Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 52 30 22 8 0 2414 2221 193   0   0   1   1,086
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 51 30 21 9 0 2266 2104 162   4   0   1   1,076
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 51 30 21 9 0 2316 2202 114   2   0   1   1,051
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 49 30 19 11 0 2414 2334 80   0   0   1   1,034
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 48 30 18 12 0 2215 2163 52   0   0   1   1,024
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 46 30 16 14 0 2173 2150 23   0   0   1   1,010
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 45 30 15 15 0 2320 2309 11   4   0   1   1,004
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 45 30 15 15 0 2436 2379 57   2   0   1   1,023
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 44 30 14 16 0 2312 2324 -12   6   6   1,081   0,994
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 44 30 14 16 0 2249 2286 -37   6   6   0,961   0,983
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 44 30 14 16 0 2185 2247 -62   6   6   0,957   0,972
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 43 30 13 17 0 2152 2159 -7   3   3   1,080   0,996
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 43 30 13 17 0 2042 2085 -43   3   3   0,925   0,979
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39 30 9 21 0 2108 2243 -135   3   3   1,230   0,939
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 39 30 9 21 0 1933 2182 -249   3   3   0,812   0,885
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37 30 7 23 0 2130 2277 -147   0   0   1   0,935


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 63-68
07/10/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 77-65
07/10/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-81
07/10/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 82-81
07/10/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 52-69
07/10/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 58-54
07/10/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 67-61
07/10/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 74-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-75
14/10/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 72-93
14/10/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 81-67
14/10/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 88-83
14/10/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 94-87
14/10/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 91-78
14/10/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-77
14/10/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 88-71
21/10/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 72-76
21/10/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 63-65
21/10/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 82-73
21/10/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 56-74
21/10/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 77-57
21/10/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 80-79
21/10/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 89-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 76-75
04/11/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 85-77
04/11/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 87-83
04/11/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-76
04/11/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-63
04/11/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-76
04/11/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 82-71
04/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 95-86
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 88-84
11/11/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 74-72
11/11/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-69
11/11/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 85-77
11/11/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-72
11/11/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 69-84
11/11/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 72-69
11/11/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 81-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-76
18/11/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 82-81
18/11/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 88-65
18/11/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 99-91
18/11/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 76-66
18/11/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 72-79
18/11/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 68-71
18/11/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 76-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-90
25/11/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 60-75
25/11/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67-63
25/11/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 82-80
25/11/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 67-65
25/11/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 74-63
25/11/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 106-98
25/11/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 78-85
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 84-75
02/12/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 73-75
02/12/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 70-72
02/12/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 56-75
02/12/18 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 76-84
02/12/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 79-69
02/12/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 96-86
02/12/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 102-97
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 72-70
09/12/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-68
09/12/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 87-93
09/12/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-64
09/12/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 91-85
09/12/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 89-83
09/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 87-97
09/12/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 97-93
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/18 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-71
16/12/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-67
10/04/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 74-44
16/12/18 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 75-64
16/12/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 72-81
16/12/18 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 56-51
16/12/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 84-67
16/12/18 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-78
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 53-67
23/12/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-85
23/12/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 75-66
23/12/18 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 56-65
23/12/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 77-80
23/12/18 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 71-75
23/12/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 65-76
23/12/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 85-73
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-90
05/01/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 84-81
05/01/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 71-78
05/01/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 84-75
05/01/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 72-49
05/01/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 90-69
05/01/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 50-56
05/01/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 90-69
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 60-67
13/01/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 72-63
13/01/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 78-65
13/01/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-68
13/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-70
13/01/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 68-70
13/01/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 87-79
13/01/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 77-62
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 62-74
20/01/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 72-77
20/01/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 87-79
20/01/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 67-65
20/01/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 77-71
20/01/19 14:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 82-78
20/01/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 84-80
20/01/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 71-65
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-60
27/01/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 63-56
27/01/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 66-53
27/01/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 74-80
17/04/19 20:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 81-65
27/01/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 65-59
27/01/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 65-64
27/01/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 106-98
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 83-70
03/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 84-88
03/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 75-58
03/02/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 96-83
03/02/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 81-70
03/02/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-75
03/02/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 66-58
03/02/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 70-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 73-70
10/02/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 69-67
10/02/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 51-63
10/02/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 81-77
10/02/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 71-63
10/02/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 74-85
10/02/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 67-65
10/02/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 83-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-75
17/02/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 63-73
17/02/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 74-63
17/02/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 94-91
17/02/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-66
17/02/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-58
17/02/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 93-66
17/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 53-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 73-77
24/02/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 67-72
24/02/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 70-56
24/02/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 107-102
24/02/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 72-64
24/02/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 80-83
24/02/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-61
24/02/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 83-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/19 18:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 73-59
03/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 94-73
03/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 72-59
03/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 76-73
03/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 87-54
03/03/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-75
03/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 53-62
03/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 87-85
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 71-65
09/03/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 65-75
09/03/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 49-52
09/03/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 92-86
09/03/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 78-64
09/03/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-78
09/03/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 62-67
08/03/19 20:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 76-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 83-62
17/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-74
17/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 72-74
20/03/19 19:30 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 74-72
17/03/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 76-65
17/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 80-76
17/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 82-76
17/03/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 86-76
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 79-62
24/03/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 92-87
24/03/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 72-77
24/03/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 82-76
24/03/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 93-66
24/03/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 85-82
24/03/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 72-70
24/03/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 58-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-58
31/03/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 80-70
31/03/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 53-55
31/03/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 83-84
31/03/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 73-77
31/03/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 60-66
31/03/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 83-67
31/03/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 73-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 62-75
07/04/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 62-79
07/04/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 69-65
07/04/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 82-63
07/04/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 90-80
07/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 68-58
07/04/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 66-71
07/04/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 84-85
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 70-53
14/04/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 78-80
14/04/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 90-58
14/04/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 81-69
14/04/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 83-86
14/04/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 79-73
14/04/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 58-71
14/04/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 85-77
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 92-67
21/04/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 73-66
21/04/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 83-61
21/04/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-59
21/04/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 74-79
21/04/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 93-82
21/04/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 59-62
21/04/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 69-79
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/05/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-76
05/05/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 63-54
05/05/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 70-65
05/05/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 71-76
05/05/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 68-64
05/05/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 89-79
05/05/19 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 83-84
05/05/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 75-68
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/19 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 93-53
12/05/19 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 78-79
12/05/19 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 93-78
12/05/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 73-71
12/05/19 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 63-67
12/05/19 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 66-64
12/05/19 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 86-93
12/05/19 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 91-73
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/05/19 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 65-77
19/05/19 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 81-75
19/05/19 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 66-76
19/05/19 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 82-60
19/05/19 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 79-69
19/05/19 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 93-95
19/05/19 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 79-81
19/05/19 16:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 106-96