Menu

Διαιτητές Α1 Ανδρών (13η αγων., 17-19/1)

Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
 
Σάββατο, 17/1
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-ΠΑΟΚ: Γκόντας, Πουρσανίδης Γ., Ανδρικόπουλος. 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-Κόροιβος Αμαλιάδας: Ψαριανός, Μπήτης, Καλδίρης. 
Ζηρίνειο 17:00 Νέα Κηφισιά-Πανιώνιος: Κορομηλάς, Παναγιώτου, Παφίλης. 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Ρέθυμνο: Χριστοδούλου, Σταματόπουλος, Πουρσανίδης Κ. 
 
Κυριακή, 18/1
ΟΑΚΑ 12:30 ΑΕΚ-ΚΑΟΔ: Καρακατσούνης, Μάνος, Γεωργιάδης. 
 
Δευτέρα, 19/1
Περιβόλας 18:00 Απόλλων Πατρών-Παναθηναϊκός: Αναστόπουλος, Σώμος, Μπίκας. 
2ο ΚΓ Ελευσίνας 19:30 Πανελευσινιακός-Ολυμπιακός: Παπαπέτρου, Ταβουλαρέας, Θεωνάς. 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (10η Αγων. 13/12, 15-16/12)

Οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών: 
 
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
ΔΚΓ Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟΔ-Απόλλων Πατρών: Κορομηλάς, Τζαφλέρης, Μπίκας. 
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός: Μάνος, Πουρσανίδης Γ., Τσώνος Β. 
ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Νέα Κηφισιά: Ψαριανός, Ταβουλαρέας, Καλδίρης. 
ΔΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-ΑΕΚ: Αναστόπουλος, Παναγιώτου, Ανδρικόπουλος. 
ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Πανελευσινιακός: Σώμος, Γκούμας, Ξενικάκης. 
 
Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου
ΔΓ Ν. Σμύρνης 17:00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός: Φούφης, Τσούνας, Διαμαντής. 
 
Τρίτη 16 Δεκεμβρίου
ΟΑΚΑ 18:00 Παναθηναϊκός-Άρης: Μπήτης, Παφίλης, Λόρτος. 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική. 5 και 7/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:


Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου

Παναθηναϊκού 20.30 Παναθηναϊκός-Αθηναϊκός Πόντας-Χρηστίδης Π (Πετράκης)

Κυριακή 7 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Γλυφάδας 13.30 Τερψιθέα-Πρωτέας Β. Σιώκας-Τσάτσης (Μαυρουδής)

Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Αναγέννηση ΝΡ Σιταρίδης-Τζιοπάνος (Πολυχρονίδης)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Β. Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Ανδρίτσος)

ΑΠΧ Αργοναύτες 14.00 Ελληνικό-Ιπποκράτης Μπούκας-Φραγκούλη (Σωτηριάδης)

 

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ\\\' Εθνικής (9η αγωνιστική, 7/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ\\\' Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 7 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Έσπερος Αναγνώστου-Στρέμπας (Παπαδόπουος Γ)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Προμηθέας Χαλ. Γρίβα-Καλογριάς (Μίχας)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Ακάδημος Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Κόκκορης)

Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Πεντέλη Καλογερόπουλος Φ.-Αναστασίου (Μακρυγιάννης)

Παναγούλας 12.30 Ζάκυνθος-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μηλαπίδης-Φασόλης (Κωστής)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Νίκη Αμαρουσίου Κονταράτος-Γιακείμη (Λημνιάτης)

Β\\\' Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Μανδραϊκός Μαραμής-Ορφανός Εμμ (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Διαγόρας Δρυοπ. Χρηστίδης Ηλ-Πλιάκας (Αλετράς)

Σπόρτιγκ 16.00 Σπόρτιγκ-Αρχαγγέλου Αγ. Θ. Μακρής-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ηρόδοτος Σταθόπουλος-Ροδίτης (Δημητριάδης)

