×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Γ' Εθνική: Αποτελέσματα (7η Αγωνιστική)

Ο Κρόνος Αγίου Δημητρίου και η ΑΕΛ είναι οι μοναδικές αήττητες ομάδες μετά και την ολοκλήρωση της 7ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής κατηγορίας των Ανδρών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

 

1ος  Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου – Νίκη Αμαρουσίου 54-65
Ερμής Περάματος – Απόλλων Αρχ. Κορίνθου 59-74
Κρανίδι – Εσπερος ΑΟΠΑ 51-76
Ακάδημος – Προμηθέας Χαλαδρίου 65-75
Νήαρ Ηστ – Ενωση Ιλίου 72-77
Ζάκυνθος – Μανδραϊκός 66-64
ΓΣ Χαλάνδρι – Πεντέλη 62-70


Κεραυνός Αιγ.-Νίκη Αμαρουσίου 54-65
Διαιτητές: Λιότσος-Ζιώγας
Δεκάλεπτα: 11-25, 25-39, 44-47, 54-65
Κεραυνός Αιγίου (Ζωντός): Τσιρώνης, Κεφαλάς 22(2), Τοπουζίδης 3(1), Μοσχοβάκης 15, Λυμπέρης 1, Κάντας 2, Βουρνάς 4, Λάφης 7, Λαμπρόπουλος, Παπαγεωργίου, Βαγενάς.
Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 4, Τσέκενης Γ., Παβλίσεβιτς 17(3), Κοντογιάννης 13(1), Κυπριτζόγλου 11, Γεωργακόπουλος, Γιατράκος, Σαλτουρίδης 6, Τσέκενης Α. , Μούγιος 14, Θωμόπουλος, Τσιάτσιος

Ερμής Περάματος-Απόλλων Αρχ. Κορ. 59-74
Διαιτητές: Βαλούρδος-Χατζημάρκος
Δεκάλεπτα: 13-25, 27-36, 38-52, 59-74
Πέραμα (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 7, Φωστέρης 13(3), Ντακούλιας 9(1), Κοροπούλης 4, Γουρνάς 4, Κουκουβάκης 7(1), Διαμαντόπουλος 11(1), Σωτηρίου 2, Πετράκος 2.
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονόμακης): Καραχοντζίτης 7(1), Παπασταματάκης 2, Στεφανής 11(1), Κατσαμάκης 7, Βαμβακάς 10, Δανηίλ 10(2), Χρήστου 2, Σταυρόπουλος 11(3), Τρυφωνόπουλος 8, Ιμπέζα 6, Γδύσης, Γκρέκας.

Κρανίδι-Έσπερος 51-76
Διαιτητές: Παυλόπουλος-Γρίβα
Δεκάλεπτα: 16-16, 31-42, 39-58, 51-76
Κρανίδι (Γκόλαντας): Μπόγρης, Παπαδημητρίου 12, Γαλάνης, Τζινόπουλος 4, Καπογιάννης 4, Κωνσταντίνου, Προσίνης Κ. 3 (1), Προσίνης Χ., Κοντογιάννης 15(1), Κορίζης 9, Πουλής 4.
Έσπερος (Κεσαπίδης): Σκόνδρας 1, Χατζηκάλφας 3(1), Φραντζής 10(2), Λαμπρόπουλος 13, Αποστολόπουλος 5, Οικονομόπουλος 2, Αδαμόπουλος 4, Δίπλαρος 7(1), Λυμπέρης 9 (3), Αγγελόπουλος 14(2), Στυλίδης 4, Κάλλης 4.

Ακάδημος-Προμηθέας Χαλ. 65-75
Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης
Δεκάλεπτα: 19-17, 26-41, 47-59, 65-75
Ακαδημος (Νόντας): Κρασσαπόπουλος, Γεωργανάς 8, Καραμπάγιας, Τσικούρης 8 (2), Λαζαρακόπουλος 11 (1), Αλοίμονος 2, Καζολέας 6(1), Γιαννουκάκης 12, Φωκάκης, Σκοπέτος 12, Ανδριανόπουλος, Καλογερόπουλος 6.
Προμηθέας (Νικητοπουλος): Σέρμπαν, Καραθανασόπουλος Θ., Καραθανασόπουλος Αλ. 5, Σπετσιέρης 3 (1), Σιδερής 4, Τασιόπουλος 20 (1), Καρούζος 20(6), Σαμιώτης, Λοΐζος 4, Ρώσσης 4, Ανδρουλάκης 7 (1), Μαλούκος 8.

