Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 3Χ3: Tο πρόγραμμα

Πρόγραμμα Παγκοσμίου Πρωταθλήματος 3Χ3

Πέμπτη 23 Αυγούστου
Γήπεδο 1
6μ.μ. Βραζιλία-Εσθονία (Α)
6.20μ.μ. Λετονία-Τσεχία (Α)
6.40μ.μ. Ελλάδα-Ρωσία (Α)
7μ.μ. Λίβανος-Ρουμανία (Α)
7.20μ.μ. Μεξικό-Ουκρανία (Α)
7.40μ.μ. Αργεντινή-Γαλλία (Α)
8μ.μ. –
8.10μ.μ. Ουκρανία-Εσθονία (Γ)
8.30μ.μ. Τσεχία-Ελλάδα (Γ)
8.50μ.μ. Γαλλία-Σλοβακία (Γ)
9.10μ.μ. Βουλγαρία-Ολλανδία (Γ)
9.30μ.μ. ΗΠΑ-Ανγκόλα (Γ)
9.50μ.μ. Αργεντινή-Γερμανία (Γ)
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. Ρωσία-Εσθονία (Α)
10.40μ.μ. Ελλάδα-Ισραήλ (Α)
11μ.μ. Σλοβενία-Τσεχία (Α)

Γήπεδο 2
6μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Ουκρανία (Γ)
6.20μ.μ. Εσθονία-Βραζιλία (Γ)
6.40μ.μ. Μεξικό-Αυστραλία (Γ)
7μ.μ. Τουρκία-Ιορδανία (Γ)
7.20μ.μ. Ρουμανία-Ισπανία (Γ)
7.40μ.μ. Αγγλία-Ρωσία (Γ)
8μ.μ. –
8.10μ.μ. Νεπάλ-Λετονία (Α)
8.30μ.μ. Σερβία-Σλοβενία (Α)
8.50μ.μ. Τσεχία-Ισπανία (Α)
9.10μ.μ. Ρουμανία-Αγγλία (Α)
9.30μ.μ. Τουρκία-Λίβανος (Α)
9.50μ.μ. Αίγυπτος-ΗΠΑ (Α)
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. Αυστραλία-Ουκρανία (Γ)
10.40μ.μ. Μεξικό-Εσθονία (Γ)
11μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Βραζιλία (Γ)

Γήπεδο 3
6μ.μ. Σλοβενία-Νεπάλ (Α)
6.20μ.μ. Ισραήλ-Βουλγαρία (Α)
6.40μ.μ. Ισπανία-Σερβία (Α)
7μ.μ. Βενεζουέλα-Γκουάμ (Α)
7.20μ.μ. Αγγλία-Αίγυπτος (Α)
7.40μ.μ. ΗΠΑ-Τουρκία (Α)
8μ.μ. –
8.10μ.μ. Ουγγαρία-Νεπάλ (Γ)
8.30μ.μ. Αυστραλία-Κινεζική Ταϊπέι (Γ)
8.50μ.μ. Βραζιλία-Μεξικό (Γ)
9.10μ.μ. Ιορδανία-Ρουμανία (Γ)
9.30μ.μ. Ρωσία-Τουρκία (Γ)
9.50μ.μ. Ισπανία-Αγγλία (Γ)
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. Σερβία-Νεπάλ (Α)
10.40μ.μ. Ισπανία-Λετονία (Α)
11μ.μ. Βραζιλία-Βουλγαρία (Α)

Γήπεδο 4
6μ.μ. Ελλάδα-Ουγγαρία (Γ)
6.20μ.μ. Νεπάλ-Γαλλία (Γ)
6.40μ.μ. Σλοβακία-Τσεχία (Γ)
7μ.μ. Ανγκόλα-Βουλγαρία (Γ)
7.20μ.μ. Ολλανδία-Αργεντινή (Γ)
7.40μ.μ. Γερμανία-ΗΠΑ (Γ)
8μ.μ. –
8.10μ.μ. Εσθονία-Ισραήλ (Α)
8.30μ.μ. Ρωσία-Βραζιλία (Α)
8.50μ.μ. Βουλγαρία-Ελλάδα (Α)
9.10μ.μ. Γκουάμ-Μεξικό (Α)
9.30μ.μ. Γαλλία-Βενεζουέλα (Α)
9.50μ.μ. Ουκρανία-Αργεντινή (Α)
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. Τσεχία-Ουγγαρία (Γ)
10.40μ.μ.Σλοβακία-Νεπάλ (Γ)
11μ.μ. Ελλάδα-Γαλλία (Γ)

