Menu

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνική Ανδρών (1/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνική Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κορίνθου 12.30 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Πλιάκας-Ασλανίδης-Ξυλάς (Μαυραντζάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εθνικός Καραβίτης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Ορφανός Γ.)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Μηλαπίδης-Ορφανός Εμ.-Δόλγυρας (Ζερβούδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσος-Ρίζος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χριστοδουλάκης-Μαυρέλης-Λεβεντάκος (Μουζάκης Στ.)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Κιουλάφας (Τεφτίκης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Πεντέλη Χαλαμπαλάκης-Σκανδαλάκης-Αγγελής (Κωστής)

2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ηλυσιακός Στρέμπας-Γρίβα-Τζίμης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Σταματόπουλος)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Κοτσίρης-Γεράνιος (Γολεγού)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λάμπος (Πετράκης)

8ου Δημοτρικού 17.00 Νε Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ.-Χρηστίδης Π. (Τηγάνης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσακαλογιάννης-Ντάνος-Κανελλόπουλος (Μαχαιριανάκης)

Σταύρος Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Τηγάνης-Κοτσώνης (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Δροσόπουλος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)  - ΑΝΑΒΟΛΗ

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΑΚ Χαλκίδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Πράττος-Καντερές (Μελανίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αρετσού Θεοδώρου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Αργυρού Μ.) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Παζώλης-Καρακώστας (Γκούμας) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά Παπαγεωργίου Κ.-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Δραγκίογλου) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Μαραμής-Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Παραλυκίδης) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Πανσερραϊκός Δέλλας-Γραικός-Θρασυβουλίδης (Μανιός)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Γέφυρα Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χατζηκώτας (Γκουρτσελίδης)

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΚυριακή, 01 Νοεμβρίου 2020 21:32
επιστροφή στην κορυφή