Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Παίδων: Τα αποτελέσματα της Β’ φάσης

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων που διεξήχθη 23-27 Απριλίου έχουν ως εξ ής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Θεσσαλονίκη)

1η αγωνιστική
ΦΟ Πρωτέας Γρ. – ΠΟ Ν. Μουδανιών 54 – 36
ΣΦΚ Πιερικός Αρχ. – ΑΕ Λάρισας 57 – 63
ΡΕΠΟ ΑΣ Τιτάνες Δράμας

2η αγωνιστική
ΑΕ Λάρισας – ΦΟ Πρωτέας Γρ. 44 – 41
ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣ Τιτάνες Δράμας 35 – 77
ΡΕΠΟ ΣΦΚ Πιερικός Αρχ.

3η αγωνιστική
ΑΣ Τιτάνες Δράμας – ΑΕ Λάρισας 60 – 40
ΦΟ Πρωτέας Γρ. – ΣΦΚ Πιερικός Αρχ. 42 – 57
ΡΕΠΟ ΠΟ Ν. Μουδανιών

4η αγωνιστική
ΣΦΚ Πιερικός Αρχ. – ΑΣ Τιτάνες Δράμας 44 – 61
ΑΕ Λάρισας – ΠΟ Ν. Μουδανιών 34 – 49
ΡΕΠΟ ΦΟ Πρωτέας Γρ.

5η αγωνιστική
ΑΣ Τιτάνες Δρ. – ΦΟ Πρωτέας Γρ. 59 – 40
ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχ. 53 – 58
ΡΕΠΟ ΑΕ Λάρισας

* Για την Τελική Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων προκρίθηκε το Σωματείο ΑΣ Τιτάνες Δράμας.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Αντίριο)

1η αγωνιστική
Παναιτωλικός ΓΦΣ – ΑΣ Απολλωνίας 38 – 89
ΑΟ Ξυλοκάστρου – ΣΕΦΑ Αρκαδικός 64 – 52

2η αγωνιστική
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Παναιτωλικός ΓΦΣ 39 – 66
ΑΣ Απολλωνίας – ΑΟ Ξυλοκάστρου 74 – 53

3η αγωνιστική
Παναιτωλικός ΓΦΣ – ΑΟ Ξυλοκάστρου 66 – 61
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΑΣ Απολλωνίας 57 – 84

* Για την Τελική Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων προκρίθηκε το Σωματείο ΑΣ Απολλωνίας.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Αθήνα)

1η αγωνιστική
ΑΟ Ερμούπολης – Ηράκλειο ΟΑΑ 35 – 74
ΕΠΓΣ Παλλεσβιακός – ΑΕΕ Παναγίτσας 27 – 74
ΡΕΠΟ ΑΣΚ Ιπποκράτης

2η αγωνιστική
ΑΕΕ Παναγίτσας – ΑΣΚ Ιπποκράτης 66 – 52
Ηράκλειο ΟΑΑ – ΕΠΓΣ Παλλεσβιακός 81 – 34
ΡΕΠΟ ΑΟ Ερμούπολης

3η αγωνιστική
ΕΠΓΣ Παλλεσβιακός – ΑΟ Ερμούπολης 46 – 44
ΑΣΚ Ιπποκράτης – Ηράκλειο ΟΑΑ 55 – 70
ΡΕΠΟ ΑΕΕ Παναγίτσας

4η αγωνιστική
ΑΟ Ερμούπολης – ΑΣΚ Ιπποκράτης 47 – 70
Ηράκλειο ΟΑΑ – ΑΕΕ Παναγίτσας 62 – 70
ΡΕΠΟ ΕΠΓΣ Παλλεσβιακός

5η αγωνιστική
ΑΣΚ Ιπποκράτης – ΕΠΓΣ Παλλεσβιακός 48 – 45
ΑΕΕ Παναγίτσας – ΑΟ Ερμούπολης 58 – 47
ΡΕΠΟ Ηράκλειο ΟΑΑ

* Για την Τελική Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων προκρίθηκε το Σωματείο ΑΕΕ Παναγίτσας.

Τελική φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος παίδων

Πρωταθλητής ΕΣΚΑ: ΑΣΕ Δούκα

Πρωταθλητής ΕΚΑΣΘ: ΜΑΣ Μαντούλίδης

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΝΑ: –