Παρασκευή 24 Αυγούστου

Γήπεδο 1
6μ.μ. Τουρκία-Ρουμανία (Α)
6.20μ.μ. ΗΠΑ-Αγγλία (Α)
6.40μ.μ. Βενεζουέλα-Ουκρανία (Α)
7μ.μ. –
7.20μ.μ. Ουγγαρία-Σλοβακία (Γ)
7.40μ.μ. Γαλλία-Τσεχία (Γ)
8μ.μ. Νεπάλ-Ελλάδα (Γ)
8.10μ.μ. Ιορδανία-Αγγλία (Γ)
8.30μ.μ. Αργεντινή-ΗΠΑ (Γ)
8.50μ.μ. Ρουμανία-Τουρκία (Γ)
9.10μ.μ. –
9.20μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
9.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. Skills’ contest (προκριματικά)
10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων

Γήπεδο 2
6μ.μ. Ρωσία-Ιορδανία (Γ)
6.20μ.μ. Αγγλία-Ρουμανία (Γ)
6.40μ.μ. Τουρκία-Ισπανία (Γ)
7μ.μ. –
7.20μ.μ. Τσεχία-Νεπάλ (Α)
7.40μ.μ. Σλοβενία-Ισπανία (Α)
8μ.μ. Σερβία-Λετονία (Α)
8.10μ.μ. Αίγυπτος-Ρουμανία (Α)
8.30μ.μ. Λίβανος-ΗΠΑ (Α)
8.50μ.μ. Τουρκία-Αγγλία (Α)
9.10μ.μ. –
9.20μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
9.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ.Skills’ contest (προκριματικά)
10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων

Γήπεδο 3
6μ.μ. Γαλλία-Γκουάμ (Α)
6.20μ.μ. Αργεντινή-Μεξικό (Α)
6.40μ.μ. Λίβανος-Αίγυπτος (Α)
7μ.μ. –
7.20μ.μ. Ουκρανία-Μεξικό (Γ)
7.40μ.μ. Βραζιλία-Αυστραλία (Γ)
8μ.μ. Εσθονία-Κινεζική Ταϊπέι (Γ)
8.10μ.μ. Βουλγαρία-Γερμανία (Γ)
8.30μ.μ. Ισπανία-Ρωσία (Γ)
8.50μ.μ. Ολλανδία-Ανγκόλα (Γ)
9.10μ.μ. –
9.30μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
9.50μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. –
10.40μ.μ. Αγώνες μικτών ομάδων

Γήπεδο 4
6μ.μ. HΠΑ-Βουλγαρία (Γ)
6.20μ.μ. Γερμανία-Ολλανδία (Γ)
6.40μ.μ. Ανγκόλα-Αργεντινή (Γ)
7μ.μ. –
7.10μ.μ. Εσθονία-Ελλάδα (Α)
7.30μ.μ. Βουλγαρία-Ρωσία (Α)
7.50μ.μ. Ισραήλ-Βραζιλία (Α)
8.10μ.μ. Ουκρανία-Γαλλία (Α)
8.30μ.μ. Μεξικό-Βενεζουέλα (Α)
8.50μ.μ. Γκουάμ-Αργεντινή (Α)
9.10μ.μ. –
9.20μ.μ. Μικτές Ομάδες
9.40μ.μ. Μικτές Ομάδες
10.10μ.μ. –
10.20μ.μ. –
10.40μ.μ. Μικτές Ομάδες

Σάββατο 25 Αυγούστου
Γήπεδο 1
6μ.μ. Ρουμανία-ΗΠΑ (Α)
6.20μ.μ. Βραζιλία-Ελλάδα (Α)
6.40μ.μ. Ρωσία-Ισραήλ (Α)
7μ.μ. Βραζιλία-Ουκρανία (Γ)
7.20μ.μ. Κινεζική Ταϊπέι-Μεξικό (Γ)
7.40μ.μ. Αυστραλία-Εσθονία (Γ)
8μ.μ. Φάση των 16 (A)
8.20μ.μ. Φάση των 16 (A)
8.40μ.μ. Samsung Shootout (A, προκρ.)
9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.40μ.μ. Διαγωνισμός καρφωμάτων
10μ.μ. Προημιτελικοί (Α)
10.20μ.μ. Προημιτελικοί (Α)
10.40μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)
11μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)

