Menu

A2 Ανδρών 2017-2018 (PlayOff / PlayOut)

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2017 – 2018

PlayOff

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)

    ΗΜ/ΝΙΑ

    ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

    16/05/18

    19.00

   ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ

    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    87 - 66

    16/05/18

    19.00

    ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

    89 - 73

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)

   ΗΜ/ΝΙΑ

    ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                    ΑΓΩΝΑΣ

 

    19/05/18

   17.00

  ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ

        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

   81-75

    19/05/18

   17.00

    ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ

   ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

   84-74

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)

   ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

    ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

   23/05/18

  19.00

    ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ

    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    

   85-57

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

PlayOut

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)

   ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                        ΑΓΩΝΑΣ

 

   16/05/18

    17.00

    ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

   70 - 62

   16/05/18

    19.00

ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

   71 - 62

 

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

  ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                            ΑΓΩΝΑΣ

 

19/05/18

17.00

    ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

  66-82

19/05/18

17.00

    ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

  72-74

 

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

  ΗΜ/ΝΙΑ

   ΩΡΑ

        ΓΗΠΕΔΟ

                            ΑΓΩΝΑΣ

 

   23/05/18

   17.00

        ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

(εάν χρειαστεί)

 

   23/05/18

   19.00

   ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

(εάν χρειαστεί)

 

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  

 

Διαβάστε περισσότερα...

A2 Ανδρών 2016-2017 Play-Off / Play-Out

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2016 – 2017

PlayOff

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
10/05/17 17.00 (ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ)    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 82-64
10/05/17 17.00 (ΑΘΛ. Κ. ΔΑΙΣ)    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 67-75

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)
13/05/17 17.00 (ΑΣΤΑΚΟΥ)    ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-64
13/05/17 17.00 (ΙΧΘ.ΚΕΡ. Π.ΝΙΚ.)    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 93-83

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)
17/05/17 17.00 (ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ)    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 68-60

 

1η Αγωνιστική – Γ’ φάση (Play off)
20/05/17   17.00 (ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ)   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 70-79

2η Αγωνιστική – Γ’ φάση (Play off)
24/05/17  17.00  (ΙΧΘ.ΚΕΡ.Π.ΝΙΚ.)  ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 86-75

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

PlayOut

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
10/05/17 16.00 (ΤΡΙΠΟΛΗΣ)    ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 72-65
10/05/17 17.00 (ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ)    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 78-76

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)
13/05/17 17.00 (2 ΑΟΡΑΚΙΑ)    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 66-75
13/05/17 17.00 (ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ)    ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π. 72-65

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)

17/05/17 17.00 (ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ)    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 67-61

 

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

  1.  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
  2. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
  3. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  4. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
  5. ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
  6. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
  7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  8. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
  9. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
  10. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
  11. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
  12. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
  13. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
  14. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  15. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928
  16. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

 

Διαβάστε περισσότερα...

A2 Ανδρών 2015-2016 Play-Off / Play-Out

PLAY OFF

1η αγωνιστική, 1/6

Φάρος Κερατσινίου-Παγκράτι 76-70
Διαιτητές: Μάνος-Καλδίρης-Τσαρούχα (Άκελ)
Δεκάλεπτα: 22-19, 39-42, 57-49, 76-70.
Φάρος Κερατσινίου (Πολέμης): Παπαδόπουλος 3, Παπαμακάριος 3, Καράμπουλας 19, Μπατής 10, Πετροδημόπουλος 7, Αγγελόπουλος 15, Κομποδιέτας 6, Σκορδίλης 11, Κακιούζης 2.
Παγκράτι (Καλαμπάκος): Κυριακόπουλος 16, Παναγιωταράς 6, Παπαδιονυσίου 10, Φακοπουλίδης, Μοτσενίγος 6, Αντωνάκης 6, Κουτρούλιας 14, Σαχπατζίδης 6, Μήτσιαλος 2, Περσίδης 2, Δενδρινός 2.

