Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 40 21 19 2 0 1758 1577 181   0   0   1   1,114
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 37 21 16 5 0 1818 1671 147   0   0   1   1,087
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 34 21 13 8 0 1545 1524 21   0   0   1   1,013
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 33 21 12 9 0 1614 1556 58   0   0   1   1,037
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 32 21 11 10 0 1577 1571 6   2   0   1   1,003
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32 21 17 4 0 1628 1473 155   1   0   1   1,105
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 31 20 11 9 0 1573 1474 99   0   0   1   1,067
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30 21 9 12 0 1543 1562 -19   5   5   1,028   0,987
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 30 21 9 12 0 1536 1554 -18   5   5   0,995   0,988
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 30 21 9 12 0 1643 1662 -19   5   5   0,982   0,988
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 29 21 8 13 0 1622 1580 42   0   0   1   1,026
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 28 21 7 14 0 1503 1628 -125   5   0   1   0,923
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 28 21 7 14 0 1643 1718 -75   4   0   1   0,956
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28 21 7 14 0 1466 1643 -177   3   0   1   0,892
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 27 20 7 13 0 1515 1612 -97   0   0   1   0,939
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 26 21 5 16 0 1409 1588 -179   0   0   1   0,887

*ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -6 ,ΕΣΑΚΕ 102/23-5-19&ΑΣΕΑΔ 66/28-6-19
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/10/19 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 81-78
05/10/19 17:00 ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 87-77
05/10/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-59
05/10/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-82
05/10/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-56
05/10/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 87-91
05/10/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 92-67
05/10/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 59-83
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 70-67
12/10/19 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 62-71
12/10/19 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-80
12/10/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 70-78
12/10/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 83-72
12/10/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-69
12/10/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 68-75
12/10/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 75-71
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/19 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-80
06/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 90-82
19/10/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-62
06/11/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 80-87
19/10/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 88-60
06/11/19 15:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 83-77
19/10/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-67
19/10/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 85-73
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/19 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 65-55
20/11/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 91-81
20/11/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 103-80
26/10/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 71-89
04/12/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 85-89
20/11/19 18:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 58-71
26/10/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 85-73
26/10/19 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 94-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/19 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 80-64
02/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 72-83
02/11/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-42
02/11/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 94-82
02/11/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 77-58
02/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 77-57
02/11/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-86
02/11/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-68
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-65
10/11/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 85-77
09/11/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 96-80
13/11/19 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 79-89
09/11/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 61-63
09/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 60-69
09/11/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-72
09/11/19 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 74-70
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/19 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 64-65
16/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 77-60
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-80
16/11/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 92-77
16/11/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 89-85
16/11/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 58-62
16/11/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 88-74
16/11/19 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 71-64
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-74
23/11/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 65-75
23/11/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 98-81
23/11/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 77-81
23/11/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 77-66
23/11/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 82-71
23/11/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-74
23/11/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 73-105
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/12/19 18:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 60-62
30/11/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 65-81
30/11/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-72
30/11/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 84-88
30/11/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 75-67
30/11/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 82-74
30/11/19 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 73-62
30/11/19 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 76-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-68
07/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 87-63
07/12/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 90-73
07/12/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 113-80
07/12/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 74-58
07/12/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-80
07/12/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 81-84
07/12/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 80-73
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/19 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-70
14/12/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-49
14/12/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 85-90
14/12/19 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 68-84
18/12/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 58-76
14/12/19 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-59
14/12/19 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 64-84
14/12/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/19 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 74-62
21/12/19 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 102-72
21/12/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 77-78
21/12/19 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 106-90
21/12/19 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 81-68
21/12/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-85
21/12/19 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 73-75
21/12/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 66-81
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 80-90
04/01/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62-59
04/01/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 92-75
04/01/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 79-65
04/01/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 68-83
04/01/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 86-81
04/01/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 65-73
04/01/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 81-77
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 64-66
11/01/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 95-78
11/01/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 98-96
11/01/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 65-71
11/01/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 89-71
11/01/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 79-58
11/01/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 60-70
11/01/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 83-60
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-74
18/01/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 78-84
18/01/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 69-71
19/01/20 16:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 67-61
18/01/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 80-82
18/01/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 62-68
18/01/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 88-84
18/01/20 16:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 75-57
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 67-68
25/01/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 70-66
25/01/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-72
25/01/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 84-87
26/01/20 20:00 3ο ΚΓ ΖΩΦΡΙΑΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 67-77
25/01/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 83-82
25/01/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 82-80
25/01/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 108-99
01/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-55
01/02/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 69-68
01/02/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-89
01/02/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 72-71
01/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-74
01/02/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 77-82
01/02/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 89-87
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-68
08/02/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 82-78
08/02/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54-68
08/02/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 95-72
15/02/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 70-85
08/02/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 78-81
08/02/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 71-73
08/02/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 98-80
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/02/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83-76
22/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 73-76
22/02/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 80-85
22/02/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-69
22/02/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 73-67
22/02/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-57
26/02/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 80-73
22/02/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/02/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 89-85
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 99-80
29/02/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 72-58
29/02/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 73-74
29/02/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 69-81
29/02/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-64
29/02/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 94-71
29/02/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 92-90
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/03/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 83-73
07/03/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 82-64
07/03/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 75-66
07/03/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 92-68
07/03/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 98-68
07/03/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
07/03/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 97-93
07/03/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 86-84
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/03/20 19:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
14/03/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
14/03/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
14/03/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
14/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
14/03/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
14/03/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
14/03/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/03/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
21/03/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
21/03/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
21/03/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
21/03/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
21/03/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
21/03/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
21/03/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/03/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
28/03/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
28/03/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
28/03/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
28/03/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
28/03/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
28/03/20 16:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
28/03/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/04/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
04/04/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
04/04/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
04/04/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
04/04/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
04/04/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
04/04/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
04/04/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/04/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
11/04/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
11/04/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
11/04/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
11/04/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
11/04/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
11/04/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
11/04/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/04/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
15/04/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
15/04/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
15/04/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
15/04/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
15/04/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
15/04/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
15/04/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/04/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
25/04/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
25/04/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
25/04/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
25/04/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
25/04/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
25/04/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
25/04/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/05/20 17:00 ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
02/05/20 17:00 ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0
02/05/20 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
02/05/20 17:00 ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
02/05/20 17:00 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
02/05/20 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0-0
02/05/20 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
02/05/20 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/05/20 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
09/05/20 17:00 ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
09/05/20 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
09/05/20 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
09/05/20 17:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
09/05/20 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
09/05/20 17:00 ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
09/05/20 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0