλεπτα:  19-14, 38-25, 53-49, 74-65
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Σταθάκης 4, Τσαμπής 12 (1), Μαιστρέλης 6 (2), Χρύσης 19 (1), Καρλάφτης, Γρύλλης 16 (2), Αντωνιάδης, Πυργιώτης 3, Βαρνάβας 5, Χωματάς 2, Μαυρόπουλος 7(1), Χαρατσής
Πεύκη (Κοντομηνάς): Δρικόγιας 1, Βιδάλης 3, Δρακόπουλος 3 (1), Γαπκιάδης 17 (1), Νικολαϊδης 9 (3), Σπηλίοπουλος, Λογοθέτης 2, Κεράτσας, Μπαρμπαρής 2, Εμίρης 15 (3), Ματαλιωτάκης 9, Κουκάκης 4.

Αρχάγγελος-Κάδμος 70-63
Διαιτητές: Αναγνώστου- Σκαλτσής
Δεκάλεπτα: 21-14, 43-32, 57-45, 70-63
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 25(2), Κουιμτσίδης, Μητσού. Ξυπολιτάς 2, Βλαχοδήμος 4, Ματσαμάς 2, Αυγενικος, Αγγελόπουλος 10(1), Σκορδάλης 4, Κούρος 7, Εκινέ 12(2), Ντέντα 4.
Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 7, Τομαράς 13(3), Δρακάκης, Μητρόπουλος 11(3), Παπαδάκης 2, Χαράτσης Π. 1, Κατσούλας, Γκρινιάρης 16, Χαράτσης Ι. 13, Σταμάτης, Κουμπές.

Ιωνικός Ν.Φ – Ίκαρος Νέας Σμύρνης 66-84
Διαιτητές: Φραγκούλη – Ορφανός Εμμ.
Τα δεκάλεπτα: 20-20, 34-40, 50-63, 66-84.
Ιωνικός Ν.Φ. (Σταϊκόπουλος): Φραντζέσκος 8(1), Καφούρος, Σβερκούνος 8, Καμπάνας 2, Σβορώνος 10, Κριτσωτάκης, Γιαννιώδης 14, Σωτηρίου, Τσούπρος 2, Παπανδρέου 5, Mελεούνης 17(2).
Ικαρος Ν.Σμ. (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης, Φαλέκας 19(1), Καμπούρης 7, Βλασσόπουλος, Βούζας, Ντεφούδης 14, Συριστατίδης 17(2), Βουρλίτης 14(3), Μπελίτσης 4, Δαρμογιάννης 3(1), Ιορδάνου 2, Δρίβας 4(1).

Ακαδημία Ρεθύμνου-Αιγάλεω 75-68
Διαιτητές: Κρεστενίτης, Καρπάνος.
Δεκάλεπτα: 19-16, 42-35, 53-50, 66-66 (κ.α.), 75-68 (παρ.)
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Κωνσταντίνου, Κριθινάκης 7(1), Σκεμπής 2, Μαραυγάκης 13(1), Χρυσουλάκης 6, Μαραγκάκης 2, Σταμούλης 27(8), Νταλιάνης, Μπαλάφας 10, Μπελεφάντης 4(1), Τζαγκαρούλης 4, Δουλγεράκης.
Αιγάλεω (Χρυσαλάς): Μένος, Αθανασιάδης 2, Χανιώτης Α. 4, Καράβολας 24(4), Χανιώτης Δ. 3, Μπάζιος, Σακελλαρόπουλος 13(2), Μιλεντίγιεβιτς 22(6), Κωνσταντινίδης, Βολυράκης, Τσιαμπάς.

 
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 88-94
Διαιτητές: Παυλόπουλος , Χριστίδης
Δεκάλεπτα: 23-23, 37-42, 55-52, 66-66, 1η παρ.: 78-78, 2η παρ.: 88-94
Διαγόρας Δρ.(Παύλος): Ντόκος 1, Μονέος 8(2(), Κουμπούρας 25(3), Μακρής 13, Μουζακιώτης,  Ζούκας 2, Μαυροειδάκος 17, Καζάς, Κορρες 3(1), Παπαϊωάννου 8(1), Ντιφαντής 11
Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 10, Στραγανιώτης 20(2), Νάτσος 2, Ξιούρας 13(3), Μπάλας 3(1), Δορκοφίκης 3(1), Αντωνόπουλος 8(2), Φούσκλίας 15(1), Χαλβατζής 3, Γιαννόπουλος 17(3), Ανδρεάτος.