Νήαρ Ηστ-Ένωση Ιλίου 72-77
Διαιτητές: Διμπινούδης-Χρηστίδης Ηλ.
Δεκάλεπτα: 18-17, 37-31, 54-56, 72-77
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης 4, Σμυρλής 11(1), Ταταρούνης 23(1), Καπέτσογλου 17, Χότζα 3, Καρασταμάτης 14(2), Σπανάκος, Ζέχερλης, Κουρής.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας):Βαϊδάκης 14, Μπέλλας Γ. 22 (5), Μητρόπουλος 10, Παπαηλίου 3(1), Μπέλλας Ο. 9, Στατομήτρος 4, Φούντας 15(3).

Ζάκυνθος – Μανδραϊκός 66-64
Διαιτητές: Καραλής-Ζέρβας
Δεκάλεπτα: 11-17, 31-27, 43-36, 66-64
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 6 (2), Καρβούνης 7 (2), Παπάδης 8 (2), Μπάρτζος 14 (2), Ζαχαράκης 9 (3), Καραμπάτσος 4, Στέφος 6, Νικολόπουλος 12, Ζάγκλας, Μουλάς, Μπουλογιώργος.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Αττίκος 14, Μπαλάφας 18 (2), Καλεμτζάκης 10 (1), Ηλιάδης 16 (2), Μάκος 4, Σακελλάρης 2, Μακρής, Κοντούλης.

Χαλάνδρι-Πεντέλη 62-70
Διαιτητές: Αργυρούδης-Καλογερόπουλος Φ.
Δεκάλεπτα: 14-21. 34-42, 50-52,62-70
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιάς, Δρακόπουλος 15(3), Στεργίου 2, Παπαντωνίου 3, Αλεξόπουλος 15, Χαϊδεμένος 16, Τσουμάνης 1, Σβάρνας 10.Αθανασίου, Γιαννακόπουλος.
Πεντέλη (Καρακώστας): Γασπάρης, Μάντζιος 4, Χατζηκωστής 16(3), Κατσαντώνης 7(1), Μανιάτης 2, Αυγενικός 17, Λουγιάκης 1, Χαρτοματσίδης, Σταυριανόπουλος 1,Μπίγκος 7, Καραθανασάνης 13, Μαντζιώρης 2.

Η βαθμολογία

1. Ένωση Ιλίου 13
2. Έσπερος ΑΟΠΑ 13
3. Νίκη Αμαρούσιου 12
4. Απόλλων Αρχ. Κορ. 12
5. Ζάκυνθος 11
6. Προμηθέας Χαλ. 11
7. Πεντέλη 11
8. Νήαρ Ηστ 10
9. Κεραυνός Αιγίου 10
10. Χαλάνδρι 10
11. Μανδραϊκός 10
12. Πέραμα 8
13. Ακάδημος 8
14. Κρανίδι 8

2ος Όμιλος
Ηρόδοτος-Αρχάγγελος 77-66
Κορωπί-Κάδμος 95-74
Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημ. 74-75
Ιωνικός ΝΦ-Διαγόρας Δρυοπ. 67-83
Ακαδημία-Εργοτέλης 66-57
Αιγάλεω-Πεύκη 81-98
Πόλις Καλλιθέας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 69-67

Κορωπί-Κάδμος 95-74
Διαιτητές: Κυριακόπουλος-Καρακάσης
Δεκάλεπτα: 24-23, 41-35, 68-51, 95-74
Κορωπί: (Κονδύλης): Ντάσης 3 (1), Μελάς 10 (1), Κούσουλας 20 (4), Κούργιας, Υφαντής 13 (3), Τύρλας 21, Κερασοβίτης 16 (2), Νικολού, Τσιουμπρής 12 (1), Παπαδόπουλος, Τριπολιτσιώτης.
Kαδμός (Αναστασίου): Σαμουρέλης 15, Παπαδάκης 2, Γκρινιάρης 18 (1), Χαράτσης Π. 2, Κουμπές, Χαράτσης Γ. 2, Κατσούλας 6 (1), Δρακάκης 8, Τομαράς 3 (1), Δημόπουλος, Mητρόπουλος 18 (4), Νικολάου.

