Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγωνιστική, 27/10)

Oι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Τσάτσης-Κηπώσης (Αλετράς)

Γ&Ε Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΚΑΟ Κορίνθου Αναστασίου-Σκουλαρίκης (Πετρόπουλος)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕΝ Κηφισιάς Ρίζος-Ντάσης (Θεοδωρόπουλος)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ηλυσιακός ΑΟ Καμήτσος-Λεβεντάκος (Μακαρούνης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Παναχαϊκή Καρακωνσταντόπουλος-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Ακράτα Ντάνος-Λαζαρίδης (Πίγκας)

Τετάρτη 13/11

Σοφία Μπεφόν 19.30 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟ Αχαγιά 82 -

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά Γεράνιος-Αυγερινός -

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΣ Άρης Θήβας Σοφιανόπουλος-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)

ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα Μακρόπουλος-Μάρκου (Δεσάρτης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Δελαγραμμάτικας-Τεφτίκης (Ζώης)

ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Χαϊνά (Μπουρνάς)

Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΚ Χαλκίδας Κρεσταινίτης-Παπαδημητρόπουλος (Σταματόπουλος)

ΚΓ Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΝΣ Μίλων Κώτσου-Κανελλόπουλος (Κάλφα)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Καρακώστας-Γιατρόπουλος (Γκουντέλιας)

ΕΑΚ Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης Παγώνης-Γεωργούλης (Αγορογιάννης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ζιώγας-Ασημακάκη (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρα-ς-Νίκη Βόλου Κάνης-Αθανασίου (Καραλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας Τοπαλίδης-Γρηγοριάδης Λ. (Κουσαϊτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετοί Βέροιας Αγραφιώτης Γρ.-Κωνσταντινέλλης (Τέγα)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 27/10

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Μακεδονικός Μελανίδης Μ.-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ντούρας-Λαζαρίδης (Δραγκίογλου)

Αγ. Παύλος Χαλκιδικής 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-Λεύκιππος Ξάνθης Σελεβός-Τσάνταλη (Μανιός)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-ΔΕΚΑ Παπαθανασίου-Κώνης (Δέλλας)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Καντερές-Αγραφιώτης Β.-Κασαπίδης

 

επιστροφή στην κορυφή