×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Αποτελέσματα Γ΄ Εθνική Ανδρών – 4η αγωνιστική

Ενωση Ιλίου, Κρόνος Αγ. Δημητρίου και Αίολος Αστακού είναι οι ομάδες που παρέμειναν αήττητες μετά και την ολοκλήρωση της 4ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής των Ανδρών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος

Ένωση Ιλίου-Κεραυνός Αιγίου 75-61

Πεντέλη-Πέραμα 71-54

Μανδραϊκός-Κρανίδι 88-63

Νίκη Αμαρ.-Ακάδημος 82-43

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Προμηθέας Χαλ. 70-56

Έσπερος ΑΟΠΑ-Νήαρ Ηστ 59-61

Χαλάνδρι-Ζάκυνθος 83-78

 

Ένωση Ιλίου-Κεραυνός Αιγίου 75-61

Διαιτητές: Γαννακουδάκης-Μαρίγλη

Δεκάλεπτα: 20-20, 36-38, 55-49, 75-61

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 6, Μπέλλας Γ. 6 (1), Φούντας 3 (1), Μητρόπουλος 8, Τσολάκης 29 (2), Παπαηλίου, Μπέλλας Ο. 20 (1), Μίχος, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος, Γεωργιάδης 3.

Κεραυνός Αιγίου (Ζωντός): Μοσχοβάκης 7 (1), Τσιρώνης 3 (1), Κάντας, Παπανικολάου, Κεφαλάς 27 (3), Βουρνάς 7, Λάφης 9, Λυμπέρης 8, Παπαγεωργίου.

Μανδραϊκός-Κρανίδι 88-63


Διαιτητές: Βαλούρδος-Ροδίτης

Δεκάλεπτα: 15-20, 36-38, 68-46, 88-63.

Μανδραϊκός(Γκόλαντας): Καλεμτζάκης 20 (1), Αττίκος 13, Ηλιάδης 13 (1), Μπαλάφας 12 (2), Σακελλάρης 11, Μακρής 6 (1), Κυρίτσης 6 (1), Καμπερίδης 5 (1), Κοντούλης 2.Μεντενής, Γιάννου, Μάκος.

Κρανίδι(Γκολάντας): Μπόγρης 8, Παπαδημητρίου 6, Γαλάνης, Τζινόπουλος 18(1), Καπογιάννης, Κωνσταντίνου, Προσίλης Κ.13 (2), Πουλής Α., Κοντογιάννης 11 (2), Κοριζής 5 Πουλής Ι. 2.

Νίκη Αμαρουσίου-Ακάδημος 82-43

Διαιτητές: Μπανασάκης, Χατζημάρκος

Δεκάλεπτα: 14-10, 41-19, 63-29, 82-43

Νίκη Αμαρουσίου (Γκόφας): Αποστολόπουλος 13 (2), Τσέκενης Γ. 2, Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς 15 (2), Κοντογιάννης 8 (1), Κυπριτζόγλου 6 (1), Γεωργακόπουλος 7, Γιατράκος 5, Σαλτουρίδης 12, Μούγιος 8, Θωμόπουλος 4.

Ακάδημος Καλαμάτας (Νόντας): Λουρμπέας 8, Γιαννακέας-Πατριαρχέας, Καραμπάτσος 3, Τσικούρης, Σκοπέτος, Αλοίμονος 8, Γιαννακόπουλος, Γιαννουλάκης 5, Φωτάκης, Καζολέας 4, Ντυμένος, Καλογερόπουλος 15.

Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου-Προμηθέας Χαλ. 70-56


Διαιτητές: Λουκαράκης-Ντάνος

Δεκάλεπτα: 12-13, 29-25, 53-40, 70-56

Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονομάκης):Καραχοντζίτης 14 (2), Παπασταματάκης, Στεφανής 4, Κατσαμάκης 11 (1), Βαμβακάς 4, Ξιάρχος 5, Δανιήλ 12 (1), Σταυρόπουλος 13 (1), Τρυφωνόπουλος 7, Χρήστου, Γδύσης, Γκρέκας.

