Menu

Ειδικά πρωταθλήματα (Άνοδος στην Α2 Γυναικών, Άνοδος στη Γ’ Εθνική)

Πρόγραμμα Ειδικού πρωταθλήματος Ανόδου στην Α2 Γυναικών (Όμιλος Νότου)

Πέμπτη 23/6

Μετς Α’ 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί

Μετς Α’ 19.00 Βούρειος ΑΟΛ-ΟΚΑ Αρκάδι

Μετς Β’ 18.00 ΓΣ Αναγέννησις Λαμίας-ΠΜΑΣ Κούρος

Μετς Β’ 20.00 ΑΕΣ Θησέας Παν.-ΑΟ Πήγασος Κρεμαστής

Παρασκευή 24/6

Μετς Α’ 16.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Βούρειος ΑΟΛ

Μετς Α’ 18.00 ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου-ΣΔΥ Τρίπολης

Μετς Β’ 16.00 ΠΜΑΣ Κούρος-ΑΕΣ Θησέας Παν.

Μετς Β’ 18.00 ΑΟ Πήγασος Κρ.-ΓΣ Αναγέννησις Λαμίας

Σάββατο 25/6

Μετς Α’ 15.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-ΟΚΑ Αρκάδι

Μετς Α’ 17.00 Βούρειος ΑΟΛ-ΣΔΥ Τρίπολης

Μετς Β’ 15.00 ΑΕΣ Θησέας Παν.-ΓΣ Αναγέννησις Λ.

Μετς Β’ 17.00 ΠΜΑΣ Κούρος-ΑΟ Πήγασος Κρεμ.

Κυριακή 26/6

Μετς Α’ 10.30 2ος Α’ Υποομίλου-2ος Β’ Υποομίλου (αγώνας κατάταξης)

 

Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στη Α2 Γυναικών (Όμιλος Βορρά, ΔΑΚ Πεύκων)

Τετάρτη 22/6

17.00 ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

18.45 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΑΟ Σχερία Κέρκυρας

20.30 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΓΣΚ Λασσάνης

Πέμπτη 23/6

17.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας

18.45 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης

20.30 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΓΣΚ Λασσάνης

Παρασκευή 24/6

17.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001-ΠΟ Ν. Μουδανιών

18.45 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

20.30 ΓΣΚ Λασσάνης-ΑΟ Σχερία Κέρκυρας

Σάββατο 25/6

17.00 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001

18.45 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

20.30 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΓΣΚ Λασσάνης

Κυριακή 26/6

12.00 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας

13.45 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΠΟ Ν. Μουδανιών

15.30 ΓΣΚ Λασσάνης-ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης

 

Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στον 2ο Όμιλο Νότου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (ΚΓ Εσπέρου Καλλιθέας)

Τετάρτη 22/6

16.00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-ΑΕ Σαντορίνης

18.00 ΑΣ Αναγέννηση Σάμου-ΑΕ Δικαίου

Πέμπτη 23/6

16.00 ΑΕ Δικαίου-Βούρειος ΑΟΛ

18.00 ΑΕ Σαντορίνης-ΑΣ Αναγέννηση Σάμου

Παρασκευή 24/6

16.00 ΑΣ Αναγέννηση Σάμου-ΑΠΣ Παπάδος Γέρας

18.0 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΕ Σαντορίνης

Σάββατο 25/6

15.00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-Βούρειος ΑΟΛ

17.00 ΑΕ Σαντορίνης-ΑΕ Δικαίου

Κυριακή 26/6

10.00 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΣ Αναγέννηση Σάμου

12.00 ΑΕ Δικαίου-ΑΠΣ Παπάδος Γέρας

επιστροφή στην κορυφή