Menu

Κληρώσεις Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων

 Την προσεχή Παρασκευή, 5 Απριλίου, εκπνέει η προθεσμία για την υποβολή συμμετοχής στα προκριματικά και τις τελικές φάσεις των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων. Τη Δευτέρα, 8 Απριλίου, στις 13:00, θα πραγματοποιηθούν οι κληρώσεις. Οι κληρώσεις για τους Β’ και Γ’ προκριματικούς ομίλους, καθώς και αυτές για τις τελικές φάσεις θα διεξαχθούν στα γραφεία της ΕΟΚ στην Αθήνα και αυτή για τον Α’ προκριματικό όμιλο θα διεξαχθεί στα αντίστοιχα γραφεία της Θεσσαλονίκης.

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων (Β’ Φάση, Β’ Όμιλος, 3η αγωνιστική)

Ο Έσπερος πήρε τη νίκη στην αναμέτρηση με τον Πελασγό στο Κ. Γ. Μεγαλόπολης και μαζί την πρόκριση για την τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων, που θα διεξαχθεί 11-15 Απριλίου στην Αιδηψό.

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων (Β’ Φάση, Α’ Όμιλος, 4η αγωνιστική)

Αήττητοι παρέμειναν και μετά την σημερινή τέταρτη αγωνιστική των προκριματικών Βορρά για το Πανελλήνιο νεανίδων, η Ασπίδα Ξάνθης και ο Πιερικός Αρχέλαος που θα διεκδικήσουν αύριο στο μεταξύ τους παιχνίδι την πρόκριση στην τελική φάση.

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων (Β’ Φάση, Γ’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

ΟΦΗ και Κάλυμνος ήταν οι ομάδες που πήραν τις νίκες στην πρεμιέρα της Β’ φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων για την 1η αγωνιστική του Γ’ Ομίλου που διεξάγεται στο ΚΓ «Σοφία Μπεφόν» στο Παλαιό Φάληρο.

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΚ στο ΟΑΚΑ η κλήρωση του Β’ και Γ’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων. H κλήρωση του Α’ Ομίλου θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 19 Μαρτίου στα γραφεία της ΕΟΚ στη Θεσσαλονίκη και οι αγώνες θα φιλοξενηθούν στο ΚΓ Επταπυργίου.

Το πρόγραμμα των ομίλων είναι το εξής:

 

Β’ Όμιλος (ΚΓ Μεγαλόπολης)

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

 

02/04/18

 

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

 

17.00

19.00

 

 

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

03/04/18

 

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

 

16.00

18.00

 

 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

 

04/04/18

 

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

 

12.00

14.00

 

 

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

Γ’ Όμιλος (Π. Φάληρο, ΚΓ «Σοφία Μπεφόν»)

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

 

31/03/2018

ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

15.00

17.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΠΡΩΤ. ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ

 

01/04/2018

ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

14.00

16.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.- ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

 

02/04/2018

ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

14.00

16.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ

 

Η Κλήρωση της τελικής φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων/Νεανίδων, καθώς και της Β’ Φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων/Κορασίδων θα πραγματοποιηθεί στις 26 Μαρτίου (υποβολή δηλώσεων για Παίδες/Κορασίδες έως την 23η Μαρτίου).

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων (Β’ Φάση): 2η αγωνιστική, Γ’ Όμιλος

Αίολος και Ηρόδοτος είναι οι ομάδες που πήραν τις νίκες στη 2η αγωνιστική της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων, για τον Γ’ Όμιλο, που φιλοξενείται στο ΚΓ «Χρ. Αγγουράκης» στο Χαϊδάρι.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πανελληνίου Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

31ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

2016 – 2017

 

                                                        ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
  2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
  4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
  5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
  6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/04/2017

 

16.00

18.00

19.30

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΠΕΜΠΤΗ

20/04/2017

 

16.00

18.00

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/04/2017

 

15.00

17.00

19.00

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΚΑΣΘ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/04/2017

 

14.00

16.00

18.00

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2017

 

09.30

11.30

13.30

15.00

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016-2017

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                                2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

                                                3.  ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

                                                4.  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1037

                                                5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

                                               

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

08/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

ΕΚΑΣΧ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

09/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΧ

10/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 

11/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΑΜΑΘ

 

12/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΚΑΣΧ

 ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                    `           2.  ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

                                                3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

                                                4.  ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                               

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

10/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡ.

