Menu

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16η αγων., 11/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Οίαξ Ναυπλίου Φάκαρος-Αντωνίου (Γολεγού)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Μάρκου)

Π. Αλεξιώτισσας 16.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑ Πατρών Μακρόπουλος Ανδ.-Κοτσίρης (Θεοδωρόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κεραυνός Αιγίου Μαρίγλη-Ροδίτης (Ζερβούδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Απόλλων Σμύρνης Ορφανός Ιορδ.-Λαζόγκα (Ζώης)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λεχ.-Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης (Ελένης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Καλαμάτα 1980 Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Έσπερος Καρπάνος-Γεράνιος (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά Μαρινάκης-Ασλανίδης Ηλ. (Δεσάρτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ξέρας-Λελούδας (Τέγα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Πεντέλη Τηγάνης-Μελισσάρης (Μπουρνάς)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κανελλόπουλος Μαρ.-Ασημακάκη (Σταμάτης Φ.)

Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΟΦΗ Καμήτσος-Καρακωνσταντόπουλος (Ζερδεβάς)

3ος Όμιλος

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Νικόπολη Πρέβεζας Παπαδόπουλος Θ.-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Φαίακας Μελανίδης-Ντόγκας (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Φίλιππος Βέροιας Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

Πτολεμαϊδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδα-Νίκη Βόλου Γραικός-Παπαθανασίου (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ίκαροι Τρικάλων Φουτζήλας-Καρκαλέτσης (Χαραλάμπης)

Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Εύαθλος Μακ. Λαμπίρης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλ. Παζώλης-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΧΑΝΘ Γαζέτας-Πράττος (Σακελλαρίου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αστέρας Σίνδου Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Βάτσιος)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Πολύγυρος Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Λαδένης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός Παπαδόπουλος Χαρ.-Λουλουδιάδης (Τζιοπάνος Ν.)

Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής-Ελευθερούπολη Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Κομοτηνή Εκιζόγλου-Καλέσης (Κασαπίδης)

επιστροφή στην κορυφή