Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 49 26 23 3 0 1923 1442 481   4   1   1,333
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 49 26 23 3 0 1959 1565 394   2   1   1,251
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 47 26 21 5 0 1927 1670 257   4   1   1,153
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 47 26 21 5 0 1823 1601 222   2   1   1,138
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 43 26 17 9 0 1863 1652 211   0   1   1,127
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 41 26 15 11 0 1982 1787 195   0   1   1,109
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 38 26 12 14 0 1870 1798 72   4   1   1,040
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 38 26 12 14 0 1736 1761 -25   2   1   0,985
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 37 26 11 15 0 1720 1820 -100   0   1   0,945
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 36 26 10 16 0 1730 1745 -15   0   1   0,991
ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 35 26 9 17 0 1884 2055 -171   0   1   0,916
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30 26 4 22 0 1657 1987 -330   0   1   0,833
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝΤΑΚ 28 26 2 24 0 1272 1981 -709   3   1,018   0,642
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 28 26 2 24 0 1378 1860 -482   3   0,981   0,740


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 101-95
16/10/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 74-75
16/10/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 60-58
16/10/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 63-68
16/10/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 68-47
16/10/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 82-40
16/10/16 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 57-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 58-67
23/10/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-79
23/10/16 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 73-47
23/10/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 73-62
23/10/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 40-73
23/10/16 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 56-58
23/10/16 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 68-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 86-53
30/10/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 85-86
30/10/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 63-72
30/10/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 63-46
30/10/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 64-58
30/10/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 77-48
30/10/16 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 55-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 73-65
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 76-69
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 50-41
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 74-59
06/11/16 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 51-68
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 70-62
06/11/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 66-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 57-73
13/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 81-65
13/11/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 69-80
13/11/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 66-75
13/11/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 61-48
13/11/16 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 69-53
13/11/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 71-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 50-70
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 87-62
20/11/16 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 65-66
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 79-55
20/11/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 73-64
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 69-62
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 96-52
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 82-91
27/11/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 75-74
27/11/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 62-71
27/11/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 51-90
27/11/16 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 60-65
27/11/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 86-46
27/11/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 58-80
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/16 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 56-72
04/12/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 98-59
04/12/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-65
04/12/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 63-69
04/12/16 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 72-48
04/12/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 56-51
04/12/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 75-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-85
11/12/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 53-73
11/12/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 82-58
11/12/16 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 72-75
11/12/16 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 74-70
11/12/16 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 61-85
11/12/16 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 88-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 54-58
18/12/16 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 85-80
18/12/16 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 62-65
18/12/16 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 79-58
18/12/16 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 71-57
18/12/16 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 76-60
18/12/16 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 41-85
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 108-72
18/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-73
18/01/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 89-51
18/01/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 61-70
18/01/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 51-79
18/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 66-40
18/01/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 70-79
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-66
15/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 91-82
15/01/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 59-70
15/01/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 80-29
15/01/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 66-61
15/01/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 50-61
15/01/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 79-40
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 90-70
22/01/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 71-81
22/01/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 65-67
22/01/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 68-92
22/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 70-57
22/01/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-71
22/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 46-58
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-70
29/01/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 76-71
29/01/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 61-68
29/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 78-51
29/01/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 64-59
29/01/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 55-81
29/01/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 70-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/17 18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 84-52
05/02/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 79-43
05/02/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 78-68
05/02/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 62-74
05/02/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 83-43
05/02/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 84-75
05/02/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 71-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 66-72
12/02/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 91-69
12/02/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 74-65
12/02/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 57-73
12/02/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 51-83
12/02/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 72-79
12/02/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 81-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 82-77
19/02/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 65-75
19/02/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 74-48
19/02/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 51-72
19/02/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 73-62
19/02/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 66-79
19/02/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 60-45
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 65-55
05/03/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 51-71
05/03/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 83-69
05/03/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 78-63
05/03/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 66-68
05/03/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 47-57
05/03/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 77-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 98-33
12/03/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 78-70
12/03/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 75-82
12/03/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 57-80
12/03/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 64-69
12/03/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 59-68
12/03/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 43-57
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 84-73
19/03/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 85-56
19/03/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 73-58
19/03/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 89-54
19/03/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 74-71
19/03/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 54-83
19/03/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 68-38
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 94-66
02/04/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 70-78
02/04/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 53-77
02/04/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 73-68
02/04/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 77-86
02/04/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 57-54
02/04/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 67-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 80-64
09/04/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 107-75
09/04/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 66-84
09/04/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 78-73
09/04/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 83-55
09/04/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 67-62
09/04/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 44-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/04/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 54-78
30/04/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 88-83
30/04/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 66-58
30/04/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-87
30/04/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 53-65
30/04/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 50-52
30/04/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 78-37
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 55-96
07/05/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 89-63
07/05/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 55-87
07/05/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 75-54
07/05/17 18:00 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 77-34
07/05/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 77-62
07/05/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 70-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-69
14/05/17 18:00 ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 94-69
14/05/17 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 81-74
14/05/17 18:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 43-75
14/05/17 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 78-65
14/05/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 71-64
14/05/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 58-89
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/17 18:00 ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-75
21/05/17 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 77-66
21/05/17 16:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 69-44
21/05/17 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 52-55
21/05/17 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 69-64
21/05/17 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 67-54
21/05/17 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 96-56