Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (9η αγωνιστική, 16/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ακράτα Ραχιώτης-Τηγάνης (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Αιγάλεω Κυριακόπουλος-Τσιμπούρης (Κωστής)

Αντ. Φώτσης 12.00 Ηλυσιακός-Νέο Ληξούριο Φάκαρος-Μαρίγλη (Τηγάνης)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Πέρα Αργυρούδης-Μπιτσιντζάνος (Κώτσης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Άρης Νίκαιας Λεκατσάς-Καββαδάς (Μάρκου)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σπυρόπουλος-Μαρτινάκος (Σταύρου)

Λεχαιου 17.00 Λέοντας 2014-Έσπερος ΑΟΠΑ Χριστοδουλάκης-Δελαγραμμάτικας (Πετρόπουλος)

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Άρης Νίκαιας Κυριακόπουλος-Μπακετέα (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

Καλλιθέας Ρόδου 15.00 Καλλιθέα Ρόδου-Κορωπί Καμήτσος-Λαμπίρης

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Πόντας-Τεφτίκης (Φαλούκας)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσίμπος-Ντάνος (Μαγκανάς)

Βοηθητικό ΣΕΦ 20.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Σιδέρης (Μπουρνάς)

Χίου 17.00 Βούρειος-Έξω Παναγίτσα Αντωνιάδης-Νερομυλιώτης (Σκούφαλος)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Καλογριάς-Μελισσάρης (Κάλφα)

Αταλάντης 15.00 Λοκρός-Δειλινό Μαρινάκης-Τσακιράκη (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

Βικέλας 17.00 Βέροια-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης (Μελανίδης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Τιτάνες Παλαμά Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Παπαθανασίου (Καλότσης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Ντόγκας-Χατζηκώστας (Κανελλόπουλος)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ολυμπιακός Βόλου Παπανικολάου-Λυγούρας (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Μαντουλίδης Κοντογιάννης-Γκέκας (Καραδήμας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Μήτσιου)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Κομοτηνή Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλυκίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΒΑΟ Δημάδης-Γιαννούλης Α. (Θωμόπουλος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μακάμπη Σιταρίδης-Πράττος (Σακελλαρίου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ν. Μουδανιά Λάλλα-Νέδολου (Πολυχρονίδης)

Φ.Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Δέκα Καλέσης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Παζώλης-Γεωργούλης (Φωτιάδης)

επιστροφή στην κορυφή