Εθνικός-Προμηθέας Πατρών 83-79 (κ.α. 70-70)
Διαιτητές: Παπαπέτρου-Μητσόπουλος-Παντελίδης (Ντίνος) 
Δεκάλεπτα: 18-24, 35-41, 56-55, 70-70, πρτ. 83-79. 
Εθνικός (Καλαφατάκης): Μάντζαρης 16, Τζόλος 4, Τότσιος 12, Βασιλόπουλος 9, Βουγιούκας, Παλαιοχωρίτης 2, Ράπτης 5, Γκιζόγιαννης 11, Λάτοβιτς 13, Μαγκουνής 9, Τζιάλλας 2, Ψυλέας. 
Προμηθέας (Γιατράς): Δανάς, Νοέας 4, Κουμπούρας 20, Γιαννικόπουλος 2, Σκούφης, Πέττας 29, Γερομιχαλός 10, Μαναβόπουλος, Πέτροβιτς, Τσάμης 5, Αλίχοτζιτς 9, Χαμηλός.


2η αγωνιστική, 4/6

Προμηθέας Πατρών-Εθνικός 69-63
Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ., Μπήτης, Συμεωνίδης (Σπυρίδωνος).
Δεκάλεπτα: 16-8, 31-20, 49-41, 69-63.
Προμηθέας (Γιατράς): Νοέας 7, Κουμπούρας 14, Γιαννικόπουλος 4, Πέττας 11, Γερομιχαλός 7, Μαναβόπουλος, Πέτροβιτς 2, Τσάμης 14, Αλίχοντζιτς 10.
Εθνικός (Καλαφατάκης): Μάντζαρης 10, Τζόλος 3, Τότσιος 4, Βασιλόπουλος 16, Βουγιούκας, Παλαιοχωρίτης, Ράπτης, Γκιζόγιαννης 7, Λάτοβιτς 15, Μαγκουνής 4, Τζιάλλας, Ψυλέας 4.

3η αγωνιστική, 8/6

Εθνικός-Προμηθέας Πατρών 60 – 68 (κεκλεισμένων των θυρών)
Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ.-Μητσόπουλος-Παγώνης
Δεκάλεπτα: 28-18, 39-38, 50-53, 60-68.
Εθνικός (Καλαφατάκης): Μάντζαρης 12, Τζόλος 3, Τότσιος 6, Βασιλόπουλος 5, Βουγιούκας 4, Παλαιοχωρίτης, Ράπτης, Γκιζόγιαννης 7, Λάτοβιτς 6, Μαγκουνής 13, Τζιάλλας, Ψυλέας 4.
Προμηθέας Πατρών (Γιατράς): Νοέας 8, Κουμπούρας 6, Γιαννικόπουλος 2, Πέττας 8, Γερομιχαλός 12, Μαναβόπουλος, Πέτροβιτς 13, Τσάμης 13, Αλίχοτζιτς 6

Γ' Φάση / 1η Αγωνιστική 11/06/2016

ΑΟ Φάρος Κερατσινίου - ΑΣΠ Προμηθέας 88-78
Διαιτητές: Π. Πουρσανίδης Γ-Μπήτης-Παντελίδης (Ντίνος)
Δεκάλεπτα: 22-14, 49-42, 69-64, 88-78.
Φάρος (Πολέμης): Παπαδόπουλος 1, Παπαμακάριος 9, Καράμπουλας 11, Μπατής 6, Πετροδημόπουλος 18, Λιακόπουλος 21, Αγγελόπουλος 11, Κομποδιέτας 6, Σκορδίλης 5. 

