Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48 26 22 4 0 2020 1767 253   4   0   1   1,143
ΟΦΗ 48 26 22 4 0 1974 1689 285   2   0   1   1,168
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 47 26 21 5 0 1981 1660 321   0   0   1   1,193
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.ΡΑΦ. 45 26 19 7 0 1927 1728 199   0   0   1   1,115
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 42 26 16 10 0 1886 1770 116   0   0   1   1,065
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 40 26 14 12 0 2002 1992 10   0   0   1   1,005
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 39 26 13 13 0 1920 1943 -23   0   0   1   0,988
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 38 26 12 14 0 1893 1883 10   0   0   1   1,005
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 37 26 11 15 0 1820 1840 -20   3   3   1,084   0,989
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 37 26 11 15 0 1718 1774 -56   3   3   0,921   0,968
ΚΑΠ 35 26 9 17 0 1806 1910 -104   0   0   1   0,945
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 32 26 8 17 1 1634 1769 -135   0   0   1   0,923
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 28 26 4 21 1 1788 2147 -359   0   0   1   0,832
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 24 26 0 25 1 1566 2063 -497   0   0   1   0,759

*ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ (-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 26η Αγ. *ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ(-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 19η Αγ. *ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ(-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 11η Αγ.
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 68-53
14/10/18 13:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 83-53
14/10/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 60-56
14/10/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 69-67
14/10/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 83-75
14/10/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 100-57
14/10/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 88-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΚΑΠ 67-57
21/10/18 16:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΟΦΗ 71-84
21/10/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-53
21/10/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 64-72
21/10/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-84
21/10/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-64
21/10/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 81-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 76-70
03/11/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 75-66
04/11/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 67-59
04/11/18 16:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 84-57
04/11/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-79
04/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 72-62
04/11/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 75-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΠ 76-61
11/11/18 16:30 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΟΦΗ 62-73
11/11/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 51-62
11/11/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 55-63
11/11/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 82-87
11/11/18 15:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 81-79
10/11/18 13:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 75-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-86
18/11/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 80-62
18/11/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 59-65
18/11/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62-67
18/11/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-77
18/11/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 88-71
18/11/18 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 51-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΚΑΠ 78-83
25/11/18 16:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΦΗ 75-82
25/11/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 80-79
25/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 72-84
25/11/18 15:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 66-61
24/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 61-60
25/11/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 78-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 70-74
02/12/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 69-58
02/12/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 47-56
02/12/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 83-90
13/12/18 17:30 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 75-81
02/12/18 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 82-74
02/12/18 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 91-88
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΠ 84-81
09/12/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΦΗ 52-69
09/12/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 75-77
09/12/18 15:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 71-65
09/12/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 77-63
09/12/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 69-90
09/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 79-88
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 70-81
16/12/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 98-108
16/12/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 60-53
16/12/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 95-77
15/12/18 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 73-77
16/12/18 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 81-77
16/12/18 15:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 91-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΚΑΠ 77-50
23/12/18 16:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΟΦΗ 86-82
23/12/18 15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 57-70
23/12/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 71-55
23/12/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 78-70
23/12/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 60-73
23/01/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 66-75
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 67-73
13/01/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 76-61
17/01/19 18:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 61-80
12/01/19 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-66
13/01/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-66
13/01/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 74-46
13/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 66-79
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΠ 83-69
19/01/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 79-53
19/01/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 96-61
20/01/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 84-59
20/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 54-50
20/01/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 95-86
20/01/19 16:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 95-80
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΟΦΗ 60-62
27/01/19 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 82-89
27/01/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 81-80
27/01/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 62-83
27/01/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 75-67
27/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 60-71
27/01/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 56-74
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/19 17:30 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΚΑΠ 53-68
02/02/19 19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΟΦΗ 59-73
03/02/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 90-85
03/02/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 71-68
03/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62-96
03/02/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-90
03/02/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 74-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 89-72
10/02/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 76-53
11/02/19 19:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 64-83
10/02/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-46
10/02/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 78-67
10/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 71-62
10/02/19 15:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 89-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΠ 66-56
17/02/19 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΟΦΗ 70-63
17/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 79-85
17/02/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 53-88
17/02/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 58-63
17/02/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 78-79
16/02/19 14:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 52-54
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 64-67
06/03/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 87-69
20/03/19 18:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 81-68
24/02/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 59-55
24/02/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 74-66
24/02/19 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 67-65
24/02/19 14:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 62-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΚΑΠ 73-93
03/03/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΟΦΗ 53-74
02/03/19 18:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 79-69
03/03/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 84-86
03/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 72-67
03/03/19 14:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 94-73
03/03/19 13:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 79-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 68-56
17/03/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 93-85
16/03/19 17:30 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 66-76
17/03/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 88-70
17/03/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 63-70
17/03/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 20-0
17/03/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 69-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΚΑΠ 76-55
24/03/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΟΦΗ 75-89
24/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 77-79
24/03/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 70-61
24/03/19 13:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 90-78
24/03/19 13:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 64-81
24/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 86-105
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 75-68
31/03/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 65-56
31/03/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 61-76
31/03/19 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 75-76
31/03/19 12:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 76-56
31/03/19 15:30 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 77-47
31/03/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 122-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΠ 89-73
07/04/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΦΗ 66-63
07/04/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 61-53
07/04/19 14:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 72-91
07/04/19 13:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 94-87
07/04/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 75-63
07/04/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 49-68
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 58-90
14/04/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 61-51
13/04/19 17:15 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 71-73
14/04/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 70-61
14/04/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 89-81
14/04/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 99-74
14/04/19 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 84-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΠ 76-69
21/04/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΟΦΗ 54-58
21/04/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 20-0
21/04/19 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 76-62
21/04/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 79-70
21/04/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 74-83
20/04/19 18:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 91-74
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 91-83
05/05/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ 75-83
05/05/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 86-85
05/05/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 84-88
05/05/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 76-66
05/05/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 86-91
05/05/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 55-86
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΚΑΠ 77-56
12/05/19 15:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 68-73
12/05/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 20-0
12/05/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 70-66
12/05/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 59-54
12/05/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 94-58
12/05/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 88-84