Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14η αγωνιστική, 26/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κορωπί Ασημακάκη-Διαμαντής (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ερμιόνη Αγγελής-Ντάσης (Κοκορδάτος)

Ν.Πέρκιζας 13.00 Χαλάνδρι-Νέο Ληξούρι Κοντίλης-Αντωνίου (Γολεγού)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΣΔΥ Τρίπολης Κοτσίρης-Γαραντζιώτης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Π. Φάληρο Κοτσώνης-Ναστούλης (Άκελ)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Ν. Χρηστίδης Ηλ.-Τούσης (Φαλούκας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Παναχαϊκή Κωνσταντινίδου-Κωστής (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ένωση Ιλίου Σκουλαρίκης-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Κ.)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Χριστοδουλάκης-Μαρτινάκος (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Αργοναύτης Τρ. Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Χαράτσης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Καλογεράκης (Αλετράς)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πολυχρόνης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παππάς)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΑΚ Χαλκίδας Γεράνιος-Γιαννακόπουλος Φ. (Μάρης)

3ος Όμιλος

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Τιτάνες Παλαμά Αναστασιάδης-Κωνσταντινέλλης (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΣΚ Ιωάννινα Πράττος-Κουκουλεκίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Φαίακας Κέρκυρας Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αίολος Τρικάλων Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Πιτσίλκας-Κοντογιάννης (Τσιργούλας)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αετοί Βέροιας Γραικός-Βασιλόπουλος (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ασπίς Ξάνθης Μπουγλός Π. –Γκέκας (Παπαδόπουλος Κ.)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Σακελλαρίου)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλ. Καρακώστας-Μπούγλος Ι. (Μήτσιου)

Μίκρας Β’ 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Μαντουλίδης Τζιοπάνος Γ.-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)

επιστροφή στην κορυφή