×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Γ' Εθνική: Αποτελέσματα (11η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ' Εθνικής έχουν ως εξής:

 

 

1ος Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου-Ακάδημος 71-37
Ερμής Περάματος-Κρανίδι 84-69
Νήαρ Ηστ-Μανδραϊκός 84-70
Ζάκυνθος-Προμηθέας Χαλ. 84-90
Χαλάνδρι-Έσπερος 66-95
Ένωση Ιλίου-Απόλλων Αρχ. 62-60
Πεντέλη- Νίκη Αμαρουσίου 61-63

Κεραυνός Αιγίου-Ακάδημος 71-37
Διαιτητές: Πλιάκας-Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 18-9, 37-17, 57-21, 71-37.
Κεραυνός (Ζωντός): Κεφαλάς 3, Μοσχοβάκης 13(2), Τοπουζίδης 12(2), Παπαγεωργίου 5, Λυμπέρης 2, Λάφης 2, Κάντας 5(1), Βουρνάς 11, Λαμπρόπουλος 7, Βαγενάς 5(1), Τσιρώνης, Γκουρβέλος.
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος 2, Καραμπάγιας 2, Τσικούρης 4, Γιαννουκάκης, Αλοίμονος 7, Χατζολέας 1, Λαζαρακόπουλος 8, Φωτάκης, Σκοπέτος 3, Γιαννακόπουλος, Γεωργανάς 4, Καραμπάτσος 1, Λουρμπέας 5.


Ερμής Περάματος-Κρανίδι 84-69
Διαιτητές: Χριστινάκης-Καρανικόλα Αλ.
Δεκάλεπτα: 24-23, 42-39, 64-52, 84-69
Ερμής Π. (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 5, Φωστέρης 19(2), Ντακούλιας 10(3), Κοροπούλης 7, Γουρνάς, Κουκουβάκης 3, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 18(3), Σωτηρίου 6, Πέππας 14, Ιωάννου 2.
Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 14, Προσίλης Κ. 15(4), Μπινιάρης 8, Κοντογιάννης 19(4), Κοριζής 7, Τζινόπουλος 5, Καπογιάννης, Προσίλης Ι.

Νήαρ Ηστ-Μανδραϊκός 84-70
Διαιτητές: Μαραμής-Καλογερόπουλος Φ.
Δεκάλεπτα: 22-16, 51-37, 67-55, 84-70
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Ζεχερλής 3(1), Σμυρλής 5(1), Ταταρούνης 4, Καπέτζογλου 16(1), Χότζα 2, Σπανάκος 15(5), Καρασταμάτης 36(8), Κούτα 3(1), Πέζος.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μακρής 5(1), Καλεμτζάκης 15(1), Μάκος 9, Σακελλάρης 15, Κυρίτσης 14, Ηλιάδης 12.

Ζάκυνθος-Προμηθέας Χαλ. 84-90
Διαιτητές: Κοτσιμπός-Νάστος
Δεκάλεπτα: 14-24, 37-50, 63-71, 84-90
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 12(2), Καρβούνης 15(5), Παπάδης, Μπαρτζός 4, Ζαχαράκης 5(1), Ζάγκλας  3, Καραμπάτσος 21(4), Μπουλουλογιώργος, Στέφος 12, Μουλάς, Νικολόπουλος 12.
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Σερμπάν, Καραθανασόπουλος θ. 13(3), Καραθανασόπουλος Αλ. 8(2), Λοϊζος 10, Σπετσιέρης 2, Τασιόπουλος 18(1), Καρούζος 8(2), Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 7(1), Ανδρουλάκης 18(2), Μαλούκος 6.

Χαλάνδρι-Έσπερος ΑΟΠΑ 66-95
Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Ντάνος
Δεκάλεπτα: 17-22, 37-48, 50-77, 66-95
Χαλάνδρι ( Καρούντζος) Δρακόπουλος 9 , Στεργίου , Παπαντωνίου 3(1) , Λυπημένος 17 (4) , Αλεξόπουλος 13 (1) , Γεμενής 3 (1) , Καραμπουσκέτας , Αθανασίου, Σαλτής 8(2) , Σβάρνας 13.
Έσπερος ΑΟΠΑ( Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Σταυράκης 2, Μακρής, Λαμπρόπουλος 4, Αποστολόπουλος 4, Μέλνικς 7, Στυλίδης 22, Οικονομόπουλος 18(2), Κάλλης 10, Δίπλαρος 18(2), Λυμπέρης 6(2), Αγγελόπουλος 4.