Ιωνικός ΝΦ.-Διαγόρας Δρ 67-83
Διαιτητές: Φραγκούλη-Αναστασίου
Δεκάλεπτα:20-25, 31-45, 54-62, 67-83
Ιωνικός ΝΦ (Σταϊκόπουλος): Φραντζέσκος, Χριστοδούλου, Μαυραγάνης 18 (2), Σβερκούνος 12, Μελεούνης, Σβορωνός 8, Κριτσωτάκης 11 (3), Γιαννιώδης 18, Τσούπρος, Στυλιανός, Παπανδρέου.
Διαγόρας Δρ. (Παύλος): Ντόκος 5 (1), Μονεός 2, Κουμπούρας 10 (1), Μακρής 19 (3), Μουζακιώτης1, Ζούκας 2, Μαυροειδάκος 13, Γερανιός 2, Κορρές 13 (2), Περγαντής, Παπαϊωάννου, Ντιφαντής 16.


Ακαδημία Ρεθύμνου-Εργοτέλης 66-57
Διαιτητές: Τσάτσης-Γαρίνη
Δεκάλεπτα: 22-16, 39-32, 52-47, 66-57.
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Κριθινάκης 13 (2), Σκεμπής, Μαραυγάκης 4, Χρυσουλάκης 11 (2), Μαραγκάκης 19 (1), Σταμούλης 5 (1), Νταλιάνης 2, Μπαλάφας 12, Κωνσταντίνου, Δουλγεράκης.
Εργοτέλης (Μακράκης): Καρακωνσταντάκης 8 (1), Χαλκιαδάκης, Ξενάκης 10 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 10 (2), Σκαρλάτος 10 (1), Βασιλειάδης, Μπουμπάρης, Αρναουτάκης 13, Κομψέλης, Καραλής 6.

Αιγάλεω-Πεύκη 81-98
Διαιτητές: Χρηστίδης Π-Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 17-17, 41-41, 61-56, 81-98
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Κωνσταντινίδης, Καράβολας 35 (3), Χανιώτης 2, Σακελλαρόπουλος 16 (3), Μιλεντίγιεβιτς 9 (1), Αποσκιτής 9 (1), Σταμάτης 6, Λοΐζος 4.
Πεύκη (Μποζίκας-Μπαρλάς): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 11, Βιδάλης 17 (4), Γαπκιάδης 20 (4), Νικολαΐδης 7 (1), Μπαρμπαρής 4, Εμίρης 8 (2), Ματζαγριωτάκης 8, Κουκάκης 23 (2), Λογοθέτης.

Πόλις Καλλ.-Ικαρος Ν.Σ 69-67
Διαιτητές: Αναγνώστου-Μαγκουνής
Δεκάλεπτα: 14-19, 35-30, 51-54, 69-67
Πόλις (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 3(1), Τσάτας, Κόκκινος 22, Καρλαύτης 5 (1), Κωνσταντώνης 3, Βελιζιώτης 3 (1), Κασπαριάν 15 (1), Λάβαρης 4, Λαφτσής, Καβελάρης, Μακρόπουλος 14.
Ικαρος Ν.Σ. (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 6 (1), Φαλέκας 2, Καμπούρης 3, Βλασσόπουλος, Βούζας 9, Ντεφούδης 13, Συριστρατίδης 17 (2), Βουρλίτης 6, Μπελίτσης 7 (1), Μιχαλόπουλος 4, Κορδάνος, Δρίβας.

Σπόρτιγκ – Κρόνος Αγ.Δημητρίου 74-75
Δεκάλεπτα: 25-22, 44-37, 58-56, 74-75
Διαιτητές:Σπυρόπουλο-Τσαρούχα
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 15 (1), Βαθρακοκοίλης 22 (4), Μπαλαμπάνης 13 (3), Μητσόπουλος 3 (1), Χαρακτινός 4 (1), Φιλιππόπουλος 16 (1), Τσαπρούνης 1, Πασπαλάς, Πρόγκας.
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικαντζάη 9, Στραγανιώτης 17 (2), Ξιούρας 2, Δορκοφύκης 3, Αντωνόπουλος 17, Φρουσκλιάς 11, Γιαννόπουλος 11, Ανδρεάτος 5, Πιτσάς, Κόης, Χαλβατζής.

