Menu

Διαιτητές (1016)

Διαιτητές - Κομισάριοι Α1 Γυναικών (Β΄ Φάση πλέι οφ)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι για την 1η αγωνιστική της Β΄ Φάση των πλέι οφ της Α1 Γυναικών, είναι: Τετάρτη 24 Απριλίου ΔΑΚ Γλυφάδας 14.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Νίκη Λευκάδας Κωνσταντινίδου, Ντάνος (Ντάβαρης) ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ - ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου Ελευθεριάδης, Εκίζογλου (Φωτιάδης)
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Πρέβεζας

Οι διαιτητές και κομισάριος της αναμέτρησης ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών-ΣΚ Νικόπολης Πρέβεζας, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17 Απριλίου και ώρα 18.00 στο ΔΑΚ Γρεβενών για την 24η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής:  ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Παπανικολάου (Κοζ.), Λυγούρας (Καστ) (Κηπουρίδης)   
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (26η αγωνιστική, 13/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 26ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 13 Απριλίου Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Βαρδάλος-Καλογερόπουλος Λ.-Ζαχαρής (Τεφτίκης) Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Καστοριά Παναγιώτου-Ξενικάκης-Κωνσταντινίδου (Τέγα) Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Απόλλων Π. Παντελίδης-Μαλαμάς-Πιτσίλκας (Άκελ) Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Ερμής Αγιάς Λάρισας Μπήτης-Παφίλης-Ταρενίδης Στ. (Παπαγεωργίου) Π.Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Χαρίλαος Τρικούπης Κοτσίμπος-Κοντίλης-Χριστινάκης (Ηπιώτης) Υμηττού…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23η αγωνιστική, 13-14/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομσιάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 14 Απριλίου Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αιγάλεω Λαμπίρης, Κανελλόπουλος (Γιαλικάρης) Κάτω Αχαγιάς 14.30 Αχαγιά 82-Νέο Ληξούριο Τζίμης, Μελισσάρης (Θεοδωρόπουλος) Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ηλυσιακός Σιδέρης, Αγγελής (Ζώης) Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Ασημακάκη, Λεκατσάς (Κωστής) Ζ. Αλεξάνδρου 17.00…
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (21η αγωνιστική, 14/4)

  • Κατηγορία Διαιτητές
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος Σάββατο 13 Απριλίου Μ.Μερκούρη 12.30 Αρκάδι-Αγία Παρασκευή Ελ Ανύ-Λάμπος (Πετράκης Ν.) Ελ Ανύ, Λάμπος (Πετράκης Ν.) Κυριακή 14 Απριλίου Μ. Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-Αμύντας Ντάσης-Κοντογιαννόπουλος (Χριστινάκης) Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πελασγός Καραμπιτσάκος-Πιπλιός (Μπουρνάς) Π. Γιαννακόπουλος…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS