Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 49 25 24 1 0 2294 1832 462   0   1   1,252
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 44 25 19 6 0 2006 1875 131   0   1   1,069
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 43 25 18 7 0 1903 1787 116   0   1   1,064
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 40 25 15 10 0 1865 1816 49   0   1   1,026
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 39 25 14 11 0 1877 1856 21   0   1   1,011
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 38 25 13 12 0 1979 1969 10   0   1   1,005
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 37 25 12 13 0 1757 1765 -8   3   1,066   0,995
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 37 25 12 13 0 1875 1905 -30   3   0,937   0,984
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 36 25 11 14 0 1801 1853 -52   0   1   0,971
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 35 25 10 15 0 1822 1933 -111   2   1   0,942
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 35 25 10 15 0 1910 2002 -92   1   1   0,954
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34 25 9 16 0 1882 1968 -86   2   1   0,956
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 34 25 9 16 0 1812 1867 -55   1   1   0,970
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 33 25 8 17 0 1672 1813 -141   6   1   0,922
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 33 25 8 17 0 1873 1986 -113   5   1   0,943
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 33 25 8 17 0 1865 1966 -101   4   1   0,948


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 78-75
08/10/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-67
08/10/17 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 75-88
08/10/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 62-76
08/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 54-70
08/10/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 61-44
08/10/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 75-66
08/10/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 57-74
15/10/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 113-97
15/10/17 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 87-83
15/10/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 82-76
15/10/17 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 65-82
15/10/17 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 87-80
15/10/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 86-83
15/10/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 64-88
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 12:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-70
22/10/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 72-77
22/10/17 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 72-80
22/10/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 75-66
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 71-78
22/10/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 67-99
22/10/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 77-76
22/10/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 68-60
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 14:30 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 75-73
29/10/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-67
29/10/17 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 85-93
29/10/17 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 71-79
29/10/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 104-87
29/10/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 87-91
29/10/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 75-64
29/10/17 19:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 85-74
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 83-64
05/11/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-75
05/11/17 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-70
05/11/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 77-64
05/11/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 75-70
05/11/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 66-67
05/11/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 86-96
05/11/17 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 70-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 16:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 75-69
12/11/17 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 102-79
12/11/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 71-80
12/11/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 91-86
12/11/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 76-89
12/11/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 63-56
12/11/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 68-58
29/11/17 19:45 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-93
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/17 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 86-79
19/11/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 85-76
06/12/17 17:30 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 81-80
19/11/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 60-64
19/11/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 79-69
22/11/17 19:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 85-72
19/11/17 19:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 69-76
19/11/17 19:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 104-78
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 15:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 68-63
26/11/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 87-73
26/11/17 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 77-78
26/11/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-52
26/11/17 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-66
26/11/17 18:15 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-64
26/11/17 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-100
26/11/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 78-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 63-55
03/12/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 92-88
03/12/17 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 72-49
03/12/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 77-71
03/12/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 78-70
03/12/17 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 66-76
03/12/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 78-70
03/12/17 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 80-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 14:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 74-69
10/12/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77-73
10/12/17 19:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 63-71
10/12/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-72
10/12/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 88-82
10/12/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-89
10/12/17 18:15 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 92-78
10/12/17 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 104-96
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 85-72
17/12/17 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 82-67
17/12/17 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-72
17/12/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 73-71
17/12/17 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 73-71
17/12/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 104-85
17/12/17 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 75-77
17/12/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-74
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 13:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 78-86
07/01/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67-55
07/01/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 67-62
07/01/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 70-73
07/01/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 94-83
07/01/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 94-81
07/01/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 65-67
07/01/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-69
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-68
14/01/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 66-85
14/01/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 65-72
14/01/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 74-91
14/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 95-66
14/01/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 84-88
14/01/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 74-77
14/01/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-80
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 15:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 68-72
21/01/18 16:30 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 83-72
21/01/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 78-57
21/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 44-54
21/01/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 77-72
21/01/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 57-64
21/01/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 84-80
21/01/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 60-77
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 12:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 82-77
28/01/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 84-71
28/01/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 56-62
28/01/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 81-36
28/01/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 76-78
28/01/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 99-95
28/01/18 16:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 85-78
28/01/18 18:15 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 96-83
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 15:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 81-94
04/02/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-61
04/02/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 101-72
04/02/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-79
04/02/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 76-69
04/02/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-73
04/02/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 86-73
04/02/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 76-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 65-52
11/02/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 74-79
11/02/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 82-77
11/02/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 62-74
11/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 83-71
11/02/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 69-70
11/02/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-60
11/02/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/18 13:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 93-71
17/02/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80-77
17/02/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 86-81
17/02/18 18:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 66-54
17/02/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 83-69
17/02/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 102-107
17/02/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 92-80
17/02/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 72-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 95-79
07/03/18 19:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 66-59
25/02/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-63
25/02/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-75
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 74-61
25/02/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 79-89
25/02/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 85-76
25/02/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-72
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/18 13:30 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 73-74
04/03/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 99-85
04/03/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 78-72
04/03/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 79-77
04/03/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 87-81
04/03/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 81-77
04/03/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 101-79
04/03/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 79-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 77-74
11/03/18 16:30 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 83-91
11/03/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 78-73
11/03/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 70-60
11/03/18 16:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 61-53
11/03/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 81-61
11/03/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 49-66
11/03/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 121-72
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/18 13:30 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 77-63
18/03/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 72-79
18/03/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 83-75
18/03/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-85
18/03/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 85-71
18/03/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 83-67
18/03/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 71-80
18/03/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 76-78
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/03/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 66-61
24/03/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 81-66
24/03/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 71-76
24/03/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 79-45
24/03/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 77-60
24/03/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 89-93
24/03/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 103-84
24/03/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 77-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 13:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 71-82
01/04/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80-67
01/04/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 85-80
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-78
01/04/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 70-59
01/04/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 66-70
01/04/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 88-103
01/04/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 74-89
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/18 14:30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 86-71
15/04/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 63-69
15/04/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 64-56
15/04/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 73-75
15/04/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 69-54
15/04/18 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 110-70
15/04/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 71-81
15/04/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 74-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 14:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
22/04/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
22/04/18 18:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
22/04/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
22/04/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
22/04/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
29/04/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
29/04/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 0-0
29/04/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
28/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 0-0
29/04/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 0-0
29/04/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
29/04/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
06/05/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
06/05/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
06/05/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
06/05/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
06/05/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
06/05/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/05/18 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 0-0
13/05/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
13/05/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
12/05/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 1ο Δ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
13/05/18 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 0-0
13/05/18 17:00 ΔΓ Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 0-0
13/05/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
20/05/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
20/05/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
20/05/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
20/05/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
20/05/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
20/05/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 0-0