Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 45 24 21 3 0 2037 1586 451   0   1   1,284
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 44 24 20 4 0 1887 1519 368   0   1   1,242
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 41 24 17 7 0 1817 1703 114   0   1   1,066
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 40 24 16 8 0 1903 1747 156   4   1   1,089
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 40 24 16 8 0 1935 1818 117   2   1   1,064
ΟΦΗ 37 24 14 10 0 1791 1758 33   0   1   1,018
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 35 24 11 13 0 1647 1678 -31   0   1   0,981
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 34 24 10 14 0 1739 1742 -3   0   1   0,998
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33 24 9 15 0 1788 1928 -140   0   1   0,927
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 32 24 8 16 0 1859 2069 -210   0   1   0,898
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 30 24 6 18 0 1585 1769 -184   0   1   0,895
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29 24 5 19 0 1638 1897 -259   0   1   0,863
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 26 24 3 21 0 1400 1812 -412   0   1   0,772

ΟΦΗ:ΒΑΣΕΙ ΑΡ.7 ΕΙΔ.ΠΡΟΚ.2015-16 ΓΣ ΠΡΟΜ.ΧΑΛ.:ΒΑΣΕΙ ΑΡ.7 ΕΙΔ.ΠΡΟΚ.2015-16
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 12:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 53-86
16/10/16 10:30 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 66-68
16/10/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-80
16/10/16 17:30 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 75-83
16/10/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 75-78
16/10/16 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 93-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 81-67
21/10/16 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 98-33
23/10/16 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 77-68
23/10/16 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ 63-59
23/10/16 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 68-51
23/10/16 17:15 ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 12:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 75-89
29/10/16 17:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-81
30/10/16 13:30 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 53-64
30/10/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 64-70
30/10/16 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 78-50
30/10/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 66-71
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 86-89
06/11/16 13:30 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 94-75
06/11/16 12:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 61-54
06/11/16 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΟΦΗ 58-87
06/11/16 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 67-56
06/11/16 17:15 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 67-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 71-66
13/11/16 15:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 74-76
13/11/16 14:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 61-66
13/11/16 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 80-73
13/11/16 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 87-79
13/11/16 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 103-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 63-64
20/11/16 15:15 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 83-91
19/11/16 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 85-60
20/11/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΟΦΗ 64-72
20/11/16 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 80-91
20/11/16 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 61-87
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 85-73
27/11/16 12:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 75-93
27/11/16 14:30 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-75
27/11/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 75-77
27/11/16 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 90-58
04/01/17 16:30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 75-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/16 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 78-90
04/12/16 12:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 91-94
21/12/16 14:30 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 75-72
04/12/16 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 52-73
04/12/16 13:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 81-76
04/12/16 13:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-76
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 77-63
11/12/16 15:30 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 65-78
19/01/16 20:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΟΦΗ 64-69
11/12/16 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 89-70
18/01/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 79-45
11/12/16 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 59-72
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 66-57
18/12/16 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 89-88
18/12/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 54-78
18/12/16 12:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 77-83
18/12/16 17:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62-78
18/12/16 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 55-60
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/17 15:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΟΦΗ 75-74
08/01/17 11:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 90-76
25/01/17 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 86-73
25/01/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-44
18/01/17 18:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 87-72
25/01/17 21:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 70-43
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 14:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 79-74
15/01/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 60-85
15/01/17 14:30 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 59-74
15/01/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-59
15/01/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 87-67
15/01/17 17:00 ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 58-50
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 12:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 95-71
22/01/17 14:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 90-51
21/01/17 18:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΟΦΗ 78-64
22/01/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 82-70
22/01/17 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 77-66
22/01/17 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 76-82
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 13:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 93-70
29/01/17 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 78-44
29/01/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ 80-79
29/01/17 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 78-73
29/01/17 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 65-59
29/01/17 17:30 ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 52-69
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 78-81
05/02/17 10:30 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 72-90
05/02/17 14:30 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-64
05/02/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 74-69
05/02/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 65-68
05/02/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 66-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 15:30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 72-69
11/02/17 18:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 83-92
12/02/17 13:30 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 71-69
12/02/17 16:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΟΦΗ 64-74
12/02/17 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 58-63
12/02/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 96-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 92-65
19/02/17 15:30 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-90
18/02/17 15:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 58-49
19/02/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 72-55
19/02/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-75
19/02/17 13:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 85-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 93-86
05/03/17 13:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 74-78
05/03/17 14:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 56-74
05/03/17 15:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΦΗ 76-58
05/03/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 53-93
05/03/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 59-87
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 95-88
12/03/17 12:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 78-64
11/03/17 12:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 71-74
12/03/17 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 88-63
12/03/17 19:30 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 82-63
12/03/17 16:30 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-58
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 17:30 1ο Δ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 41-72
18/03/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 112-104
19/03/17 14:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 73-64
19/03/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΟΦΗ 79-85
19/03/17 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 78-82
19/03/17 14:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 78-69
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 84-73
02/04/17 14:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 68-89
02/04/17 14:30 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 64-67
02/04/17 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 85-63
02/04/17 13:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 79-67
02/04/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 80-89
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 71-85
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 87-94
09/04/17 15:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 80-71
09/04/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 88-87
09/04/17 14:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 30-83
09/04/17 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/04/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 63-61
30/04/17 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΟΦΗ 90-80
30/04/17 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 93-60
30/04/17 17:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 91-71
30/04/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 84-57
30/04/17 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 75-65
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 80-76
07/05/17 17:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 86-83
07/05/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 86-82
07/05/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 65-83
07/05/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 100-92
07/05/17 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 64-73
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ 103-55
14/05/17 17:00 ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΟΦΗ 87-63
14/05/17 13:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ 72-64
14/05/17 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 83-75
14/05/17 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 80-63
14/05/17 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 72-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/05/17 17:00 ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 78-81
21/05/17 14:00 Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 60-77
21/05/17 11:30 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 77-73
27/05/17 17:00 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-92
21/05/17 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 85-81
20/05/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 90-76