Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14/10, 1η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Μεγαρίδα Γεράνιος-Τσακιράκη (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Ιωνικός ΝΦ Τσολάκος-Τηγάνης (Φαλούκας)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούρι-Λέοντας 2014 Ασημακάκη-Ντάσης (Κοκορδάτος)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πέρα Φραγκούλη-Χρηστίδης Ηλ. (Μπεσκάκη)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Πλιάκας-Φασόλης (Θεοδοσόπουλος)

Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αργυρούδης-Νερομηλιώτης (Τζουβάρας)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 15.00 ΚΑΠ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Χατζημάρκος (Λιμνιάτης)

Δύο Αοράκια 13.00 ΟΦΗ-ΑΣ Καλλιθέα Ρόδου Σκαλτσής-Μελισσάρης (Γιαννακουδάκης)

ΣΕΦ (βοηθ.) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Άρης Θήβας Μαρίγλη-Ροδίτης (Πόθου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Λοκρός Αταλάντης Καρανικόλα Αλ. –Μαραγκάκης (Ζώης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Καμήτσος-Τσακολογιάννης (Ζερδεβάς)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Δειλινό Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Σταματόπουλος)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ερμής Σχηματαρίου Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου Γ. (Παπαγιαννόπουλος)

3ος Όμιλος

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Δόξα Λευκάδας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Χλώρος)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νικόπολη Πρέβεζας Βασιλόπουλος-Δέλλας (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΠΑΣ Γιάννινα Γαζέτας-Λουλουδιάδης (Αυδής)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Εύαθλος Μακ. Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Μανάσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Μαντουλίδης Τσουμαχίδης-Γεωργούλης (Πλεξίδας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Κοντογιάννης (Κουσαϊτης)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ζέφυρος 02 Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ευκαρπία Γραικός-Αναστασιάδης (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Βαφείδης)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Απόλλων Καλ. Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Σακελλαρίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μακάμπη Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-ΔΕΚΑ Καλέσης-Λαδάς (Θωμόπουλος)

επιστροφή στην κορυφή