Menu

Διαιτητές – Κομισάριοι των εξ αναβολής αγώνων

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των εξ’ αναβολής αγώνων των εθνικών πρωταθλημάτων:

Α2 Ανδρών

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

ΣΕΦ Αιθ. 5 17.00 Ολυμπιακός-Ελευθερούπολη Παντελίδης-Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης (Ντάβαρης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Κόροιβος Σταματόπουλος-Λιότσος-Χριστινάκης (Παυλόπουλος)

Στ. Καλαϊτζής 16.00 Πανερυθραϊκός-Φίλιππος Βέροιας Αναστόπουλος Α.-Κοντίλης-Φάκαρος (Τζουβάρας)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ψυχικό Πιτσίλκας Β.-Δολγύρας-Τσιαπλής (Μελανίδης Α.)

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Φίλιππος Βέροιας Καρπάνος-Τσιμπούρης-Μαρίγλη (Γολεγού)

 

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Νάξου 17.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82 Καλογερόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.-Χρηστίδης Π.

Β’ Κλειστό 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κωνσταντινίδου-Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός Κωνσταντινόπουλος-Αργυρούδης-Κούλης Χ. (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω Αποστολίδης-Τηγάνης-Λαζαρίδης (Ντάβαρης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσώνος-Καραβίτης-Ουσταμπασίδης (Άκελ)

3ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Θεονάς-Φάκαρος-Μαρτινάκος (Δεσάρτης)

4ος Όμιλος

Τέταρτη 4 Νοεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σαλικίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Κομοτηνή Μπήτης-Γερακίνης-Κοντογιάννης (Δέλλας)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Γιαβρής)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Μαραμής-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

 

Γ΄Εθνική Ανδρών

4ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες Γιατρόπουλος-Αβραμίδου (Βαρνάς)

5ος Όμιλος

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Θεοδωρίδης-Ιορδανίδης (Μελανίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 19.30 ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας Τοπαλίδης Κ.-Παπαδόπουλος Γρ. (Μήτσιου)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορεστικό-Μαντουλίδης Ντόγκας-Χάνος (Καλότσης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Καστοριά Κώνης-Αγραφιώτης Β. (Παραλυκίδης)

6ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Μ. Γκράτζιος 18.00 Βυζαντινός-ΚΑΟ Δράμας Παπαγερίδης-Καρυπίδης (Ανδρίτσος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Τσαούση-Ράπτης (Στουπίδης)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Ιωάν.-Κωνσταντινέλλης (Τζιοπάνος)

 

Α2 Εθνική Γυναικών

4ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Ιβανώφειο 20.20 Ηρακλής-Άρης Τζιοπάνος Γ.-Παπαδόπουλος Κ. (Αργυρού Μ.)

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Ασπίς Ξάνθης Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ. (Αχταρίδης)

Σερρών 14.00 Πανσερραϊκός-Οι Πάνθηρες Καραβάς-Μιχέλης (Δραγκίογλου)

Τελευταία τροποποίηση στιςΤρίτη, 27 Οκτωβρίου 2020 14:28
επιστροφή στην κορυφή