Menu

Διαιτητές (699)

Έλληνες διαιτητές και κομισάριοι σε BCL, ECM και ELW

Το BCL ανακοίνωσε τους Έλληνες διαιτητές και κομισάριους που θα διευθύνουν αγώνες της διοργάνωσης και τους διαιτητές και κομισάριους των αγώνων των ελληνικών ομάδων.
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγων., 19/11)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Νότου  Κυριακή 19 Νοεμβρίου  Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Ναυπλίου: Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)  Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας: Αντωνιάδης-Τεφτίκης (Ζερβούδης)  ΚΓ Λεχαίου 17:00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ.-ΕΑ Πατρών: Λαζαρίδης-Τηγάνης (Ζάρκος)  Κ. Αχαΐας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Ανδρών (7η αγων., 19/11)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: Κυριακή19 Νοεμβρίου 1ος Όμιλος  Κω 16:00 Ιπποκράτης-Διαγόρας Δρ.: Καρακάσης-Νάστος  Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΕΦΑΟ Ζωγράφου: Παπαφωτίου-Πλιάκας (Δούκας)  Γ. Γεννηματάς 17:00 Πρωτέας Β.-Ηράκλειο: Κωνσταντινίδου-Σταθόπουλος (Ηπιώτης)  ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παγκράτι: Μαντήλας-Μαγκάφας (Μαυρατζας)  ΔΑΚ Ν. Σμύρνης 19:00 Ίκαρος Ν.…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (6η αγων., 19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: Όμιλος Νότου  Σάββατο 18 Νοεμβρίου  Κλαδισού 16:30 ΑΟ Χανίων-Σπόρτιγκ: Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Πετράκης Ν.)  Κυριακή 19 Νοεμβρίου  Ζωγράφου 12:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΠΑΣ Ανταγόρας Κω: Χουγιάζος-Ξυλάς (Πετράκης Μιχ.) Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΚΑΟ Μελισσίων: Νερομυλιώτης-Μελισσάρης (Σταματόπουλος)  Μοσχάτου 12:00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Προφήτη Ηλία:…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (5η αγων., 17-19/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Παρασκευή 17 Νοεμβρίου  Γ. Γεννηματάς 21:00 Πρωτέας Β.-Αθηναϊκός: Παυλόπουλος-Πόντας (Μπεσκάκη)  Σάββατο 18 Νοεμβρίου  Π. Γιαννακόπουλος 14:00 Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου: Αναστασίου-Αργυρούδης (Σταύρου)  ΔΑΚ Γλυφάδας 14:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Μαριγλή-Ρίζος (Γολεγού)  Κυριακή 19 Νοεμβρίου  ΔΑΚ Λευκάδας 13:00 Νίκη Λευκάδας-Φάρος Κερατσινίου: Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Κανελλόπουλος)  Επταπύργιου…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS