Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγων, 12/10)

Κυριακή 12 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 13.00 Κεραυνός Αιγίου - Νήαρ Ηστ Μαντήλας - Σταθόπουλος (Πίγκας)

Περάματος 14.00 Περάματος Ερμής - Ζάκυνθος  Χαλαμπαλάκης - Γιαννακουδάκης (Σταματόπουλος)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι - Χαλάνδρι Σπυρόπουλος Α. - Ντάνος (Κοκκόρης)

Τέντα 17.00 Ακάδημος - Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης - Κανελλόπουλος (Πολιτόπουλος)

ΚΓ Β΄Πεύκης 19.00 Προμηθέας Χαλ. - Πεντέλη Πολυχρόνης - Λύρας (Σημητριάδης)

Π.Αλεξιώτισσας  17.00 Έσπερος - Μανδραϊκός Τζαμάκου - Ζέρβας (Μάρκου)

Κορίνθου 19.30 Απόλλων Αρχ. Κ. - Νίκη Αμαρουσίου Μακρής - Μπανασάκης (Τρίγκα) 

 

2ος Όμιλος

Γ.Παπασιδέρης 16.00 Κορωπί-Ακαδημία Καλ. Ρεθ. Κρεσταινίτης-Μαυρατζάς (Λημνιάτης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Αιγάλεω Χρηστίδης Ηλ.-Τσάτσης (Ζώης)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πόλις Καλλιθέας Τσολάκος-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Κ)

Ν.Αλικαρνασσού 19.00 Ηρόδοτος-Εργοτέλης Βαλούρδος-Κώτσου (Ευαγγελινός)

Βενετόκλειο 15.30 Αρχάγγελος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσος-Νάστος (Κουνελές)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Πεύκη Σπυρόπουλος Σπ-Σκαλτσής (Πετράκης)

Αγ.Δημήτριος Νέο 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Κάδμος Φάκαρος-Ζιώγας (Πετρίδης)

 

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Ηρακλής Κοζ. Σιταρίδης-Γαζέτας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Καρδίτσα Φουτζήλας-Γρέκος (Βάτσιος)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Λάρισα 1964 Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Κανελλόπουλος)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Νίκη Β. Πιτσίλκας Μ.-Φακίτσας (Μόρφης)

Σιάτιστας Νέο 17.00 Σιάτιστα-Αίολος Αστακού Ζαχαρής-Ξέρας (Χατζηπαναγιωτίδης)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Πανεδεσσαϊκός Δαμίγος-Αγραφιώτης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Αγρίνιο Τζιοπάνος-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)

 

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Παζόλης (Αστρεινίδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ίκαροι Σ. Ταρενίδης Κ-Μελανίδης (Μηνοβγιούδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού Ευφραιμίδης-Κατρακάρης (Λαδένης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Ακτή Ζέφυρος Τσοκόλης-Εμμανουήλ (Λαδόπουλος)

Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Τιτάνες Δράμας Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Τοζακίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Σταυρούπολη Ρούκας-Δημάδης (Μπαγκλατζής)

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014 11:39
επιστροφή στην κορυφή