Μ.Μερκούρη 15.00 Ακαδημία Καλ.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσος-Νάστος (Κουρκουνάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκούτας-Ζακεστίδης (Μπουρνάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κάδμος Βαλούρδος-Κώτσου (Τσάμης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πεύκη Σπυρόπουλος Α. -Ντάνος (Σαϊτάκης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Καστοριά Τζιβελεκίδου-Καρακώστας (Μερτζάνης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Σιάτιστα Φακίτσας-Κετούλας (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Βόνιτσας 16.00 Βόνιτσα-Μεταμόρφωση Β. Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ηρακλής Κοζ. -Αίολος Αστακού Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Πλεξίδας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Διόσκουροι Κοζ. Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Τσούντσουρας Γ)

Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Αγρίνιο Γαζέτας-Εμμανουήλ (Αγορογιάννης)

Ν. Ιωνίας Μαγν. 19.00 Νίκη Βόλου-Πανεδεσσαϊκός Μπίκης-Γρέκος (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Νεάπολη Τσοκόλης-Μανιός (Κυμιατζής)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Πετανίδου-Μαραθιώτης (Παπαδόπουλος Ν)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεν.-Ακτή Ζέφυρος Ρούκας-Μπακάλης (Μπαγκλατζής)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Ελευθερούπολη Παπαδόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Κυριάκης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Σταυρούπολη Τσιαπλής-Παπανικολάου (Δραγκίογλου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Τιτάνες Δράμας Κατωτικίδης-Μελανίδης (Αναστασίου)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β\\\' Εθνικής (9η αγωνιστική, 7/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Β\\\\\\\' Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 7 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Γ.Στεφανόπουλος 17.00 Περιστέρι-Παπάγου Διμπινούδης-Καλογερόπουλος Λ (Χασάπης)

Ν.Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-ΚΑΠ Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης (Ορφανός)

Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Φιλαθλητικός Παπαφωτίου-Μαγκούνης (Ελευθεριάδης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Χολαργός Αποστολίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Ευστρατίου)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Ηράκλειο Ξάνθος-Φάκαρος (Πετρίδης)

Π. Νικολαϊδης 16.00 Φάρος Κερ.-Δούκας Καρδάρης-Τσαχάκης (Παλάτος)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Κύμμη Μπούσιας-Δημόπουλος (Παππάς)

2ος Όμιλος

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Ντούρας (Λαδένης)

Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Φοίνικας Λάρ. Τσώνος Μ-Μαντήλας (Κηπουρίδης)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Προμηθέας Λαζαρίδης-Δεληγιαννίδης (Σαμαλης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Μαχητές Δόξα Πεύκων Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Γκουρτζελίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Αργοναύτης-Ασπίς Ξάνθης Παργιανόπουλος-Ξέρας (Παραλικίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πεύκ.-Στρατώνι Συμεωνίδης-Δαμίγος (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ανατόλια Πανταζής-Τσιρτσιμάλης (Δροσόπουλος)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:
Κυριακή 16 Νοεμβρίου
1ος Όμιλος
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κεραυνός Αιγίου Γιαννακουδάκης-Μπανασάκης (Ευστρατίου)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Περάματος Καρακωσταντόπουλος-Ορφανός (Ορφανός)
Κορίνθου 18.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κρανίδι Ισιγόνης-Παπαδημητρόπουλος (Πετρόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ακάδημος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Θεοδοσόπουλος)
Ν.Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ. –Νήαρ Ηστ Σπυρόπουλος Σπ.-Μηλαπίδης (Ζερδεβάς)
Ν.Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Ζάκυνθος Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Πολιτόπουλος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Χαλάνδρι Μπούκας-Μαγγουνής (Παπαδόπουλος Κ)
 
2ος Όμιλος
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κορωπί Κάρδαρης-Καλογερόπουλος Λ (Μπουρνάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Σπόρτιγκ Μακρής-Βαλούρδος (Βασιλείου)
Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ιωνικός ΝΦ Αντωνόπουλος-Φασόλης (Μίχας)
Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Ηρόδοτος Φάκαρος-Μαυρατζάς (Τζουβάρας)
Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος-Ακαδημία Καλ. Φραγκούλη-Τσσολάκος (Κουνελές)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμ.-Αιγάλεω Αντωνίου-Ουσταμπασίδης (Πετρίδης)
Λίντο 13.00 Εργοτέλης-Πόλις Καλλιθέας Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Γιαννακουδάκης)
 