 

Ένωση Ιλίου-Απόλλων Αρχ. Κορ. 62-60
Διαιτητές: Μακρής-Χατζημάρκος
Δεκάλεπτα: 17-18, 34-42, 53-51, 62-60.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 11(1), Μπέλλας Γ. 5(1), Φουντάς 13(3), Ραλλάκης, Μητρόπουλος 6, Παπαηλίου 5(1), Μπέλλας Οδ. 17(2), Μίχος, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος, Γεωργιάδης 5.
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονόμακης): Καραχοντζίτης 10, Στεφανής 6, Κατσαμάκης 10(1), Βαμβακάς 4, Δανηίλ 6(1), Χρήστου, Σταυρόπουλος 10(2), Τρυφωνόπουλος 14.


Πεντέλη- Νίκη Αμαρουσίου 62-64
Διαιτητές: Τσάτσης-Σπυρόπουλος Σπ.
Δεκάλεπτα: 8-19, 23-33, 41-50, 62-64
Πεντέλη (Καρακώστας): Γασπάρης, Μάντζιος 8(2), Χατζηκωστής 1, Κασαντώνης, Μανιάτης, Αυγενικός 16(1), Λουγιάκης 4, Χαρτοματσίδης 2, Σταυριανόπουλος 2, Μπίγκος 9, Καραβασάνης 18(1), Μαντζιώρης 2
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 12(2), Θωμόπουλος, Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς 5(1), Κοντογιάννης 13(2), Κυπριτζόγλου 13(1), Γεωργακόπουλος, Γιατράκος 4, Σαλτουρίδης 7, Τσεκένης, Μούγιος 8, Τσιάτσιος.


Η βαθμολογία

1.Ενωση Ιλίου 20
2.Εσπερος ΑΟΠΑ 20
3.Προμηθέας 18
4.Ζάκυνθος 18
5.Νίκη Αμαρουσίου 18
6.Κεραυνός 17
7.Απόλλωνας Αρχ. Κορίνθου 17
8.Πεντέλη 17
9.Νήαρ Ηστ 16
10.Μανδραϊκός 16
11.Ακάδημος 15
12.Χαλάνδρι 14
13.Πέραμα 13
14.Κρανίδι 12


2ος Ομιλος

Εργοτέλης-Κρόνος Αγ.Δημ. 80-70
Ακαδημία-Πεύκη 65-70
Αιγάλεω-Αρχάγγελος 79-81
Κορωπί-Ηρόδοτος 83-62
Σπόρτιγκ-Ιωνικός ΝΦ 85-68
Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ 66-45
Ικαρος Ν.Σμ.-Κάδμος 82-63



Κορωπί-Ηρόδοτος 83-62
Διαιτητές: Καρακάσης – Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 23-11, 41-25, 63-44, 83-62
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης, Μελάς 12 (2), Κούσουλας 19 (3), Κούργιας 2, Υφαντής 20 (2), Τύρλας 7, Κερασοβίτης 12 (1), Τριπολιτσιώτης, Τσουμπρής, Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 11, Νικολού.
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 5 (1), Σταθάκης 2, Μαϊστρέλης 6 (1), Χρύσης 21, Καρλάφτης 4, Γρυλλής 5 (1), Παρδακάς 6, Μητρόπαππας 4, Βαρναβάς 2, Χωματάς, Μαυρόπουλος 7 (1), Χαράτσης.

Εργοτέλης-Κρόνος Αγ.Δημ. 80-70
Διαιτητές: Αναστόπουλος, Κυριακόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 22-17, 47-39 (ημίχ.), 65-56, 80-70
Εργοτέλης (Γ. Μακράκης): Γεωργούτσος 11, Καρακωνσταντάκης 6, Χασάπης, Ξενάκης 12 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 16 (1), Σκαρλάτος 7 (1), Βασιλειάδης 2, Αρναουτάκης 6, Κομψέλης, Καραλής 20 (2).
Κρόνος Αγ. Δημ. (Π. Σαββάτης): Νικαντζάμ 2, Στραγανιώτη 4, Ξιούρας 7 (1), Μπάλας 3, Δορκοφύκης 4, Αντωνόπουλος 11 (3), Φρουσκλιάς 25 (2), Χαλβατζής 4, Γιαννόπουλος 8 (1), Ανδρεάτος 2, Τσιλαγάς.


Αιγάλεω-Αρχάγγελος 79-81
Διαιτητές: Καρακάσης – Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 17-23, 42-45, 63-61, 79-81
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος, Κωνσταντινίδης, Χανιώτης Α. 6 (2), Καράβολας 31 (1), Χανιώτης Δ. 10 (2), Μιλεντίγιεβιτς 18 (4), Αποσκίτης 10 (2), Βαλυράκης, Λοΐζος 4.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου, Βλαχοδήμος 14 (2), Ματσαμάς 8 (2), Ντέντα 7, Αγγελόπουλος 14, Σκορδάλης 22 (5), Κούρος 9, Εκινέ 7.

Πόλις-Διαγόρας Δρ. 66-45
Διαιτητές: Τσαρούχα-Καλογερόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-6, 37-11, 48-35, 66-45
Πόλις (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 3 (1), Καβελάρης, Κόκκινος 12, Καρλάφτης 8 (2), Κωνσταντώνης 8 (1), Βελιζιώτης 12 (2), Κασπαριάν 6, Λάβαρης 2, Λαφτσής 1, Τσεμπελής 2, Μακρόπουλος 12, Καβακάκης.
Διαγόρας Δρ. (Παπαδόπουλος): Ντόκος 2, Μονέος 4, Κουμπούρας 9 (2), Μακρής 8 (1), Ζούκας 5, Μαυροειδάκος 5, Μουζακιώτης, Κορρές 7, Περγαντής, Παπαϊωάνου, Ντιφαντής 5.


Ικαρος Ν.Σμ.-Κάδμος 82-63
Διαιτητές: Μπούσιας – Καρπάνος
Δεκάλεπτα: 30-19, 37-33, 62-53, 82-63
Ίκαρος Ν. Σμ. (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 2, Φαλέκας 14 (1), Καμπούρης, Βλασσόπουλος, Βούζας 3 (1), Ντεφούδης 10, Συριστρατίδης 21 (2), Βουρλίτης 11 (1), Μπελίτσης 14 (2), Δαρμογιάννης 4, Ιορδάνου, Δρίβας 3 (1).
Κάδμος (Αναστασίου): Παπαδάκης 1, Χαράτσης Π. 3, Νικολάου, Κατσούλας 6, Χαράτσης Γ. 14, Σαμουρέλης 9, Δρακάκης 6, Σταμάτης, Κουμπές 2, Τομαράς 11 (1), Γκρινιάρης 6, Μητρόπουλος 5.


Σπόρτιγκ- Ιωνικός ΝΦ 85-68
Διαιτητές: Γρίβα-Φασόλης
Δεκάλεπτα: 23-13, 39-31, 63-50, 85-68
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 9, Βαρθρακοκοίλης 13 (3), Ηλιάδης 9, Μπαλαμπάνης 5, Μητσόπουλος 8 (2), Πασπαλάς, Παπαβασιλείου, Χαρακτινός 8 (1), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 5, Φιλιππόπουλος 22, Τσαπρούνης 6.
Ιωνικός Ν.Φ. (Σταϊκόπουλος): Φραντζέσκος 5 (1), Μελεούνης, Μαυραγάνης 7 (1), Ζβερκούνος 16, Σβορώνος, Κριτσωτάκης 13 (1), Γιαννιώδης 8, Χριστοδούλου 3, Τσούπρος 4, Παπανδρέου 12.

Ακαδημία - Πεύκη 65-70
Διαιτητές: Καραλής-Κανελλόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-15, 25-40, 48-53, 65-70.
Ακαδημία (Θεοδωρουλάκης): Καραπέτσας 2, Κριθινάκης 12(3), Σκεμπής 3, Μαραυγάκης 6(1), Μαραγκάκης 2, Σταμούλης 17(2), Νταλιάνης 4, Μπαλάφας 19, Μπελεφάντης, Κωνσταντίνου, Δουλγεράκης.
Πεύκη (Θάνος): Δρικόγιας, Δρακόπουλος, Βιδάλης 22(4), Γαπκιάδης 12(2), Νικολαΐδης 4, Σπηλιόπουλος 3(1), Λογοθέτης, Κεράτσας 5, Μπαρμπαρής 7, Εμίρης 15(1), Ματαλλιωτάκης, Κουκάκης 2.