Προμηθεάς (Νικητόπουλος): Καραθανασόπουλος 6 (2), Καραθανασόπουλος Α. 2, Σπετσιέρης 3 (1), Λοΐζος 2 Τασόπουλος 4, Καρούζος 14 (2),Βασαμούλης 4 (1), Ρώσσης 5, Ανδρουλάκης 3 (1), Μαλούκος 13.

 

Εσπερος ΑΟΠΑ-Νηαρ Ηστ 59-61

Διαιτητές: Ζέρβας και Σταθόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-14, 34-33, 44-44, 59-61

Εσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Φραντζής 7, Σταυράκης 3, Χατζηκάλφας, Αποστολόπουλος, Μέλνικς 8, Στυλίδης 11, Αδαμόπουλος, Οικονομόπουλος 11 (1), Δίπλαρος 10 (1), Αγγελόπουλος 6, Λυμπέρης 3.

Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Ζεχερλής, Σμυρλής 3 (1), Ταταρούνης 15, Καπετζόγλου 20 (2), Κουρής, Σπανάκος 6, Καρασταμάτης 17 (1).

 

Χαλάνδρι-Ζάκυνθου 83-78

Διαιτητές: Λιότσος – Τζαμάκου

Δεκάλεπτα: 17-23, 36-45, 55-61, 83-78

Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιας 11 (3), Δρακόπουλος 14, Στεργίου, Παπαντωνίου 14 (3), Γιαννακόπουλος, Αλεξόπουλος 17, Γεμενής, Χαϊδεμένος 11 (1), Σάλτης, Τσουμάνης 4, Σβάρνας 7, Λυπημένος 5 (1), Αθανασίου.

Ζάκυνθος (Μπεκές): Καρβούνης 20 (5), Παπάδης 3 (1), Μπάρτζος 13 (1), Ζαχαράκης 14 (2), Καραμπάτσος 6, Στέφος 15, Νικολόπουλος 1, Κοτσέτας 4 (1), Μπουλογιώργος, Ζάγκλας, Μουλάς 2.

 

Πεντέλη-Πέραμα 71-54

Διαιτητές: Παυλόπουλος – Αντωνίου

Δεκάλεπτα: 20-18, 38-26, 55-44, 71-54

Πεντέλη (Καρακώστας): Καρκανίδης 4, Γάσπαρης, Χατζηκωστής 11(3), Κατσαντώνης, Μανιάτης 13, Αυγενικός 13(1), Λουγιάκης 2, Χαρτοματσίδης, Σταυριανόπουλος, Μπίγκος 6, Καραβασάνης 20 (2), Μαντζιώρης 2.

Πέραμα (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 7, Καΐρης 15(1), Κοροπούλης 1, Γουρνάς 2, Κουκουβάκης 2, Διαμαντόπουλος 4, Σωτηρίου 5(1), Ιωάννου 14, Πετράκος, Φωστέρης 2, Ντακούλιας 2.

 

 

Η βαθμολογία

1. Ενωση Ιλίου 8

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 7

3. Χαλάνδρι 7

4. Νίκη Αμαρούσιου 6

5. Κεραυνός Αιγίου 6

6. Πεντέλη 6

7. Απόλλων Αρχ. Κορ. 6

8. Ζάκυνθος 6

9. Προμηθέας Χαλ. 6

10. Μανδραϊκός 6

11. Νήαρ Ηστ 6

12. Ακάδημος 5

13. Κρανίδι 5

14. Πέραμα 4

 

2ος Ομιλος

 

Εργοτέλης-Κορωπί 76-72

Ικαρος Ν. Σμύρνης-Σπόρτιγκ 57-65

Πεύκη-Ιωνικός ΝΦ 75-62

Κάδμος-Ηρόδοτος 75-68

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρχάγγελος 66-64

Διαγόρας Δρ.-Ακαδημία Καλ. 77-57

Πόλις Καλλιθέας-Αιγάλεω 73-60

 