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Πρωτέας Γρ. Τριανταφυλλίδης-Αγραφιώτης (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μελίκη Κουτσοδήμος-Νάστος (κωστής)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Βόνιτσα Γαζέτας-Μαραθιώτης (Κηπουρίδης)
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Μεταμόρφωση Βόλου Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου (Βόντζας)
Σιάτιστας (Νέο) 18.00 Σιάτιστα-Ηρακλής Κοζ. Μαντήλας-Ζιώγας (Μερτζάνης)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Καρδίτσα Ρίζος-Πετρόπουλος (Ρόζης)
Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Λάρισα 1964 Ξέρας-Καρακώστας (Μόρφη Γ)
 
4ος Όμιλος
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ευκαρπία Τζιβελεκίδου-Δαμίγος (Παπαδόπουλος Ν)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μακεδονικός Μελανίδης -Ντόγκας (Ασλανίδης)
Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μαντουλίδης Τσιρτσιμάλης-Γρεκός (Λαδόπουλος)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αγ. Βαρβάρα Κατωτικίδης-Σαρακενίδης (Βορεάδης)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Κετούλας (Τζιοπάνος)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ίκαροι Σερρών Κατρακάρης-Μπακάλης (Δραγκίογλου)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (6η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Γυναικών είναι:

Κυριακή 16 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Μ.Μερκούρη 11.45 Αρκάδι Ρεθύμνου-Σπόρτιγκ Τσακαλογιάννης-Χαϊνά (Ευαγγελινός)

Αγ. Δημητρίου Π. 12.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Πανιώνιος Αντωνιάδης-Καλογριάς (Αλέτρας)

Ν.Αλικαρνασσού 12.00 Ηρόδοτος-Καλαμάτα 1980 Μαυρέλης-Χριστοδουλάκης (Κουρκουνάκης)

Πετρούπολης 14.30 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζαρίδης-Δελαγραμμάτικας (Παπαδόπουλος Στ)

Παναθηναϊκού 12.00 Π. Φάληρο-Μελίσσια Αθανασόπουλος-Τεφτίκης (Γολεγού)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Λευκάδας 12.00 Νίκη Λευκάδας-Σέρρες Τσάτσης-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Γ)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς 2001 Ξ. Μαριτσούδης-Λελούδας (Μηνοβγιούδης)

Νεάπολης Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρ.-Ηρακλής Καλέσης-Λαδάς (Παπαδημητρίου)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Ναύαρχος Βότσης Εμμανουήλ-Καρκαλέτσης (Καυχίτσας)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.00 Σταυρούπολη-Πυλαία Τσούλης-Λουλουδιάδης (Πολυχρονιάδης)

Κραχτίδη 14.00 Τιτάνες Δράμας-Γιάννινα Μπήκης-Κουκουλεκίδης (Λυρίδης)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Εθνικής Γυναικών (7η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 7ης αγωνιστικής της Α1 Εθνικής Γυναικών είναι:

Κυριακή 16 Νοεμβρίου

Βούλας 12.00 Πρωτέας Β.-Ιπποκράτης Αναγνώστου-Αναστασίου (Σωτηριάδης)

Ν.Ρύσιου 12.00 Αναγέννηση-Ολυμπιακός Β. Ελευθεριάδης-Δημάδης (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Γλυφάδας 13.30 Τερψιθέα-Ελληνικό Παυλόπουλος-Πολυχρόνης (Παλάτος)

Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Αθηναϊκός Ευφραιμίδης-Παργιανόπουλος (Αστρεινίδης)

ΠΑΟΚ 15.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παπαγερίδης-Ντούρας (Κυμιατζής)

Διαβάστε περισσότερα...