Προμηθέας (Γιατράς): Νοέας 4, Κουμπούρας 2, Γιαννικόπουλος 2, Σκούφης, Πέττας 12, Γερομιχαλός 5, Μαναβόπουλος, Πέτροβιτς 18, Τσάμης 17, Αλίχοντζιτς 15, Χαμηλός 3

 

PLAYOUT

1η αγωνιστική, 1/6

Λιβαδειά-Περιστέρι 72-58 
Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ-Γκούμας-Διαμαντής (Δεσάρτης)
Δεκάλεπτα: 20-12, 34-35, 50-48, 72-58. 
Λιβαδειά (Μωραΐτης): Ντακούλιας 15, Βουκαντίνοφ 17, Τερματζίδης, Βούλγαρης, 8, Χάλαρης 5, Τσιφρικας, Μαράντος, Μαχαίρας 9, Σταύρου 3, Καλαμπάκας, Δημητριάδης 15. 

Περιστέρι (Καραγιάννης): Λάκκας 9, Παπαδιονυσίου, Τσιότρας 8, Πολυτάρχου 6, Παπαντωνάκος 7, Σκουλίδας 1, Ψαρόπουλος, Κατιάκος 12, Πέτρουλας 6, Γκλίκριστ 9.

Μαχητές Δόξας Πεύκων-Πανερυθραϊκός 88-85 (κ.α. 64-64, α' πρτ. 72-72) 
Διαιτητές: Καρακατσούνης-Σταματόπουλος-Παγώνης (Παπαγεωργίου)
Δεκάλεπτα: 18-19, 36-41, 50-54, 64-64, α’ πρτ. 72-72, β’ πρτ. 88-85 
Μαχητές (Χατζηκυριακίδης): Απιδόπουλος 2, Μπουρδάνος, Γερομίχαλος 10, Ελευθεριάδης 12, Μαυρογιάννης 1, Τοπάλι 15, Γκράβας 8, Μάρουσιτς 20, Θόρστεϊνσον 12, Λευκαδίτης 8. 

Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλλιος 14, Μπάρδας 4, Καλλιανιώτης 5, Πρίτσος 5, Προδρόμου 12, Γιαουρτόγλου 20, Σολωμός 5, Αντωνίου 2, Γκαϊντάσοφ 2, Σοφρωνάς 16.

2η αγωνιστική, 4/6

Πανερυθραϊκός-Μαχητές Δόξας Πεύκων 87-86 (κ.α. 76-76)
Διαιτητές: Παπαπέτρου, Παναγιώτου, Παντελίδης (Μπουζάκης Στ.).
Δεκάλεπτα: 20-24, 34-40, 56-56, 76-76, πρτ. 87-86.
Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλλιος 2, Μπάρδας 14, Καλλιανιώτης 5, Πρίτσος 7, Προδρόμου 2, Γιαουρτόγλου 16, Γεωργακόπουλος 4, Σολωμός 19, Αντωνίου 3, Γκαϊντάσοφ 9, Σοφρωνάς 6.

Μαχητές (Χατζηκυριακίδης): Απιδόπουλος 5, Μπουρδάνος, Γερομιχαλός 4, Ελευθεριάδης 8, Μαυρογιάννης 2, Στόλης 2, Τοπάλης 18, Γράβας 21, Μάρουσιτς 10, Θόρστεϊνσον 10, Λευκαδίτης 6.

3η αγωνιστική, 8/6

Μαχητές Δόξας Πεύκων-Πανερυθραϊκός 86-63
Δεκάλεπτα: 27-15, 46-27, 61-43, 86-63
Διαιτητές: Παναγιώτου - Δεσλής - Τζαφλέρης
Μαχητές Δόξας Πεύκων (Χατζηκυριακίδης): Απιδόπουλος, Μπουρδάνος 10, Χατζηκυριακίδης, Γερομιχαλός 9, Ελευθεριάδης 24, Μαυρογιάννης 7, Στόλης, Τοπάλι 3, Γράβας 9, Μάρουσιτς 12, Θόρστεϊνσον 7, Λευκαδίτης 5.
Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλλιος 8, Μπάρδας 6, Καλλιανιώτης 6, Πρίτσος 5, Προδρόμου 6, Γιαουρτόγλου 15, Γεωργόπουλος 4, Σολωμός 8, Αντωνίου, Γκαϊντάσοφ, Σοφρωνάς 5.