Πόλις Καλλιθέας - Αιγάλεω 73-60

Διαιτητές: Χριστίδης - Λαζαρίδης

Δεκάλεπτα: 22-16, 43-30, 56-45, 73-60

Πόλις (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 6(2), Τσάτας, Κόκκινος 20, Καρλάυτης 2, Κωνσταντώνης 5(1), Βελιζιώτης 9(1), Κασπαριάν 19(2), Λάβαρης 3, Λαφτσής 3(1), Μακρόπουλος 6, Κωνσταντίνου.

Αιγάλεω (Χρυσαλάς): Αθανασιάδης 2, Χανιώτης Α., Καράβολας 25(1), Χανιώτης Δ., Μπάζιος 9, Σακελλαρόπουλος 9, Μιλεντίγιεβιτς 13(1), Κωνσταντινίδης 2.

 

Πεύκη-Ιωνικός Ν.Φ. 75-62

Διαιτητές: Φασόλης- Γκαμήλη

Δεκάλεπτα: 19-24, 37-35 ,53-43, 75-62

Πεύκη (Μποζίκας, Μπαρλάς): Δρικόλιας, Βούλγαρης, Βιδάλης 6 (1), Γαπκιάδης 22 (3), Νικολαΐδης 4, Λογοθέτης 4, Κοκκινάκης, Μπαρμπαρής 3, Εμίρης 16 (2), Ματαλιωτάκης 7, Βουκάκης 13.

Ιωνικός Ν.Φ. (Σταϊκόπουλος, Νταραλάς): Φράντζεσκος 5 (1), Χριστοδούλου 10, Μαυραγάνης 8 (1), Σβερκούνος 7 (1), Σβορώνος 12, Κριτσωτάκης, Γιαννιώδης 8, Σωτηρίου 6 (2), Τσούπρος 2, Μελεούνης 2, Παπανδρέου 2.

 

Εργοτέλης-Κορωπί 76-72

Διαιτητές: Καρακάσης-Καρπάνος

Δεκάλεπτα: 21-11, 37-34, 57-49, 76-72

Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 4, Καρακωσταντάκης 12(1), Χαλκιαδάκης, Ξενάκης 22(3), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης 6(1), Σκαρλάτος 12(2), Βασιλειάδης 9, Μπουμπάρης Αρναουτάκης 4, Κομψέλης, Καραλής 7.

Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης, Μελάς 12, Κουργιας, Παπαδόπουλος, Υφαντής 16 (1), Τύρλας 17, Κερασοβίτης 9, Νικολου, Κούσουλας 18(4), Τριπολιτσιώτης.

 

Ικαρος Νέας Σμύρνης-Σπόρτιγκ 57-65

Διαιτητές: Πολυχρόνης-Ορφανός Ιορδ.

Δεκάλεπτα: 19-19, 32-38, 41-52, 57-65

Ικαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης, Φαλέκας 14, Βλασσόπουλος, Βούζας 12(1), Ντεφούδης 5, Συριστρατίδης 16, Μπελίτσης 1, Δαρμογιάννης 9(1), Καννάς

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 8, Ηλιάδης, Μπαλαμπάνης, Πασπαλάς 8, Βαρθακοκοίλης 8, Χαρακτινός 12(3), Πρόγκας, Πλουτέτσκι 9, Φιλιππόπουλος 6, Τσαπρούνης 14

 

Κάδμος-Ηρόδοτος 75-68

Διαιτητές: Κοντίλης-Σπυρόπουλος Σπ.

Δεκάλεπτα: 28-15, 42-32, 58-53, 75-68

Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 15, Τομαράς, Παπαδάκης, Χαρατσής Π., Κατσούλας 7, Γκρινιάρης 21(3), Χαρατσής Ι. 13(1), Μπεκρής 2, Κουμπές 7(1), Δρακάκης 2, Μητρόπουλος 8(2).

