Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (11η αγωνιστική, 19-20/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Πόλις Καλλιθέας Κοτσιμπός-Χαϊνά (Τρίγκα)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Χαρίλαος Τρικούπης Νάστος-Ρίζος (Σταματόπουλος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Γλαύκος Χρηστίδης Π.-Ουσταμπασίδης (Ζάρκος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Τσάτσης-Σκαλτσής (Ρόζης)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας –ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Αναστασίου-Λαζαρίδης (Παπαδόπουλος Κ)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Σπαρτιατικός Κρεσταινίτης-Καμήτσος (Πετράκης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πεντέλη Φασόλης-Αργυρούδης (Χασάπης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 19 Δεκεμβρίου

Πετρούπολης 18.00 Άρης Πετρούπολης-Ηλυσιακός Χρηστίδης Ηλ.-Τσολάκος (Ζερβούδης)

Δ.Περιστεράκης 19.30 Πανναξιακός-Ιπποκράτης Κονταράτος-Καρακωνσταντόπουλος

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Άρης Νίκαιας Σιώκας-Φραγκούλη (Κουλούρης)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κάδμος Κωνσταντινίδου-Καραπάνος (Μαλετάκης Γ)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-ΚΑΠ Στρέμπας-Λύρας (Δραμεσιώτης)

ΔΑΚ Κλαδισού 16.00 Κύδων-Έσπερος Λαμίας Δημόπουλος-Τσακαλογιάννης (Πετράκης)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Πρωτέας Βούλας Αναγνώστου-Μαραμής (Πετρίδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας-Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Τσανακτσίδης (Κηπουρίδης)

Καρδίτσα 17.00 Καρδίτσα-Μελίκη Τσιρτσιμάλης-Πράττος (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Ερμής Αγιάς Τσιβελεκίδου-Αγραφιώτης Ι (Μερτζάνης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Διόσκουροι Κοζ. Σιταρίδης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αίας Ευόσμου Ρούκας-Μπακάλης (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου

Ευμοίρου 18.00 Ασπίς-Αρετσού Μελανίδης-Ντόγκας (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-ΚομοτηνήΚαρακώστας-Λελούδας (Κοντοζής)

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας-Γαλάτιστα Θεοδώρου-Μαραθιώτης (Λαδένης)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Ελευθερούπολη Κέτουλας-Δολγύρας (Καυχίτσας)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-ΒΑΟ Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι-Γέφυρα Πιτσίλκας Μ-Πιτσίλκας Β (Γιαβρής)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ζέφυρος 02 Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Γκουρτζελίδης)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2015 12:25
επιστροφή στην κορυφή