Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΟΦΗ 16 8 8 0 0 615 499 116   0   1   1,232
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.ΡΑΦ. 14 8 6 2 0 588 537 51   3   1   1,094
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 14 8 6 2 0 645 594 51   2   1   1,085
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14 8 6 2 0 592 524 68   1   1   1,129
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 13 8 5 3 0 574 540 34   0   1   1,062
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 12 8 4 4 0 593 591 2   4   1   1,003
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12 8 4 4 0 554 576 -22   3   1   0,961
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 12 8 4 4 0 504 516 -12   2   1   0,976
ΚΑΠ 11 8 3 5 0 575 588 -13   4   1   0,977
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 11 8 3 5 0 577 577 0   3   1   0,999
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 11 8 3 5 0 585 613 -28   2   1   0,954
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 10 8 2 6 0 574 613 -39   2   1   0,936
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 10 8 2 6 0 513 564 -51   1   1   0,909
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 8 8 0 8 0 508 665 -157   0   1   0,763


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 68-53
14/10/18 13:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 83-53
14/10/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 60-56
14/10/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 69-67
14/10/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 83-75
14/10/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 100-57
14/10/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 88-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΚΑΠ 67-57
21/10/18 16:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΟΦΗ 71-84
21/10/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-53
21/10/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 64-72
21/10/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60-84
21/10/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-64
21/10/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 81-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 76-70
03/11/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 75-66
04/11/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 67-59
04/11/18 16:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 84-57
04/11/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-79
04/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 72-62
04/11/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 75-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΠ 76-61
11/11/18 16:30 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΟΦΗ 62-73
11/11/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 51-62
11/11/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 55-63
11/11/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 82-87
11/11/18 15:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 81-79
10/11/18 13:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 75-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-86
18/11/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 80-62
18/11/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 59-65
18/11/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62-67
18/11/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-77
18/11/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 88-71
18/11/18 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 51-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΚΑΠ 78-83
25/11/18 16:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΦΗ 75-82
25/11/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 80-79
25/11/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 72-84
25/11/18 15:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 66-61
24/11/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 61-60
25/11/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 78-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 70-74
02/12/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 69-58
02/12/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 47-56
02/12/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 83-90
13/12/18 17:30 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 75-81
02/12/18 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 82-74
02/12/18 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 91-88
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΠ 84-81
09/12/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΦΗ 52-69
09/12/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 75-77
09/12/18 15:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 71-65
09/12/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 77-63
09/12/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 69-90
09/12/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 79-88
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
16/12/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
16/12/18 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
16/12/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
15/12/18 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
16/12/18 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
16/12/18 15:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΚΑΠ 0-0
23/12/18 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΟΦΗ 0-0
23/12/18 15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
23/12/18 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
13/01/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
17/01/19 18:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
12/01/19 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
13/01/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΠ 0-0
19/01/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
20/01/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
20/01/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
20/01/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΟΦΗ 0-0
27/01/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
27/01/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
27/01/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
27/01/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
27/01/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΚΑΠ 0-0
03/02/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΟΦΗ 0-0
03/02/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
03/02/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
03/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
03/02/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
03/02/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
10/02/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
10/02/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
10/02/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
10/02/19 15:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΠ 0-0
17/02/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΟΦΗ 0-0
17/02/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
17/02/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
17/02/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
17/02/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
17/02/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
24/02/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
24/02/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
24/02/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
24/02/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΚΑΠ 0-0
03/03/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΟΦΗ 0-0
03/03/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
03/03/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
03/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
03/03/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
03/03/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
17/03/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
17/03/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
17/03/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΚΑΠ 0-0
24/03/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΟΦΗ 0-0
24/03/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
24/03/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
24/03/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
31/03/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
31/03/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
31/03/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
31/03/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
31/03/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
31/03/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΠ 0-0
07/04/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΦΗ 0-0
07/04/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
07/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
07/04/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
14/04/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
14/04/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
14/04/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
14/04/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
14/04/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
14/04/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΚΑΠ 0-0
21/04/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΟΦΗ 0-0
21/04/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0
21/04/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
21/04/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
21/04/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
05/05/19 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ 0-0
05/05/19 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
05/05/19 17:00 ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
05/05/19 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
05/05/19 17:00 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΟΦΗ-ΚΑΠ 0-0
12/05/19 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0-0
12/05/19 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
12/05/19 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0-0