Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 50 28 22 6 0 2137 1863 274   4   1   1,147
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 50 28 22 6 0 2039 1791 248   2   1   1,138
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 49 28 21 7 0 1936 1723 213   0   1   1,123
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 48 28 20 8 0 2007 1788 219   4   1   1,122
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 48 28 20 8 0 2203 1946 257   2   1   1,132
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 43 28 15 13 0 1844 1799 45   7   1   1,025
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 43 28 15 13 0 1888 1886 2   6   1   1,001
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 43 28 15 13 0 1885 1859 26   5   1   1,013
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 42 28 14 14 0 1919 1939 -20   0   1   0,989
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 40 28 12 16 0 1986 2071 -85   0   1   0,958
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 38 28 10 18 0 1787 1978 -191   0   1   0,903
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 37 28 9 19 0 1839 1990 -151   0   1   0,924
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 36 28 8 20 0 1807 1957 -150   0   1   0,923
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 34 28 6 22 0 1773 2050 -277   0   1   0,864
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 29 28 1 27 0 1929 2339 -410   0   1   0,824


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 64-57
08/10/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 66-59
08/10/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 78-63
08/10/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 75-74
08/10/17 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-59
08/10/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-64
08/10/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 82-79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 65-71
15/10/17 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 73-82
15/10/17 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 74-77
15/10/17 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 75-67
15/10/17 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-87
15/10/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 86-78
15/10/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-77
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 72-64
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 66-77
22/10/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-74
22/10/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-64
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-70
22/10/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 57-51
22/10/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 55-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 72-70
29/10/17 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 74-70
29/10/17 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 64-51
29/10/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 86-77
29/10/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 78-76
29/10/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 63-54
29/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 66-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-65
05/11/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 67-71
05/11/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 63-54
05/11/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 80-68
05/11/17 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 79-77
05/11/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 74-62
05/11/17 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 75-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 62-81
12/11/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 90-65
12/11/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 70-59
12/11/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 59-52
12/11/17 17:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 70-66
12/11/17 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 91-72
12/11/17 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 71-76
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-61
19/11/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-63
19/11/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 66-68
19/11/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 75-73
19/11/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 61-59
19/11/17 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-59
19/11/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 55-74
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 62-67
26/11/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 67-52
26/11/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 59-54
26/11/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 91-76
25/11/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 59-70
26/11/17 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 64-53
26/11/17 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 101-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 73-58
03/12/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-75
03/12/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 73-60
03/12/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 54-61
03/12/17 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 78-69
03/12/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 48-54
03/12/17 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 69-67
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 75-66
10/12/17 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 72-70
10/12/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67-43
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 74-69
10/12/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 88-45
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 86-72
10/12/17 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 68-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 77-57
17/12/17 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-75
17/12/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 73-63
17/12/17 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 55-57
17/12/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 63-69
17/12/17 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-84
17/12/17 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 64-56
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/01/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 67-79
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 59-64
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 66-51
07/01/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 78-54
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 73-62
07/01/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 85-83
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 84-56
14/01/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-60
14/01/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 65-56
14/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 58-81
14/01/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 75-100
14/01/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 85-78
14/01/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 58-76
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-52
21/01/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 55-71
21/01/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 91-80
21/01/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-52
21/01/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 66-70
21/01/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 53-58
21/01/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-62
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 73-92
28/01/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 79-53
28/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 56-82
28/01/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 65-66
28/01/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-63
28/01/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 88-85
27/01/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 73-58
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 62-56
04/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 69-65
04/02/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 70-80
04/02/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 84-68
04/02/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 58-65
04/02/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-67
04/02/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 80-77
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 76-60
11/02/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-71
11/02/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 59-65
11/02/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 67-62
11/02/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50-60
11/02/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 74-67
11/02/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 65-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 69-77
17/02/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 89-67
17/02/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 66-69
17/02/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 67-65
17/02/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 69-76
17/02/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 62-51
17/02/18 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79-40
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 71-78
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 63-60
25/02/18 16:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 48-69
25/02/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-74
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 71-65
25/02/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 53-63
25/02/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 77-51
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 60-75
04/03/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 51-48
04/03/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-77
04/03/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 84-80
04/03/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 66-60
04/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 78-66
04/03/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 64-82
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-62
11/03/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-77
10/03/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 77-74
11/03/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 95-90
11/03/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 50-68
11/03/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 79-73
11/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 89-67
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 84-70
18/03/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 75-69
18/03/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 53-66
18/03/18 17:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 63-54
18/03/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-80
18/03/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 49-58
18/03/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 71-60
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 77-62
24/03/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 64-56
24/03/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-66
24/03/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 78-65
24/03/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63-54
24/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-75
24/03/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 79-93
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 50-77
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 71-58
01/04/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 82-76
01/04/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 81-64
01/04/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 79-68
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 79-69
01/04/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 87-66
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/04/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 74-65
15/04/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 68-66
14/04/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 57-63
15/04/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-55
15/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 52-66
15/04/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 68-101
15/04/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 86-67
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 62-80
22/04/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 69-73
22/04/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 53-67
22/04/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 59-64
22/04/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 79-72
22/04/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 104-78
22/04/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 66-62
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/18 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 78-67
29/04/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 72-76
29/04/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 67-78
29/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 65-73
29/04/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 70-76
29/04/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 64-68
29/04/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 52-51
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 63-74
05/05/18 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 78-61
06/05/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 70-84
06/05/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 85-54
06/05/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 81-76
06/05/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 58-71
06/05/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 100-65
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/05/18 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-73
13/05/18 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-50
13/05/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ-ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 77-56
13/05/18 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 75-102
13/05/18 17:00 ΔΑΚ <ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 86-57
13/05/18 17:00 ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-66
13/05/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-74
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 95-72
20/05/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 61-67
19/05/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 79-61
20/05/18 17:00 ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 96-79
20/05/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 51-63
20/05/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-56
19/05/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-53