Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 57 30 27 3 0 2920 2164 756   0   0   1   1,349
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 54 30 24 6 0 2410 2020 390   0   0   1   1,193
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 47 30 17 13 0 2271 2218 53   14   0   1   1,023
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 47 30 17 13 0 2068 1987 81   12   3   1,032   1,040
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 47 30 17 13 0 2202 2137 65   12   3   0,968   1,030
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 47 30 17 13 0 2427 2248 179   11   3   1,131   1,079
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 47 30 17 13 0 2352 2354 -2   11   3   0,883   0,999
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 46 30 16 14 0 2186 2293 -107   0   0   1   0,953
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 45 30 15 15 0 2078 2100 -22   3   3   1,031   0,989
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 45 30 15 15 0 2187 2170 17   3   3   0,969   1,007
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 44 30 14 16 0 2093 2123 -30   0   0   1   0,985
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 43 30 13 17 0 2199 2195 4   0   0   1   1,001
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 40 30 10 20 0 2219 2399 -180   3   3   1,071   0,924
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 40 30 10 20 0 2121 2316 -195   3   3   0,933   0,915
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟ 38 30 10 19 1 1981 2287 -306   0   0   1   0,866
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 31 30 1 29 0 2231 2934 -703   0   0   1   0,760

*ΑΣ ΕΥΡ.87 ΠΕΥΚ. (-1) Βαθμ.(Αρ.7) στην 30η Αγ.
Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 76-73
06/10/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 73-65
06/10/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 74-81
06/10/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 82-70
06/10/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 78-77
06/10/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-76
06/10/18 13:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 69-85
06/10/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 81-86
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/10/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 72-48
13/10/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-62
13/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 96-74
13/10/18 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-72
13/10/18 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 79-68
13/10/18 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-83
13/10/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 86-60
13/10/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 75-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/10/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-84
20/10/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 82-62
20/10/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 63-64
20/10/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 100-91
20/10/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 82-65
20/10/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 69-66
20/10/18 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 66-79
20/10/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 98-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/18 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 68-70
27/10/18 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 84-74
27/10/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 75-55
28/10/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-74
27/10/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 81-83
27/10/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 61-50
27/10/18 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 64-76
27/10/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 102-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/11/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 77-70
10/11/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 81-87
10/11/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 74-72
10/11/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 80-87
10/11/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-75
10/11/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 113-74
10/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-60
10/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 91-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/11/18 16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 83-60
17/11/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-79
17/11/18 18:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 87-77
28/11/18 19:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-72
17/11/18 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 69-84
17/11/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 98-76
17/11/18 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 81-60
18/11/18 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 50-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/11/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 84-93
24/11/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 63-56
24/11/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 51-58
24/11/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 96-79
24/11/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63-70
24/11/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 79-77
24/11/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 63-76
24/11/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 102-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/12/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 95-47
01/12/18 17:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 62-61
01/12/18 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 79-84
12/12/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 89-71
01/12/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 76-69
01/12/18 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-63
12/12/18 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 93-90
01/12/18 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 95-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/12/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-65
08/12/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 91-70
08/12/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-65
08/12/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 84-81
08/12/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 99-97
08/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 66-71
08/12/18 13:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 114-64
08/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-79
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/18 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 84-80
15/12/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 62-65
15/12/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 91-84
15/12/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 74-82
15/12/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 68-83
15/12/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-89
15/12/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 77-63
15/12/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 78-68
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/18 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85-83
22/12/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 70-65
22/12/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 65-57
22/12/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 91-86
22/12/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 93-52
22/12/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 119-66
22/12/18 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 68-66
22/12/18 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 79-86
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 84-65
05/01/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 86-80
05/01/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 72-62
05/01/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 62-63
05/01/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 76-137
05/01/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 68-46
05/01/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 83-69
05/01/19 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/01/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-62
12/01/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 68-65
12/01/19 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 74-69
12/01/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-55
12/01/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 91-71
12/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 90-62
12/01/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 63-70
12/01/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 70-49
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/01/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 66-56
19/01/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 60-68
19/01/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 71-76
19/01/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 79-88
19/01/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 75-69
19/01/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 62-79
19/01/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 65-83
19/01/19 13:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 96-68
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 68-76
26/01/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-71
26/01/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 86-83
26/01/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 96-78
26/01/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 72-75
26/01/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-66
26/01/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 105-62
26/01/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 54-68
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/19 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 79-71
02/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 59-55
02/02/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 84-50
02/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 70-68
02/02/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-72
02/02/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-64
02/02/19 11:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-64
02/02/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 80-78
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 73-71
09/02/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 65-73
09/02/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 80-60
09/02/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 75-70
09/02/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 66-78
09/02/19 13:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 59-61
09/02/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-100
09/02/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 67-83
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/02/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 115-58
16/02/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 76-67
16/02/19 20:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 55-61
16/02/19 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 85-62
16/02/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 79-71
16/02/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-74
16/02/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 98-76
16/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 66-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/02/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 76-66
23/02/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 60-53
23/02/19 18:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 62-82
06/03/19 19:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 81-79
23/02/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 79-77
06/03/19 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-69
23/02/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 97-93
23/02/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 53-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 70-68
02/03/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-56
02/03/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 84-71
02/03/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 84-68
02/03/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 62-71
02/03/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63-83
02/03/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 113-83
02/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 69-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52-88
09/03/19 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 67-58
20/03/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 82-74
09/03/19 17:00 ΥΜΗΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-56
09/03/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 117-99
09/03/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-63
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 73-61
09/03/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 129-68
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/03/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 72-68
16/03/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 86-65
16/03/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 68-61
19/03/19 18:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-86
16/03/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 80-73
16/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 85-92
16/03/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 77-62
16/03/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 66-102
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/03/19 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-79
23/03/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-65
23/03/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 100-76
23/03/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-70
23/03/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 60-68
23/03/19 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 94-60
23/03/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 93-81
23/03/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 68-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/03/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 80-56
30/03/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 67-112
30/03/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 66-64
30/03/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-50
30/03/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 80-67
30/03/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 98-107
30/03/19 15:30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 72-84
30/03/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 75-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 98-96
06/04/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 74-67
06/04/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 71-59
06/04/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 99-83
06/04/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-72
06/04/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 105-82
06/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 97-69
06/04/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 78-68
13/04/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 71-61
13/04/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 79-76
13/04/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 96-87
13/04/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 79-100
13/04/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 82-79
13/04/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 100-60
13/04/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 76-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 69-76
20/04/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 91-73
20/04/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 80-87
20/04/19 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 84-69
20/04/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 197-116
20/04/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-50
20/04/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 85-72
18/04/19 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 80-51
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/04/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 71-72
24/04/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 51-47
24/04/19 15:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 78-69
24/04/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 85-69
24/04/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-86
24/04/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 76-94
24/04/19 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55-63
24/04/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-71
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 57-68
04/05/19 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-73
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 80-57
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 90-70
04/05/19 17:00 ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 66-76
04/05/19 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 101-79
04/05/19 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 75-44
04/05/19 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 88-80
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/05/19 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ 20-0
11/05/19 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 101-80
11/05/19 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 58-55
11/05/19 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 83-97
11/05/19 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 81-75
11/05/19 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 75-74
11/05/19 17:00 ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-88
11/05/19 15:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 80-62