Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (24η αγων.)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 24ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 21 Απριλίου

Ληξουρίου 15.00 Νέο Ληξούριο-Καλαμάτα Ζακεστίδης-Καραβίτης (Μάρκου)

Ιλισίων Αν. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αχαγιά 82 Μαραγκάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κώτσης)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΝΕ Μεγαρίδας  Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κωστής)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Κεραυνός Αιγίου Μακρής-Χαϊνά (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 15.00 ΑΟ Ακράτα-Ιωνικός Ν.Φ. Ντάνος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Λέοντας 2014 Μπιτσιντζάνος-Λάμπος (Παππάς)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-ΑΣ Πέρα Κοτσώνης-Μαυρέλης (Ζερδεβάς)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 20 Απριλίου

Σχηματαρίου 18.30 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Ουσταμπασίδης-Τηγάνης (Κάλφα)

Κυριακή 21 Απριλίου

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγ. Ραφ.-ΚΑΠ Παπαφωτίου-Λαζαρίδης (Τζουβάρας)

Βοηθητικό ΣΕΦ  17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΟΦΗ Κρεσταινίτης-Καραμπιτσάκος (Γολεγού)

Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Καλλιθέα Ρόδου Κατσαπρακάκης-Σκανδαλάκης (Λιμνιάτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Θήβας Ασλανίδης-Αντωνίου (Παπαγιαννόπουλος)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-Λοκρός Αταλάντης Καμήτσος-Λογοθέτης (Μουζάκης Στ.)

 

3ος Όμιλος

Τετάρτη 17 Απριλίου

Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Παπανικολάου-Λυγούρας (Κηπουρίδης)

Κυριακή 21 Απριλίου

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας Σελεβός-Παπαθανασίου (Καραδήμας)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΟ Καλαμπάκας Γαζέτας-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Δόξα Λευκάδας  Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τέγα)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΠΑΣ Γιάννινα Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Γρ. (Κουσαϊτης)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Φακίτσας-Κοντογιάννης (Γκουντέλιας)

Τετάρτη 24 Απριλίου

Πολυκάστρου 18.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Μαντουλίδης Παζώλης-Μπούγλος Παν. (Ελευθεριάδης Π.)

 

4ος Όμιλος

Πέμπτη 18 Απριλίου

Ν. Μουδανιών 19.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Θωμόπουλος)

Κυριακή 21 Απριλίου

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης (Δροσόπουλος)

Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολύγυρου-Αστέρας Σίνδου Καρακώστας-Γκέκας (Παπαγεωργίου)

Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΠΣ Ευκαρπίας Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Λεύκιππος Ξάνθης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Φωτιάδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μακαμπή  Κολοκυθάς-Αναστασιάδης (Σακελλαρίου)

 

επιστροφή στην κορυφή