Η βαθμολογία
1.Κρόνος Αγ. Δημητρίου 21
2.Κορωπί 20
3.Πόλις 19
4.Σπόρτιγκ 19
5.Ικαρος Ν. Σμύρνης 18
6.Εργοτέλης 17
7.Αρχάγγελος 17
8.Κάδμος 16
9.Ηρόδοτος 16
10.Διαγόρας Δρυοπιδέων 15
11.Πεύκη 14
12.Ακαδημία 14
13.Αιγάλεω 14
14.Ιωνικός ΝΦ 11

3ος Ομιλος

Πρωτέας Γρεβενών  – Μεταμόρφωση Βόλου 82-91
Μελίκη – Βόνιτσα   68-79
Ηρακλής Κοζάνης – Πανεδεσσαϊκός 86-75
Καρδίτσα – Σιάτιστα 86-74
ΑΕΛ – Καστοριά 74-67
Αίολος Αστακού – Αγρίνιο 77-55

Ηρακλής Κοζάνης -Πανεδεσσαικός 86-75
Δεκάλεπτα: 21-18, 43-41, 66-54, 86-75
Διαιτητές: Πανεδεσσαϊκός Μαραθιώτης
Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 14, Δάλλας, Σιδέρης 2, Δούμας, Κόμαρης, Κέκελης 3 (1), Αζής, Παπούλιας 2, Τσιλιγιάννης, Γιαννουζάκος 19 (3), Γιαννούλης 46.
Πανεδεσσαικός (Τσάμης): Στρέπκος 8, Σπανός 9 (1), Κλιμτσάρης 2, Δημητρόπουλος 12, Μάρκου, Χρήστου, Τσάμης 7, Μακρόπουλος 17 (3), Παζάρκας, Καρνάβας 20.


Αίολος Αστακού-Αγρίνιο 77-55
Δεκάλεπτα: 18-14, 30-30, 58-43, 77-55
Διαιτητές: Λιότσος-Ζιώγας
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 1, Πανάρας 18 (2), Σταμόπουλος, Ψάλτου 3 (1), Σούλας, Θωνιάτης 11, Κακλαμάνος 24 (6), Πάππος 8, Χουλιάρας 2, Καλισώρας, Λυμπάρης 10, Δουρούκης.
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 1, Τρομάρας, Τσατάλας 4, Σταμούλης, Πατσέας, Σταμουλάκης 3,Μήτσου 7 (1),Γεωργούλας 10 (1), Μακρής 9, Γκόβας 21 (2).


Λαρισα-Καστοριά 74-67
Δεκάλεπτα: 21-17, 37-34, 56-49, 74-67
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ
Λαρισα (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 11 (2), Κουρής, Σαριμπαλίδης 15 (3), Τσιλούλης 15 (1), Τσούτσος 11(2), Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 2, Πολίτης 11 (3), Ψάλτου 7, Κόκας 2.
Καστορια (Σούλιος): Δαραβίγκας, Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 10 (1), Τεπετίδης, Καραμήτσος 7, Ντάλης 20 (5), Τασιούδης 25, Αντωνιάδης, Σταϊος 2, Πανταζής 3 (1), Κόκουρας.


Πρωτέας Γρεβενών-Μεταμόρφωση Βόλου 82-91
Δεκάλεπτα: 22-20, 36-38, 55-64, 82-91
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 9 (3), Γιαννάκης 10 (1), Πετρίδης 6, Μουράτογλου 24 (3), Ρίγκος 6 (1), Κολοβός 3, Κλωνάρας, Τσιμίδης, Μαλιούρας 8, Τζήμας 16 (3).
Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγιώργος 20 (1), Ζήσης, Χαλαγκάρης, Παπούλιας 27 (2), Νάνης 13, Παρασκευάς 16 (1), Σκαμαγκάς, Τσιτσιγιάννης, Γιωτόπουλος 13 (4), Διανέλος 2.