Η βαθμολογία
1. Κορωπί 6
2. Κρόνος Αγ. Δημ. 6
3. Αρχάγγελοι 6
4.Σπόρτιγκ 5
5. Πόλις 5
6. Εργοτέλης 5
7.  Ικαρος Ν.Σ. 5
8. Κάδμος 4
9.  Διαγόρας Δρ. 4
10. Ηρόδοτος 4
11. Ακαδημία Ρέθ. 4
12. Πεύκη 3
13. Αιγάλεω 3
14. Ιωνικός 3

3ος Ομιλος

Πρωτέας Γρεβενών – ΑΕΛ  72-84
Μελίκη – Νίκη Βόλου  78-72
Βόνιτσα – Αίολος Αστακού 71-103
Μεταμόρφωση Βόλου – Πανεδεσσαϊκός  88-69
Σιάτιστα – Αγρίνιο  76-74
Καστοριά – Διόσκουροι Κοζάνης  74-63
Ηρακλής Κοζάνης – ΑΣ Καρδίτσας  77-69

Βόνιτσα – Αίολος Αστακού  71-103
Δεκάλεπτα: 13-29, 38-50, 60-84, 71-103
Διαιτητές: Ζέρβας-Ντίσιος
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 5, Κοντογιάννης 6, Αρέθας 7 (1), Πέρλης 8 (2), Μπουρσινός, Καραμπάς 15 (3), Μάρης 2, Τσιτσώνης 5 (1), Μανδαλάκης 23, Παπανελόπουλος.
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 2, Πανάρας 22 (2), Σταμόπουλος, Ψάλτου 13 (3), Σούρλας 4, Θωνιάτης 4, Κακλαμάνος 28 (5), Πάππος 8, Χουλιάρας 4, Καλλισώρας, Θωμάς-Λυμπάρης 18, Δουρούκης.

 
ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Νίκη Βόλου 78-72
Δεκάλεπτα: 17-12, 42-32, 59-52, 78-72
Διαιτητές: Κατρακάρης – Μπακάλη
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 15 (1), Μαυρίδης 20 (2), Δημητριάδης 2, Παυλίδης, Καρατζάς, Κοτζαμπάσης 18 (3), Λέφας 2, Παραπούρας 17 (3), Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης 2.
Νίκη Βόλου (Καραίσκος): Τζίνης 8, Κατσαλής 9 (3), Οικονόμου, Βασδέκης 6 (1), Τσώλης 25 (2), Τάσσος 12, Κέτουλας 7 (1), Τοκατλίδης 5.

 
Καστοριά – Διόσκουροι κοζάνης 74-63
Δεκάλεπτα: 17-20, 37-33, 58-52, 74-63
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ξέρας
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 10 (2), Παπαδημητρίου, Δίτσιος,  Γυμνόπουλος 22 (1), Αντωνιάδης, Καραμήτσος 9, Ντάλλης 2, Τασιούδης 11 (1), Τεπετίδης, Πανταζής 16 (1), Τζήλλας, Κόκουρας 4.
Διόσκουροι Κοζ. (Χωλόπουλος): Σισμάνης 6, Σταυρίδης, Σκορδάρης 5, Ντόβας 13 (3), Τσαουσίδης, Καρανώτας Σ. 8, Ζολώτας 4, Γκλιάνας 12 (2), Γκοβεδάρος, Ατματσίδης, Καρανώτας Τ. 4, Ανδρίτσος 11 (1).

 
Σιάτιστα – Αγρίνιο 76-74
Δεκάλεπτα: 21-14, 40-37, 60-57, 76-74
Διαιτητές: Ζαχαρής-Κετούλας
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Χιόνος 14, Γράβας 6, Ρέππας Χ. 13, Παπαθωμάς, Γεωργάκας, Ρέππας Ν. 20 (4), Καλαμπούκας Ν. 6 (2), Τζώνος Γ. Ι., Τζώνος Γ. Α. 10 (2), Σερέφας, Στεργίου, Τσιαούσης 7.
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Σταμούλης, Τσατάλας 6, Σταμουλάκης 2, Τσιρώνης 4, Μήτσου 5 (1), Γεωργούλας 12 (1), Μακρής 14, Γκόβας 31 (4).

