Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ' Εθνικής Ανδρών (15/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ' Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 15 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Λιότσος-Τζαμάκου (Πίγκας)

Περαμάτος 17.00 Ερμής Περάματος-Πεντέλη Παπαφωτίου-Πλιάκας (Μίχας)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Μανδραϊκός Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Ζάρκος)

Μεσσήνης 17.00 Ακάδημος-Νίκη Αμαρουσίου Καραλής-Μαυρατζάς (Γιαλικάρης)

Ν. Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ-Απόλλων Αρχ. Κ. Φάκαρος-Ζέρβας (Παπαδόπουλος Κ)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Έσπερος Μπανασάκης-Σταθόπουλος (Κουλούρης)

 

2ος Όμιλος

Γ. Παπασίδερης 17.00 Κορωπί-Εργοτέλης Καρακάσης-Καρπάνος (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ίκαρος Ν. Σμ. Αποστολίδης-Τσολάκος (Δημητριάδης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πεύκη Φασόλης-Δελαγραμμάτικας (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κάδμος Ζακεστίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Μπορμπαντωνάκης)

Διάγορα 14.00 Αρχάγγελος-Κρόνος Αγ. Δημ. Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Βιτζηλαίος)

Μ.Μερκούρη 16.00 Ακαδημία-Διαγόρας Δρ. Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης (Κουρκουνάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Πόλις Παυλόπουλος-Τσάτσης (Τσάμης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Μοσχοτόγλου-Μπίκης (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Αίολος Αστακού Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Πανεδεσσαϊκός Κουτσοδήμος-Ρίζος (Κωστής)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση-Αγρίνιο Δημάδης-Κατρακάρης (Μόρφης Στ.)

Σιάτιστας (νέο) 18.00 Σιάτιστα-Διόσκουροι Κοζ. Πιτσίλκας Μ.-Παπαθωμά (Μερτζάνης)

Κοζάνης 17.00 Ηρακλής Κοζ.-Καστοριά Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Μπαταούλα)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Λάρισα 1964 Κέτουλας-Δολγύρας (Τσιούντσουρας Γ)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπίας-Ακτή Ζέφυρος Τζιοπάνος-Αγραφιώτης (Παπαδόπουλος Ν)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Τιτάνες Δρ. Καρακώστας-Παζόλης (Φωτιάδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Σταυρούπολη Κοϊμτζόγλου-Μαραθιώτης (Λαδένης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Ελευθερούπολη Παπανικολάου-Ρούκας (Κιμιατζής)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ιωνικός Ιων. Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Ασλανίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ίκαροι Σ. Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χ. (Βαφείδης)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 12 Φεβρουαρίου 2015 14:39
επιστροφή στην κορυφή