Καρδίτσα-Σιάτιστα 86-74
Δεκάλεπτα: 13-23, 34-45, 48-61, 86-74
Διαιτητές: Τσοκόλης-Τσούλης
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 5 (1), Θώδης, Τσιαμούρας 12 (2), Παπαϊωάννου 7, Κομποδιέτας 3 (1), Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 12 (2), Μπραϊμιώτης, Κουρέπης Κ. 2, .Γεωργίου 19 (2), Παππάς Κ. 9 (1).
Σιάτιστα (Τσουμάνας): Γεωργάκας, Γράβας 17, Ρέππας Χρ. 5, Ρέππας Ν. 14 (1), Τζώνος 5 (1), Τζώνος Ι. Γ. 26 (5), Τσιαούσης 7, Παππάς, Στεργίου, Κατσιάνης.


Μελίκη-Βόνιτσα 68-79
Δεκάλεπτα: 11-24, 32-49, 57-64, 68-79
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Παζόλης
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 4, Μαυρίδης 16(1), Δημητριάδης 4, Γιαννόπουλος, Παπαδόπουλος, Γκόγκας, Παπαρόσης, Κοτζαμπάσης 9, Λέφας 14, Παραπούρας 19 (6) , Τζινόπουλος 2, Ρογγότης, Παυλίδης.
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης 5 (1), Κοντογιάννης 5, Αρέθας 16, Περλής 16 (2), Καραμπάς 18 (2), Μάρης, Τσιτσώνης, Μανδαλάκης 19 (2), Παπανελόπουλος, Κόκκαρης .
 
H βαθμολογία

1. Λάρισα 22
2. Αιόλος Αστακού 21
3. Καστοριά 20
4. Αγρίνιο 18
5. Ηρακλής Κοζάνης 18
6. Μελίκη 17
7. Μεταμόρφωση Βόλου 16
8. Σιάτιστα 15
9. Διόσκουροι Κοζάνης 15
10. Καρδίτσα 15
11. Νίκη Βόλου 15
12. Πρωτέας Γρεβενών 14
13. Βόνιτσα 14
14. Πανεδεσσαϊκός 11

 

4ος Όμιλος

Ευκαρπία – Μακεδονικός  67-51
Αγ. Βαρβάρα – Τιτάνες Δράμας 68-80 (62-62 κ.α.)
Πολύγυρος – ΠΚ Νεάπολης  91-69
Ικαροι Σερρών – Ιωνικός Ιωνίας  68-60
Ορφέας Ν. Σκοπού – Ελευθερούπολη 72-63
Ζέφυρος – Σταυρούπολη  85-59

Ευκαρπία- Μακεδονικός 67-51
Διαιτητές: Θεοδώρου-Αγραφιώτης
Δεκάλεπτα: 17-12, 29-27, 50-34, 67-51
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δ. 3 (1), Τζινόπουλος 2, Δώδος 8 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 6 (1), Παπαευαγγέλου 18 (2), Σεφερίδης 4, Γκόφας 4, Σουτζόπουλος 20(1), Γιώρτσιος Αθ, Μανδάνης, Αραμπατζής 2, Παρασκευάς.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης , Κοντσές 1, Φωτιάδης 6, Κωνσταντινίδης 1, Παπαδόπουλος 3 (1), Γρηγορίου 11 (1), Πηλακούτας 2, Μποβασιανός 6, Νικάκης 13, Γραβάνης 6, Λυχριδάς 2.
 
Αγία Βαρβάρα - Τιτάνες Δράμας 68-80 (62-62 κ.α.)
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Καλέσης
Δεκάλεπτα: 16-18, 34-32, 49-51, 62-62, 68-80
Αγ. Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Σαρικλόγλου 1, Μπάμπουλης 9 (1), Σιώπης 4, Μητρούλης 3 (1), Ράμμος 13 (1), Φραγκόπουλος, Γ. Σουλίδης 4 (1), Κουμλέλης 20, Μπαναβάκης 4, Κάτσικας 8, Φασουλάς 2.
Τιτάνες (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 11, Καρατσομπάνης 14 (1), Θεοδωρίδης, Γρηγοριάδης 18 (2), Χατζόπουλος, Παρλακίδης, Τοσουνίδης 7, Υφαντόπουλος 13 (3), Πεδίκης, Εξουζίδης 17.
 
