×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Αποτελέσματα Γ' Εθνική Ανδρών - 5η αγωνιστική

Τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνος στους τέσσερις ομίλους της Γ' Εθνικής κατηγορίας των Ανδρών έχουν ως εξής...

 

 

 

 

1ος Ομιλος

 

Κεραυνός Αιγ.-Πεντέλη 46-44

Πέραμα-Μανδραϊκός 81-70

Κρανίδι-Νίκη Αμαρουσίου 50-64

Ακάδημος-Απόλλων Αρχ. Κορ. 59-70

Προμηθέας Χαλ.-Έσπερος 76-79

Νήαρ Ηστ-Χαλάνδρι 78-62

Ζάκυνθος-Ένωση Ιλίου 79-73

 

Κεραυνός Αιγίου-Πεντέλη 46-44

Διαιτητές: Κυριακόπουλος-Ζιώγας

Δεκάλεπτα: 13-17, 26-27, 39-36, 46-44.

Κεραυνός Αιγίου (Ζωντός): Κεφαλάς 18(2), Βουρνάς 4, Μοσχοβάκης 10(1), Παπαγεωργίου 4, Λάφης 8, Κάντας, Τσιρώνης, Λυμπέρης, Λαμπρόπουλος 2, Βαγενάς, Παπανικολάου, Κουρβέλος.

Πεντέλη (Καρακώστας): Καρκανίδης, Μάντζιος 2, Χατζηκωστής 6(2), Κατσαντώνης, Μανιάτης, Αυγενικός 16(2), Λουγιάκης 10, Σταυριανόπουλος, Μπίγκος 2, Καραβασάνης 8(1), Μαντζιώρης, Γάσπαρης

 

Πέραμα-Μανδραϊκός 81-70

Διαιτητές: Φραγκούλη- Αργυρούδη

Δεκάλεπτα: 15-21, 41-36, 58-54, 81-70

Πέραμα (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 13 (1), Φωστέρης 9 (1), Ντακούλιας 9 (1), Καΐρης 7, Πέππας 5, Γουρνάς, Κοροπούλης 4, Κουκουβάκης 5, Διαμαντόπουλος 19 (2), Σωτηρίου 10, Πετράκος, Ιωάννου .

Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μεντένης , Μπαλάφας 19 (2) Καλεμιτζάκης 9 (1), Ηλιάδης 6 Μάκος 6, Καμπερίδης, Κυρίτσης, Σακελλάρης 8, Μακρής , Αττίκος 22 (1), Κοντούλης. Γιαννου.

 

Κρανίδι-Νίκη Αμαρουσίου 50-64

Διαιτητές: Καρπάνος-Κανελλόπουλος.

Δεκάλεπτα: 16-13, 29-31, 46-43, 50-64.

Κρανίδι (Γκολάντας): Μπόγρης 6, Παπαδημητρίου 4, Γαλάνης, Τζινόπουλος 13 (2), Παπούλης 3 (1), Προσίλης 5 (1), Πινιάρης, Κοντογιάννης 10 (1), Κορίζης 6, Πουλής 3.

Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 7, Τσέκενης Γ. , Παβλίσεβιτς 15 (2), Κοντογιάννης 25 (1), Κυπριτζόγλου 5, Γεωργακόπουλος 1, Γιατράκος, Σαλτουρίδης 2, Τσέκενης Α. 2, Μούγιος 5, Θωμόπουλος 2.

 

Προμηθέας Χαλ.-Εσπερος ΑΟΠΑ 76-79

Διαιτητές: Μακρής-Κώτσου

Δεκάλεπτα: 20-30, 44-41, 62-57, 76-79

Προμηθέας Χαλανδρίου (Νικητόπουλος): Νημάνης Α. Καραθανασόπουλος, Λ. Καραθανασόπουλος 3 (1), Σπετσιέρης 7 (1), Λοϊζος 5, Τασιόπουλος 13, Καρούζος 19 (5), Σαμιώτης, Παρσαμούλης 2, Ρόσης 3, Ανδρουλάκης 14 (2), Μαλούκος 10.

Εσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Φραντζής 2, Σταυράκης, Λαμπρόπουλος 13, Αποστολόπουλος, Μέλνικς 6, Στυλίδης 26 (3), Οικονομόπουλος 14 (1), Δίπλαρος 7, Λυμπέρης 11 (2), Χατζηκάλφας.

 

Ακαδήμος-Απόλλων Αρχ. Κορίνθου 59-70

Διαιτητές: Σιώκας, Γαρίνη

Δεκάλεπτα: 10-16, 33-29, 49-55, 59-70

Ακάδημος (Νόντας): Καραμπάγιας 5 (1), Τσικουρής 11, Λαζαρόπουλος 6, Αλοίμονος 3 (1), Γιαννουκάκης 14 (2), Φωτάκης 6, Καζολέας 4, Καλογερόπουλος 10 (1)

Απόλλων Αρχ. (Οικονομάκης): Καραχοντζίτης 7, Αδάμ, Στεφανής 10 (1), Κατσαμάκης 12 (2), Βαμβακάς 8, Ιμπέζα 6, Δανιήλ 9 (1), Χρήστου, Σταυρόπουλος 10, Κρέκας, Τρυφωνόπουλος 8.

 

Νήαρ Ηστ- Χαλάνδρι 78-62

Διαιτητές: Γιακείμη-Τσολάκος

Δεκάλεπτα: 21-16, 34-34, 57 -52, 78-62.

Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Σμυρλής, Ταταρούνης 17 (2), Καπετζόγλου 11 (1), Χότζα 2, Σπανάκος 8 (2), Καρασταμάτης 27 (5), Πέζος 3(1), Κούλης, Ζέχερλης, Καφαντάρης 10.

Χαλάνδρι (Καρούντζος): Κόλλιας 2, Δρακόπουλος 16 (4), Αλεξόπουλος 14, Χαϊδεμένος 10, Σάλτης 10 (2), Τσουνάνης 1, Σαρούνας 9 (1).

 

Ζάκυνθος-Ενωση Ιλίου 79-73

Διαιτητές: Μαντήλας – Σταθόπουλος

Δεκάλεπτα: 22-23, 40-31, 61-52, 79-73.

Ζάκυνθος (Μπεκές): Στέφος 15, Νικολόπουλος 10 (1), Καραμπάτσος 7, Παπάδης 8 (2), Ζαχαράκης 23 (6), Καρβούνης 7 (1) , Μπάρτζος 6, Κουλογιώργος, Μουλάς 3 (1).

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας):Βαϊδάκης 5 (1), Μπέλλας Ι. 25 (6), Τσολάκης 20 (1), Παπαηλίου 2, Μπέλλας Ο. 12, Γεωργιάδης 2, Στατομήτρος, Φουντάς, Μίχος, Σταθόπουλος, Μητρόπουλος 7.

 

Η βαθμολογία

1. Ένωση Ιλίου 9

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 9

3. Νίκη Αμαρούσιου 8

4. Κεραυνός Αιγίου 8

5. Απόλλων Αρχ. Κορ. 8

6. Ζάκυνθος 8

7. Χαλάνδρι 8

8. Νήαρ Ηστ 8

9. Πεντέλη 7

10. Προμηθέας Χαλ. 7

11. Μανδραϊκός 7

12. Πέραμα 6

13. Ακάδημος 6

14. Κρανίδι 6

 

 

2ος Ομιλος

 

Άγιοι Θεόδωροι – Διαγόρας Δρυοπιδέων 51-53

Κορωπί – Ίκαρος Ν. Σμύρνης 71-61

Σπόρτιγκ – Πεύκη 85-72

Αιγάλεω – Εργοτέλης 87-79

Ακαδημία Ρεθύμνου – Πόλις Καλλιθέας 59-68

Ηρόδοτος – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 65-74

Ιωνικός ΝΦ – Κάδμος 74-97

 

Αρχάγγελος – Διαγόρας Δρυοπιδέων 51-53

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α.- Ντάνος

Δεκάλεπτα: 12-12, 24-21, 34-34, 51-53

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 23(1), Κουιμτζίδης, Μητσού, Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος 5(1), Ματσαμάς 3(1), Αγγελόπουλος 8, Σκορδάλης, Κούρος, Εκινέ 10 (1), Ντέντα 2.

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παύλος): Ντόκος 6 (1), Μονέος, Κουμπούρας 2, Μακρής 20(2), Μουζακιώτης, Ζούκας 12(2), Μαυροειδάκος 1, Γεράνιος, Κορρές 9(1), Περγαντής 2, Παπαϊωάννου, Ντιφαντής 1.



Αιγάλεω-Εργοτέλης 87-79

Δεκάλεπτα: 31-17, 47-37, 64-59, 87-79.

Διαιτητές: Καρακάσης, Κρεστενίτης.

Αιγάλω (Χρυσαλάς): Καράβολας 27, Χανιώτης 8, Μπάζιος 2, Σακελλαρόπουλος 3 (1), Μιλιντίγεβιτς 28 (4), Αποσκήτης 9 (2), Κωνσταντινίδης 6, Λοΐζος 4.

Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 2, Καρακωνσταντάκης 6, Χαλκιαδάκης 2, Ξενάκης 14 (1), Σακελλαράκης 12 (2), Σκαρλάτος 3 (1), Βασιλειάδης 4, Αρναουτάκης 19 (1), Καραλής 17 (2), Μπουμπάρης, Χαρωνίτης.

 

Ηρόδοτος – Κρόνος Αγ.Δημητρίου 65-74

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης

Δεκάλεπτα: 16-20, 27-40, 46-57, 65-74

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυργιώτης 1, Τσαμπής 20(3), Μαιστρέλης 3(1) , Χρύσης 16, Καρλάφτης 6 (2), Γρύλλης, Παρδακάς 6, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 3, Χωματάς, Μαυρόπουλος 8, Χαρατσής 2.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 8, Στραγανιώτης 19(2), Πιτσαι 6, Ξιούρας 13(2), Μπάλας, Δορκοφίκης 4, Αντωνόπουλος, Φρουσκλιάς 15(1), Χαλβατζής, Γιαννόπουλος, Ανδρεάτος 9 (1), Τσιλάγας.

 

Σπόρτιγκ – Πεύκη 85-72

Διατητές: Μηλαπίδης-Γρίβα

Δεκάλεπτα: 16-21, 27-35, 54-58, 85-72

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Συμεόπουλος 9, Ηλιάδης, Μπαλαμπάνης, Πασπαλάς 2, Βαθρακοκοίλης 20(1), Χαρακτινός 9(1), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 16(2), Φιλιππόπουλος 14(1), Τσαπρούνης 15

Πεύκη (Μποζίκας): Βιδάλης 23(6), Γαπκιάδης 15(4), Νικολαϊδης, Λογοθέτης, Δρακόπουλος 4, Μπαρμπαρής 5, Εμίρης 9(1), Μαπαλιωτάκης 14, Κουκάκης 2

 

Κορωπί – Ικαρος Ν.Σμ. 71-61

Διαιτητές: Αναγνώστου-Πλιάκας

Δεκάλεπτα: 14-12, 41-28, 59-46, 71-61

Κορωπί (Κονδύλης):Ντάσης 9(1), Μελάς 7(1), Κούσουλας 6(1), Κούγιας, Υφαντής 6, Τύρλας 19, Κερασοβίτης 6, Νικολού 2, Τσιουμπρής 16(3), Παπαδοπούλος, Κάταρης.

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας):Μπουραζάνης 3(1), Φαλέκας 10, Βλασσόπουλος 3(1), Βούζας 7, Ντεφούδης 8, Συριστρατίδης 12, Βουρλίτης 1, Μπελτισης 7(2), Δαρμογιάννης 5, Ιορδάνου, Δρίβας 5(1)

 

Ακαδημία – Πόλις Καλλιθέας 59-68

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Κουτσοδήμος

Δεκάλεπτα: 12-24, 29-41, 41-52, 59-68

Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Καραπέτσας, Κριθινάκης 4, Σκεμπής 2, Μαραυγάκης 6(1), Χρυσουλάκης 4, Μαραγκάκης 9, Σταμούλης 6(1), Κωνσταντίνου, Μπαλάφας 17, Μπελεφάντης, Τζαγκαρούλης 5, Δουλγεράκης 6.

Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 7(1), Τσάτας 2, Κόκκινος, Καρλάφτης 10(1), Κωσταντώνης 12(3), Δεληζιώτης 14(4), Κασπαριάν 9(1), Λάβαρης, Λάφτσης 7(1), Τσεμπελής, Μακρόπουλος 7, Νουόκε.

 

Ιωνικός ΝΦ – Κάδμος 74-97

Διαιτητές: Χριστινάκης – Καρανικόλα.

Τα δεκάλεπτα: 21-33 , 37-56 ,54-74, 74-97.

Ιωνικός Ν.Φ.(Σταϊκοπουλος): Γιανιώδης 6,Μελλεούνης 19 (1), Σβερκούνος 22 (2), Σβορώνος 9 (1), Χριστοδούλου 7, Σωτηρίου 2, Τσούπρος 3 (1),Παπανδρέου 6, Ατυλιανός, Καμπανάς, Κριτσοτάκης, Καφούρος.

ΚΑΔΜΟΣ (Αναστασίου): Τομαράς 22 (5), Μητρόπουλος 11 (3), Σαμουρέλης 10, Δρακάκης 16, Κουπές 8 (1), Παπαδάκης 3 (1), Χαρατσής Γ. 13 (1), Γκρινιάρης 14 (1), Χαρατσής Π., Νικολάου, Μπεκρής, Κατσούλας.

 

Η βαθμολογία

1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 10

2. Πόλις 9

3. Κορωπί 9

4. Σπόρτιγκ 9

5. Διαγόρα Δρ. 8

6. Κάδμος 8

7. Αρχάγγελος 8

8. Εργοτέλης 8

9. Ικαρος Ν.Σ. 7

10. Ηρόδοτος 6

11. Ακαδημία Ρεθ. 6

12. Πεύκη 6

13. Αιγάλεω 6

14. Ιωνικός Ν.Φ. 5

 


3ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα
Πρωτέας Γρεβενών - Αίολος Αστακού  Διακοπή
Μελίκη - Εδεσσα 85-68
Βόνιτσα - Αγρίνιο 70-83
Μεταμόρφωση Βόλου- Διόσκουροι Κοζάνης  65-57
Σιάτιστα - Καστοριά  77-83
Ηρακλής Κοζάνης - ΑΕΛ 75-86
Καρδίτσα - Νίκη Βόλου  55-48

Βόνιτσα - Αγρίνιο  70-83

Διαιτητές: Τσιαπλής-Τσιρόγλου

Δεκάλεπτα: 26-17, 35-46, 55-62, 70-83

Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 10 (2), Κοντογιάννης 5, Αρέθας 7, Πέρλης 14 (2), Μπουρσινός, Καραμπάς 10 (1), Μάρης, Τσιτσώνης 6 (2), Μανδαλάκης 18, Μαζαράκης, Παπανελόπουλος.

Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 2, Τσατάλας 5, Σταμούλης, Σταμουλάκης, Πατσέας, Τσιρώνης 12, Μίχου 12, Γεωργούλας 21 (2), Μακρής 8, Γκόβας 23 (4).

Μελίκη - Πανεδεσσαϊκός 85-68

Διαιτητές: Μουτζούρης-Εμμανουήλ

Δεκάλεπτα: 22-18, 43-34, 61-51, 85-68

Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 16 (1), Μαυρίδης 12 (1), Δημητριάδης 2, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Καρατζάς 2, Κοτσαμπάσης 11, Λέφας 6, Παραπούρας 25 (2), Τζουνόπουλος 9, Ρογγότης 2.

Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Τσάμης 2, Καρνάβας 15, Δημητρόπουλος 12, Μάρκου, Στρέπκος 1, Χρήστου 3, Μαρκόπουλος 4, Λελούδας, Θεοδώρου 4, Τακατζόγλου 12 (3), Σπανός 7, Κλιμιτσάρης 8 (1).

Σιάτιστα - Καστοριά 77-83

Διαιτητές: Δημάδης-Μυσιρλής  

Δεκάλεπτα: 17-18, 36-44, 55-61, 77-83

Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας, Παππάς, Γράβας 7, Ρέππας Χ. 25 (2), Παπαθωμάς 2, Ρέππας Ν. 8, Καλαμπούκας 2, Τζώνος Γ. Ι., Τζώνος Γ. Α. 8 (2), Χιόνος 17 (1), Τσιαούσης 8.

Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 3, Λέκκος, Δίτσιος 2, Γυμνόπουλος 20 (2), Αντωνιάδης 12 (2), Καραμήτσος 11, Ντάλλης 4, Τασιούδης 16 (1), Τεπετίδης 12 (3), Πανταζής, Σταϊος 1, Κόκουρας 2.


Μεταμόρφωση Βόλου – Διόσκουροι Κοζ. 65-57

Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Μελανίδης  

Δεκάλεπτα: 26-20, 41-35, 55-45, 65-57

Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος 13 (1), Ζήσης 3 , Παπούλιας 13 (1), Παρασκευάς 17 , Σκαμαγκάς , Τσιτσιγιάννης , Κότας , Γιωτόπουλος 9 , Αγκρής,  Νάνης 10.

Διόσκουροι Κοζ. (Χωλόπουλος): Σισμάνης 8, Σκορδάρης 2 , Ντόβας 15 (2), Καρανώτας Σ. 18, Ζολώτας 6 , Γκλιάνας 4, Μπάρμπας , Καρανώτας Τ. 2 , Ανδρίτσος 2 .

Καρδίτσα – Νίκη Βόλου 55-48

Διαιτητές: Ντόγκας-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 11-10, 31-21, 45-37, 55-48

Καρδίτσα (Παππάς): Θώδης 2, Τσιαμούρας 17 (3), Παππάς Κ. 3 (1), Γεωργίου 5 (1), Παπαδόπουλος 18, Αντωνίου 3 (1), Κομποδιέτας 7 (1).

Νίκη Βόλου (Καραϊσκος): Τζίνης 5 (1), Κατσαλής, Βασδέκης, Τσώλης 19 (1), Κετούλας 3, Τάσος 12, Τοκατλίδης 9

Ηρακλής Κοζ. -ΑΕΛ 75-86

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Φουτζήλας

Δεκάλεπτα: 15-25, 35-44, 57-61, 75-86

Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Γιδάρης, Τσακμάκης 4, Πουλιώνης 8, Σιδέρης 6, Δούμας, Κόμαρης 3, Κέκελης 9 (1), Αζής, Παπούλιας 10, Τσιλιγιάννης, Γιαννουζάκος 11(1), Γιαννούλης 24.

AEΛ (Παπαδόπουλος): Κουρής, Τέλιος, Σαριμπαλίδης 24 (3), Τσιλούλης 5, Τσούτσος 9 (1), Μηλιώνης 11, Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 5 (1), Πολίτης 23 (3), Μπλιάτζας, Ψάλτου 9, Κόκκας.

Η βαθμολογία

1.ΑΕΛ    10
2.Καστοριά    9
3.Αίολος Αστακού *     8
4.Αγρίνιο     8
5.Μεταμόρφωση Β.    8
6.Μελίκης    8
7.Ηρακλής Κοζ.    8
8.Διόσκουροι Κοζ.    7
9.Σιάτιστα     7
11.Νίκη Βόλου     7
10.Καρδίτσα     7
12.Βόνιτσα     6
13.Πανεδεσσαϊκός     5
14.Πρωτέας Γρ. *    4


* Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο
 

4ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ευκαρπία - Τιτάνες Δράμας  67-62
Μακεδονικός - ΚΑΟΔ 74-70
Μαντουλίδης - Ελευθερούπολη 71-77
ΠΚ Νεάπολης - Ιωνικός Ιωνίας  62-70
Αγ. Βαρβάρα - Ικαροι Σερρών 59-65
Πολύγυρος - Ορφέας Ν. Σκοπού  82-76 (65-65 κ.α.)

 

Αγία Βαρβάρα – Ικαροι Σερρών 59-65

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ρούκας

Δεκάλεπτα: 13-20, 25-33, 41-45, 59-65

Αγ.Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης 1, Φραγκόπουλος, Σιώπης, Μητρούλης 2, Μπάμπουλης 3 (1), Μουσίκας 5 (1), Γ. Σουλίδης 3 (1), Κουμλέλης 12, Μπαναβάκης 4, Κάτσικας 17 (1), Φασουλάς 9, Μαδεμλής 3.

Ικαροι Σερρών  (Ποργιόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 5, Καλογεράτος 16 (4), Τράκας 20 (2), Χορτομάρης 6, Γ. Παπαδόπουλος 9, Γκουτζιάς 6, Χατζής 3 (1), Σαββίδης, Δημητράκης.

Ευκαρπία – Τιτάνες Δράμας 67-62

Διαιτητές: Παργιανόπουλος-Κοντογιάννης

Δεκάλεπτα: 14-13, 31-27, 52-46, 67-62

Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 13 (3),  Τζινόπουλος 9 (2), Χατζηβασιλειάδης, Δώδος 2, Χατζημιχαηλίδης Ν. 8 (2), Παπαευαγγέλου 14, Σεφερίδης 3, Γιώρτσιος Χρ., Γκόφας 2, Σουτζόπουλος 16, Τσίρμος, Γιώρτσιος Αθ.

Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 6 (2), Μανιώτης 17 (3), Καρατσομπάνης 17, Κακατσίδης 3(1), Παρλακίδης, Τοσουνίδης, Παναγιώτου, Υφαντόπουλος 5, Γεδίκης, Εξουζίδης 14, Δημούδης.

Πολύγυρος  - Ορφέας Ν.Σκοπού 82-76 (65-65κ.α.)

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ρούκας

Δεκάλεπτα: 15-15, 28-39, 49-53, 65-65, 82-76

Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 14, Χαρτόπουλος 8, Δ. Ζαγορίτης , Παπασαραφιανός 2, Κρομμύδας 22, Βογιατζής 5 (1), Α. Ζαγορίτης, Χρηστίδης Δ, Αποστολίδης, Πιπιλιάρης 21 (1), Κοτζαγιάννης 10, Στοιβαχτάρης.

Ορφέας Ν.Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 20 (4), Ντίκογλου , Καβαργύρης, Σουλούγκας 6 (1), Κουτσιαντζής, Καντσουρίδης, Τσανάκας 3 (1), Καδής 10 (2), Χατζηπέτρου 14, Ιωσηφίδης 2, Κηπουρός 8 (1), Γκουτζιομήτρος 13 (1).
 
Μαντουλίδης- Ελευθερούπολη 71-77

Διαιτητές: Κατωτικίδης-Παπανικολάου

Δεκάλεπτα: 17-18, 36-30, 57-45, 71-77

Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Λεμονάκης 5 (1), Ρεφατλάρι 3 (1), Τάκης 3, Καμάρας 22 (3), Ανδρεάδης 6, Γκαβέζος 16 (2), Χρηστίδης 5, Γαϊτανίδης 2, Θεοδωρίδης, Τσιακίρης 7 (1), Βαϊντερλής.

Ελευθερούπολη (Μουλάκης): Απαζίδης, Ρότσας 9 (3), Γκούμας 10 (1), Καλεάδης 2, Μουλάκης 25 (4) Αμπελακιώτης 25, Δανίκας 4 Αμπεριάδης 2, Γούλας.

Μακεδονικός  -ΚΑΟΣ   74-70

Διαιτητές: Τσοκόλης-Γαζέτας

Δεκάλεπτα: 14-24, 38-35, 62-51, 74-70

Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 11 (3), Κοντσές 17 (1), Φωτιάδης, Κωνσταντινίδης, Λυχριδάς, Παπαδόπουλος 3 (1), Χαλάτσης, Γρηγορίου 3, Πηλακούτας 11, Μποβασιανός 14, Νικάκης 12, Γραβάνης 3.

ΚΑΟΣ (Τσακίρης): Τσολάκης, Κοτσάμπασης 8, Μαστοράκης 3 (1), Σιδηρόπουλος 18, Δελόγλου 3 (1), Ζηκούλης 15 (2), Τσαβλίδης 6 (2), Στάσας, Παπανικολάου 11 (2), Χατζηπαραδείσης 4 (1), Μπακαβός 2, Επιτρόπου.
 
Νεάπολη – Ιωνικός Ιωνίας 62-70

Διαιτητές: Πετανίδου-Αγραφιώτης

Δεκάλεπτα: 10-23, 27-35, 42-48, 62-70

Νεάπολη (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 4, Θεολόγου 10, Χριστοφόρου, Τζουβάρας 7 1, Κοσμίδης 9, Κολοκυθάς, Παντούλας, Σαχινίδης 8, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 4, Ταουκίδης 13, Τσαλικίδης 5 (1).

Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Ρούζιος Π., Παναγιώτου 9, Τερσενίδης 7, Ζεϊμπέκης 14 (1), Μπάρκος 3 (1), Παπαβασιλείου 2, Φλιάτης Ι. 13 (1), Φλιάτης Γ. 16, Ακριτίδης 4, Καρούζος 2.

Η βαθμολογία
1.Ιωνικός Ιωνίας     9
2.Μακεδονικός     9
3.Πολύγυρος *    8
4.Ευκαρπία    8
5.Σταυρούπολη    8
6.Νεάπολη     7
7.Τιτάνες     7
8.Ελευθερούπολη     7
9.Ορφέας Ν. Σκοπού   *    6
10.Μαντουλίδης    6
11.Ικαροι Σερρών *     5
12.Αγ. Βαρβάρα *     5
13.Ζέφυρος *     5
.
* Έχουν κάνει το ρεπό τους

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΚυριακή, 09 Νοεμβρίου 2014 23:56
επιστροφή στην κορυφή