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 16, Μαϊστρέλης 6(1), Χρύσης 29(1), Καρλάφτης, Γρύλλης 6(2), Παρδακάς 2, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 1, Χωματάς, Μαυρόπουλος 8(1), Χαρατσής.

 

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρχάγγελος 66-64

Διαιτητές: Μαντήλας- Κανελλόπουλος

Δεκάλεπτα: 15-12, 26-26, 39-37, 66-64

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Σαββάτης): Νικατζάμ 5, Στραγανιώτης 18, Μάτσος 2, Ξιούρας 8(2), Μπάλας 3(1), Δορκοφίκης 2, Αντωνόπουλος, Φρουσκλιάς 12, Χαλβατζής 12, Γιαννόπουλος 4(1).

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 16(1), Κουϊμτζίδης, Μητσού, Ντέντα 2, Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος, Ματσαμάς 8, Αγγελόπουλος 18(2), Σκορδάλης 4(1), Κούρος, Εκινέ 16(2).

 

Διαγόρας Δρ. – Ακαδημία 77-57

Διαιτητές: Κυριακόπουλος- Νάστος

Δεκάλεπτα: 24-11, 42-29, 59-40, 77-57

Διαγόρας (Παύλος): Ντόκος 3(1), Μονέος 7(1), Κουμπούρας 15(1), Μακρής 15 (3), Μουζακιώτης, Ζούκας 16, Μαυροειδάκος 1, Γεράνιος, Κορρές 4, Περγάντης, Παπαϊωάννου 2, Ντιφάντης 14.

Ακαδημία (Θεοδωρουλάκης): Κωνσταντίνου, Κριθανάκης 5(1), Σκέμπη 4, Μαυραγάνης 7(1), Χρυσουλάκης 2, Μαραγκάκης 12, Σταμούλης 3(1), Νταλιάνης, Μπαλάφας 20, Μπελεφάντης, Τζαγκαρούλης, Δουλγεράκης 4.

 

Η βαθμολογία

1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 8

2. Σπόρτιγκ 7

3. Κορωπί 7

4. Πόλις 7

5. Αρχάγγελος 7

6. Εργοτέλης 7

7. Διαγόρα Δρ. 6

8. Ικαρος Ν.Σ. 6

9. Κάδμος 6

10. Ηρόδοτος 5

11. Πεύκη 5

12. Ακαδημία Ρεθ. 5

13. Αιγάλεω 4

14. Ιωνικός Ν.Φ. 4

 

 

3ος Ομιλος

 

Νίκη Βόλου - Πρωτέας Γρεβενών 68-64

Αίολος Αστακού - Μελίκη 91-57

Πανεδεσσαϊκός - Βόνιτσα 60-76

Αγρίνιο - Μεταμόρφωση Βόλου 70-56

Διόσκουροι Κοζάνης - Σιάτιστα 76-72

Καστοριά - Ηρακλής Κοζάνης 73-64

ΑΕΛ - Καρδίτσα 92-68

 

Αγρίνιο – Μεταμόρφωση Βόλου 70-56

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης

Δεκάλεπτα: 21-14, 37-32, 49-42, 70-56

Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 2, Τσατάλας 13, Σταμούλης, Σταμουλάκης 5 (1), Τσιρώνης 9, Μήτσου 6 (2), Γεωργούλας 10, Μακρής 9, Γκόβας 16 (1).

Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος 15 (2), Ζήσης, Παπούλιας 14, Παρασκευάς 12 (1), Σκαμαγκάς, Τσιτσιγιάννης 2, Κότας, Γιωτόπουλος 8 (2), Διανέλος 5, Αγκρής.

 

Πανεδεσσαϊκός - Βόνιτσα 60-76

Διαιτητές: Μανιός-Μαραθιώτης

Δεκάλεπτα: 21-20, 34-35, 52-48, 60-76

Πανεδεσσαϊκός (Χασάπης): Καρνάβας 28, Χρήστου , Σπανός 5(1), Δημητρόπουλος 9, Τσάμης 2, Στρέπκος 7, Μαρκόπουλος 9(1), Λελούδας, Θεοδώρου, Τακατζόγλου, Κληντσάρης, Παζάρκας.

Βόνιτσα (Κοντογιάννης): Κακιούζης 8, Κοντογιάννης 12, Αρέθας 16, Πέρλης 19, Κόκκαρης, Μπουρσινός, Καραμπάς 9, Μάρης, Τσιτσώνης 6, Μανδαλάκης 6, Παπανελόπουλος, Μαζαράκης.

 

Νίκη Βόλου - Πρωτέας Γρεβενών 68-64

Διαιτητές: Καλέσης-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 15-14, 34-29, 54-45, 68-64

Νίκη Βόλου (Καραϊσκος): Τζίνης 7 (1), Κατσαλής 11 (3), Βασδέκης, Τσώλης 24 (2), Κετούλας 3, Τάσος 13, Τοκατλίδης 10.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 7(1), Γιαννάκης 11, Μουράτογλου 11,Ρίγκος 2, Κολοβός 2, Συλλάκος 4, Μαλιούρας 6, Πετρίδης 4, Τζήμας 17 (2), Παπαθεοδώρου.

 

Καστοριά - Ηρακλής Κοζάνης 73-64

Διαιτητές: Τζιοπάνος-Δαμίγος

Δεκάλεπτα: 15-13, 31-29, 57-45, 73-64

Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 2, Παπαδημητρίου, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 16, Αντωνιάδης 2, Καραμήτσος 9, Ντάλλης 17 (3), Τασιούδης 12 (1), Τεπετίδης 2, Πανταζής 2, Σταϊος 3 (1), Κόκουρας 8.

Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Καρέντζος, Τσακμάκης 6, Γιαννουζάκος 16 (2), Πουλιώνης 2, Κέκελης 10 (2), Κόμαρης 2, Σιδέρης 3 (1), Αζής, Παπούλιας, Τσιλιγιάννης 2, Γιαννούλης 23.

 

Διόσκουροι Κοζάνης - Σιάτιστα 76-72

Διαιτητές: Νάκας-Ζιώγας

Δεκάλεπτα: 16-17, 41-36, 56-56, 76-72

Διόσκουροι Κοζ. (Χωλόπουλος): Σισμάνης 26 (2), Σκορδάρης 2, Ντόβας 6, Καρανώτας Σ. 12, Ζολώτας 14, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 4, Καρανώτας Τ. 8, Ανδρίτσος 2.

Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Χιόνος 23 (4), Γράβας, Ρέππας Χ. 19 (2), Παπαθωμάς, Γεωργάκας, Ρέππας Ν. 3, Καλαμπούκας 2, Τζώνος Γ. Ι., Τζώνος Γ. Α. 16 (3), Στεργίου, Τσιαούσης 9 (1).

Αίολος Αστακού - Μελίκη 91-57

Διαιτητές: Καραλής-Μαυρατζάς

Δεκάλεπτα: 30-15, 60-29, 73-43, 91-57

Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 2, Πανάρας 10 (1), Ψάλτου 6 (1), Σούλας 2, Θωνιάτης 8 (2), Κακλαμάνος 12 (2), Πάππος 11 (1), Χουλιάρας 6, Καλισώρας 14 (4), Θωμάς-Λυμπάρης 18, Δουρούκης 2.

Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 9 (1), Μαυρίδης 10 (1), Δημητριάδης, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Καρατζάς, Παπαδόπουλος, Κοτσάμπασης 7 (1), Λέφας 9, Παραπούρας 18 (2), Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης 2.

 

ΑΕΛ - Καρδίτσα 92-68

Διαιτητές: Δημάδης-Μυσιρλής

Δεκάλεπτα: 24-17, 49-27, 74-58, 92-68

AEΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 6, Σαριμπαλίδης 2, Τσιλούλης 27 (4), Τσούτσος 11(1), Μηλιώνης 5 (1), Κονδυλόπουλος 3, Σταυρόπουλος 3 (1), Πολίτης 19 (3), Ψάλτου 16, Κόκκας .

Καρδίτσα (Παππάς):Δεσπούλης 5 (1), Μπράχος, Θώδης 2, Τσιαμούρας 8(2), Παππάς Κ. 10 (2), Γεωργίου 16 (2), Μπραϊμιώτης, Παπαδόπουλος 13, Αντωνίου 14 (3), Κουρεπής .

Η βαθμολογία

1.Αίολος Αστακού 8

2. ΑΕΛ 8

3. Καστοριά 7

4.Ηρακλής Κοζ. 7

5.Αγρίνιο 6

6. Διόσκουροι Κοζ. 6

7.Νίκη Βόλου 6

8.Μεταμόρφωση Β. 6

9.Στιάτιστα 6

10.Μελίκη 6

11. Καρδίτσα 5

12. Βόνιτσα 5

13. Πρωτέας Γρ. 4

14. Πανεδεσσαϊκός 4

 

 

4ος Όμιλος

 

Ζέφυρος - Ευκαρπία 54-58

Τιτάνες Δράμας - Μακεδονικός 102-96 (79-79 κ.α.,102-96 α' παρ.)

ΚΑΟΣ - Μαντουλίδης 73-68

Ελευθερούπολη - ΠΚ Νεάπολης 80-70

Ιωνικός Ιωνίας - Αγ. Βαρβάρα 92-57

Ικαροι Σερρών - Πολύγυρος 63-69

Ρεπό ο Ορφέας Ν. Σκοπού

 

Ιωνικός Ιωνίας. - Αγία Βαρβάρα 92-57

Διαιτητές: Ξέρας-Κοντογιάννης

Δεκάλεπτα: 32-17, 53-28, 75-46, 92-57.

Ιωνικός Ιωνίας (Καραμουσαλίδης): Ν. Μητακίδης 2, Π. Ρούζιος 3, Παναγιώτου 12 (2), Τερσενίδης 9, Ζεϊμπέκης 12 (2), Μπάρκος 10 (2), Παπαβασιλείου 3 (1), Ι. Φλιάτης 2, Σέφκας 2, Γ. Φλιάτης 23 (1), Ακριτίδης 2, Καρούζος 12.

Αγ.Βαρβάρα (Παπαδόπουλος): Μπάμπουλης 3, Σαμαράς, Σιώπης 6, Μητρούλης 2, Ράμμος 7 (1), Μουσίκας 2, Γ. Σουλίδης 7 (1), Κουμλέλης 9, Μπαναβάκης, Κάτσικας 2, Φασουλάς 12 (1), Φραγκόπουλος 7.

 

Ζέφυρος - Ευκαρπία 54-58

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χρ

Δεκάλεπτα: 11-14, 24-31, 31-43, 54-58,

Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής, Μυλωνάς 5, Αλεξανδρίδης 7, Κλουντζός 15 (2), Σουλάκης 5 (1), Στυλιανού 7 (1), Παππάς, Σταφυλάς, Κλωναράς 9, Σπάχος, Καραϊσκος 6, Παπούδος.

Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ 5(1), Τζινόπουλος 8, Χατζηβασιλειάδης 4, Δώδος, Χατζημιχαηλίδης Ν 3, Παπαευαγγέλου 11(3), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ, Γκόφας 6, Σουτζόπουλος 21 (1), Τσίρμος, Γιώρτσιος Αθ. Μανδάνης .

 

ΚΑΟΣ- Μαντουλίδης 73-68

Διαιτητές: Σιταρίδης-Πετανίδου

Δεκάλεπτα: 15-19, 35-39, 65-56, 73-68

ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Τσολάκης 4, Κοτσάμπασης 8, Μαστοράκης 4, Παπανικολάου 12 (2), Ζηκούλης 26, Τσαβλίδης 2, Στάσας, Μπακαβός 2, Χατζηπαραδείσης-, Βαλσαμίδης 3, Σιδηρόπουλος 12.

