Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 48 26 22 4 0 2161 1810 351   0   0   1   1,193
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 43 26 17 9 0 1880 1777 103   0   0   1   1,057
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 42 26 16 10 0 1994 1874 120   4   0   1   1,064
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 42 26 16 10 0 1769 1644 125   2   0   1   1,076
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 41 26 15 11 0 1825 1773 52   0   0   1   1,029
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 40 26 14 12 0 1876 1824 52   3   3   1,037   1,028
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 40 26 14 12 0 1741 1738 3   3   3   0,963   1,001
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 39 26 13 13 0 1952 1914 38   4   0   1   1,019
ΔΕΚΑ 39 26 13 13 0 1922 1817 105   2   0   1   1,057
ΜΕΝΤ 38 26 12 14 0 2060 2089 -29   0   0   1   0,986
ΒΑΟ 37 26 11 15 0 1913 1879 34   0   0   1   1,018
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 36 26 10 16 0 1626 1739 -113   0   0   1   0,935
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 34 26 8 18 0 1687 1885 -198   0   0   1   0,894
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 27 26 1 25 0 1479 2122 -643   0   0   1   0,696


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 87-62
14/10/18 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 59-71
14/10/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 74-70
14/10/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 81-71
14/10/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 68-49
14/10/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 73-81
14/10/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΔΕΚΑ 64-84
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΕΝΤ 78-80
21/10/18 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 70-37
21/10/18 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 82-76
20/03/18 21:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΒΑΟ 63-62
21/10/18 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 78-69
21/10/18 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 76-81
21/10/18 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 84-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 90-60
04/11/18 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 57-65
04/11/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 70-54
04/11/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 79-57
04/11/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΔΕΚΑ 61-68
04/11/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 91-41
04/11/18 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 64-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΕΝΤ 89-79
11/11/18 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 61-55
11/11/18 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 75-79
11/11/18 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΒΑΟ 86-75
11/11/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 54-69
11/11/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 75-59
11/11/18 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 57-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 86-76
18/11/18 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 49-69
18/11/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΔΕΚΑ 80-68
18/11/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 85-62
18/11/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 79-63
18/11/18 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 72-63
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 103-68
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΕΝΤ 101-94
25/11/18 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 67-51
25/11/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 56-75
25/11/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΒΑΟ 72-60
25/11/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 76-58
25/11/18 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 61-89
25/11/18 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 68-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΔΕΚΑ 92-86
02/12/18 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 70-38
02/12/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 86-69
02/12/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 54-63
02/12/18 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 65-67
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 86-70
05/12/18 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 66-55
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΕΝΤ 58-81
09/12/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 56-64
09/12/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 82-81
09/12/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 63-77
09/12/18 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 81-72
09/12/18 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 51-61
09/12/18 17:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 58-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 84-90
16/12/18 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 68-56
16/12/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΒΑΟ 90-88
16/12/18 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 72-63
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 105-47
16/12/18 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΔΕΚΑ 75-66
16/12/18 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 59-67
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ 83-69
23/12/18 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 53-66
23/12/18 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 61-72
23/12/18 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 80-85
23/12/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 58-77
23/12/18 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 86-89
23/12/18 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 69-73
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΒΑΟ 110-106
13/01/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 65-64
13/01/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-64
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-59
13/01/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 63-39
13/01/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 94-60
13/01/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΔΕΚΑ 46-74
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΕΝΤ 91-62
20/01/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 58-65
20/01/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 60-87
20/01/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 63-58
20/01/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 79-78
20/01/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 73-75
20/01/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 79-55
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 82-65
27/01/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΔΕΚΑ 57-59
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 95-88
27/01/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΒΑΟ 77-70
27/01/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 78-79
27/01/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 54-67
27/01/19 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 99-57
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΜΕΝΤ 67-51
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 92-73
03/02/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 58-63
03/02/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΒΑΟ 77-82
03/02/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 61-64
03/02/19 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-53
03/02/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 81-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 71-89
10/02/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 60-69
10/02/19 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 71-63
10/02/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 71-67
10/02/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 81-70
10/02/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΕΚΑ 67-62
10/02/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 77-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΜΕΝΤ 78-72
17/02/19 20:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 79-82
17/02/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 91-85
17/02/19 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΑΟ 76-61
17/02/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 58-71
17/02/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-84
17/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 91-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 77-73
24/02/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 65-63
24/02/19 16:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 86-84
24/02/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΔΕΚΑ 78-51
24/02/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 76-56
24/02/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 63-54
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 74-68
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΜΕΝΤ 78-86
03/03/19 15:30 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 76-59
03/03/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 72-73
03/03/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΒΑΟ 58-88
03/03/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-70
03/03/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 54-57
03/03/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 81-84
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 93-89
17/03/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΔΕΚΑ 60-58
17/03/19 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 97-51
17/03/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 54-55
17/03/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 57-52
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 94-81
17/03/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 59-57
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ 90-76
24/03/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 53-84
24/03/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-68
24/03/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΒΑΟ 91-87
24/03/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 80-74
24/03/19 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-69
24/03/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 65-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 67-57
31/03/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 54-69
31/03/19 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 66-72
31/03/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΒΑΟ 77-73
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΕΚΑ 90-83
31/03/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-55
31/03/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 77-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΝΤ 80-69
07/04/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 76-58
07/04/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 72-56
07/04/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 73-67
07/04/19 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 61-85
07/04/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 83-73
07/04/19 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 60-50
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 77-88
14/04/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΒΑΟ 75-78
14/04/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 68-80
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 82-59
14/04/19 17:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 82-57
14/04/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΔΕΚΑ 75-66
14/04/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-84
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΜΕΝΤ 94-80
21/04/19 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 81-67
21/04/19 18:00 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 74-62
21/04/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 81-87
21/04/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 60-77
18/04/19 19:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 60-87
21/04/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 87-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 18:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 77-90
05/05/19 18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 60-54
05/05/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΒΑΟ 65-72
05/05/19 16:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 79-62
05/05/19 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 79-71
05/05/19 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 66-43
05/05/19 18:00 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΔΕΚΑ 81-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΕΝΤ 71-68
12/05/19 18:00 11ο ΔΗ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜ ΔΕΚΑ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 76-65
12/05/19 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 63-76
12/05/19 18:00 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΑΟ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗ 67-70
12/05/19 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 89-93
12/05/19 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ 78-55
12/05/19 16:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-57