*Υπενθυμίζεται πως υπολογίζονται οι μεταξύ των δύο ομάδων αγώνες της κανονικής περιόδου.

Φάρος-Παγκράτι (3-0)

Εθνικός-Προμηθέας Πατρών (2-3)

Λιβαδειά-Περιστέρι (3-0)

Μαχητές Δόξας Πεύκων-Πανερυθραϊκός (3-2)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Playoff)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

1/06/16

19.00

ΙΧΘ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

76 – 70

1/06/16

17.00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

83 – 79

 

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Playoff)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

04/06/16

17.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

69 – 63

 

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Playoff)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

08/06/16

17.00

ΕΣΠΕΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

60 – 68

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Playout(Β’ Φάση) της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Περιόδου 2015 – 2016.

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Playout)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

1/06/16

17.00

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

72 – 58

1/06/16

17.00

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ Δ.Π.-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

88 – 85

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Playout)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

04/06/16

17.00

Σ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ- ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ Δ.Π.

87 – 86

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Playout)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

08/06/16

17.00

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ Δ.Π.- ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

86 – 63

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Playoff(Γ’ Φάση) της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών
Περιόδου 2015 – 2016.

1η Αγωνιστική – Γ’ φάση (Playoff)

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

 

11/06

19.00

ΙΧΘ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

88-78


Τα σωματεία τα οποία υποβιβάζονται στην Β Εθνική κατηγορία Ανδρών της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017 μετά την ολοκλήρωση και των play outs είναι:
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας, ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου [και από τα play outs:] ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ και ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

A2 Ανδρών: Το πρόγραμμα play off και play out

Η κανονική περίοδος του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών ολοκληρώθηκε και τη σκυτάλη παίρνουν τα playoffκαι τα playout. Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν την 1η Ιουνίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

PLAY OFF

1η αγωνιστική, 1/6

Π. Νικολαϊδης 19.00 ΑΟ Φάρος Κερ.-ΑΟ Παγκρατίου

Εσπέρου 17.00 Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΣΠ Προμηθέας

2η αγωνιστική, 4/6

Μετς Α 17.00 ΑΟ Παγκρατίου-ΑΟ Φάρος Κερατσινίου (αν χρειαστεί)

Παναχαϊκής 17.00 ΑΣΠ Προμηθέας-Εθνικός ΟΦΠΦ

3η αγωνιστική, 8/6

Π. Νικολαϊδης 19.00 ΑΟ Φάρος Κερατσινίου-ΑΟ Παγκρατίου (αν χρειαστεί)

Εσπέρου 17.00 Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΣΠ Προμηθέας (αν χρειαστεί)

 

PLAYOUT

1η αγωνιστική, 1/6

Λιβεαδιάς 17.00 ΑΕ Λιβαδειάς-ΓΣ Περιστερίου

ΔΑΚ Πεύκων 17.00 ΑΣ Μαχητές-Πανερυθραϊκός

2η αγωνιστική, 4/6

Α. Παπανδρέου 17.00 ΓΣ Περιστερίου-ΑΕ Λιβαδειάς (αν χρειαστεί)

Σ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-ΑΣ Μαχητές

3η αγωνιστική, 8/6

Λιβαδειάς 17.00 ΑΕ Λιβαδειάς-ΓΣ Περιστερίου (αν χρειαστεί)

ΔΑΚ Πεύκων 17.00 ΑΣ Μαχητές-Πανερυθραϊκός (αν χρειαστεί)

*Υπενθυμίζεται πως υπολογίζονται οι μεταξύ των δύο ομάδων αγώνες της κανονικής περιόδου.

Φάρος-Παγκράτι (2-0)

Εθνικός-Προμηθέας Πατρών (1-1)

Λιβαδειά-Περιστέρι (2-0)

Μαχητές Δόξας Πεύκων-Πανερυθραϊκός (1-1)

 

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS