Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Αναπτυξιακό Παίδων

Η τελική φάση των Πανελληνίων αγώνων Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών του Αναπτυξιακού προγράμματος παίδων της Ε.Ο.Κ. θα δι εξαχθεί στην Ιεράπετρα Κρήτης από 1 έως 3 Μαίου 2009 και διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., τον Δήμο Ιεράπετρας, τον ΔΗ.Χ.Α.Ι. και την Ε.ΚΑ.Σ.Κ..  Στους αγώνες συμμετέχουν οι Ενώσεις που προκρίθηκαν από τους Ομίλους: ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΕΣΚΑΗ και ΕΚΑΣΚ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ01/05 
1η αγωνιστική: 
10.00 – 11.30  ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑΝΑ
11.45 – 13.15  ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑ 
13.30 – 15.00  ΕΚΑΣΘ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ 2η αγωνιστική: 
17.30 – 19.00  ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΚ 
19.15 – 20.45  ΕΚΑΣΑΜΑΘ  – ΕΣΚΑΗ
21.00 – 22.30  ΕΣΚΑΝΑ  – ΕΚΑΣΘ  02/05
3η αγωνιστική: 
09.00 – 10.30  ΕΣΚΑΗ – ΕΚΑΣΘ
10.45 – 12.15  ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ
12.30 – 14.00  ΕΚΑΣΚ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ 4η αγωνιστική: 
17.00 – 18.30  ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑΝΑ
18.45 – 20.15  ΕΚΑΣΘ  – ΕΚΑΣΚ
20.30 – 22.00  ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΣΚΑ
03/05
5η αγωνιστική: 
10.00 – 11.30  ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑΗ
11.45 – 13.15  ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΘ
16.00 – 17.30  ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ
17.30 – 18.00  Τελετή Λήξης – Απονομές ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 1,88 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
5 ΜΠΕΜΠΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1995 1,83 1-2 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
6 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 1,85 1 ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
7 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1994 1,87 2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 ΔΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1994 1,80 1 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
9 ΚΟΤΣΙΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 1,90 2-3 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
10 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 1,92 1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
11 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 1,91 2-3 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
12 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 2,13 5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
13 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 1995 1,90 2-3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
14 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 1995 1,97 4-5 ΩΡΩΠΟΣ
15 ΤΣΩΝΤΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 2,02 4-5 ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΜΑΝΤΖΩΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΚΑΠΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 1,85 1-2 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔ.
5 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 1,84 1-2 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6 ΠΕΤΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 1995 1,83 3-4 ΔΑΣ ΔΡΑΠ/ΝΑΣ
7 ΠΑΠΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1994 1,84 1-2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ 1994 1,80 1-2 ΜΙΛΩΝΑΣ
9 ΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1995 1,83 1-2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
10 ΧΑΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1994 2,00 4-5 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ 1994 1,89 2-3 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ
12 ΒΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 1,98 4-5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
13 ΔΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 1,89 2-3 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
14 ΤΣΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994 1,93 3-4 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 2,00 5 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΡΑΜΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1994 1,81 1 ΑΣ ΑΡΗΣ
5 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 1,82 1 ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ
6 ΠΗΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 1,85 1-2 ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 1,85 3-4 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
8 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 1,82 1-2 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
9 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 1,90 4 ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1994 1,82 1-2 ΑΣ ΑΡΗΣ
11 ΣΛΑΦΤΣΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1994 1,97 4-5 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞ. 1994 1,92 3-4 ΠΑΟΚ
13 ΣΙΟΛΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 1,95 2-4 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
14 ΓΟΥΓΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 1,87 4 ΧΑΝΘ
15 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 1994 2,03 5 ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ 1995 1,73 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
5 ΡΥΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1994 1,84 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
6 ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 1,80 1 ΟΦΗ
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1994 1,88 2-3 ΑΓΟΡ
8 ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 1,78 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
9 ΜΕΛΟΚΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1994 1,78 1-2 ΑΓΟΡ
10 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 1,84 2 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
11 ΛΙΑΝΔΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1994 1,90 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
12 ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΝΤΕΝΙΣ 1994 1,97 4-5 ΑΓΟΡ
13 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛ. 1994 1,90 3-4 ΚΥΔΩΝ
14 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1995 1,90 3-4 ΟΦΗ
15 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1994 1,90 2-3 ΑΓΟΡ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΣΕΙΡΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΧΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 1,80 1 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
5 ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 1,86 2 ΑΓΣ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚ.
6 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 1,82 2 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ.
7 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1995 1,80 3 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
8 ΓΚΕΛΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1995 1,93 3-4 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 1,92 4 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
10 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 1,92 2-3 ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
11 ΠΙΕΒΑΛΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 1,91 2-3 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
12 ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 1,97 5 ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13 ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 1,90 2-3 ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
14 ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 1,97 4-5 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
15 ΠΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 1,94 3-4 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΒΕΖΕΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΧΑΙΑΣ & ΗΛΕΙΑΣ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 1,83 1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1995 1,80 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
6 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1995 1,80 2 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ
7 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1995 1,95 5 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
8 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 1,90 3 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
9 ΘΩΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1994 1,92 2-3 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
10 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 1,90 2-3 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
11 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 1994 1,89 3-4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛ.
12 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 1,90 3-4 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
13 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 1,82 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
14 ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ 1994 1,97 4-5 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1994 2,02 5 ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΥΝΟΔΟΣ:  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