Πρωτέας Γρ. – ΑΕΛ 72-84
Δεκάλεπτα: 22-23, 37-41, 52-65, 72-84
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ-Σαρακενίδης
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Γιαννάκης 11 (2), Χαντάβας, Μουράτογλου 20 (4), Πετρίδης 1, Τζήμας 12 (2), Παπαθεοδώρου, Ρίγκος 9 (1), Κολοβός, Συλλάκος 1, Μαλιούρας 18, Τσιμίδης.
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 9, Τέλιος, Σαριμπαλίδης 8 (2), Τσιλούλης 6 (2), Τσούτσος 23 (2), Μηλιώνης 9 (3), Πολίτης 16 (5), Ψάλτου 9, Κόκκας 4.

Ηρακλής Κοζάνης – Καρδίτσα 77-69
Δεκάλεπτα: 21-18, 40-26, 59-43, 77-69
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Τσοκόλης
Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Τσακμάκης 2, Γίδαρης, Γιαννουζάκος 14 (2), Πουλιώνης, Κέκελης 6 (2), Κόμαρης 2, Σιδέρης 11, Τσιλιγιάννης 3 (1), Αζής, Παπούλιας, Παντελίδης 18 (4), Γιαννούλης 21.
Καρδίτσα (Παππάς): Δεσπούλης 2, Μπράχος 1, Θώδης, Τσιαμούρας 13 (2), Βούλγαρης, Παπαϊωάννου 2, Παππάς Κ. 6 (2), Κομποδιέτας, Παπαδόπουλος 6, Αντωνίου 15 (1), Γεωργίου 24 (2), Μπραϊμιώτης.

Μεταμόρφωση Βόλου – Πανεδεσσαϊκός 88-69
Δεκάλεπτα: 26-14, 39-30, 57-55, 88-69
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Τσούλης
Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος 21 (6), Ζήσης 1, Παπούλιας 21 (1) , Παρασκευάς 7 (1), Σκαμαγκάς 2, Γιωτόπουλος 18 (3), Nάνης 18(2).
Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Καρνάβας 26, Δημητρόπουλος 6 , Κλιμιτσάρης 2, Σπανός 5 (1), Μακρόπουλος 16 (2), Λελούδας 1, Θεοδώρου, Τσάμης 2, Θεοδώρου 11 (1).

Η βαθμολογία
1. Ηρακλής Κοζ.    6
2. ΑΕΛ 6
3. Αίολος Αστακού 6
4. Σιάτιστα 5
5. Μελίκης 5
6. Μεταμόρφωση Βόλου 5
7. Καστοριά 5
8. Διόσκουροι Κοζ. 4
9. Αγρίνιο  4
10. Νίκη Βόλου 4
11. Καρδίτσα 4
12. Βόνιτσα 3
13.Πανεδεσσαϊκός  3
14. Πρωτέας Γρεβενών    3

4ος Ομιλος

Ευκαρπία – Ορφέας Ν. Σκοπού  61-71
Μακεδονικός – Ζέφυρος  68-63
Μαντουλίδης – Τιτάνες Δράμας  82-70
Ιωνικός Ιωνίας – Ελευθερούπολη  96-54
Αγ. Βαρβάρα – Πολύγυρος  56-82
Νεάπολη – Σταυρούπολη 69-61
ρεπό: Ικαροι Σερρών

Σάββατο (25/10)

ΠΚ Νεάπολης – ΚΑΟΣ 69-61
Δεκάλεπτα: 20-21, 35-32, 56-53, 69-61
Διαιτητές: Δαμίγος-Γαζέτας
ΠΚ Νεάπολης(Γκένογλου- Τασόπουλος): Λουλουδιάδης 12 (2), Θεολόγου 17 (3), Τζουβάρας 16 (4), Ζησόπουλος, Κολοκυθάς 4, Παντούλας, Σαχινίδης 2, Δημητρόπουλος 6 (2), Δέλλας 8, Ταουκίδης Α 4,  Χριστοφόρης.
ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Τσολάκης, Κοτσάμπασης 4, Μαστοράκης 11 (3), Παπανικολάου 13 (2), Ζηκούλης 6, Τσαβλίδης 5 (1), Στάσας 1, Μπακαβός 6, Βαλσαμίδης, Σιδηρόπουλος 15, Χατζηπαραδίσης.

