Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15 8 7 1 0 617 513 104   2   1   1,202
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 15 8 7 1 0 591 490 101   1   1   1,206
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15 8 7 1 0 569 510 59   0   1   1,115
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14 8 6 2 0 618 589 29   0   1   1,049
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193 13 9 4 5 0 690 693 -3   0   1   0,995
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 13 9 4 5 0 668 672 -4   0   1   0,994
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 12 8 4 4 0 569 600 -31   4   1   0,948
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 12 8 4 4 0 551 555 -4   3   1   0,992
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 12 9 3 6 0 618 655 -37   2   1   0,943
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11 8 3 5 0 566 571 -5   2   1   0,991
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 11 8 3 5 0 513 536 -23   1   1   0,957
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 10 9 1 8 0 560 606 -46   0   1   0,924
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9 8 1 7 0 520 660 -140   0   1   0,787


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 63-69
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 88-76
14/10/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67-84
14/10/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 84-77
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 90-86
14/10/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 85-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 74-59
21/10/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 71-55
21/10/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 72-71
21/10/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 74-77
21/10/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-61
21/10/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 61-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 80-53
03/11/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-67
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 59-62
04/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 88-68
04/11/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 75-85
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 81-60
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-63
11/11/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 68-63
11/11/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 79-53
11/11/18 18:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 92-94
11/11/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 78-83
11/11/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 60-77
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 58-49
18/11/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 71-73
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 78-73
21/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 68-64
21/11/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 56-69
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 78-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-67
25/11/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 74-67
25/11/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 77-66
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76-66
25/11/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-73
25/11/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 87-38
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 74-84
02/12/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 68-53
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 73-64
02/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 82-70
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 89-57
02/12/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 75-92
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 86-64
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 67-60
09/12/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 76-69
09/12/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-82
09/12/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 97-73
09/12/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55-66
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 48-58
16/12/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 57-64
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 61-76
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 75-63
16/12/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 74-84
16/12/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 80-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
23/12/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
23/12/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
13/01/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
13/01/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
13/01/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
13/01/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
20/01/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
27/01/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
27/01/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
27/01/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
03/02/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
03/02/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
03/02/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
10/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
10/02/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
17/02/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
24/02/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
24/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
24/02/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
03/03/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
17/03/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
17/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
17/03/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
24/03/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
31/03/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
31/03/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
31/03/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
07/04/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
14/04/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
14/04/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
14/04/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
14/04/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 0-0
21/04/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
21/04/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
21/04/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
05/05/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 0-0
12/05/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
12/05/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 0-0