Ηρόδοτος-Αρχάγγελος
Διαιτητές: Σιώκας-Φασόλης.
Δεκάλεπτα: 25-20, 39-35, 55-51 , 77-66.
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 7 (1), Μαϊστρέλης 22 (7), Χρυσής 10, Καρλάφτης, Γρύλλης 7 (2), Παρδακάς 12, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 10, Χωματάς, Μαυρόπουλος 9, Χαρατσής.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 16, Μήτσου, Παπανικολάου 6 (2), Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος, Ματσαμάς 2, Ντεντά 14, Αγγελόπουλος 12 (1), Σκορδάλης 9 (1), Κούρος 2, Εκινέ 5 (1).

Η βαθμολογία
1.Κρόνος Αγίου Δημητρίου 14
2.Κορωπί 13
3.Πόλις 12
4.Κάδμος 11
5.Διαγόρας 11
6.Σπόρτιγκ 11
7.Αρχάγγελος 11
8.Εργοτέλης 11
9.Ικαρος Ν.Σ. 10
10.Ηρόδοτος 10
11.Πεύκη 9
12.Ακαδημία Ρεθ. 9
13.Αιγάλεω 8
14.Ιωνικός Ν.Φ 7

3oς Όμιλος

Πρωτέας Γρεβενών - Αγρίνιο 60-67
Μελίκη - Διόσκουροι Κοζάνης 86-82
Βόνιτσα - Καστοριά 111-116 (κ.α. 100-100)
Μεταμόρφωση Βόλου - Σιάτιστα 76-84
Ηρακλής Κοζάνης - Νίκη Βόλου 70-62
Καρδίτσα - Πανεδεσσαϊκός 76-63
Λάρισα 1964 - Αίολος Αστακού 89-72


Πρωτέας Γρεβενών - Αγρίνιο 60-67
Δεκάλεπτα: 21-20, 31-29, 46-51, 60-67
Διαιτητές: Παζόλης-Κοντογιάννης
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 11 (1), Γιαννάκης 4, Μουράτογλου 8, Ρίγκος 11, Κλωνάρας, Συλλάκος, Μαλιούρας 10, Πετρίδης 2, Τζήμας 14 (2).
Αγρίνιο(Διαμαντάκος): Τσατάλας 7, Πατσέας, Σταμουλάκης 7 (1), Τσιρώνης 2, Μήτσου 7, Γεωργούλας 16 (2), Μακρής 11, Γκόβας 17 (2).


Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης 86-82
Δεκάλεπτα: 23-14, 41-42, 64-63, 86-82
Διαιτητές: Τσοκόλης-Εμμανουήλ
Μελίκη ( Ασλανίδης): Λιόλιος 14, Μαυρίδης 32 (2), Δημητριάδης 3 (1), Κοτσάμπασης 16 (2), Λέφας 7, Παραπούρας 13 (1) Τζουνόπουλος 1, Γιαννόπουλος, Καρατζάς.
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 4, Σκορδάρης 11, Ντόβας 30 (3), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 14, Μπάρμπας 2, Ζολώτας 5, Καρανώτας Τα 7 Ανδρίτσος 9 (1).

Βόνιτσα-Καστοριά 111-116 (100-100 κ.α. )
Δεκάλεπτα: 31-20, 52-43, 78-66, 100-100(κ.α.), 111-116
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος
Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 14(2), Κοντογιάννης 9, Αρέθας 16, Περλής 9 (1), Καραμπάς 18(4), Μάρης, Τσιτσώνης 3 (1), Μανδαλάκης 42 (4), Μπουρσινός, Παπανελόπουλος.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 24 (4), Λέκος, Βίτσιος, Γυμνόπουλος 11 (1), Καραμήτσος 12, Ντάλης 13 (1), Τασιούδης 9, Σταϊος 3 (1), Κόκουρας 4, Αντωνιάδης 16 (2), Τεπετίδης 22 (3), Πανταζής 2.

Μεταμόρφωση Βόλου - Σιάτιστα 76-84
Δεκάλεπτα: 20-25, 34-45, 59-60, 76-84
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Μυσιρλής
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγιώργος Θ. 5 (1), Παπούλιας 16, Νάνης 21 (1), Παρασκευάς 21 (2), Σκαμαγκάς 3(1), Παλάσκας , Γιωτόπουλος 10 (2).
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γράβας 21 (4), Ρέππας Χ. 11, Στεργίου, Ρέππας Ν. 24 (1), Καλαμπούκας, Τζώνος 21 (2), Σερέφας, Τσιαούσης 7, Κατσιάνης

Ηρακλής Κοζάνης-Νίκη Βόλου 70-62
Δεκάλεπτα: 16-21, 32-34, 44-41, 70-62
Διαιτητές: Σιταρίδης-Μαραθιώτης
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 3, Σιδέρης 12 (2), Πουλιώνης, Δούμας , Κόμαρης 8, Κέκελης 10 (3), Αζής 3 (1), Παπούλιας 14, Τσιλιγιάννης , Γιαννουζάκος 20 (4).
Νίκη Βόλου (Καραϊσκος): Ταζίνης 22 (3), Οικονόμου 3 (1), Καραθανάσης, Μπίζιος, Τσώλης 12 (1), Τάσος 11, Κετούλας 7, Τοκατλίδης 7


Καρδίτσα - Πανεδεσσαϊκός 76-63
Δεκάλεπτα: 22-19, 42-33, 59-47, 76-63
Διαιτητές: Τσούλης-Τριανταφυλλίδης
Καρδίτσα (Παππάς-Φόρος): Δεσπούλης 6, Θώδης, Τσιαμούρας 10 (1), Παπαϊωάννου 6, Παππάς Κ. 19 (1), Κομποδιέτας 2, Βούλγαρης 3 (1), Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 5 (1), Μπραϊμιώτης 2, Κουρέπης 6.
Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Καρνάβας 17, Τακατζόγλου, Σπανός 4, Κλιμιτσάρης, Δημητρόπουλος 22 (3), Μάρκου, Τσάμης 7, Μαρκόπουλος 9 (2), Παζάρκας, Θεοδώρου 4.


Λάρισα 1964 - Αίολος Αστακού 89-72
Δεκάλεπτα: 22-27, 43-41, 68-60, 89-72
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Τζίμα
Λάρισα 1964 (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 6 (2), Τέλιος 2, Σαριμπαλίδης 9 (1), Τσιλούλης 17 (3), Τσούτσος 17 (3), Μηλιώνης, Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 1, Πολίτης 11 (2), Ψάλτου 16, Κόκας 10.
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 7 (1), Ψάλτου 5 (1), Θωνιάτης 11 (1), Κακλαμάνος 27 (6), Πάππος 2, Χουλιάρας 2, Καλισώρας 2, Λυμπάρης 16 (1), Δουρούκης.

Η βαθμολογία
1. Λάρισα 1964 14
2. Αίολος Αστακού 13
3. Καστοριά 13
4. Αγρίνιο 12
5. Ηρακλής Κοζάνης 12
6. Μελίκη 11
7. Διόσκουροι Κοζάνης 10
8. Σιάτιστα 10
9. Μεταμόρφωση Βόλου 10
10. Καρδίτσα 10
11. Νίκη Βόλου 9
12. Πρωτέας Γρεβενών 8
13. Βόνιτσα 8
14. Πανεδεσσαϊκός 7

 

4ος Όμιλος

Ευκαρπία - Ελευθερούπολη 64-59
Μακεδονικός - Ιωνικός Ιωνίας 59-70
Μαντουλίδης - Νεάπολη 69-68
Αγ. Βαρβάρα - Ορφέας Ν. Σκοπού 53-77
Πολύγυρος - Τιτάνες Δράμας 72-62
Ικαροι Σερρών - Ζέφυρος 53-67
 
Ευκαρπία - Ελευθερούπολη 64-59
Δεκάλεπτα: 23-9, 32-30, 47-39, 64-59
Διαιτητές: Καρακώστας-Κετούλας
ΕΥΚΑΡΠΙΑ (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 6 (2), Τζινόπουλος 6 (1), Δώδος 4, Χατζημιχαηλίδης Ν. 16 (2), Παπαευαγγέλου 13 (1), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ 3 (1), Γκόφας 14, Σουτζόπουλος, Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ (Καμαράκης): Ρότσας 9 (3), Γκούμας, Κομίτης, Καλεάδης 2, Αδαμόπουλος 11 (2), Αμπελακιώτης 30 (4), Δανίκας, Αμπεριάδης 7, Γούλα.


Μακεδονικός - Ιωνικός Ιωνίας 59- 70
Δεκάλεπτα: 12-19, 30-40, 49-53, 59-70
Διαιτητές: Κοιμτζόγλου - Γαζέτας
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης, Κοντσές 6, Φωτιάδης 3, Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος 3 (1), Χαλάτσης, Γρηγορίου 14 (2), Πηλακούτας 16 (3), Μποβασιανός 2, Νικάκης 11, Γραβάνης 4, Λυχριδάς.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης Ν. , Ρούζιος Π. 6, Παναγιώτου 7 (1), Τερσενίδης 17 (2), Ζεϊμπέκης 8 (2), Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Φλιάτης Ι. 17 (2), Φλιάτης Γ. 11, Ακριτίδης , Καρούζος 4, Σέφκας.

Μαντουλίδης - Νεάπολη 69-68
Δεκάλεπτα: 19-18, 42-37, 55-50, 69-68
Διαιτητές: Μανιός-Αγραφιώτης
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (Καραμανώλης): Λεμονάκης 5 (1), Ρεφατλάρι 9 (3), Τάκης, Καμάρας 20 (2), Ανδρεάδης 12 (2), Μπίλιος, Γκαβέζος 4, Χρηστίδης 5, Γαϊτανίδης 6, Θεοδωρίδης, Τσιακίρης 8 (2).
ΝΕΑΠΟΛΗ (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 16 (1), Θεολόγου 10, Τζουβάρας 5 (1), Ζησόπουλος 2, Σαχινίδης 6, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 6, Ταουκίδης 18, Τσαλικίδης 3.


Αγ. Βαρβάρα - Ορφέας Ν. Σκοπού 53-77
Δεκάλεπτα: 12-24, 27-43, 38-62, 53-77
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Ρούκας
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης, Μπανάσας 10 (2), Σιώπης 2, Μητρούλης, Ράμμος 2, Φραγκόπουλος 2, Γ. Σουλίδης 9 (1), Κουμλέλης 12, Κάτσικας 2, Φασουλάς 9 (1), Μπάμπουλης 5.
ΟΡΦΕΑΣ Ν. ΣΚΟΠΟΥ (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 13 (3), Ντίκογλου 2, Καβαργύρης 11, Σουλούγκας, Κουτσιαντζής, Αξιαρλής 1, Τσανάκας 7 (1), Καδής 3 (1), Χατζηπέτρου 10, Ιωσηφίδης 3, Κηπουρός 15 (1), Γκουτζιομήτρος 12.


Πολύγυρος - Τιτάνες Δράμας 72-62
Δεκάλεπτα: 17-14, 40-28, 53-42, 72-62
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Τζιοπάνος
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης, Χαρτόπουλος 15, Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 7 (1), Κρομμύδας 2, Βογιατζής 5 (1), Α. Ζαγορίτης Δ, Χαριστός, Χρηστίδης Πιπιλιάρης 32 (2), Αποστολίδης Δ 6, Κοτζαγιάννης 4, Στιβαχτάρης
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 8 (1), Μανιώτης 6 (2), Καρατσομπάνης 4 (1), Παρλακίδης, Τοσουνίδης 6, Παναγιώτου, Υφαντόπουλος 11 (3), Γεδίκης 1, Εξουζίδης 9, Γρηγοριάδης 17, Κοτανίδης, Χατζόπουλος.


Ικαροι Σερρών - Ζέφυρος 53-67
Δεκάλεπτα: 21-15, 35-26, 41-46, 53-67
Διαιτητές: Κατρακάρης-Μπακάλης
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Ποριόπουλος): Γρίψιος 14 (1), Καλογεράτος 14 (4), Τράκας 5 (1), Βουρλίδας, Στογίλκοβιτς, Παυλίδης, Παπαδόπουλος 2, Γκουτζιάς 7, Φραγκούλης 3 (1), Χατζής 4 (1), Δημητράκας 4, Σαββίδης.
ΖΕΦΥΡΟΣ( Κοντονάσιος): Τσιμπής 9 (1), Μυλωνάς 5, Αλεξανδρίδης 9 (1), Κλουντζός 2, Σουλάκης 10 (3), Στυλιανού 2, Σταυρίδης 15 (3), Σταφυλάς 6, Κλωνάρας 6, Σπάχος 3 (1), Καραϊσκος, Παπας.

Η βαθμολογία
1. Ιωνικός Ιωνίας 13
2. Πολύγυρος 12*
3. Ευκαρπία 12
4. Μακεδονικός 11
5. Ελευθερούπολη 10
6. Νεάπολη 10
7. Ορφέας Ν. Σκοπού 10*
8. Σταυρούπολη 9*
9. Μαντουλίδης 9
10. Τιτάνες Δράμας 8*
11. Ικαροι Σερρών 7*
12. Ζέφυρος 7*
13. Αγ. Βαρβάρα 7*

*Εχουν κάνει το ρεπό τους
 

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014 00:02
επιστροφή στην κορυφή