Κυριακή 26/10

Αγ. Βαρβάρα – Πολύγυρος  56-82
Δεκάλεπτα: 15-26, 31-44, 41-63, 56-82
Διαιτητές: Φουτζήλας-Μανιός
Αγ. Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μπαμπούλης 2, Μαλαθούνης 3 (1), Σιώπης, Μητρούλης 2, Ράμμος 2, Μουσίκας 5 (1), Γ. Σουλίδης, Κουμλέλης 23, Μπαναβάκης 4, Κάτσικας, Φασουλάς 8 (2), Φραγκόπουλος 7 (1).
ΠολύγυροςΣ(Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μακρίδης 9, Χαρτόπουλος 5, Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 8 (2), Κρομήδας 3, Βογιατζής 14 (1), Α. Ζαγορίτης, Χαριστός, Χρηστίδης 11, Αποστολίδης 8, Πιπιλιάρης 24 (2), Κοτζαγιάννης.

Ευκαρπία – Ορφέας Ν. Σκοπού 61-71
Δεκάλεπτα: 23-18, 35-36, 45-48, 61-71
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Παζόλης
Ευκαρπία (Καραγιαννίδης-Μπουγιουκλή): Χατζημιχαηλίδης Δημ, Τζινόπουλος 7 (1), Χατζηβασιλειάδης 7 (1), Δώδος 3, Χατζημιχαηλίδης Ν. 12 (2), Παπαευαγγέλου 12, Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ, Γκόφας 9 (1), Σουτζόπουλος 11 (1), Τσίρμος, Γιώρτσιος Αθ.
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 25 (6), Ντίκογλου, Καβαργύρης, Σουλούγκας 11 (1), Κουτσιαντζής, Καντσουρίδης, Τσανάκας 3, Καδής 10 (2), Χατζηπέτρου 15, Ιωσηφίδης 2, Κηπουρός 3 (1), Γκουτζιομήτρος 2.

Μαντουλίδης- Τιτάνες Δράμας  82-70
Δεκάλεπτα: 24-15, 44-33, 65-53, 82-70
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Λεμονάκης 8, Ρεφατλάρι 3 (1), Τάκης 9 (1), Καμάρας 18 (1), Ανδρεάδης 9, Μπρόζος, Μπίλιος 6 (2), Γκαβέζος 13 (2), Χρηστίδης 10, Γαϊτανίδης 4, Θεοδωρίδης 2.
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 23 (3), Καρατσομπάνης 8, Θεοδωρίδης, Γρηγοριάδης 16 (3), Κακατσίδης, Παρλακίδης, Τοσουνίδης 4, Παναγιώτου, Υφαντόπουλος 3, Γεδίκης, Εξουζίδης 16.

Μακεδονικός – Ζέφυρος 68-63
Δεκάλεπτα: 12-18, 32-35, 55-56, 68-63
Διαιτητές: Πετανίδου-Αγραφιώτης
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης, Κοντσές 10, Φωτιάδης, Κωνσταντινίδης 2, Κομματάς, Παπαδόπουλος 12 (4), Χαλάτσης, Γρηγορίου 6, Πηλακούτας 11 (1), Μποβασιανός 7, Νικάκης 13, Γραβάνης 7.
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 9 (1), Μυλωνάς, Αλεξανδρίδης 5, Κλουντζός 10, Σουλάκης 5 (1), Στυλιανού, Παππάς, Σταφυλάς, Κλωναράς 21, Σπάχος, Καραϊσκος 13, Παπούδος.

Ιωνικός Ιωνίας- Ελευθερούπολη   96-54
Δεκάλεπτα: 30-11, 27-13, 17-20, 96-54
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Παπανικολάου
Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν. 10, Ρούζιος Π. 5 (1), Παναγιώτου 10 (2), Τερσενίδης 10, Ζεϊμπέκης 6 (2), Μπάρκος 16 (4), Παπαβασιλείου 2, Φλιάτης Ι. 8 (2), Βαρλατσάνης 3, Φλιάτης Γ. 7, Ακριτίδης 17, Καρούζος 2.
Ελευθερούπολη (Τσολάκης): Κωνσταντάρας, Απαζίδης 4, Ρότσας 13 (3), Γκούμας 25 (1), Σφουγγάρης, Κομίτης, Παπαζούδης 2, Καλεάδης 6, Αγανικόλας, Γαϊτατζής 4.

Η βαθμολογία
1. Μακεδονικός    6
2. Νεάπολη 5
3. Σταυρούπολη 5
4.Ορφέας Ν. Σκοπού 5
5. Ιωνικός Ιωνίας 5
6. Τιτάνες Δράμας 4
7. Ευκαρπία    4
8. Μαντουλίδης    4
9. Ζέφυρος  4
10. Πολύγυρος*    4
11. Ελευθερούπολη  3
12. Αγ. Βαρβάρα*    3
13. Ικαροι Σερρών* 2

*Εχουν κάνει το ρεπό τους.