Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14η αγωνιστική, 28/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 28 Ιανουαρίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Οίαξ Ναυπλίου Λύρας-Αθανασόπουλος (Ηλιόπουλος Σπ.)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ασημακάκη-Καββαδάς (Μάρκου)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΑ Πατρών Χριστινάκης-Μαραγκάκης (Φαλούκας)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Μακρόπουλος-Τσακιράκη (Κοκορδάτος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Πίγκας)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Τσιμπούρης (Λημνιάτης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Καραμπιτσάκος (Παππάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 28 Ιανουαρίου

Νίκαιας 15.00 Άρης Ν.-ΑΟΚ Χανιά Τσάτσης-Χουγιάζος (Σταματόπουλος)

Αταλάντης 14.00 Λοκρός-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Χρηστίδης Ηλ.-Σκαλτσής (Χριστοδούλου)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Πεντέλη Καμήτσος-Λαμπίρης (Δεσάρτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Φακίτσας-Κοντογιάννης (Σταμάτης Γ.)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-ΟΦΗ Μαρίγλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Νίκη Αμαρουσίου Καρανικόλα Αλ.-Μαρινάκης (Σταμάτης Φ.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 28 Ιανουαρίου

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Φαίακας Κέρκυρας Καρακώστας-Παζόλης (Βόντζας)

Ιωνίας 1700 Ιωνικός Ιων.-Φίλιππος Βέρ. Δημάδης-Εκιζόγλου (Μήτσιου)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Χρυσάφης (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Ίκαροι Τρ. Αγραφιώτης-Κουκουλεκίδης (Κοντόζης)

Πτολεμαιδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδα-Εύαθλος Τσούλης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΕ Αγρινίου Παριανόπουλος-Γκέκας (Χαραλάμπης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 28 Ιανουαρίου

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αναστ.-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου Γραίκος-Μαλτέσιος (Κασαπίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Πολύγυρος Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Σακελαρίου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μακεδονικός Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη Μελανίδης-Ντόγκας (Λαδένης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Αστρεινίδης)

επιστροφή στην κορυφή