Γήπεδο 2
6μ.μ. Ουκρανία-Γκουάμ (Α)
6.20μ.μ. Βενεζουέλα-Αργεντινή (Α)
6.40μ.μ. Γαλλία-Μεξικό (Α)
7μ.μ. Ισπανία-Ιορδανία (Γ)
7.20μ.μ. Τουρκία-Αγγλία (Γ)
7.40μ.μ. Ρωσία-Ρουμανία (Γ)
8μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.40μ.μ. Samsung Shootout (A, Προκρ.)
9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.40μ.μ. Διαγωνισμός Καρφωμάτων (Προκρ.)
10μ.μ. Προημιτελικοί (Α)
10.20μ.μ. Προημιτελικοί (Α)
10.40μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)
11μ.μ. Προημιτελικοί (Γ)

Γήπεδο 3
6μ.μ. Νεπάλ-Ισπανία (Α)
6.20μ.μ. Τσεχία-Σερβία (Α)
6.40μ.μ. Λετονία-Σλοβενία (Α)
7μ.μ. Γαλλία-Ουγγαρία (Γ)
7.20μ.μ. Ελλάδα-Σλοβακία (Γ)
7.40μ.μ. Τσεχία-Νεπάλ (Γ)
8μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.40μ.μ. Samsung Shootout (Γ, προκρ.)
9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.40μ.μ. –
10μ.μ. –
10.20μ.μ. –
10.40μ.μ. –
11μ.μ. –

Γήπεδο 4
6μ.μ. Βουλγαρία-Εσθονία (Α)
6.20μ.μ. Αίγυπτος-Τουρκία (Α)
6.40μ.μ. Αγγλία-Λίβανος (Α)
7μ.μ. Αργεντινή-Βουλγαρία (Γ)
7.20μ.μ. Ανγκόλα-Γερμανία (Γ)
7.40μ.μ. ΗΠΑ-Ολλανδία (Γ)
8μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.20μ.μ. Φάση των 16 (Α)
8.40μ.μ. Samsung Shootout (Γ, Προκρ.)
9μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.20μ.μ. Φάση των 16 (Γ)
9.40μ.μ. –
10μ.μ. –
10.20μ.μ. –
10.40μ.μ. –
11μ.μ. –

Κυριακή 26 Αυγούστου
Γήπεδο 1
6μ.μ. Αγώνας μικτών ομάδων
6.30μ.μ. Αγώνας μικτών ομάδων
7μ.μ. Skill Finals
7.15μ.μ. Ημιτελικός Ανδρών
7.45μ.μ. Ημιτελικός Γυναικών
8.15μ.μ. Samsung Shootout Final
8.30μ.μ. Τελικός μικτών ομάδων
9μ.μ. Διαγωνισμός Καρφωμάτων τελικός
9.30μ.μ. Αγώνας για την 3η θέση (Α)
10μ.μ. Τελικός Γυναικών
10.30μ.μ. Τελικός Ανδρών
11μ.μ.

Γήπεδο 2
6μ.μ. –
6.30μ.μ. –
7μ.μ. Pick-up Games
7.15μ.μ. Ημιτελικός Ανδρών
7.45μ.μ. Ημιτελικών Γυναικών
8.15μ.μ. Pick-up games
8.30μ.μ. –
9μ.μ. Pick-up games
9.30μ.μ. Αγώνας για την 3η θέση (Γ)
10μ.μ. –
10.30μ.μ. –
11μ.μ. –

Γήπεδο 3
6μ.μ. –
6.30μ.μ. –
7μ.μ. Pick-up games
7.15μ.μ. –
7.45μ.μ. –
8.15μ.μ. Pick-up games
8.30μ.μ. –
9μ.μ. Pick-up games
9.30μ.μ. Pick-up games
10μ.μ. –
10.30μ.μ. –
11μ.μ. –

Γήπεδο 4
6μ.μ. –
6.30μ.μ. –
7μ.μ. Pick-up games
7.15μ.μ. –
7.45μ.μ. –
8.15μ.μ. Pick-up games
8.30μ.μ. –
9μ.μ. Pick-up games
9.30μ.μ. Pick-up games
10μ.μ. –
10.30μ.μ. –
11μ.μ. –