Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (17η αγωνιστική, 23&26/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος 
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 
ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κοντίλης-Κατσαπρακάκης (Μπουρνάς) 
Γ&Ε Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΕΝ Κηφισιάς Ελ Ανύ-Τσακιράκη (Τρίγκα)
ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ηλυσιακός Ρίζος-Νάστος (Κωστής)
ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Αχαγιά 82 Κουτσοδήμος-Κιουλάφας (Μακαρούνης) 
Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Παναχαϊκή Κώτσου-Ξυλάς (Ζώης)
Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-Άρης Νίκαιας Μαντήλας-Διαμαντής (Θεοδοσόπουλος) 
ΚΓ Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτα-ΑΟΚ Χαλάνδρι Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρκου)

2ος Όμιλος 
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 
ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Άρης Θήβας Σιδέρης-Καλογριάς 
Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα Αντωνιάδης-Ασλανίδης (Παπαδόπουλος Στ.)
ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Φάκαρος-Μακρόπουλος (Δεσάρτης)
ΚΓ Ραφήνας 15.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καρανικόλα Ελ.-Βαλούρδος (Αλετρας)
ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΚ Χαλκίδας Ασημακάκη-Μαρινάκης (Ακελ) 
Κροίσος Πέρσης 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟΚ Χανιά Καμήτσος-Λογοθέτης (Σαμαρτζή)

3ος Όμιλος 
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 
ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης Αγραφιώτης Γρ.-Δικταπανίδης (Τσιργούλας)
ΕΑΚ Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων Θεοδώρου-Δέλλας (Μανάσης)
Νέο Κλ. Ιωαννίνων 14.00 ΣΚ Ιωάννινα-Νίκη  Βόλου Τσιρτσιμάλης-Πράττος (Τσιγγέλης)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-Αριστοτέλης Φλώρινας Κάννης-Βίννης (Πουλής)
ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αετοί Βέροιας Σαρακενίδης-Καντερές (Χλωρός)

ΑΚ Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-Ίκαροι Τρικάλων Φουντζήλας-Κώννης (Μελανίδης)

4ος Όμιλος 
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 
Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθη-Ίκαροι Σερρών Σιταρίδης-Κουκουλεκίδης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Μέγας Αλέξανδρος Σελεβός-Αγραφιώτης Β. (Μηλιαρας)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Λεύκιππος Ξάνθης Μελανίδης-Χατζηκώστας (Δραγκιογλου)
ΕΑΚ Αμπελοκήπων 19.30 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μαντουλίδης Θρασυβουλίδης-Τσαρδούλιας (Δέλλας)
ΚΓ Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μακεδονικός Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Κασαπίδης)

Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 
Αγ. Παύλος Καλλικρ. 20.00 Κένταυρος Καλλικρ.-ΔΕΚΑ Μπουγλος Ιωαν.-Τσάλας (Μανιος)

επιστροφή στην κορυφή