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

11/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΕΣΚΑΗ

ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

12/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

10.00

12.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 

 

                                                                                           Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΘΗΝΑ (ΧΑΙΔΑΡΙ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΑΠOΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

                                                2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ

                                                3.  ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

                                                4.  ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

07/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

11.00

13.00

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΚΑΣΚ

ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.- ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

 

08/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

12.00

16.00

 

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΚΑΣΚ – ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

 

09/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

10.00

12.00

 

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚ.–ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ - ΕΚΑΣΚ

 

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων: Τζάμπολ αύριο στη Βούλα

Αρχίζει αύριο στο κλειστό Γυμναστήριο Βούλας «Γ.Γεννηματάς» η τελική φάση του 30ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων. Οι αγώνες θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 8 Μαΐου και συμμετέχουν ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας, ΑΟΝΑ Ηρόδοτος, Απόλλων Πτολεμαΐδας, ΑΣ Άρης, ΓΕ Άμιλλα 2000 και Παναθηναϊκός ΑΟ. 

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

Τετάρτη 4 Μαΐου 2016

16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας  – Απόλλων Πτολεμαΐδας

19.30 Τελετή Έναρξης

20.00 ΓΕΑ Άμιλλα - ΑΣ Άρης

Πέμπτη 5 Μαΐου 2016

16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – Παναθηναϊκός ΑΟ

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΓΕΑ Άμιλλα

20.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΣ Άρης

Παρασκευή 6 Μαΐου 2016

15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

17.00 ΓΕΑ Άμιλλα – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

19.00 ΑΣ Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας

Σάββατο 7 Μαΐου 2016

14.00 ΓΕΑ Άμιλλα – Παναθηναϊκός ΑΟ

16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΣ ΑΡΗΣ

Κυριακή 8 Μαΐου 2016

09.30 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΓΕΑ Άμιλλα

11.30 ΑΣ Άρης – Παναθηναϊκός ΑΟ

13.30 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

15.00 Απονομές

 

Οι συνθέσεις των ομάδων που θα πάρουν μέρος στο 30ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων είναι:

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         2000 1.80  2

5. ΚΑΡΑΛΗ ΣΑΒΙΝΑ      2001 1.70  1

6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ     1999 1.76  1-2

7. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   1999 1.72  1-2

8. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ        1998 1.77  1

9. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      2000 1.86  4

10. ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      2000 1.84  5

11. ΡΑΤΖΑ ΙΒΑΝΑ         1999 1.86  2-3

12. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΡΕΝΙΑ  1998 1.80  1-2

13. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ    1999 1.83  3-4

14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΥ    1999 1.89  5

15. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     1998 1.87  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΟΦΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ      2000 1.67  3-4

5.ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2002 1.65  1

6. ΣΟΦΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ         1998 1.71  3

7. ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2000 1.70  1-2

8. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ  1999 1.72  2-3

9. ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ        1999 1.70  1-2

10. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ          2000 1.74  4-5

11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  1999 1.83  4-5

12. ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      2000 1.68  2

13. ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     1998 1.70  2-3

14. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ       2000 1.75  3-4

15. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999   1.80  4-5

16. ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998     1.66  1

17. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ        2001 1.65  1

18. ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ         2001 1.80  4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4. ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ        2002 1.75  2-3

5. ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ        2000 1.75  1

6. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ       2001 1.62  1-2

7. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        2001 1.68  1-2

8. ΒΥΡΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 1.76  2-3

9. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     1998 1.75  1-2

10. ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   2001 1.74  3-4

11. ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΛΝΤΑ      2000 1.78  2-3

12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ        2000 1.79  4-5

13. ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.78  4-5

14. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΒΑΪΑ  1998 1.85  4-5

15. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   1999 1.84  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ   

ΑΣ ΑΡΗΣ

4. ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ   1999 1.66  1

5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ        1998 1.77  1-2

7. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΒΙΒΗ         1998 1.79  3

8. ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       1998 1.92  5

9. ΤΣΙΝΕΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  1999 1.76  2-3

10. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ           2001 1.66  1-2

11. ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΒΑΣΩ          1998 1.80  4

12. ΒΑΝΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       2001 1.79  3

13.ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ         1998 1.86  4-5

14. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ ΡΩΞΑΝΗ          2000 1.90  4-5

15. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        2000 1.7    4-5

16. ΤΣΙΝΕΚΕ ΕΛΕΝΑ     1999 1.74  1-2

17. ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ         1999 1.73  1-2

-        ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ       2000 1.85  4-5

-        ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ         2000 1.76  3

-        ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    2001 1.75  3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΙΜΟΣ, ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

4. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ   2004 1.55  2-3

5. ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ  1998 1.65  2-3

6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.82  1

7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ       2000 1.65  2-3

8. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ        1998 1.77  4-5

9. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2002 1.70  1-2

10. ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          2000 1.70  3-4

11. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ         2001 1.72  4-5

12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ       2000 1.70  4-5

13. ΓΚΑΤΖΙΩΛΗ ΖΩΗ    2004 1.68  3-4

14. ΜΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ     2004 1.68  1

15. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2000 1.80  5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

4. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2000 1.76  1-2

5. ΒΕΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         1998 1.70  2

6. ΣΤΟΥΠΑ ΝΕΦΕΛΗ    1999 1.84  4-5

7. ΦΡΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     1-2    1999 1,74

8. ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΠΙΔΑ    1998 1.73  1-2

9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ          1999 1.76  3-4

10. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΟΥ ΖΩΗ        1999 1.78  4-5

11. ΣΕΛΟΥΛΗ ΝΑΓΙΑ    1999 1.78  3

12. ΤΣΙΝΑΣΑ ΣΥΝΘΙΑ ΕΖΕΤΖΑ         2001 1.88  5

13. ΠΡΑΠΑ ΙΣΜΗΝΗ    2000 1.75  1-2

14. ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         2000 1.77  4

15. ΤΣΕΤΑ ΦΙΛΙΤΣΑ       2000 1.74  1-2

17. ΚΥΡΙΟΥ ΧΑΡΑ          2000 1.72  2

18. ΠΙΣΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ   1998 1.74  2-3

19. ΜΟΥΡΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ      2001 1.74  1-2

20. ΓΡΥΛΛΙΑ ΕΛΙΖΑ       2000 1.86  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ – ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων, Β' Φάση

Οι νεάνιδες του Απόλλωνα Πτολεμαϊδας γνώρισαν την ήττα από την ΑΓΕ Πιερίας με 47-56, αλλά δεν τους κόστισε, αφού είχαν ήδη εξασφαλίσει την πρόκριση στην τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος. Στο άλλο παιχνίδι, η Ασπίδα Ξάνθης επικράτησε με 59-46 των Τιτάνων Παλαμά και ισοβάθμησε στην κορυφή με την ομάδα από την Δυτική Μακεδονία. Αναλυτικά τα παιχνίδια της τελευταίας ημέρας:

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 46 ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 59

Δεκάλεπτα : 12-11, 25-32, 34-46, 46-59

Διαιτητές: Πετανίδου-Παπαθανασίου

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ(Χαντζιάρας): Μπακαβέλου , Εκκλησιάρχη, Τσερέπη, Μαγαλιού 13(2) Μουτσούνα, Μπενέκη Χ. 3(1), Μπενέκη Μ. 19, Πατούνη 7, Τζέλλα 4, Τσιμούρτου.

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ Ουστά 16(2), Παυλάκη 4, Κουτσουβέλη 12(2), Βουδούρη, Μαμαλίκατζη 23(3), Χατζηχαλήλ, Αραμπατζή Ε., Χαλκίδου 4, Αντικουλάκη, Μπονόβα, Μωϋσένκου, Αραμπατζή Ζ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 47 ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 56

Δεκάλεπτα: 16-16, 27-30, 36-47, 47-56

Διαιτητές: Πράττος-Σελεβός

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Παπαδημητρίου): Τρυφωνίδου 11(3), Κοτζαϊτση 3, Καραφουλίδου, Κουρτίδου 9(1), Βύρλιου 12(2), Παπαγρηγορίου, Σιδέρη 1, Χαϊνταρη 5(1), Γρηγοριάδου, Περπέρογλου, Καρακούλα 6, Αθανασιάδου.

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ (Χρυσανθόπουλος): Τσενεκίδου 21, Εξίζογλου 10(2), Χατζηαγοράκη 6(2), Τρυγώνη, Τζημαγιώργη, Ηλιάδου 10(2), Πάσχου, Κατσαμάγκα, Βουλγαράκη, Γιαλλίδη 9(1).

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 5

2.ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 5

3.ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 4

4.ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 4

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων: Γ’ Όμιλος (1η αγωνιστική)

Οι Διαγόρας και Ηρόδοτος ήταν οι νικητές στην πρεμιέρα του Γ’ Ομίλου, της ημιτελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων που διεξάγεται στο Μετς

.φύλλα αγώνα

Διαγόρας-Απόλλων ΠΑΣ Χαλκ. 59-41

Διαιτητές: Αργυρούδης, Λύρας.