Ορφέας Ν. Σκοπού - ΓΣ Εέυθερούπολης 72-63
Διαιτητές: Ζαχαρής- Κέτουλας
Δεκάλεπτα: 17-18, 41-29, 54-46, 72-63
Ορφέας (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 29 (6), Ντίκογλου 6, Τσανάκας 3 (1), Καδής 13 (2), Ιωσηφίδης 2, Κηπουρός 12, Γκουτζιομήτρος 7, Αξιαρλής, Καντζουρίδης, Σουλούγκας, Καβαργύρης.
ΓΣ Ελευθερούπολης(Καμαράκης): Αδαμόπουλος 5 (1), Παπαζούδης 2, Ρότσας 9 (1), Γκούμας 3, Αμπελακιώτης 36 (5), Αμπεριάδης 8, Δανίκας, Καλεάδης, Δανίκας 15, Αμπεριάδης 4.
 
Ίκαροι Σερρών - Ιωνικός Ιωνίας 68-60
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Μελανίδης
Δεκάλεπτα: 24-17, 31-29, 50-43, 68-60
Ίκαροι Σερ. (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 15 (3), Τράκας 13 (3), Χορτομάρης 12 (2), Γκουτζιάς 2, Παπαδόπουλος 8, Καλογεράτος 18 (4), Δημητράκας, Βουρλίδας, Σαββίδης, Δούκας, Ζλάτκος.
Ιωνικός (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 3, Παναγιώτου, Τερσενίδης 12 (1), Ζεϊμπέκης 8 (2), Μπάρκος 2, Παπαβασιλείου 7 (2), Φλιάτης Ι. 9, Βαρλατσάνης , Σέπκας, Φλιάτης Γιώργος 6, Ακριτίδης, Καρούζος 12.
 
Ζέφυρος - ΚΑΟ Σταυρούπολης 85-59
Διαιτητές: Σιταρίδης-Γαζέτας
Δεκάλεπτα: 28-15, 42-36, 73-47, 85-59
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 6 (1), Μυλωνάς 7, Αλεξανδρίδης 2, Κλουντζός 8 (1), Σουλάκης 11 (3), Στυλιανού 3 (1), Παππάς 2, Σταφυλάς 15, Κλωναράς 16 (4), Σπάχος, Καραϊσκος 7 (1), Σταυρίδης 8 (2).
ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Παπανικολάου, Τσαβλίδης 12 (2), Στάσας 5 (1), Ρούμπης 3, Χατζηπαραδείσης 3 (1), Σιδηρόπουλος 7, Δελόγλου 14 (3), Χεμπεκίδης 7, Σπανός 4, Επιτρόπου 4 (1).
 
Πολύγυρος - ΠΚ Νεάπολης 91-69
Διαιτητές: Ρούκας-Μπακάλης
Δεκάλεπτα: 20-18, 41-40, 68-51, 91-69
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 5, Χαρτόπουλος 14, Δ. Ζαγορίτης 2, Παπασαραφιανός 7 (1), Κρομήδας 7, Βογιατζής 14 (4), Α. Ζαγορίτης 5 (1), Χαριστός 3 (1), Χρηστίδης 4, Αποστολίδης 10, Πιπιλιάρης 20.
ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 17 (2), Θεολόγου 10, Τζουβάρας 3 (1), Ζησόπουλος 2, Κοσμίδης 15 (2), Παντούλας, Σαχινίδης 2, Χριστοφορίδης, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 11 (1), Σιώρας, Ταουκίδης 7.


Η βαθμολογία
1. Ευκαρπία 20
2. Πολύγυρος 19
3. Ζέφυρος 16
4. Ορφέας 16
5. Ιωνικός Ιωνίας 15
6. Μακεδονικός 15
7. Σταυρούπολη 15
8. Νεάπολη 14
9. Ίκαροι Σερρών 14
10. Τιτάνες Δράμας 14
11. Ελευθερόυπολη 13
12. Αγ. Βαρβάρα 12
13. Μαντουλίδης 11

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 22 Δεκεμβρίου 2014 00:37
επιστροφή στην κορυφή