Menu

Διαιτητές (1041)

Διαιτητές Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Πρέβεζας

Οι διαιτητές και κομισάριος της αναμέτρησης ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών-ΣΚ Νικόπολης Πρέβεζας, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17 Απριλίου και ώρα 18.00 στο ΔΑΚ Γρεβενών για την 24η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής:  ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Παπανικολάου (Κοζ.), Λυγούρας (Καστ) (Κηπουρίδης)   
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (26η αγωνιστική, 13/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 26ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 13 Απριλίου Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Βαρδάλος-Καλογερόπουλος Λ.-Ζαχαρής (Τεφτίκης) Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Καστοριά Παναγιώτου-Ξενικάκης-Κωνσταντινίδου (Τέγα) Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Απόλλων Π. Παντελίδης-Μαλαμάς-Πιτσίλκας (Άκελ) Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Ερμής Αγιάς Λάρισας Μπήτης-Παφίλης-Ταρενίδης Στ. (Παπαγεωργίου) Π.Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Χαρίλαος Τρικούπης Κοτσίμπος-Κοντίλης-Χριστινάκης (Ηπιώτης) Υμηττού…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23η αγωνιστική, 13-14/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομσιάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 14 Απριλίου Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αιγάλεω Λαμπίρης, Κανελλόπουλος (Γιαλικάρης) Κάτω Αχαγιάς 14.30 Αχαγιά 82-Νέο Ληξούριο Τζίμης, Μελισσάρης (Θεοδωρόπουλος) Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ηλυσιακός Σιδέρης, Αγγελής (Ζώης) Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Ασημακάκη, Λεκατσάς (Κωστής) Ζ. Αλεξάνδρου 17.00…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (21η αγωνιστική, 14/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος Σάββατο 13 Απριλίου Μ.Μερκούρη 12.30 Αρκάδι-Αγία Παρασκευή Ελ Ανύ-Λάμπος (Πετράκης Ν.) Ελ Ανύ, Λάμπος (Πετράκης Ν.) Κυριακή 14 Απριλίου Μ. Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-Αμύντας Ντάσης-Κοντογιαννόπουλος (Χριστινάκης) Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πελασγός Καραμπιτσάκος-Πιπλιός (Μπουρνάς) Π. Γιαννακόπουλος…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (21η αγωνιστική, 14/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Κυριακή 14 Απριλίου Μ.Λιούγκας 14.00 Ολυμπιακός-Σπόρτιγκ Κονταράτος, Λαζόγκα (Σαμαρτζή) Καλυβίων 14.00 Καλύβια-Εσπερίδες Καλλιθέας Μαγκούνης, Τσάτσης (Τηγάνης) Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανιώνιος Τσουμαχίδης, Δολγύρας (Μήτσιου) ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Νίκη Λευκάδας Ελευθεριάδης, Εκίζογλου (Δροσόπουλος) Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Αθηναϊκός Αποστολίδης, Νικολοπούλου (Παππάς) Δάφνη Αγ.…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (26η αγωνιστική, 14/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 26ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 15 Απριλίου 2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος, Αργυρούδης (Φαλούκας) Ιλίου Β’ 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Φασόλης, Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.) Μετς 17.00 Παγκράτι-Γλαύκος Τσιμπούρης, Μαρίγλη (Τζουβάρας) 1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δάφνη Δαφνίου Κάρδαρης, Πολυχρόνης (Ελευθεριάδης)…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριος αγώνα Α1 Γυναικών

Οι διαιτητές της αναμέτρησης Δάφνη Αγίου Δημητρίου-Πρωτέας Βούλας που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Απριλίου στις 17.30 θα είναι οι Μαραμής-Τηγάνης και κομισάριος ο Λιμνιάτης.
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (20η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος  Κυριακή 7 Απριλίου  Α. Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-ΟΚΑ Αρκάδι Αντωνίου Γιωργ.-Καννής (Σαμαρτζή) Υμηττού 13.00 Αμύντας-ΚΟΜ Πελασγός Χαίνα-Πετράκης Γ.-Σταύρου Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κονταράτος-Γεράνιος (Κουλούρης) Κοντόπευκου 13.00 Αγ. Παρασκευή-Παναθηναϊκός Γρίβα-Καλογεράκης (Ζερβούδης) Π. Νικολαΐδης 13.00 Φάρος Κερατσινίου-ΟΑ…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος  Κυριακή 7 Απριλίου  Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα Πολυχρόνης-Καλογριάς (Μάρκου) Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Αχαγιά Μαραγκάκης-Σκανδαλάκης (Ευστρατίου) Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ηλυσιακός Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος) Βυζαντινό 17.00 ΑΣ Πέρα-ΝΕ Μεγαρίδας Ορφανός Εμ.-Χρηστίδης Π. (Κώτσης)  ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Κεραυνός…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (20η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Κυριακή 7 Απριλίου  Μίλωνα 14.00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Παυλόπουλος-Φραγκούλη (Δούκας) Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Εσπερίδες Καλλιθέας Μπούκας-Καλογερόπουλος Φ. (Τηγάνης)  Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΓΑΣ Καλυβίων Καραβίτης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.) Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Βούλας-Ηρακλής Μαρίγλη-Μαρινάκης (Τεφτίκης)  ΔΑΚ Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS