Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 18 10 8 2 0 804 721 83   0   1   1,115
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 18 10 8 2 0 777 723 54   0   1   1,074
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 17 10 7 3 0 809 774 35   2   1   1,045
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 17 10 7 3 0 808 759 49   1   1   1,064
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 16 10 6 4 0 753 747 6   3   1   1,008
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 16 10 6 4 0 796 804 -8   2   1   0,990
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 16 10 6 4 0 753 714 39   1   1   1,054
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 15 10 5 5 0 736 716 20   2   1   1,027
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 15 10 5 5 0 746 738 8   1   1   1,010
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 14 10 4 6 0 714 739 -25   2   1   0,966
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 14 10 4 6 0 710 762 -52   1   1   0,931
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 14 10 4 6 0 788 818 -30   0   1   0,963
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 13 10 3 7 0 808 827 -19   0   1   0,977
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 13 10 3 7 0 746 785 -39   0   1   0,950
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12 10 2 8 0 764 819 -55   0   1   0,932
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 12 10 2 8 0 681 747 -66   0   1   0,911


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 63-68
07/10/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 77-65
07/10/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-81
07/10/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 82-81
07/10/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 52-69
07/10/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 58-54
07/10/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 67-61
07/10/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 74-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-75
14/10/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 72-93
14/10/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 81-67
14/10/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 88-83
14/10/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 94-87
14/10/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 91-78
14/10/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-77
14/10/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 88-71
21/10/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 72-76
21/10/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 63-65
21/10/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 82-73
21/10/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 56-74
21/10/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 77-57
21/10/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 80-79
21/10/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 89-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 76-75
04/11/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 85-77
04/11/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 87-83
04/11/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-76
04/11/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-63
04/11/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-76
04/11/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 82-71
04/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 95-86
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 88-84
11/11/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 74-72
11/11/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-69
11/11/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 85-77
11/11/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-72
11/11/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 69-84
11/11/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 72-69
11/11/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 81-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-76
18/11/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 82-81
18/11/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 88-65
18/11/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 99-91
18/11/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 76-66
18/11/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 72-79
18/11/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 68-71
18/11/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 76-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-90
25/11/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 60-75
25/11/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67-63
25/11/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 82-80
25/11/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 67-65
25/11/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 74-63
25/11/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 106-98
25/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 78-85
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 84-75
02/12/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 73-75
02/12/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 70-72
02/12/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 56-75
02/12/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-84
02/12/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 79-69
02/12/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 96-86
02/12/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 102-97
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 72-70
09/12/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-68
09/12/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 87-93
09/12/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-64
09/12/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 91-85
09/12/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 89-83
09/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 87-97
09/12/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 97-93
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-71
16/12/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-67
16/12/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 65-66
16/12/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 75-64
16/12/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 72-81
16/12/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 56-51
16/12/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 84-67
16/12/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-78
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
23/12/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
23/12/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
23/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
23/12/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
05/01/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
05/01/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
05/01/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
05/01/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
05/01/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
05/01/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
05/01/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
13/01/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
13/01/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
13/01/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
13/01/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
20/01/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
20/01/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
20/01/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
27/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
27/01/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
27/01/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
27/01/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
03/02/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
03/02/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
03/02/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
03/02/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
03/02/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
10/02/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
10/02/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
10/02/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
10/02/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
10/02/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
10/02/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
17/02/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
17/02/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
17/02/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
17/02/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
17/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
24/02/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
24/02/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
24/02/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
24/02/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
24/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
03/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
03/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
03/03/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
03/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
03/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
09/03/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
09/03/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
09/03/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
09/03/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
09/03/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
09/03/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
09/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
17/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
17/03/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
24/03/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
24/03/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
24/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
24/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
31/03/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
31/03/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
31/03/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
31/03/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
31/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
31/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
31/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
07/04/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
07/04/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
07/04/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
14/04/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
14/04/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
14/04/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
14/04/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
21/04/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
21/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
21/04/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
21/04/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
05/05/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
05/05/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
05/05/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
05/05/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
05/05/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
12/05/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
12/05/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
12/05/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
12/05/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/05/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
19/05/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
19/05/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
19/05/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
19/05/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
19/05/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
19/05/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
19/05/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0