Μαντουλίδης(Καραμανώλης): Λεμονάκης 2, Ρεφατλάρι 5 (1), Τάκης 8 (1), Καμάρας 14 (4), Ανδρεάδης 14, Μπίλιος 2, Γκαβέζος 3, Χρηστίδης 9, Γαϊτανίδης, Θεοδωρίδης 4, Τσιακίρης 7 (1).

 

Ελευθερούπολη- Νεάπολη 80-70

Διαιτητές: Καρακώστας-Κετούλας

Δεκάλεπτα: 26-18, 51-38, 73-50, 80-70

Ελευθερούπολη (Τσολάκης): Μουλάκης 31 (4), Απαζίδης 10 (2), Ρότσας 13 (3), Γκούμας 9 (1), Δανίκας 11, Παπαζούδης, Καλεάδης 6, Γαϊτατζής.

Νεάπολη(Γκένογλου- Τασόπουλος): Λουλουδιάδης 3 (1), Θεολόγου 8, Τζουβάρας 3, Τσαλικίδης 11 (1), Ζησόπουλος 5 (1), Κολοκυθάς 16 (2), Παντούλας 2, Σαχινίδης 3, Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 10, Α. Ταουκίδης 2, Χριστοφόρου 5 (1).

 

Ικαροι Σερρών – Πολύγυρος 63-69

Διαιτητές: Τσοκόλης-Μπίκης

Δεκάλεπτα: 13-17, 30-32, 43-47, 63-69

Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 19 (2), Δημητράκας 2, Καλογεράτος, Τράκας 14 (1), Χορτομάρης 9 (3), Παπαδόπουλος 2, Φραγκούλης, Χατζής 9, Ζλάτκος 2, Σαββίδης Γκουντζιάς 6.

Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης, Ζαγορίτης Δ., Παπασαραφιανός 8 (2), Βογιατζής 15 (5), Ζαγορίτης Α., Χαρτόπουλος 4, Κρομμύδας 12, Αποστολίδης 5, Χαριστός, Στιβαχτάρης, Πιπιλιάρης 13, Κοτζαγιάννης 12.

 

Τιτάνες Δράμας – Μακεδονικός 102-98 (79-79 κ.α., 102-96 α' παρ.)

Διαιτητές: Ταρενίδης- Ελευθεριάδης

Δεκάλεπτα: 23-18, 41-38, 60-51, 79-79, 87-87, 102-96

Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 3 (1), Μανιώτης 35 (4), Καρατσομπάνης 24 (2), Θεοδωρίδης, Κακατσίδης, Παρλακίδης, Τοσουνίδης 12, Παναγιώτου, Υφαντόπουλος 17 (1), Εξουζίδης 9, Χατζόπουλος, Γεδίκης 2.

Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 2, Κοντσές 4, Φωτιάδης, Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος 6 (2), Χαλάτσης, Γρηγορίου 21 (3), Πηλακούτας 10, Μποβασιανός 34 (1), Νικάκης 12, Γραβάνης 7.

Η βαθμολογία

1.Ιωνικός Ιωνίας 7

2.Μακεδονικός 7

3. Σταυρούπολη 7

4. Πολύγυρος* 6

5.Ευκαρπία 6

6.Νεάπολη 6

7.Τιτάνες Δράμας 6

8.Ορφέας Ν.Σκοπ.Σερ.* 5

9.Ζέφυρος 5

10.Μαντουλίδης 5

11.Ελευθερούπολη 5

12.Αγ. Βαρβάρα* 4

13. Ικαροι Σερρών* 3

 

*Εχουν κάνει το ρεπό τους.

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 03 Νοεμβρίου 2014 14:47
επιστροφή στην κορυφή