Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (20η αγωνιστική, 24/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Μαρτίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Καλαμάτα Κοτσιμπος-Ντάνος (Ζερβούδης)

Νίκαιας Πλατ. 17.30 Άρης Νίκαιας-Αχαγιά ’82 Κώτσου-Μαραγκάκης (Μπουρνάς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ηλυσιακός Κοντίλης-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

Στ. Βενέτης 12.00 Αιγάλεω-Νέο Ληξούριο Μαρίγλη-Καραμπιτσάκος (Ζερδεβάς)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΝΕ Μεγαρίδας Λογοθέτης-Διαμαντής (Μαυραντζάς)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Μάρκου)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-Ιωνικός ΝΦ Αποστολίδης Β.-Κούλης Κ. (Παπαδόπουλος Κ.)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 24 Μαρτίου

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΚΑΠ Σταθόπουλος-Κανελλόπουλος (Δεσάρτης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπίου-ΟΦΗ Καρακάσης-Καμήτσος (Τεφτίκης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Δελαγραμμάτικας-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Ορφανός Ιορδ.-Γεράνιος (Φαλούκας)

Αταλάντης 13.30 Λοκρός Αταλάντης-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Λαμπίρης (Χριστοδούλου)

Λίντο 13.00 Δειλινό ΑΟ-Καλλιθέα Ρόδου Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Ευαγγελινός)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Άρης Θήβας Κουτσοδήμος-Ελ Ανύ (Κάλφα)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 24 Μαρτίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟΚ Βέροιας Γραικός-Κουκουλεκίδης (Μόρφη)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΟ Καλαμπάκας Τσουμαχίδης-Μπούγλος Π. (Κουσαϊτης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΓΑΣ Μελίκης Γκέκας-Γεωργούλης (Πλεξίδας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων Βασιλόπουλος-Δέλλας (Μανάσης)

Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Δόξα Λευκάδας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Δέλλας)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νικόπολη Πρέβεζας Ισιγώνης-Λάλλα (Ελευθεριάδης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 24 Μαρτίου

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Πολυχρονίδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-Αστέρας Σίνδου Κολοκυθάς-Λαδάς (Θωμόπουλος)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΑΟ Πολύγυρου Γερακίνης-Κοντογιάννης (Αστρεινίδης)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΒΑΟ Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης (Φωτιάδης)

Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας Καρακώστας-Παζώλης (Σαλικίδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή-Λεύκιππος Ξάνθης Μπούγλος Ιωάν.-Τσάλας (Σακελλαρίου)

 

 

 

 

επιστροφή στην κορυφή