Δεκάλεπτα: 17-10, 28-19, 44-29, 59-41

Διαγόρας (Κωνσταντινίδης): Κοίλια Π. 12, Βυζεντίνη 7 (1), Κοίλια Ν. 19 (1), Κανέλλη 5 (1), Αβδούλ-Ζάδε 1, Πίτση Μ., Παναγιωτοπούλου, Ντόζιτς 9, Δασκαλάκη 2, Πίτση Ε. 4.

Απόλλων ΠΑΣ Χαλκ. (Κοροβέση): Πανούργια 1, Γεωργίου Α., Φουντουλάκη 1, Ιωάννου 14, Τατσίδη 4, Βαρκά 5 (1), Στεφάνου 7 (1), Μέη, Σασάννη 9 (3), Πόγκα, Γεωργίου Μ.

 

ΒΑΟΛ-Ηρόδοτος 23-54

Διαιτητές: Πλιάκας, Τσολάκος.

Δεκάλεπτα: 5-14, 9-39, 18-52, 23-54.

ΒΑΟΛ (Χατζηλάμπρου): Κώττη, Βούλγαρη Α. 2, Μουτάφη 7, Χαλδιόρη, Τσιμήλα 4, Καμαράδου 6 (1), Βούλγαρη Β., Καραμάνη Β. 2, Καραμάνη Α. 2, Νεαμονίτη. 

Ηρόδοτος (Καρλάφτης): Μαλλιαράκη 3, Μαυράκη Α. 5 (1), Μαυράκη Π., Γιαλαμά 8 (2), Σαμπροβαλάκη, Βασιλόγλου, Χριστοφοράκη 12, Νίχλου 3 (1), Γαλανάκη 15 (3), Λογοθέτη 8.

 

Η βαθμολογία

1.Ηρόδοτος 1-0 2

2. Διαγόρας 1-0  2

3. Απόλλων ΠΑΣ Χαλκ. 0-1 1

4. ΒΑΟΛ 0-1 1

Η επόμενη αγωνιστικη (24/4)

15.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος-ΓΣ Διαγόρας Χαλ.-ΒΑΟΛ

17.00 Απόλλων ΠΑΣ Χαλ.-ΒΑΟΛ

Διαβάστε περισσότερα...

Στο Πανελλήνιο Νεανίδων ο Απόλλων Πτολεμαΐδας

Μία αγωνιστική πριν το τέλος των προκριματικών Βορρά για το Πανελλήνιο νεανίδων, ο Απόλλων Πτολεμαϊδας επιβλήθηκε με 57-41 της Ασπίδας Ξάνθης και εξασφάλισε τηνσυμμετοχή του στην τελική φάση που θα διεξαχθεί από 4-8 Μαϊου στην Βούλα.

Διαβάστε περισσότερα...

Κλήρωση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων (2η Φάση)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2015-2016
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
22/4-24/4
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
3.  ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

                                               

1η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΕΣΚΑΘ

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

2η αγωνιστική

ΕΣΚΑΘ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

3η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΕΣΚΑΘ - ΕΚΑΣΑΜΑΘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
23/4-25/4
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
2.  ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ
3.  ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ
4.  ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η αγωνιστική

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ Κ. – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

 

2η αγωνιστική

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ Κ.

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

3η αγωνιστική

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ Κ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ

                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
23/4-25/4
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΑΠOΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ
3.  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
4.  ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΝΗΣΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η αγωνιστική

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.

ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ – ΕΚΑΣΚ

2η αγωνιστική

ΕΚΑΣΚ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ. – ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

3η αγωνιστική

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ. – ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

ΕΚΑΣΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.

 

Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Νεανίδων: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Τα αποτελέσματα

ΠΑΟΚ-Τιτάνες Δράμας 50-39

Αρκάδι Ρεθύμνου-Αθηναϊκός 55-62

Πρωτέας Βούλας-ΠΑΣ Γιάννινα 77-30

Η βαθμολογία

Πρωτέας Βούλας 3-0 6

Αθηναϊκός 2-1 5

Αρκάδι Ρεθύμνου 2-1 5

ΠΑΟΚ 1-2 4

Τιτάνες Δράμας 1-2 4

ΠΑΣ Γιάννινα 0-3 3

Το αυριανό πρόγραμμα

15:00 Αρκάδι Ρεθύμνου-Πρωτέας Βούλας
17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
19:00 Τιτάνες Δράμας-Αθηναϊκός

Διαβάστε περισσότερα...