Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κατατάξεις πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2013/14

Η Επιτροπή μετά την περάτωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων ανδρών και γυναικών, των αγώνων κατάταξης (όπου χρειάστηκε να γίν ουν) και του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών, Γυναικών, επικυρώνει την τελική τους κατάταξη.

Πρωτάθλημα Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
1. ΑΕΚ
2. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
3. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
4. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
5. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
6. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
7. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
8. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
9. ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
11. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
12. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
13. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
14. ΚΑΠ
Σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη του Πρωταθλήματος, οι δύο (2) πρώτοι (ΑΕΚ & ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ) ανέρχονται στην Α1 Εθνική Κατηγορία, ενώ οι τρεις (3) τελευταίοι (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ, ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ, ΚΑΠ) υποβιβάζονται στην Β’ Εθνική Κατηγορία ανδρών και εντάσσονται στον 1ο ή 2ο Όμιλο όπου ανήκουν γεωγραφικά.

Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (1ος Όμιλος)
1. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
3. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
5. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
6. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
7. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
8. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
9. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
11. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
12. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
13. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ
14. ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (2ος Όμιλος)
1. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
4. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6. ΧΑΝΘ
7. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
8. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
9. ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
10. ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
11. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
12. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
13. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
14. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη του Πρωταθλήματος, ο πρώτος του κάθε Ομίλου ανέρχεται στην Α2’ Εθνική Κατηγορία (ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ & ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ), οι δεύτεροι των δύο ομίλων αγωνίσθηκαν μεταξύ τους και ανεβαίνει ο νικητής (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ), ενώ οι τέσσερις (4) τελευταίοι (ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ, ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ, ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ, ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ, ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ., ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ) από κάθε Όμιλο υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική Κατηγορία ανδρών και εντάσσονται στους Ομίλους της.

Αγώνες κατάταξης 2013 – 2014
Σύμφωνα με το άρθρο 12 – παρ. Γ της Ειδικής Προκήρυξης Πρωταθλήματος Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 2013 – 2014, διεξήχθη αγώνας κατάταξης στις 10/05/2014 μεταξύ των Σωματείων ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, που κατέλαβαν την 2η θέση στους δύο (2) Ομίλους της Κατηγορίας αυτής για τον καθορισμό του νικητή που θα ανέλθει στην Α2’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών για την περίοδο 2014 – 2015.
10/05/2014 ΚΑΝΗΘΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 63 – 59
Σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Β’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12 παρ. Γ), διεξήχθη αγώνας κατάταξης στις 11/05/2014, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στη Α2’ Εθνική Κατηγορία για την αγωνιστική περίοδο 2014 – 2015.
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΚΟΡ
11/05/2014 16.00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π. 70 – 55
11/05/2014 18.00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ Π 72 – 75

Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ανέρχεται στην Α2 Εθνική κατηγορία ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2014 – 2015.

Σειρά προτεραιότητας σύμφωνα με τα αποτελέσματα των αγώνων κατάταξης έχουν τα σωματεία:
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
2. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 2. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
4. ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡ. 4. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
5. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 5. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
6. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 6. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
7. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 7. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
8. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 9. ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
10. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
11. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 11. ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
12. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 12. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13. ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ 1. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
2. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 2. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
3. ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
4. ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 4. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
5. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 6. ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
7. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 7. ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
8. ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ 8. ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒ.
9. ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 9. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
10. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
11. ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 11. ΜΕΝΤ
12. ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12. ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
13. ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ.

Σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη του Πρωταθλήματος, ο δύο (2) πρώτοι του κάθε Ομίλου (ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ, ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ, ΓΣ ΚΥΜΗΣ, ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ, ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ, ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ) ανέρχονται στην Β’ Εθνική Κατηγορία (όμιλο 1ο και 2ο όπου ανήκουν), ενώ οι τρεις (3) τελευταίοι από τον κάθε Όμιλο υποβιβάζονται στα τοπικά τους Πρωταθλήματα.

Αγώνες κατάταξης 2013 – 2014
Σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Γ’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12 παρ. Γ), διεξήχθησαν αγώνες κατάταξης στις 4/05/2014 και 11/05/2014, μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 3η θέση και 4η θέση στον 1ο και 2ο Όμιλο και την 3η και 4η θέση στο 3ο και 4ο όμιλο της κατηγορίας αυτής, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στη Β’ Εθνική Κατηγορία στον 1ο Όμιλο και στον 2ο Όμιλο αντίστοιχα για την αγωνιστική περίοδο 2014 – 2015.
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΚΟΡ
04/05/14 17.30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 62 – 76
04/05/14 17.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. Κ. – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 70 – 65
11/05/14 17.30 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 63 – 82
11/05/14 18.00 ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ 58 – 88

Σειρά προτεραιότητας για τον 1ο Όμιλο της Β’ Εθνικής Κατηγορίας
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡ.
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Σειρά προτεραιότητας για τον 2ο Όμιλο της Β’ Εθνικής Κατηγορίας
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών
Κυπελλούχος Ανδρών ανακηρύχθηκε ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΕ, ο οποίος στον τελικό επιβλήθηκε του ΑΡΗ ΚΑΕ, με αποτέλεσμα 90 – 53.

Πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών
1. ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
5. ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
6. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
7. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΠΑΟΚ
9. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σύμφωνα με την ειδική Προκήρυξη του Πρωταθλήματος και μετά τα play off Πρωταθλήτρια αναδείχθηκε το Σωματείο ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ και οι ομάδες που κατέλαβαν την 9η , 10η θέση (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. & ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) υποβιβάζονται στην Α2 Εθνική Κατηγορία και εντάσσονται στον 1ο Όμιλο όπου λόγω έδρας ανήκουν.

Πρωτάθλημα Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
2. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
3. ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 3. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
4. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 4. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
5. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
7. ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 7. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
8. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9. ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ 2000 9. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
10. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 10. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
11. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11. ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
12. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ 12. ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

Σύμφωνα με την Ειδική προκήρυξη του Πρωταθλήματος ο πρώτος του 1ου Ομίλου (ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ο πρώτος του 2ου Ομίλου (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ) ανέρχονται στην Α1 Εθνική κατηγορία.

Οι πέντε (5) τελευταίοι του 1ου Ομίλου (ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000, ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.Λ.) και ο ένας (1) τελευταίος του 2ου Ομίλου (ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ) υποβιβάζονται στα τοπικά τους Πρωταθλήματα.

Αγώνες Κατάταξης
Σύμφωνα με το άρθρο 12 – παρ. Γ της Ειδικής Προκήρυξης Πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών 2013 – 2014, διεξήχθησαν αγώνες κατάταξης μεταξύ των Σωματείων ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β., που κατέλαβαν την 2η θέση στους δύο (2) Ομίλους της Κατηγορίας αυτής, καθώς επίσης και μεταξύ των Σωματείων ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ που κατέλαβαν την 3η θέση στους δύο (2) Ομίλους της Κατηγορίας αυτής, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας προς κάλυψη τυχόν κενής θέσης στην Α1΄Εθνική Κατηγορία Γυναικών της αγωνιστικής περιόδου 2014 – 2015.
Τα αποτελέσματα:
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 60 – 63
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69 – 41

Σειρά προτεραιότητας για την άνοδο στην Α1 Εθνική κατηγορία γυναικών έχουν τα σωματεία:
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Κύπελλο Ελλάδος Γυναικών
Μετά την διεξαγωγή των αγώνων του FINAL FOUR του Κυπέλλου Ελλάδας, Κυπελλούχος Ελλάδας αναδείχθηκε το Σωματείο ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ και η τελική κατάταξη των ομάδων έχει ως εξής:
1. ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3. ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
4. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