Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 20/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κορωπί Μαντήλας-Κουτσοδήμος (Κοκορδάτος)

Ν.Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιόνη Χατζημάρκος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

Κορίνθου 13.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Νέο Ληξούρι Χριστοδουλάκης-Ζιώγας (Μαυραντζάς)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρουδιάς-Καρανικόλα Ελ. (Κουλούρης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Π. Φάληρο Πολυχρόνης-Μαρτινάκος (Μπουρνάς)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-Παναχαϊκή Ελ Ανύ-Λάμπος (Μάρκου)

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Κάτω Αχαγιάς 19.30 Αχαγιά 82-Άρης Νίκαιας -

2ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Κροίσος Πέρσης 13.30 Μίλων-Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Αντωνίου Γ. (Ζώης)

Kλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ένωση Ιλίου Ντάσης-Ξηροκώστας (Χριστινάκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Φασόλης-Σιδέρης (Σταμάτης Φ.)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας Ορφανός Εμμ.-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ραχιώτης-Κούλης Χαρ. (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Σκούφαλος)

Αυλίδας 17.00 Αίαντα Αυλίδας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ολυμπιακός Βόλου Φούντζηλας-Γραικός (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Φακίτσας-Γεωργούλης (Χλωρός)

Μελίδκης 17.00 Μελίκη-ΣΚ Ιωάννινα Σιταρίδης-Τσάνταλη (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Νέο) 14.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φαίακας Κέρκυρας Διαμαντής Ν.-Βίννης (Καραδήμας)

Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων Ξέρας-Μαραμής (Μόρφη)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Δέλλας)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός Μπούγλος Π.-Τσάλλας (Τζιοπάνος)

Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Τοζακίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξ.-Μαντουλίδης Λυγούρας-Κουφούδης (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-ΔΕΚΑ Σαρακενίδης-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)

 

επιστροφή στην κορυφή