Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 45 24 21 3 0 1896 1510 386   0   0   1   1,255
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 44 24 20 4 0 1910 1558 352   3   3   1,066   1,225
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 44 24 20 4 0 1798 1526 272   3   3   0,937   1,178
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 41 24 17 7 0 1826 1628 198   0   0   1   1,121
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36 24 12 12 0 1663 1701 -38   0   0   1   0,977
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193 35 24 11 13 0 1803 1811 -8   7   0   1   0,995
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 35 24 11 13 0 1881 1819 62   6   0   1   1,034
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 35 24 11 13 0 1706 1792 -86   5   0   1   0,952
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 33 24 9 15 0 1598 1650 -52   4   0   1   0,968
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 33 24 9 15 0 1613 1753 -140   2   0   1   0,920
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 30 24 6 18 0 1451 1645 -194   0   0   1   0,882
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 29 24 7 16 1 1457 1599 -142   0   0   1   0,911
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 26 24 2 22 0 1475 2085 -610   0   0   1   0,707

*ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ (-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 26η Αγ.
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 63-69
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 88-76
14/10/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67-84
14/10/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 84-77
14/10/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 90-86
14/10/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 85-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 74-59
21/10/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 71-55
21/10/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 72-71
21/10/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 74-77
21/10/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-61
21/10/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 61-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 80-53
03/11/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-67
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 59-62
04/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 88-68
04/11/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 75-85
04/11/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 81-60
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-63
11/11/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 68-63
11/11/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 79-53
11/11/18 18:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 92-94
11/11/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 78-83
11/11/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 60-77
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 58-49
18/11/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 71-73
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 78-73
21/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 68-64
21/11/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 56-69
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 78-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-67
25/11/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 74-67
25/11/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 77-66
25/11/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76-66
25/11/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-73
25/11/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 87-38
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 74-84
02/12/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 68-53
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 73-64
02/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 82-70
02/12/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 89-57
02/12/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 75-92
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 86-64
09/12/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 67-60
09/12/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 76-69
09/12/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-82
09/12/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 97-73
09/12/18 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55-66
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 48-58
16/12/18 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 57-64
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 61-76
16/12/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 75-63
16/12/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 74-84
16/12/18 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 80-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-60
23/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 67-56
23/12/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-68
23/12/18 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 79-63
23/12/18 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 80-83
23/12/18 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 96-71
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58-65
13/01/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 68-66
13/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 88-78
13/01/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 58-81
13/01/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 81-55
13/01/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 57-47
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 74-61
20/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 62-66
20/01/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 84-72
20/01/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 71-65
20/01/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 66-60
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 77-89
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 73-79
27/01/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 85-62
27/01/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 50-86
27/01/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 92-66
27/01/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 54-75
27/01/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 74-77
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 84-63
03/02/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 82-72
03/02/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76-84
03/02/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 81-54
03/02/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 79-86
03/02/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 69-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48-89
10/02/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 74-67
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 41-85
10/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 51-47
10/02/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 95-87
10/02/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 84-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 56-65
17/02/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 81-44
17/02/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 66-62
17/02/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 71-85
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 80-69
17/02/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 54-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54-77
24/02/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 65-61
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 83-78
24/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 86-62
24/02/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 71-46
24/02/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 95-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 91-62
09/03/19 18:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 67-57
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 76-74
03/03/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 87-69
03/03/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 88-64
03/03/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 70-67
17/03/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 76-79
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 71-69
17/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 65-75
17/03/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 82-55
17/03/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54-104
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 75-57
24/03/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 72-70
24/03/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 92-58
24/03/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76-72
24/03/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-76
24/03/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 102-57
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 59-66
31/03/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 68-66
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-66
31/03/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 89-74
31/03/19 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 72-118
31/03/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 76-56
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 76-60
07/04/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 58-69
07/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 67-62
07/04/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 62-86
07/04/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 91-54
07/04/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67-83
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 58-67
14/04/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62-77
14/04/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 77-66
14/04/19 15:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56-94
13/04/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 82-74
24/04/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 62-68
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 90-61
21/04/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 55-46
21/04/19 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 64-71
17/04/19 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 83-43
21/04/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 58-84
21/04/19 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 75-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 19:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 72-73
05/05/19 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 83-71
05/05/19 15:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 69-86
05/05/19 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ 83-72
05/05/19 17:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 71-72
05/05/19 17:00 ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 84-88
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-20
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-85
12/05/19 17:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ 111-47
12/05/19 14:30 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 75-82
12/05/19 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 87-54
12/05/19 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔ 65-89