Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Αναπτυξιακό Κορασίδων

Η τελική φάση των Πανελληνίων αγώνων Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών του Αναπτυξιακού προγράμματος κορασίδων της Ε.Ο.Κ. θα διεξαχθεί στην Κύμη Ευβοίας από 1 έως 3 Μαίου 2009 και διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., τον Δήμο Κύμης και την Ε.Σ.ΚΑ.Σ.Ε..  Στους αγώνες συμμετέχουν οι Ενώσεις και Τοπικές Επιτροπές που προκρίθηκαν από τους Ομίλους:  ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ, ΕΣΚΑΣΕ, ΕΚΑΣΚ και ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.  Την Κυριακή 3 Μαίου, στις 11.30 στο γήπεδο της Κύμης, θα πραγματοποιηθεί προπόνηση  επίδειξης της Εθνικής ομάδας Γυναικών.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 01/05 
1η αγωνιστική: 
09.00 – 10.30  ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΕΣΚΑΣΕ
10.45 – 12.15  ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ 
12.30 – 14.00  ΕΚΑΣΘ – ΕΚΑΣΚ 2η αγωνιστική: 
17.00 – 18.30  ΕΣΚΑ – ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
18.45 – 20.15  ΕΣΚΑΣΕ – ΕΚΑΣΘ
20.30 – 22.00  ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑΝΑ02/05
3η αγωνιστική: 
09.00 – 10.30  ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΘ 
10.45 – 12.15  ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΕΚΑΣΚ
12.30 – 14.00  ΕΣΚΑΣΕ – ΕΣΚΑ4η αγωνιστική: 
17.00 – 18.30  ΕΚΑΣΘ – ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ  
18.45 – 20.15  ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑΣΕ 
20.30 – 22.00  ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑ 03/05
5η αγωνιστική: 
08.00 – 09.30  ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – ΕΣΚΑΝΑ 
09.45 – 11.15  ΕΣΚΑΣΕ – ΕΚΑΣΚ
11.30 – 13.00  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
13.15 – 14.45  ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ
14.45 – 15.15  Τελετή Λήξης – ΑπονομέςΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 1,65 1 ΔΑΣΑΛ
5 ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1994 1,70 1-2 ΔΑΣΑΛ
6 ΜΑΡΚΟΥ ΤΖΕΝΗ 1994 1,72 2-3 ΔΑΣΑΛ
7 ΓΡΙΣΠΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1993 1,73 2-3 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1995 1,71 1-2 ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘ.
9 ΦΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΩ 1995 1,80 1-3 ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
10 ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 1,72 2-3 ΔΑΣΑΛ
11 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1994 1,73 4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
12 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΡΙΑ 1993 1,86 4-5 ΔΑΣΑΛ
13 ΣΙΔΕΡΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 1994 1,80 5 ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
14 ΦΟΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1994 1,88 4-5 ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
15 ΚΟΡΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 1,90 5 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΜΟΥΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΜΙΧΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΒΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 1993 1,70 1 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
5 ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1994 1,72 3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΚΛΑΙΡΗ 1994 1,65 2 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔ.
7 ΜΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 1,75 4 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
8 ΡΙΖΟΥ ΧΑΡΑ 1994 1,63 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
9 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1994 1,74 3 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
10 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1993 1,70 1 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
11 ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1995 1,66 2 ΑΟ ΦΑΡΟΣ
12 ΤΣΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 1,80 4 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
13 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 1994 1,75 1 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
14 ΝΙΝΙΟΥ – ΠΕΠΠΑ ΜΑΝΤΩ 1993 1,87 5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
15 ΝΙΑΡΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1993 1,90 5 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΣΤΑΜΟΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝ.-Ν. 1995 1,62 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
5 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ 1994 1,70 2 SIEMENS
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1994 1,67 1-2 ΠΑΟΚ
7 ΚΑΝΤΑΡΑ ΓΩΓΩ 1993 1,78 1-2 ΗΡΑΚΛΗΣ
8 ΤΣΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 1,78 3 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
9 ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 1994 1,87 5 ΠΑΟΚ
10 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1994 1,85 4-5 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
11 ΠΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 1,86 4-5 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
12 ΓΚΛΕΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1994 1,74 4 ΗΡΑΚΛΗΣ
13 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1995 1,82 4-5 ΠΑΟΚ
14 ΣΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 1,78 1-3 ΑΡΗΣ
15 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1994 1,85 5 SIEMENS
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΚΟΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΕΥΒΟΙΑΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΚΟΝΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 1,71 1 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
5 ΘΩΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1994 1,68 2 ΑΟ ΚΥΜΗΣ
6 ΠΕΡΕΣΙΟΛΚΙΝΑ ΓΙΟΥΛΙΑ 1993 1,66 2 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
7 ΠΡΙΟΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1994 1,74 3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΤΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 1,82 4 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ 1993 1,75 4 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
10 ΣΕΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 1,71 1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
11 ΚΟΝΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 1,85 5 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΚΟΤΣΙΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 1,73 1 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 1,68 1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1994 1,74 5 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
15 ΑΛΕΠΙΔΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1994 1,74 3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 1,70 1-2 Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ
5 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 1,76 2-3 Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ
6 ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ ΝΙΚΗ 1996 1,65 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
7 ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1995 1,68 1-2 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
8 ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 1,81 1-3 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
9 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 1995 1,72 2-3 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
10 ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1994 1,80 2-3 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
11 ΛΕΝΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1994 1,76 3-4 Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ
12 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 1994 1,77 3-4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13 ΜΑΓΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 1,77 3-4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
14 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΗΛΙΑ 1993 1,81 4-5 Ο.Κ. ΑΡΚΑΔΙ
15 ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1994 1,78 3-4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 1993 1,68 1 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
5 ΓΟΥΝΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 1,68 1-2 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΑ 1994 1,63 1 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ
7 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1993 1,74 3-4 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ
8 ΝΙΚΟΛΕΝΔΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 1994 1,75 3-4 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000
9 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1993 1,72 2-4 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
10 ΓΙΑΝΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1994 1,71 1-3 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ
11 ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1993 1,65 1 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
12 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1995 1,74 4-5 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
13 ΙΕΡΟΜΝΗΜΩΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1993 1,76 2-4 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000
14 ΠΑΓΩΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 1995 1,75 3-4 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
15 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΒΙΚΥ 1994 1,67 2-3 ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΜΑΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