Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγωνιστική, 3-4/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ιωνικός ΝΦ Κανελλόπουλος-Λαμπίρης (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Λέοντας 2014 Μαντήλας-Ασημακάκη (Θεοδοσόπουλος)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πέρα Αυγερινός-Νερομυλιώτης (Ελευθεριάδης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Έσπερος ΑΟΠΑ Ρίζος-Ντάση (Κωστής)

Στ. Βενέτης 18.30 Αιγάλεω-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Τσολάκος-Μελισσάρης (Παππάς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Άρης Νίκαιας Σταθόπουλος-Ντάνος (Κοκορδάτος)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Κεραυνός Αιγίου Ξυλάς-Σκανδαλάκης (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 3 Νοεμβρίου

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης Χριστοδουλάκης-Τηγάνης (Τζωρτζάκης)

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Άρης Θήβας Κατσαπρακάκης-Ασλανίδης (Ζερδεβάς)

ΣΕΦ (βοηθ) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Έξω Παναγίτσα Κρεσταινίτης-Μαρινάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Ραφήνας 16.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Δειλινό Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Κώτσης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Ερμής Σχηματαρίου Φάκαρος-Ελ Ανύ (Ζερβούδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κορωπί Παπαδόπουλος Χ.-Ναστούλης (Παπαδόπουλος Κ.)

Χίου 16.00 Βούρειος-Καλλιθέα Ρόδου Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Τσαρδάκας)

3ος Όμιλος

Σάββατο 3 Νοεμβρίου

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-ΠΑΣ Γιάννινα Αγραφιώτης Ιωάν.-Αγραφιώτης Γρ. (Χλωρός)

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Μελανίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Εύαθλος Σελεβός-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μαντουλίδης Καρακώστας-Κοντογιάννης (Αυδής)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Γεωργούλης (Τέγα)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Καντερές (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξάνθης Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς Γραικός-Λαϊδης (Κασαπίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Μακάμπη Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Θωμόπουλος)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Παπαδόπουλος Ν.)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Δέκα Δημάδης-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ν. Μουδανιά Καλέσης-Λαδάς (Τοζακίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ευκαρπία Κουκουλεκίδης-Αναστασιάδης (Δέλλας)

επιστροφή στην κορυφή