Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (4η αγωνιστική, 10-11/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Λέχαιου 17.00 Λέοντας 2014-Καλαμάτα Πλιάκας-Λύρας (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Σκανδαλάκης (Σταύρου)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ηλυσιακός Λεκατσάς-Ασημακάκης (Θεοδωρόπουλος)

Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούριο Ντάνος-Τσιμπούρης (Φαλούκας)

Νίκαιας 20.00 Άρης Νίκαιας-Αιγάλεω Κονταράτος-Κομιανός (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Μεγαρίδα Νάστος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Κώτσου (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

Θήβας 13.00 Άρης Θήβας-Καλλιθέα Ρόδου Φασόλης-Μαυρέλης (Χριστοδούλου)

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-ΚΑΠ Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Σταμάτης Φιλ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-ΟΦΗ Χρηστίδης Π.-Αντωνιάδης (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρπάνος-Ασλανίδης (Γιαννακουδάκης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Καμήτσος-Μαρινάκης (Δεσάρτης)

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Μελισσίων Δελαγραμμάτικας-Τηγάνης (Κώτσης Κ.)

Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Μπακετέα (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια Παζώλης-Γεωργούλης (Τσιγκέλης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Καλαμπάκα Γραικός-Κολοκυθάς (Ελευθεριάδης)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Μελίκη Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Δέλλας)

Βόλου 18.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ταρενίδης Κ.-Παπαγεωργίου (Γκουντέλιας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Κοντογιάννης-Γκέκας (Χλωρός)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Δάξα Λευκάδας Μαντήλας-Σταθόπουλος (Μυζίκος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Κασαπίδης)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Αστέρας Σίνδου Πράττος-Σελεβός (Σακελλαρίου)

Χ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίς Ξάνθης-Πολύγυρος Λουλουδιάδης-Βασιλόπουλος (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-ΒΑΟ Γαζέτας-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν.Μουδανιά-Κομοτηνή Κουκουλεκίδης-Θρασυβουλίδης (Θωμόπουλος)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Ευκαρπία Καλέσης-Λαδάς (Σαλικίδης)

επιστροφή στην κορυφή